Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2019.02.08. 19:52


Senki nem ír semmit?
Amúgy ma meccs van :D

.... just sayin', ha valakinek még mindig nem jelezne a telefon :P

Amúgy 2 Mirante van a kapuban. Elvileg Olsen sérült.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.02.05. 20:38


Ezért csalnak annyi adót szerencsétlen focisták :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8178
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.02.05. 15:55


Ennél már csak Spanyolországban klasszabb. Kérdezd a Real játékosokat. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.02.05. 11:41


Ja a tiédet nem néztem, de most már igen, na látom, hogy 2,7, ja az jobb, de megérdemelne szerintem 4-4,5 is. FM-ben mondjuk 3,3-mal is kiegyezett ami, bruttó 6 (így tudtam a nevetséges kivásárlási árától megszabadítani). Durva milyen adók vannak Olaszországban.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.02.05. 11:21


Én is láttam egy listán ezt a Manolas 1,9-et, de a lentebbi listán JJ-hez képest 500 e EUR-ral többet keres, ezt inkább gondolnám korrektnek. Ha Manolas kevesebbet keresne mint JJ, akkor a görög már nem lenne itt...
De ha már JJ 2,2 m EUR, akkor a "tapasztalt" Pellegrini 1,8 az jó? Mert játszott JJ is a Barca ellen, de mégiscsak egy kiegészítő ember. Pellegrini pedig ha egészséges, akkor játszik. Vannak itt sértődésre okot adó dolgok.
Bérfeszültség van! Hol a szakszervezet! Bongyorhajú Tommasi... :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.02.05. 09:58


Plusz Juan Jesus 2,2, miközben Manolas 1,9. :D :D Vannak itt érdekességek. Rendbe lehetne tenni a dolgokat. Zaniolo 1,8 millióját sokallnám, 19 éves a srác és nagyon jó, de azért ne keressen ugyanannyit, mint Pellegrini. Pellegrini már a Sassuoloban is bizonyított, plusz tavaly és már játszott, ő nem zsákbamacska, sőt folyamatosan fejlődik. Zaniolo még lehet one hit wonder is, de 15 meccsen nagyon jó ne érjen annyit, mint, hogy valaki 60 meccsen folyamatosan fejlődik és egyre jobb lesz.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.02.04. 23:31


fogkefe1 írta:Nem lesz kevés, mert ha folyamatosan ilyen jó lesz, akkor majd megint kap újat.
Manolas új szerződése készülne már el. 4,5 milliót megérdemelne már a görög. 27 éves. 4-5 évre megkapná jó is lenne szerintem.


http://romapress.us/2018/09/04/romas-wages-revealed/
Megértem Manolast, mert Pastore igazából az, akit már télen el kellett volna adni Arábiába vagy Kínába a 3,5-ös fizujával - bárki is fizesse. Ha szegények vagyunk, akkor minek fizetünk használhatatlan játékost?

Ugyanezen tábla alapján akkor ha 1,2 m EUR lenne Zaniolo fizetése, akkor Coric évi 100 e EUR-ral többet keresne nála padmelegítéssel. Marcano a 2 havonta egy meccsével majd 300 e EUR-ral többet... Jelen forma alapján egy 1.8-as fizut megérdemelne, ha Lorenzo Pellegrini keres annyit.
Monchi tavaly óta szerintem lejebb vitte a bérlistát a 3 nagy bérű távozóval, de azért a mostani listát is megtisztíthatná egy Pastore, Marcano, Perotti fizuval. A 2 évvel ezelőtti Perottival nem lenne gondom, de szegény idén csak sérült...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.02.04. 19:28


Ez Firenzéhez képest tényleg nem konstans fejlődés volt... hanem maga a hiperűrugrás :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9985
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.02.04. 19:12


Az a baj h a szezonban már egy párszor mondtuk h erre a játékra lehet építeni, kiscsapatokat majd megverjük, tök jól toltuk satöbbi... ez mind igaz, utána meg mindig következett a nagy bef*sás és visszaesés... képtelenek vagyunk mondjuk 5 meccset (kezdésként már ezzel is beérnénk sokan) ugyanolyan szinten lejátszani...
Bár azt már télleg halkan jegyzem meg h azért a tegnapi játékunktól sem estem hanyatt, jók voltunk, de annyira extrán jók nem voltunk, mondjuk egy 7-1 után ennyi is elég, csak már látnám a konstans fejlődést!
Szerintem szeptember óta nem olyan nagy elvárás h lássunk valami ilyesmit ;)
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.02.04. 17:27


fradista romanista írta:
BRÉKING: Holnapra sajtájt hívott össze a polginéni a stadionról. HJolnap kerül nyilvánosságra a tironói műegyetem közlekedési-fentarthatósági hatástanulmánya


Allitolag volt mar egy negativ velemenyuk, arra visszakuldtek egy modositast. Hatha...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10401
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.02.04. 16:31


Nem lesz kevés, mert ha folyamatosan ilyen jó lesz, akkor majd megint kap újat.
Manolas új szerződése készülne már el. 4,5 milliót megérdemelne már a görög. 27 éves. 4-5 évre megkapná jó is lenne szerintem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.02.04. 16:02


napi cukiság: Olsen 3 éves kislánya https://romanews.eu/notizie-roma/la-figlia-di-olsen-pazza-di-roma-in-tribuna-allolimpico-canta-linno-video/

Állítólag elkészült Zaniolo szerződéstervezete: 1.2 millió fizu 24-ig. ha így folytatja, kevés lesz.....
(lehet, h. jobban járnánk, hogy ha most jönne egy kicsit szürkébb időszaka....)

BRÉKING: Holnapra sajtájt hívott össze a polginéni a stadionról. HJolnap kerül nyilvánosságra a tironói műegyetem közlekedési-fentarthatósági hatástanulmánya
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.02.04. 09:28


Tomm, nekem pont az idegenbeli meccseinket voltak elég rossz tapasztalataim. Olyankor általában a vendégtáborba sikerül jegyet venni. Respekt a szurkolásért, de majdnem minden meccsen van bunyó a biztonsági őrökkel vagy ha velük nem, akkor a táboron belül. Ha nem nyertünk, akkor füttyszó is vastagon. Oké, nem nagy a merítés, mert kétszer voltam Udine-ben, egyszer Veronában és Bécsben. De elég vegyesek a tapasztalataim. PL a feleségem a legutóbbi Udine kirándulásunk után többet nem is hajlandó velem meccsre jönni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9985
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.02.04. 08:58


Idegenbe 2-3ezer ember szokott elmenni. Itt most nem ennyirol volt szo.
En azt gondolom, hogy ok most sem futyultek.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10401
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.02.04. 08:28


bence írta:A romai kozonseg meg olyan amilyen, barennyire is szereti nehany forumozo piedesztera emelni oket, kicsit sokat hisznek magukrol. Tudnek jobb jellemrajzot adni roluk( a Firenzeben megjelentek kivetelevel) de nem szeretnek magamra haragitani senkit.
De biztosan az az igazi romanista aki ilyenkor futyul, ha van eredmeny meg veri a bret.


Hát Bence, amit tegnap hallottam az engem is rettentően meglepett. Alig 2 hete voltam kint és merőben mást vettem le a stadion reakcióiból, mint most. Pedig azon a meccsen is volt gáz, amikor 2-0ról pillanatok alatt kiegyenlített a Torino, de senkit nem fütyültek. Még amikor hibázott vki, akkor is taps ment, biztatás. Odáig voltam és vissza a hangulattól.
A buszdobálást még betudtam pár hülyegyerek frusztrációjának, de amikor egy Florenzi-El Shaarawy cserénél visszhangzik a stadion a füttyszótól, azt fájdalmas hallgatni. Ráadásul ez 1-1nél volt és jelezte a csere hogy győzni akarunk. Erre fütyülnek a barmok. Florenzinek... Nyilván ők a hősök, mert még idegenbe is elmennek a csapattal, nélkülük nem lenne AS Roma, ők bármit megtehetnek. Valójában meg lepkefing amit Florenzihez képest ettek a klubért.

De továbbra is úgy gondolom, hogy van egy hangadó, magáról sokat képzelő mag. Köztük sok idióta, félbűnöző hülyével. De a kanyar 90%-a imádja a csapatot és hatalmas respekt nekik a hangulatért. A Tevere és Monte Mario és Laterale közönsége pedig tényleg imádni való. Pont a Toro meccs tapasztalatai miatt én innentől nem fogom a SUD közelségét keresni, mikor jegyet veszek. Öregszem :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9985
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.02.04. 06:07


Én azt mondom az elkövetkező egy hónapban teljes mértékben eldől, hogy mire számíthatunk a szezon végén, jön 3 az életéért küzdő csapat, plusz egy Porto, hiába alsóház, írtó nehéz meccsek lesznek, de véleményem szerint, ha itt eldobjuk a pontokat akkor készülhetünk az EL-re.

Március 3, derby...azután a meccs után abszolut kiderül van-e belépőnk a véghajrára.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2019.02.04. 03:33


Zsoltihoz hasonloan, en is az Inter ellenihez hasonlitanam a meccset, ez jo mulatsag, ferfimunka volt.
Zaniolorol alkotott velemenyem miatt megkovezem magam, zseni a srac, bar pl. a bl kieseses szakaszban nem jatszatnam.
A romai kozonseg meg olyan amilyen, barennyire is szereti nehany forumozo piedesztera emelni oket, kicsit sokat hisznek magukrol. Tudnek jobb jellemrajzot adni roluk( a Firenzeben megjelentek kivetelevel) de nem szeretnek magamra haragitani senkit.
De biztosan az az igazi romanista aki ilyenkor futyul, ha van eredmeny meg veri a bret.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.02.04. 00:06


Nota bene, Zaniolo a maga 19 és fél évével a 2. legfiatalabb, aki a Roma mezében 3 gólig jutott a bajnokságban.A rekorder egy bizonyos F.T., a maga 18 és fél évével....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.02.03. 23:32


Zsolti írta:Én meg nem nagyon tudom megszokni Karsdorpot. Jó, keveset láttam játszani, és most nem a teljesítményéről beszélek. Nekem olyan tipikus zsoldos feje van, nincsenek gesztusai. Amúgy a gesztikulációt nagyon hiányolom a csapatból. Kevés a pacsi egy-egy jó megoldásnál. Amikor a másik megpaskol, rá se nézek. Mikor megyek a szöglethez, és a másik ott jön el mellettem fél méterre, semmi pacsi vagy szemkontaktus. Apró kis szarságok ezek, de sokat elárulnak egy csapatkohézióról.


Dzeko Firenzében maxolta a kohéziót. Az smafu???
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9985
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.02.03. 22:59


Én meg nem nagyon tudom megszokni Karsdorpot. Jó, keveset láttam játszani, és most nem a teljesítményéről beszélek. Nekem olyan tipikus zsoldos feje van, nincsenek gesztusai. Amúgy a gesztikulációt nagyon hiányolom a csapatból. Kevés a pacsi egy-egy jó megoldásnál. Amikor a másik megpaskol, rá se nézek. Mikor megyek a szöglethez, és a másik ott jön el mellettem fél méterre, semmi pacsi vagy szemkontaktus. Apró kis szarságok ezek, de sokat elárulnak egy csapatkohézióról.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11732
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.02.03. 22:55


Az Inter ellen is ilyesmi volt hazai pályán. Rossz sorozat után viszonylag jó játékkal 2-2. Sokan reménykedtünk, hogy erre lehet építeni,stb.
Amúgy ez tényleg nem volt rossz. De olyan nagyon lélekemelő sem.
A bírónak kábé eltiltás járna azért, hogy Pellegrinit nem állította ki második sárgával. Atomtiszta lerántás, nem is értem. De köszönjük azért.
Pontozással miénk a meccs. Elég durva azért az, hogy a ebből a két csapatból az egyik valószínűleg főtáblás lesz a BL-ben...
Szóval ma nem szidunk senkit. Nincs is miért. Úgyis jönnek majd a kiscsapatok, tartogassuk oda a puskaporunkat.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11732
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2019.02.03. 22:54


Karsdorp nekem is tetszett. Lehetett volna kicsit több szerencsénk....
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.02.03. 22:54


Karsdorp iszonyúan inkonzisztens. Baromi szép szerelések és orbitális hibák minden meccsen. És nem múlna a hibák. Mondjuk legalább több a szép momentum. Viszont őt tényleg nem lehet nem kedvelni.
Az egy pont meg pont egy pontot ér. Se többet se kevesebbet. Ami többet ért, az a Milantól elvett 2. Illetve ami még többet az az önbecsülésünk visszaszerzése volt. Megtörtént. Elégedettem alszom 2 órát a super bowlig :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.02.03. 22:56-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9985
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.02.03. 22:46


feree80 írta:
tomm írta:Nem er semmit? Ti mirol beszeltek? A milan maradt 1 pontra, az inter mar csak 5re....

holnap beér a lazio és az atalanta.

22.forduló, írd és mondd by by bl.

fogad velem vki?

Izgalmas tavasz elé nézünk. :)

Kár, hogy lövettünk velük egy gólt...
Erre a játékra lehet építeni, csak kicsit több erőnlétünk lenne.
Most 3 kötelező meccs jön a bajnokságban, kiderül az alsóház ellen mit tudunk, képesek vagyunk-e végre ezeket simán hozni.

Karsdorp szerintem is jó volt ma.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.02.03. 22:36


16 forduloval a vege elott bye-bye?
Nem vagy egy pozitiv, kitarto alkat....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10401
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Zsolti valamint 15 vendég