Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.01.29. 12:40


Sorry, csak realistán látom a dolgokat. Nem hiszem, hogy JJ vagy Fazio repülne, ha Mancini érkezne. Főleg, hogy mondták csak akkor jön valaki ha megy is.

OFF. Benatia meg elment Qatarba. Hát jöhetett volna ide is...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.01.29. 10:10


fogkefe1 írta:Ha Mancini jön, akkor Manolas megy szerintem. Max fél év vagy 1 év csúszással, de tuti.

Végre egy kicsikét mi is boldogak lennénk, erre sikerül ezt is elrontanod! :D
https://www.youtube.com/watch?v=SYqzmif3dOs
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.01.29. 10:00


fogkefe1 írta:Életünk során összesen 3x dugtuk meg Palvin Barbit, utoljára is már jó 10 éve. Más évente megdugja Barbikát, sőt más topmodelleket is levarr. Mi jobban örülünk neki az igaz. De összességében kinek jobb az élete?

Életed során 1x vezethettél egy Ferrari 458-at. Egész életedben ezt meséled haveroknak, mindenkinek, lázba jössz ha meglátsz egyet a TV-ben, utcán, interneten. Más minden nap Ferrarival jár, sőt még egy Panamera is áll a garázsban. Ki boldogabb?

Én jobban örülök és tuti emlékezetesebb nekem, de az is fix, hogy ő boldogabb.


Nagyon offtopic, de biztos, hogy nem ő a boldogabb. Olyan, hogy konstans boldogság, nincs. Megelégedettség van. Valaki lehet azzal is elégedett, hogy pl több olasz játszik a csapatában, és boldogan ül le megnézni a fiatalokat, valaki meg azzal sem elégedett, hogy zsinórban 3x nyertek BL-t, mert idén szarok (beleképzelem magam egy Real drukker bőrébe). Boldog lehettél akkor, amikor a 3.-at lőttük az Atalantának, ahogy a 3. BL cím megnyerésénél a Real szurkoló. Viszont mindkét boldogság pillanatnyi.
Pont, hogy azok akik nagyon sokra viszik, tipikusan a legboldogtalanabbak, mert sose tudnak megelégedni, mindig többre vágynak.

Visszatérve a kiinduló kérdésre: én azért nem tudnék ilyen csapatoknak szurkolni, mert kiskorom óta irtózom attól, ami divatos meg népszerű. Valamiért megkedveltem a Romát gyerekként, meg nem tudom mondani, hogy miért. Mindenkinek más lehet az oka, hogy miért a nehezebb utat választotta a "boldogsághoz". :D
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.27. 19:52


Nade, ha amikor orul a szurker a jatekost elteti, ha meg duhos a jatekost szidja, akkor megiscsak a jatekos van a kozeppontban.
Persze ertelek en es egyet is ertek veled, de csak egy bizonyos szintig. Vagy ugy is fogalmazhatunk, hogy ha tescova valik egy csapat, akkor kiurul/eltunik a szimbolum.

Mondjuk a magam reszerol pont most inkabb kivarok,mert ez az olaszositas nagyon tetszik.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.01.27. 19:43


Persze,mert akkor éppen élvez. De akkor is szurkoló (sőt akkor igazán),amikor éppen,hpgy szenved miattuk 8)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.27. 19:38


Akkor egyik stadionban sincsenek soha rendes szurkolok, mert mindenhol a jatekosokat eltetik...
Nyilvan az osszes rendes rendes szurker mind fotelszurker...
Tavaly(?)volt olyan koreo, hogy a fontosabb csk-k kepet tartottak fol. A tervi kutat nem emlegetik sehol....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.01.27. 18:49


Nyilvánvaló, h. 1 rendes szurkoló a a "MEZ"-nek (azaz amit az szimbolizál) szurkol, nem azoknak a jöttment bumburnyákoknak (tisztelet a nemkevés kivételnek),akik épp hordják.
Akkor is romanista lennék,ha csupa Kluivert és Lichsteiner alkotná a csapatot. Csak akkor még nehezebb lenne :wink:
(a fradival pld kb ez a helyzet.... :bah: )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2019.01.27. 18:26


fogkefe1 írta:Ezzel egyetértek, de mindig ez van. Szigorúan 1 jó belső védő lehet csak a csapatban. Mikor volt utoljára kettő jó? Castannal?

A kebabos, Manolas páros. Vagy Marcos??
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2019.01.27. 18:16


tomm írta::)
Ok, csak hat meg soha nem lattam mezt golt rugni.....
Meg a tomeget se hallottam meg azt skandalni, hogy "mez, mez, mez!"

:lol: :lol: :lol:
Nagyon röhög... :))))))))))
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.01.27. 17:52


fogkefe1 írta:Ha Mancini jön, akkor Manolas megy szerintem. Max fél év vagy 1 év csúszással, de tuti.

egyetértek, mert mégis vhonnan el kellene teremteni azt a 25 millát manciniért....
nyilván a legideálisabb manolas párjaként lenne faxa, de ezt én is kizárom, viszont ha manolas lép, mancini jön, akkor is kell még JÓ középhátvéd a nyáron....

amúgy jó belső párosok
mexes, juan
juan, burdisso
benatia, burdisso
és igen marquinhos is jó volt párban...

amúgy vki linket ide monchi filozófiát arról, hogy hogyan is kell igazolni, hát mancini azok alapján nem az az eset, uis ez a berobbanó éve, ilyenre írták a cikkben hogy az ilyennek pofáraesés lehet a vége...
de mind1 is, brutál szezont tól, középhátvéd és egyben dm-ként, egyelőre megáll hogy az új materazzi lehet belőle....
emellett qrvára kéne tonali, zonzit meg elzavarni a nyáron, azt írták a firkászok tavaly monchi 12-13 milláért elhozhatta volna....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2019.01.27. 16:42


fogkefe1 írta:Ezzel egyetértek, de mindig ez van. Szigorúan 1 jó belső védő lehet csak a csapatban. Mikor volt utoljára kettő jó? Castannal?


Mexes,Juan.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.01.27. 14:27


fogkefe1 írta:Ezzel egyetértek, de mindig ez van. Szigorúan 1 jó belső védő lehet csak a csapatban. Mikor volt utoljára kettő jó? Castannal?

Az is csak véletlen volt, Marquinhosnál a fene gondolta hogy azonnal ilyen jó lesz. Gyorsan el is adtuk szegényt :lol:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.01.27. 13:13


Ezzel egyetértek, de mindig ez van. Szigorúan 1 jó belső védő lehet csak a csapatban. Mikor volt utoljára kettő jó? Castannal?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.27. 12:20


Mert? Inkabb manolas melle nem helyette kellene valaki.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.01.27. 12:15


Ha Mancini jön, akkor Manolas megy szerintem. Max fél év vagy 1 év csúszással, de tuti.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.27. 08:28


https://romanews.eu/notizie-roma/calcio ... o-accordo/

A kis mmmmocsadek monchi! Hogy tudja, hogy mivel szerettesse meg magat! De nagyon... ha nem figyelunk oda, meg a vegen favoritot farag magabol a tescozas ellenere is...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.27. 00:34


Es ha megkerdeznek rola, azt mondod, hogy tulajdonkeppen jo is, hogy nincs ferrarid, mert az ugy milyen uncsi lenne, ez igy jobb.. mert az egesz onnan indult, hogy hogy lehet egy realnak drukkolni...
Nem mellesleg mire emlekszel egy db dugasbol 17 ev mulva? :lol:
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.01.27. 00:22


Életünk során összesen 3x dugtuk meg Palvin Barbit, utoljára is már jó 10 éve. Más évente megdugja Barbikát, sőt más topmodelleket is levarr. Mi jobban örülünk neki az igaz. De összességében kinek jobb az élete?

Életed során 1x vezethettél egy Ferrari 458-at. Egész életedben ezt meséled haveroknak, mindenkinek, lázba jössz ha meglátsz egyet a TV-ben, utcán, interneten. Más minden nap Ferrarival jár, sőt még egy Panamera is áll a garázsban. Ki boldogabb?

Én jobban örülök és tuti emlékezetesebb nekem, de az is fix, hogy ő boldogabb.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.01.26. 22:30


egy példakérdés: egyszer megdugod Palvin Barbit az életedben, vagy évente dugsz egy egy topmodellt, köztük őt is? Melyik Palvinos este lenne emlékezetesebb, nagyobb? :wink: :)

F.Totti ezt írta:
Kevesebb az öröm, így jobban örülünk annak a ritkának.

ez beleköthetetlenül így is van

micsoda téma lett ez tomm

és ez a szombat este :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.26. 22:01


Kevesebb öröm jut, de azok - pont emiatt - sokkal emlékezetesebbek.

Emlekezetesebb, nagyobb... ebben a tekintetben szinonim szavak. F.totti konkretan azt irta, jobban orulunk.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.01.26. 21:27


tomm írta:Hogy az oromuk kisebb mint a mienk.

tomm, nem azt írta, hogy kisebb, hanem hogy KEVESEBB. nagyon nem ugyanaz. Amit írtál, az előbbire okés, az utóbbira teljesen értelmezhetetlen :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.01.26. 21:05


értem
hát az a kettő már neccesebb együtt
hmm
mondjuk azt is többször nyertek (5), mint amennyiszer mi bajnokok lettünk :D , de igen, az kb ugyanaz a szint lehet.
Ott azon múlik inkább, mikor volt az előző nyerés. Pont ugyanakkor voltunk bajnokok, amikor ők az előző Bl-t nyerték. :) Tehát jah, az öröm az utolsó bl-nyerésüknél lehet ugyanakkora igen.
Na ezt kimatekoztam :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.26. 20:53


Hogy az oromuk kisebb mint a mienk.
Foleg a forumot olvasgatva, egy kulso szemlelo azt gondolna, hogy kb semmi oromot nem okoz ennek a csapatnak drukkolni.

A pelda nem stimmel. Nem fogunk bl-t nyerni. Az olyasmi lenne, mint a leszter bajnokija. Persze, az tenyleg nagyobb orom. Mert az mar boven csoda kategoria. Annak kb a fel vilag orult...Inkabb a bayern bl gyozelme es a mi bajnoki gyozelmunket hozznam ossze. Na, az kb ugyanaz a szint...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.01.26. 20:42


most ezt nem értem tomm
ez milyen kérdés volt???
ki a jó élet nyom le bárkit is???
jazon feltett egy (inkább költői) kérdést, amire volt aki kifejtette a véleményét. Te is.
Ki akar önigazolni itt? Komolyan nem értelek.

F.Totti a kevesebbet meg ránk értette, romásokra. Hogy kevesebb öröm jut nekünk. Ezért jobban örülünk neki.

Ha az öröm mérhető, akkor egy Bayernes BL-győzelme egészen biztosan alacsonyabb örömfaktort jelent egy akár csak egyszer is ugyanezt átélt drukkernek, mintha a Roma nyerne egyszer BL-t.
Ez szerintem k.rva evidens. Amit egyszer már átéltél, az a következőnél nem okoz ugyanakkora örömet. Lehet, hogy szinte kimutathatatlan lenne a bayernes srác második és a mondjuk nekem az első BL-győztes örömünk között, de akkor is lenne.
Tehát kevesebb. Nem vagyok pszichológus meg ki tudja kik foglalkoznak ezzel szakmaszinten, de egészen biztosan így van.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.26. 19:10


Nem kevesebb az orom. Pl ott a bayernes haverom. Nos, a bajnoki cimtol valoban nem megy a falnak. De kint volt munchenben, mikor megmyertek a bl-t. Sehogyse tudom elkepzelni, hogy az kisebb orom volt szamara (a masodik volt miota a csapatnak drukkol) mint egy roma drukker szamara barmi.

Mi a budos francert kell lenyomni, lekicsinyelni a masik oromet? Onigazolas vagy mi?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég

cron