Rómaiak a válogatottban

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2006.06.16. 10:08


ez a camoranesi-dolog nem túl szimpatikus, de nem hinném, hogy nagyon ki kéne kelni magunkból...
mondj nekem egy olyan válogatottat, ahol csak az adott nemzet játékosa játszik! nem tudsz ilyet...
a franciák tele vannak mindenféle négerekkel meg arabokkal, az angolok úgyszintén, a svédeknél larsson, zlatan, a németeknél is podolski, scholl, bár ő már nem, meg még mittoménki...
úgyhogy, ha van egy ilyen camoranesi az olaszok közt, aki nem énekli a himnuszt, hát elfér....
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2006.06.15. 11:38


akkor még két szint és megmentheted a királylányt, az őt üldöző apeh-ellenőrök elől...
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2006.06.15. 10:41


Trigoria írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=115474&

Na ez az undorító hozzáállás a válogatotthoz! Sosem komáltam a honosítottakat!
nah ne is beszéljünk róla.gyűlölöm ezt az embert.Már beszéltük a fórumon hogy ez olyan mintha afgán ősökre hivatkozva mennék az ő válogatottjukba.Nem mellesleg utálom Decot is meg az összes ien nemzetiség változtatót.tomm neked meg annyit hogy én se úgy gondoltam, de szerintem kevesebb vagyok pár dologgal mint ők.pl nem voltam még Rómában.De tudod mit értsd ahogy akarod :D akkor én még csak level 3on vok :lol:
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2006.06.15. 08:49


http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=115474&

Na ez az undorító hozzáállás a válogatotthoz! Sosem komáltam a honosítottakat!
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2006.06.14. 22:03


Kép
solo la Roma
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2006.06.14. 20:58


:D :D :D
nem éred el azt a szintet?
ez nem a mario bros a game boy-on..
kurvára szeretem ezt a csapatot, de mint ahogy ők sem utálják egymást, én sem utálom a játékosokat, még ha a csapatnak örülök is, ha esetleg kipottyannak a serie-a-ból (álá juve), sőt pl a milánt szeretem.
dehát gondolom ez senkit nem érdekel, mint ahogy engem sem érdekel ki mennyire van oda a csapatért, ez magánügy és teljességgel lényegtelen.

de egyátalán nem értem, mi köze van az ASRoma-nak az olasz válogatotthoz, azon kívül, hogy játékosokat ad hozzá? mi ez, hogy ennek szurkolok, meg annak szurkolok??leszarom azt is, hogy az olaszok kinek szurkolnak, ha vannak annyira hülyék, hogy mindenféle marhaság miatt ne szurkoljanak a válogatottuknak pláne, ha vb esélyesek, akkor meg is érdemlik magukat... bár én kétlem, hogy ne szurkolnának, egy-két magát fanatizálót kivéve...
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2006.06.14. 20:32


Erre annyit mondok hogy nekem sem életem a Róma.MÉG!mer imádom a csapatot de tudom magamról hogy egyrézt közöm nincs az ultrákhoz és messze nem érem el azt a szintet sem mint F72 vagy akár Conti.Bár "mentségemre" legyen mondva hogy nem drukkolok olyan sok ideje a CSAPATNAK!És ez 16 évesen nem meglepő.Nem mellesleg én pont a vélemények miatt járok az oldalra és a fórumra.Olasz téren enm mindenki ért egyet de jó csapat vagyunk :) Szerintem
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2006.06.14. 19:29


F72:
Mint mindig most is józanul írsz indulatok nélkül, ennek örülök! :wink: Tanulnom kéne tőled de más a vérmérsékletem egy kicsit... :)

Nos igazad van abban amit írsz, fontos hogy a Róma legyen az első! Nekem is az! De...
Én általánmosan imádom az olasz focit már régóta. tetzsik a stílusa a célratörő játék stb. Utálom pont emiatt asapnyol focit, hogy körbeálljuk a 16-ost és csak adogatunk aztán lesz valami. Kis is borulok tőle. Szóval nekem az olasz foci a FOCI! Ezért ha akarnék sem tudnék tiszta szívemből utálni olasz csapatokat. Persze nme szimpatizálok a juvéval pl ezek után meg pláne, de a játékosait nem dobálnám meg csak mert ott játszanak!
Szóval ennek okáért drukkolok a vállogatottnak is, hiszen az olasz labdarúgást képviselik. És ez nálam fügetlen hogy van e benne római vagy sem!
Sajnos ki kell mondanom hogy én nem érzem magam igazi romanistának, legalábbis nem tudok anynira mélyen érezni mint itt egyesek. Ez lehet hogya hiba, lehet hogy nem az, nem az én tisztem eldönteni. Ha olasz lennék, vagy sokszor járnék Rómába, akor lehet tudnék enynire mélyen érezni, de így nem megy. És én nem fogok lenézni senkit semmi miatt, és csak enynit várok el másoktól is. Hiszen ha valaki csak szimpatizál a Rómával de nme igazi szurkolója, az is látogathatja gondolom ezt a honlapot, és egy szót nem szólhatnánk emiatt.

Na egy szónak is száz a vége, tisztelem az olyan hozzáállását mint F72, de fogadják el hogy nem mindenkinek annyira fontos az az álláspont, amit ők mondanak....
Ez kb olyan mint amikor a haverom győzköd arról hogy fontos a politika és menjek szavazni - azt meg már nem is mondom hogy azt is megmondja hogy kire szavazzak. De mivel engem nem érdekel a politika (csak a foci) ezért tojok az egészre. És ez persze az ő szemépebn sértő, bántó és kishíján lenéz érte. De nehezen elfogadja, hogy nekem más a fontos az életben.
Na kb ilyen a Róma iránti rajongása is. Van akinek az élete, van aki rajong érte, és van aki csak szereti. Na nekem nem az életem. A foci igen, de nem verekednék a Rómáért pl....(mivel egyáltalán nme szertek verekedni)...ha észérvekkel nem győzhető meg valaki, akkor már úgyis mindegy..

Továbbra is Forza Roma!
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2006.06.14. 19:17


Olvasom, h camoransei látva Perrotta remek teljesítményét, már 2. számú megoldásnak tekinti magát :D vagy valami ilyesmi. Szóval sztem Perrotta beverekedte magát a kezdőbe :D zsííír. Amúgy sztem nagyon yool játszott ő is
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2006.06.14. 18:23


ha azt nézzük hogy ha Totti lés a többi romai vb-t nyerne a válogatottal az talán nekik + lökést adna ,ez mondjuk Tottinak lenne fontos a sérülése után . Én még mindig Roma drukker vagyok az olasz csak kiegészités vb és eb ken
És az sem érdekel ha a juvésok vb-t nyernek lényeg hogy takarodjanak a Seria c1 be a többi már nem érdekel.
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2006.06.14. 18:07


érdekes, én nagyon örülök, ha rómaiak játszanak a válogatottban, de elsősorban a csapat teljesítménye érdekel...
totti elég szar formában van, remélem az elkövetkezendő 1-2 meccsen belerázódik a játékba, mert a brazilok ellen óriási nagy szükség lenne egy penge-tottira
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2006.06.14. 17:01


Most hogy igy F72 ilyen "beszámolókat" ir én is elgondolkozom!!!
Vele is abszolutt egyet értek szinte mindenben!!!
De egyszerűen nem megy h ne szoritsak az olaszoknak!!!
Tottiért,DDR-ért,Simoneért!!!Nem megy!!!
Reméljük h a botrányos csapatok megbünhődnek és az olaszok vb-t nyernek!!!
FORZA AS ROMA!!! :wink:
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2006.06.14. 15:29


na, most olvastam az amnesztiát...
na ez tényleg gyomorforgató, de nem hiszem, hoyg ebből lenne bármi is, ez csak egy csiccsó képviselő javaslata...
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2006.06.14. 15:23


ok, ez tiszta....

erről az amnesztiáról nem hallottam, de én azon a véleményen vagyok, hogy nem is nagyon kéne továbbgöngyölíteni a szálakat, mert nincs vége sehol...
zárják ki a juvét és csókolom..
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2006.06.14. 14:51


tomm írta: nem ismeri tottit, de egyszer hallotta beszélni és eléggé paraszt-olasszal beszélt, nem egy művelt muksónak tűnt..


Ez a "parszt-olasz" lenne a római akcentus megduplázott mássalhangokkal és összevont magánhangzókkal... Gyakorlatilag Itáliában minden megyének, tartománynak, falunak saját akcentusa van. Ha egymás között beszélget mondjuk két leccei, egy római biztosan nem ért belőle sokat.
"Ci nun zumpa é 'nu barese" ez lenne pl. lecceiül a "Chi non salta é un barese"...

Bundabotrány. Nincsenek illúzióim, válogatott eredménytől függetlenül nem vagyok optimista, túl sokan vannak benne, túl sok embernek érdeke, hogy ne legyen változás. De egyáltalán, hogy felvetődhessen már egy esetleges VB siker esetén az amnesztia. Döbbenetes. Gyomorforgató...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2006.06.14. 14:36


ehhez a totti-s dologhoz annyit, hogy egy ismerős, aki elég jól tud olaszul, azt mondta, nem ismeri tottit, de egyszer hallotta beszélni és eléggé paraszt-olasszal beszélt, nem egy művelt muksónak tűnt..
de ezt csak zárójelben, engem nem érekel, tőlem aztán lehet analfabéta is...

trigoriával egyezik a véleményem, inkább az olasz vb címet választanám...

f72: és te hogy állsz ehhez a bundabotrányhoz?? te komolyan veszed ezt az egészet?
mert megmondom őszintén, engem csak az érdekel, hogy a roma indulhasson a bl-ben, a többi le van szarva...
komolyan gondoljátok, hogy meg lehet tisztítani az egészet??
ha ez lenne a cél, akkor tényleg fel kéne függeszteni az egész serie-a-t legalább egy évre, rengeteg embert a börtönbe csukni, a csapatok jórészét bezárni, stb stb stb. mert az már látszik, hogy ez nem egy sima bundabotrány, ha ezt tényleg fel akarnák göngyölíteni, az rengeteg időbe, még több pénzbe és még több áldozatba kerülne...
de pont olaszországban akarnátok rendet, ahol az egyik legnagyobb maffiózó volt a miniszterelnök??
és szerintetek a többi bajnokság tiszta?
eg cselzivel? egy óriás-maffiózó abramoviccsal??
egy reallal?

régen sem volt tiszta és most sem az. se itt se máshol a világon, csak ez most épp kibukott..
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2006.06.14. 13:20


Tényleg nem bántásból és minden indulat nélkül… Csak mert más a véleményünk...

Trigoria, kicsit kiosztod corederomát, amiért szerinte Totti a Romával nyerjen és ne az olasz válogatottal. Pedig szerintem semmi rosszat nem írt. cdr Roma szurkoló, így nyilván a Roma sikerének örül. Hogy Totti egy másik mezben vagy a barátaival a strandon éppen nyerni fog-e, nyilván kevésbé érdekli. Bevallom, ezzel én is teljesen így vagyok. Solo la Roma…

Valaki azért szurkol az olaszoknak, mert most éppen 3 ASR játékos is van a csapatban. De ezzel az erővel gondolom mindenki Brazíliának szurkolt, amikor Aldair, Cafú, Assuncao játszott a dél-ameriaki válogatottban. Vagy ha jön Mutu a Romába, akkor Romániának is lehet szorítani, hiszen ott lesz Mutu és Chivu.
Persze gondolom többeknek van egy kedvenc válogatottja, függetlenül attól, hogy ki játszik ott. Bevallom én is régen szorítottam az olaszoknak, 90-ben volt szerencsém kint lenni a VB alatt, pedig akkor „csak egy” Giannini képviselte a Romát. Itália ezer dolog miatt csodálatos, történelme, művészete, kultúrája, gasztronómiája… de ez a mostani válogatott (vagy inkább az utóbbi 10-12 évé) szégyen. Nem feltétlenül x vagy y játékos miatt, hanem az egész közeg miatt, ami létrehozta, az emberek miatt, akik körülveszik, működtetik.


Trigoria1:
„Leszarom a bundabotrányt, ha lesz következménye ha nem!”
Trigoria2:
„és az ilyen kijelentésekre én nme figyelek inkább...”

Na persze így könnyű… Valószínűleg pont ezt akarják, hogy mindenki ilyen legyen. Nem érdekel Moggi, Galliani, Carraro, nem érdekel Cannavaro hogy védi a rendszert, nem érdekel, hogy lövi be magát ez a remek, tiszta sportember, nem érdekel Gattuso miket mond a rómaiakról… Mit nekem irányított bajnokság, meg nem adott tizenegyesek?

A kedvenc csapatomat sújtották, büntették, szidták, a rómaiakat, a Roma szurkolókat gyalázták, csaltak, manipuláltak, zsaroltak, doppingoltak… Biztos bennem van a hiba, de én ezt nem tudom leszarni… S az ilyen dolgokra szeretnék figyelni… Csak, hogy tudjam mi is történik…

Juan:
„Gondolom azon senkise vitatkozik, hogy a Capitano most választhatna, hogy VB, vagy olasz cim (a Rómával) ő szerintem tuti, hogy az elsőt választaná. Nem törte volna magát az első naptól kezdve, mikor megsérült, hogy a VB-n 100%-os legyen! Nagyon sokszor mondta, hogy a VB neki most nagyon fontos!”

Hogy mennyire fontos neki a válogatott, már többször bizonyította, amikor megfázásra, köhögésre és hasonló komoly sérülésekre hivatkozva mondta le a válogatott szerepléseket. Persze nyilván egy VB más kihívás, mint egy barátságos vagy egy selejtező mérkőzés. De a lényeg abban a mondatban van, amit tőle idézel a hozzászólásaid végén.
A rómaiakat gyűlölik szerte Itáliában, Tottit nem különben. Analfabéta, tudatlan, primitív… tipikus szutyok „római”… ez a vélemény Tottiról Milánótól, Firenzén át Reggio Calabriáig. Rómában meg ő a Capitano… Tényleg úgy gondolod, hogy jobban örülne egy olasz VB sikernek, mint egy scudettónak a saját Városában?
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2006.06.14. 09:02


Conti írta:Ünnepeljünk együtt! :arrow: buffonnal

"a szenvedély tisztára mossa az olasz futballt" :D :D :D

persze. gigi, ezt mondd el azoknak is, akik többek között a ti megvett bíróitok által elvezetett meccsetek miatt estek ki a serie a-ból!
biztos ők is veled fognak tapsolni! (bolognában tuti, h sok haverod lenne. bolognában IS.)

na, ha egy nyert meccs után ez megy, mi lenne, ha leesne a vb?


Na ebben igazad van Conti! Várható is hogy kedves Buffon barátunk, aki nyakig sáros, minden kis részsikert meg fog ragadni ahhoz, hogy elkenje az ügyet amennyire csak tudja.
Mocskos módon csinálja, de ettől még hajrá olaszok, mert ezesetben nem az számít mit tettek a bajnokságban...és az ilyen kijelentésekre én nme figyelek inkább...
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2006.06.14. 07:42


Ünnepeljünk együtt! :arrow: buffonnal

"a szenvedély tisztára mossa az olasz futballt" :D :D :D

persze. gigi, ezt mondd el azoknak is, akik többek között a ti megvett bíróitok által elvezetett meccsetek miatt estek ki a serie a-ból!
biztos ők is veled fognak tapsolni! (bolognában tuti, h sok haverod lenne. bolognában IS.)

na, ha egy nyert meccs után ez megy, mi lenne, ha leesne a vb?
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2006.06.13. 21:11


corederoma írta:
i can't belive it írta:Conti: ha úgy teszed fel a kérdést hogy zárják ki a Juvet vagy legyen világbajnok Olaszország Tottival, DDR-val és Perrottaval akkor a 2. lehetőséget választom, sé még akkor lehet hogy nem zárják ki a juvet de hátrébb sorolhatják ami még mindig jelenthet BL indulási helyet nekünk..

Én pedig az elsőt. Nekem a Roma a fontos, neked pedig az olasz válogatott. Komolyan, ennyi erővel a Juventusznak is szurkolhatsz :)

Bocs hogy megint téged idézlek corederoma!
De már megbocsáss, ez azért erős sarkítás nemigaz?
Reméljük nem veszi sértésnek!
Attól hogy a juvét nem zárják ki, attól még lehet fontos neki a Róma, de ebben a pillanatban az olaszoknak szurkol.
És ha négy évet (pontosabban tizenketőt legalább) várok arra hogy az olaszok végre alkossanak valami nagyot megint a vb-ken, akkor nem egy szaros botrány miatt mondok le róla, égetem el az olasz pólóimat, mondom le a közös mecsnézéseket és pártolok más csapathoz stb...
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2006.06.13. 20:37


corederoma írta:
Trigoria írta:Mielőtt bebipulok finom hangnemben még leírom!
Ki vagy te hogy megmondjad hogy Totti mit és hol nyerjen? Honnan tudod hogy mit szeretne ő és mik a vágyai?
Beszarok az ilyen beszólásokon, amikor innen próbálunk okosan belelátni egy Capitano lelkébe, és megmondani hogy ő mit is akarjon és akar igazából!

Kispajtás! Nekem legyél oly szíves, ne osztogasd az észt kérlek. Én nem Totti lelkivilágát vázoltam és azt, hogy ő mit szeretne és mit tegyen, hanem az enyémet, hogy én mit szeretnék. Mindketten innen okoskodunk, csak te még az orrodnál tovább sem látsz el...ez a nagy baj...Az ilyeneket hívják olasz-majmolóknak...


Most igyekszem nyugodt maradni, pedig nehéz. Szóval ne haragudj lehet (ismétlem lehet) hogy kicsit túlreagáltam a hszedet!
Tényleg nem akarok senkit sem kiosztani, de nem szertem ha azért mert valakinek más a véleméyne egy dologról, attól az már kisebb ember! Márpedig nekem ez jött le egy-két hszből!
És egyébként igaz amit mondtál. Mindketten/mindenki innen okoskodik (ahogy magam is megjegyeztem előtted már), csak aza baj, hogy sokan túl komolyan okoskodnak, pedig a 99%-uknak abszolúte semmi belelátása nincs az ügyekbe mélyebben!
Köztük se neked se nekem. Csak én nem szidlak és hívlak olasz-ellenesnek meg hasonlók, mert ismerem a netikettet... :wink:
Szóval még egyszer bocs ha sértő volt a kérdésem, de ha van kedved folytatni állok elébe privátba, mert távol áll tőlem bárminemű megfutamodás!
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2006.06.13. 18:09


Egy kicsit azért egyetértek Contival is!!!Naaa!!! :wink:
Tény,szerintem itt senki sem akarja azt h elsimuljon a botrány!Senki!!!
De mi a garancia arra h ha az olasz válogatott szart se nyer és mindenkit példásan megbüntetnek???Mi???????
Lehet h az olaszok kiesnek az elején és mégis valaki elsimitsa az ugyet és minden a régi lesz!!!
Én azt modnom h hajrá olaszország de ennél százszor fontosabb h FORZA AS ROMA!!!
:wink:
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2006.06.13. 16:29


Totti 0428 írta:Róma miért nem válik ki olaszországból?
És akkor lehetne honosítani : Mexest, Chivut, Mancini, stb....
És így külön indulhatnának a VB selejtezőkön, természetesen tovább jutnának és így mindenki szurkolhatna a VB-n Rómának!!! 8)
(De ettől a serie A-ban indulnának!) 8)

:D :D :D :lol:
ez tetszett...
Amúgy nem is lenne rossz ötlet :D Csak az a baj, h úgyse jönne össze, nagy bánatunkra :D :D :D :lol:
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2006.06.13. 14:14


snatch írta:Én sajnos nem érzékelem azt a húdenagy felháborodást. Inkább azt érzem, hogy szépen lassan ellaposodik az ügy,.


Egyelőre tényleg folyik rendesen a vizsgálat, és tisztességes külső emberek végzik. Nem lehet naponta újabb szenzációs leleplezéseket várni.
Különben is, ha az oalszok szarul szerepelnek a VB-n, akkor simáén kikiálthatják a leleplezőket, a megtiszutláast követelőket bűnbaknak, hogy miattuk volt olan a légkör, amiben a válogatott nem tudoptt rendesen a VB-re koncentrálni.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2006.06.13. 13:58


Én sajnos nem érzékelem azt a húdenagy felháborodást. Inkább azt érzem, hogy szépen lassan ellaposodik az ügy, a végén, hogy azért valami legyen is, kap a juve egy (számára) kisebb pénzbüntetést, plusz pár pont levonást, amitől még simán bajnok lehet jövőre is, hiszen a bírók továbbra is le lesznek zsírozba, csak most már nem a "nyugállományba" vonult moggi intézi az ügyeket, hanem valaki más. the show must go on...

"Egyáltalán: mennyire tehetnek a játékosok a dologról?"

Hát hogy mennyire? Kérdezzük meg Buffont például, hogy most is fogadott-e a meccsek előtt szépen. Vagy a kedves Cannavarocskát.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég

cron