Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.02.19. 11:40


jaja, F.Totti láttam ezt én is. Szerintem amúgy tök felesleges átadni azt, ha a meccs kezdete óta te viseled. Ennyi jár, azért vagy csapatkapitány, és hiába áll be az übercsapatkapitány, legyen már az övé a szalag a végéig. vagy amíg lecserélik.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.02.19. 10:13


nem t'om mi volt, mert szerencsére nem láttam a meccset, de anno amikor feri beállt, akkor is volot, hogy tisztelettudóan átadték neki a kapitányi karszalagot (de aztán később volt, hogy nem).
Jobb az ilyet előre tisztázni.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.02.19. 10:12


https://twitter.com/cirodauria95/status ... 2333353984


Itt a jelenet. De volt már ilyen Tottival is. Hiába jön be a Nr1 kapitány, a pályán az marad a kapitány, aki a szalaggal kezdett. Flo csak megfutotta a nem kötelező udvariassági kört, mert ő ilyen :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.02.19. 10:03


az tuti, hogy mikor DDR beállt visszab*szta azt Flonak. Nem is értem, ha meccs kezdésekor rajta volt, minek kell átadni annak, aki a második félidő derekán áll be? (más, ha lecserélik, akkor persze, hogy átadja) Ez oltári hülyeség, és Flo részéről érthetetlen szitu. Nálam ez kérdőjelezi meg azt, hogy biztosan ő a legalkalmasabb a CSK szerepére?!? :shock: :roll:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2019.02.19. 09:54


snatch írta:
fantasista76 írta:A szalagról annyit, hogy Flot a végén lecserélték, azért került DDR-hez.


De mikor ment le, már akkor nem volt rajta. Vagyis én nem láttam, hogy akkor átadta volna DDR-nek, lehet elnéztem balra egy pillanatra, de mikor felmutatták a 18-24 cseretáblát, és mutatták Flot elindulni, akkor már nem volt rajta a szalag.


Visszanéztem az esetet, és a bíró takarásában adta oda Flo DDR-nek a szalagot, mielőtt lejött a pályáról, ezért nem láthattad a közvetítésben. A cserét megelőző szituációban még Flo karján volt a szalag. Rejtély megoldva :)
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.02.19. 09:37


Srácok, ne higgyük már hogy Di Francesco nem tud olyasmit, amit egy megyés magyar edző is vág. Lehetnek rossz döntései, verheti agyon taktikailag az ellenfél edzője, elveszítheti az öltözőt és kerülhet gödörbe tartósan. De EDF még ezekkel együtt is fényévekre van egy magyar edző tudásától, és még messzebbre a fórumunk kollektív hozzáértésétől. Ne állítsuk már be idiótának egy csere miatt. Nyilván meg lehet kérdőjelezni bármely döntését, mert hatalmas tudásbázis alapján, rengeteg tapasztalattal is hibázhat bárki. De a felkészültségét kétségbe vonni, a sajátunkéhoz mérni elég megmosolyogtató.
Kb olyan, mint amikor azt mondja x hogy Fazio teljesítményét ő is hozná. Ja, tévé elől, elméletben. Aztán ha akár egy NB1-es magyar játékost betennének a helyére, kabaré lenne a teljesítménye. Pedig egy átlag NB1-es játékos is messze többet tud, mint a hobbifocista fociszurkoló. És igen, ettől még Fazio gyengusz. Roma szinten gyengusz, nem pedig x-hez képest.

Sn, pedig szörnyű meccs volt és azt sem igazán hiszem, hogy önbizalmat épített. Esetleg Olsennek és Fazionak. Valószínűleg érezték a játékosok is belülről, hogy mákjuk volt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.02.19. 09:35


De amúgy ja, Mihajlovics nagyon összekapta ezt a Bolognát, az Intert is beégették idegenben, én nem láttam annyira szörnyűnek ezt a meccset, és hogy meglett a 3 pont, az kicsit dob az önbizalmon. Mármint nem nekem :mrgreen: :lol:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.02.19. 08:01


fantasista76 írta:Mondjuk ez a Bologna iszonyat jól tolta, nem hiába verték az Intert is Milánóban két hete. Ezzel a játékkal biztos nem esnek ki. Ettől függetlenül iszonyat sz.rok voltunk, szinte minden csapatrészben, kivéve a svédet, aki beállt s védett :)

A szalagról annyit, hogy Flot a végén lecserélték, azért került DDR-hez.


Olsen megijedett, hogy Mirante kiszorítja, uh belendült :D na pont ezért kell az egészséges verseny a csapaton belül. A lengyel s Alisson esetében pont ez volt...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2019.02.19. 05:55


Nyugi srácok nyertünk és ez a fontos. Nem játszottunk jól de ma ennyi is elég volt.
Párhuzamosan néztem a Nürnberg-Dortmund meccset a tökutolsó ellen egy 0-0 hoztak ki, akkor ők mit mondjanak...
Ilyen meccs is kell, hogy erősnek tűnj, szerintem rendben volt ez így.
Kluivertet meg ilyenkor kell kezdeni nem a rangadókon, én úgy gondolom ő nem biztos, hogy valaha megérti az olasz foci lényegét, egy fiatal olasz is hozná ezt a szintet.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.02.18. 23:32


magától ember ennyire nem lehet hülye...

nem tudom ki látta a Bárka c. spanyol sorozatot, de nekem Fazióról és a bamba arckifejezéséből (nem a külsejéről) mindig a sorozatból a Buborék (Burbuja) nevű kissé szellemileg sérült szereplő jut eszembe
https://www.youtube.com/watch?v=dFmHG5D3QA0
:D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.02.18. 23:19


De azért meccset nézel már pár éve ;) általában meccs vége felé a vezető csapat csatár helyére védőt tol, pláne ha nyom az ellenfél!
Fazio szrint ma érett csapat voltunk??? Úristen most esett le: ezek szívnak valamit, magától ember ennyire nem lehet hülye...
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.02.18. 23:15


én pl. nem tudtam, mondjuk nem is fociztam a megye2-ben sem, és simán meg is vettem azt a cserét :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.02.18. 23:04


Hát igen, vagy előbb behozom, vagy egyáltalán nem, Flo nem volt jó ma, de Santon meg konkrétan sehol nem volt amikor Sansone elindult a labdával befelé. ilyen meccsbe, mikor 8 támadóval támadnak nem szabad védő helyére védőt, ezt még a megye bé-ben is tudják. max csatár helyére még egy védőt biztosítani hátul. de ez így totál fals csere volt, meg is büntették 1 perc alatt.
Tetszett igen, korábban írtam is h a Porto elleni volt az eddigi legprofibb meccsünk, de a folytonosság ebben a szezonban nem lesz meg, ez már tuti.
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.02.18. 22:59


na igen, és ez érdekel engem is a legjobban
ennyi jut nekünk :S
ejj de jó Roma-drukkernek lenni ma is :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.02.18. 22:50


fantasista76 írta:A szalagról annyit, hogy Flot a végén lecserélték, azért került DDR-hez.


De mikor ment le, már akkor nem volt rajta. Vagyis én nem láttam, hogy akkor átadta volna DDR-nek, lehet elnéztem balra egy pillanatra, de mikor felmutatták a 18-24 cseretáblát, és mutatták Flot elindulni, akkor már nem volt rajta a szalag.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2019.02.18. 22:48


Mondjuk ez a Bologna iszonyat jól tolta, nem hiába verték az Intert is Milánóban két hete. Ezzel a játékkal biztos nem esnek ki. Ettől függetlenül iszonyat sz.rok voltunk, szinte minden csapatrészben, kivéve a svédet, aki beállt s védett :)

A szalagról annyit, hogy Flot a végén lecserélték, azért került DDR-hez.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.02.18. 22:47


FR34, ha Santonra gondolsz, akkor szerintem már előbb be kellett volna hoznia, mert Florenzi konkrétan fogalmatlan volt ma.
és a kis huncut, hogy bevallja, hogy az előző két meccs tetszett neki :D :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.02.18. 22:44


Nem akartam mindig negatív lenni, ezért gondoltam említek pozitívumot. EDF szerintem nem ma volt nagyon csecsen, hanem legalább 7-8 hónapja. Lassan megint eljutok arra a szintre, hogy beteszek egy pezsgőt a hűtőbe, amit akkor bontok fel, ha végre kirúgják (bocs Snatch).
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.02.18. 22:43


Na erről beszéltem nektek már korábban is. képtelenek vagyunk konstans jól játszani, két elfogadható meccs után jön ez a fos már megint, és csűrhetjük ahová akarjuk, csavarhatjátok ahogy szeretnétek, de ez edzőkérdés is. a csapat mentalitása úgy ingázik, mint a Tisza vízállása, mi ez ha nem edzőkérdés?? ma megint nem volt kedve focizni senkinek, kint volt a mez, Dzeko meg konkrétan bekaphatja, tudom h játékosra nem illik, de az se illik h erre ő fizetést kapjon, nem is keveset!!
Borzalmasan gyenge csapat benyomását keltettük ma is, immár sokadszor, csalódott vagyok és hát bizonyos emberekre mérges is, első körben a bosnyákra, DiFra meg megint orbitálisan jól cserélt... a legjobbjukra behoz egy nullkilométeres védőt... fél perc múlva kapjuk a gólt pontosan onnan! ezek akkora edzői bakik h ha nem az lenne az edző aki, már rég a fejét követelnétek!
Kluivert meg egy nulla, akkora nulla h kiveri a képernyőt: gyors és ennyi! esze meg mint a kotlós tyúknak a hátsó udvarban, erre egy ilyen meccsre beteszi kezdőnek, mikor tudta jól h ki lesz az ellenfél: egy ős lazyos által vezérelt kiesés ellen menekülő csapat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ForzaRoma34 2019.02.18. 22:44-kor.
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.02.18. 22:42


Nekem szerencsétlen Florenzi tűnik mostanában iszonyat formán kívülinek és bénának...:( Valahogy nincs jó megoldása.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.02.18. 22:40


Mcsabi, oké jó volt a 4231. Hozott egy kis stabilitást és 1 gólt (a pontrúgást nem számolom). De akkor miért állunk vissza 433ra a végén? EDF szerintem ma pont hogy nagyon csecsen volt :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.02.18. 22:29


azért ma Manolas megmentett minket egy két góltól (Olsennel karöltve)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.02.18. 22:28


Nem tudom ki ez az öreg, de igaza van! Ez a védelem egy szégyen. Ha már szóba került Ranieri, lassan eljutunk oda, hogy élvezet lesz visszanézni a Claudio által irányított Roma meccseket.
EDF-hez kapcsolódóan pozitívum, hogy hosszú idő óta ez volt az első belenyúlása a meccsbe, ami pozitívan sült el. Viszont ettől függetlenül egy kiesőjelölt Bologna ellen nem lenne szabad így szenvedni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2019.02.18. 22:34-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.02.18. 22:25


szuper roma, fantasztikus roma, grazie!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.02.18. 22:25


most a végén mégis DDR karján van a szalag
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég