Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.01. 10:23


Ja, erre írtam, hogy amikor heti rendszerességgel bulizni jártam, akkor még nem volt ilyen veszély. Cigó attack ment akkor is, de nem szurkáltak meg. Legalábbis felénk ilyen történet nem volt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.01. 10:14


F.Totti írta:. Sajnos volt már ilyen, de még mindig jobb zúzódásokkal kelni


Azt hiszem marian cozma is hasonlokepp gondolkodott..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.01. 00:32


vagy inkább képpel :wink:
https://kuruc.info/r/2/195521/

jaja amúgy, társat nem hagynék ott szerintem sosem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.02.28. 22:48


Mondjuk attól tényleg sok függ, hogy ránézésre mennyi esélyed van. 40 felett, családosan óvatosabb az ember. Ráadásul a futásban nagyobb is a rutinom, mint a bunyóban :)
Ha egyedül vagyok és nem haverokkal, akkor tuti nem állok fel nekik. Akkor sem, ha másik 4-5 emberből kinézem, hogy jönne. De ha vagyunk egy társaságból négyen-öten, akkor biztos nem futok. Főleg ha valakit közülünk betalálnak. akkor inkább verjenek le. Sajnos volt már ilyen, de még mindig jobb zúzódásokkal kelni, mint arra hogy egy havert otthagytál a szarban. Igaz "a mi időnkben" még a cigók sem vertek agyon. Mármint hogy ha földre kerültél, kaptál még pár rúgást, aztán hagytak magadhoz térni. Most ennél rosszabbakat hallani. Ja, fotelből ezt is könnyebb megítélni. De akkor is baromi furcsa ez a 30 vs 2 arány. Oda azért Klicskónak kell lenni, hogy egyedül 10-15 embert lerendezz. DE jobb ez így, elméletben és messziről.

Szerk: ők azok https://index.hu/belfold/2019/02/28/vit ... g_korozes/
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.02.28. 13:10


F.Totti: jól mondod, haladunk a Pusztitó c. film békevilága irányába. De tényleg
Jól mondod, a mai ember egyre távolabb áll az agressziótól. Épp ezért kéne a rendőrnek megvédeni minket.

Amúgy ha részletesen olvastátok, benne van, hogy ráugrottak az egyikre ÖTEN, de simán lerázta magáról őket. Ezek után gondolhatod kinek lenne kedve még rájuk menni...
Képzeld el a szívműtétreváróRicsit magad elé. Megvan? És akkor képzeld el magad oda, ahogy rácsimpaszkodsz a fatörzs karjára, és próbálod visszahúzni. Felemelne lazán vele cakk pakk.
És akkor ezek nemcsak erősek és nagyok voltak, hanem képzett bunyósok is - az elmondásokból. Nem holmi sima kancigányok.

Én simán bevallom, hogy futottam volna messzire. Ha nálam van mondjuk a viperám, akkor, ha nekem jön, és nem tudok kitérni, akkor - és csak akkor - felveszem a harcot. Simán ököllel max védtem volna magam. Ha életem legjobb ütését viszem be neki, fel se venné azt sem. És még mindig ott lenne a társa...

Ráadásul még kés/pisztoly sem volt náluk, szóval simán ki lehetett volna csinálni.
szerintem ez nem véletlen. Tudatosan sima bunyónak lehessen mondani. Ellenben ha nálad lenne valami, azonanl téged vinnének be. Ki volt ez találva.

Sajnos engem az asszony folyton b*sztat, hogy ne menjek bele semmilyen vitába, mert majd lelőnek
Egy modern nőnek ez a dolga. Hogy óvja a férjét. Mert majd ő rendezi le agresszíve a másikat. Ja nem, az csak az ő fejükben létező női egyenjogúságnál van :D
De amúgy gondolhatod, hogy ha a férfiak kerülik már manapság az erőszakot, akkor a nők még a gondolatát is.
Ez is messze mutat amúgy a férfi-nő kapcsolatokba. A nő az alfához vonzódik, majd miután meghódította, bétát akar belőle csinálni magának, és miután ez sikerült is, nem érti miért szeret ki belőle.

Rómában anno elképzelem ugyanezt: "Uram, azonnal vegyél elégtételt a sértésért, különben nem merek kimenni holnap a Fórumra. Ha meghalsz meghalsz, de legalább a családod nem marad szégyenben."
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.02.28. 11:50


Aha es ha felveszed veluk a harcot, akkor, ha lenyomnak, agyon is vernek, a tobbi 29 max elokapja a telefonjat, hogy videozzon...
Mellesleg mindenki a 25be akar tartozni, senki nem az 5be. Es itt meg is all....
Es persze teged elo
Vesznek, oket meg nem
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.02.28. 10:38


igen, ez nekem is furcsa, hogy két állat ennyire sakk-mattot tudott adni sok-sok embernek. Hogy nem fogtak össze, és adták meg nekik azt, ami jár. Ráadásul még kés/pisztoly sem volt náluk, szóval simán ki lehetett volna csinálni. Bár tényleg, így a munkahelyi székből könnyű okosnak lenni, és nem tudom miként reagáltam volna én. Sajnos engem az asszony folyton b*sztat, hogy ne menjek bele semmilyen vitába, mert majd lelőnek, pedig biciklisként/futóként akad néha egy-egy, meg a vonatperonon a cigisekkel (bár olyankor tényleg nem akarok belemenni komolyabb vitába a gyerekek miatt).
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.02.28. 10:04


Trigoria írta:https://kuruc.info/r/2/195452/
hogy mi a f.sz?????????????? :twisted:
a két terminátornak elege lett a kocsmai zajokból, értem? :D


Nekem messze tovább mutat sajnos:( A modern ember birka. totál idegen tőle minden agresszió. Ezért amikor agresszióval szembesül, megzavarodik és menekül.
Nem voltam ott, nem láttam kik voltak a támadók és kik a megtámadottak. De még ha két gyúrós zsírcigány vs 30 bölcsész felállás van és a 30 bölcsész nem szalad 40 felé, akkor is lenyomták volna őket. Pár zúzódás, talán egy-két orrtörés, de a 30ból 25nek semmi baja nem esett volna. És legközelebb nem támadnak. És büszkén mész haza. És másnap is a csajod szemébe tudsz nézni. Így marad a szégyen és a reszketés, hogy jaj mi lesz legközelebb.
Meg a történet kreatív mesélése, hogy ne tűnj gyáva kis pondrónak.

30 évvel ezelőtt tuti felvették volna a harcot a nyüzügék is. És az irány marad ez, egyre rosszabb lesz. Diploma, jó állás, pénz, nyugodt családi élet. Rács az ablakra, 10 cm vastag biztonsági ajtó, 3 méter magas betonkerítés, aknazár, stb. hogy kint tudd tartani a kafferokat/birkabaszókat/gibbonokat. De előbb-utóbb ez is kevés lesz. A rendőrség meg pont annyira fog megvédeni, mint most tette.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.02.27. 16:36


https://kuruc.info/r/4/195484/
azért tökös a lengyel miniszter
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.02.27. 00:36


https://kuruc.info/r/2/195452/
hogy mi a f.sz?????????????? :twisted:
a két terminátornak elege lett a kocsmai zajokból, értem? :D

egy hsz:
"Balhé a vii ker-ben, a zsidó már dörzsöli a kezét. A folyamatos zaklatás miatt elköltöznek a magyarok , beköltöznek a cigányok, az ingatlanokat tönkre teszik . Önkormányzat fillérekért eladja ,a zsidó lebontja és üvegpalotát épít rá, amit a magyarok sokszoros áron kibérelhetnek. Így lesz a magyar tulajdonból zsidó üzlet."
kb így megy ez
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.02.26. 20:00


Hű... Tudja az ember, hogy ez így működik, de akkor is félelmetes ezt hallgatni.
És ez nem elszigetelt eset, (a potenciális Fidesz-szavazó) retkek általában így viselkednek.
Na ilyenkor legyen okos a liberális.
Hú, a k.rva anyjukat. Molotov-koktél. Védje meg valaki ezeket a férgeket.

https://kuruc.info/r/35/195471/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.02.24. 00:21

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.02.22. 17:10

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.02.20. 15:46


https://index.hu/belfold/budapest/2019/ ... ese_indok/

Lófax egy ügy, de rossz belegondolni, hogy ha ilyen "senkik" miatt simán leállítanak egy nyomozást, akkor mi lenne ha tényleg a prominensek ellen kellene adatot gyűjteni, vádat emelni. Jogállam...
De a CEU miatt tüntetünk, meg a senkit semmire nem kötelező túlóratörvény miatt és azért is mindenképp, ha kivágnak 10 fát....
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.02.20. 01:49


https://kuruc.info/r/35/195213/
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Hun • 14 órája
Most próbáltam meg, még él a telefonszám! És tényleg a felvételen hallható buta cigány veszi fel. Ezzel ma elszórakozok kicsit. Csatlakozzatok!
:D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.02.20. 01:30


ettől még az érvelése itt helytálló, és igaza van
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.02.19. 20:52


Viszont legalább a felháborodás őszinte volt. Ebből látni, hogy mennyire elszakadt(ak) a valóságtól. De valószínűleg politikusnak lenni nem is lehet másképp. Egyik oldalon sem.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.02.19. 18:08


politikai célszerűségből átértelmeznek egy szót, és még felháborodik, ha valaki nem úgy használja, hanem az eredeti általánosan elfogadott jelentésében. Ultragáz :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.02.19. 13:46


Amikor kifejti, akkor mondja:
"extremly unfair...putting equality sign between free flow of labor and the illegal migration..."
De való igaz, hogy úgy kezdi, minden magyarázat nélkül, hogy "ők nem migránsok". Ez így valóban nem igaz, de amikor megmagyarázza, akkor már normálisan érvel.

Persze ettől még tudjuk, hogy itthon hogy használják a migráns szót (mindenkire aki más vallású, más bőrszínű és nem fizetett Rogánnak az állampolgárságért), de Nyugat-Európában mindig figyelnek rá, hogy hozzátegyék az illegálist. Kétszínű játék ez, de az érvrendszer így támadhatatlan.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.02.19. 13:17


akkor tegye hozzá, bm, h. illegal. De a propaganda ezt totál összemossa. :twisted:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.02.19. 13:14


Ha a migráns szó eredeti értelmét nézzük, akkor migráns a magyar Londonban.
De a kérdező arra célzott, hogy a kint mosogató magyar, ugyanolyan, mint az Afrikából, Ázsiából ideáramló tömeg. Ezen pedig joggal akadt ki Szijjártó. Tényleg nem fair kérdés. Provokatív, lealacsonyító. Elmegy a picsába.

És nem, nem a bőrszín vagy a vallás miatt. Hanem mert az egyik legális, a másik pedig illegális. Az egyik irányítható, szabályozható, keretek között tartható, a másik pedig totál kontrollálhatatlan és rendezetlen. És éppen ezért veszélyes.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.02.19. 10:53


biztos alaposan megmérték, és arra jutottak, hogy valóban, tényleg ennyire lehüjítették már a magyart, hogy ez még mindig működik :S
https://hvg.hu/itthon/20190218_Iden_is_jonnek_a_Sorosplakatok
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.02.19. 10:30


kis szájhős mitugrász. mi más lenne, ha nem migrás (migrant), ha EU-s, ha nem?. Ráadásul pont a megélhetési fajtából. :S
Attól még mert fidessmagyarban ti más értelmet adtok a szavaknak, összekeverve a szezont a f@szommal, attól még azok.
(ráadásul vannak sokan, akik még kevésbé illeszkednek be, mint a nem káeu bevándolrók. Még a nyelvet se beszélik. És csak a legalja munkákra használhatók. Nem véletlen, hogy Londonban egy csomó magyar/litván/román pld indiai/arab kifőzdében mosogat.... :S

https://24.hu/kulfold/2019/02/19/szijja ... -migracio/
https://www.euronews.com/2019/02/18/watch-hungarians-are-not-migrants-says-foreign-minister?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2m1EW44TC1-dS5wqglBlqEvYjes2ug_-yBfQFcq0RMp0udC4fe3Za360A#Echobox=1550522416

valaki lekeverhetne már egy jó nagy taslit ennek az idegesítő seggdugasznak.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.02.18. 23:45


https://kuruc.info/r/2/195201/
na b.zdmeg
egyszer kéne már azt vizsgálniuk, miért utálja a zsidóságot mindenki mióta világ a világ

egy hsz:
"Hát, ha csak a negyedét fogják oktatni az iskolában a zsidóság igaz történetének, már akkor is holokauszt lesz belőle." :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.02.18. 23:12


Fojtassa Kunhalmi... :D bohóc libsi liba! Ezeknek hatalmat?? na az lenne a magyar Apokalipszis
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég