Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.03.08. 11:05


F.Totti, nem is ezt várják tőle a 3 hónap alatt, senki nem vár csodát...de olyant nem lehet egy nagy vállalatnál se tenni, hogy valakin nem csattan a rúd, egyszerűen ezt nem engedhetik meg, mert hülyét csinálnánk magukból...

Ami az öltözői válságot illeti, egyelőre nem tudjuk milyen a hangulat, szóval erről nem nyilatkoznék, hogy nincs gond...valami csak van, mert mindenki kollektíven alulteljesít többnyiere (tisztelet ugye a kivételnek, annak a nem soknak).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2019.03.08. 11:06-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.03.08. 10:56


Nem hivatalos, de várható...

A lehetséges nevek listája: Walter Sabatini (hehe), Carlo Osti (Samp), Luis Campos (Lille).
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.03.08. 10:55


A ciampino-ra szállt le, de nem fapadossal :lol:
aztán meg az autóba (lásd vdeo.)Nem is tudtam, h. ott ilyen is van :o
https://romanews.eu/notizie-roma/live-ranieri-atterrato-a-ciampino-passera-a-casa-e-poi-trigoria-per-la-firma-del-contratto-foto-e-video/
D.u. már ő vezeti az edzést
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.08. 10:55


Ezt az "új seprű, jól seper" frázist többen készpénznek veszik, veszitek. Hol van az megírva, hogy egy kiöregedett, a leicesteri egy év kivételével mindenhol elvárás alatt teljesítő edző majd hirtelen nagyot alkot? Claudiot 2011-ben rakták ki Roselláék miután februárban 5 meccsből 4et buktunk, egyet ikszeltünk. Utána
Inter a 6. hely, csoportból kiesés a BLben, 16 között az olasz kupában),
Monaco, bajnoki cím a B-ben, majd második hely a PSG mögött;
görög kapitányként 3 zakó, 1 iksz
Leicester, A CSODA, majd kieső helyen adta át őket és 10 ponttal a kieső hely felett fejezték be
Nantes, 9. hely és kiesés a kupából egy harmadosztályú csapat ellen
Fulham, 3 győzelem, 3 döntetlen, 11 zakó

És még mielőtt a monacoi éveket sikerként könyvelnénk el, a második ligában Subasic, Raggi, Adriano, Kurzawa, Appiah, Mendy, Poulsen, Ocampos, Carrasco szintű játékosokkal lettek bajnokok, majd elköltöttek 160milkát Jamesre, Kondogbiára, Martialra, Falcaora, Moutinhora, Carvalhora, Abidalra, Fabinhora, Berbatovra és még sokan másokra. egy szarrá tápolt PSG kettőt építettek, nulla eredménnyel akkor.
De nem ezzel van a gond, hanem a PL nyerés óta eltelt 3 évvel. 67 éves. Megújulni nem fog. Mit remélünk tőle 3 hónap alatt? Nálunk nem hangulati válság és feszültséggel teli öltöző van, hogy egy vicces norvég egy pillanat alatt világverő csapatot csináljon belőlünk...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.03.08. 11:19-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.03.08. 10:46


a "bohóc" menesztése még NEM hivatalos!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.03.08. 10:45


hát azért pallotta messze nem egy Zamparini - akkor már ő mostanra kb a harmadik kirugása után szerződtetné újra DiFrát :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.08. 10:35


A bohoc sajna a klub....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.03.08. 10:18


arra utalt ez, h. az edzőváltásban játszott szerepükről szól hírek nem DiFra menesztését, hanem Claudio kinevezét hangsúlyozzák. ennyi

Más egyébként Monchi szerződsébontása mg nem történt meg , az csak mára várható. A Lille-nél lévő Luis Campos-t akarják utódnak állítólag.
(mondjuk azért Monchi pótlása nem olyan sürgető.Massara nem azért jött vissza, hogy majd idővel átvegye a boltot?)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.08. 10:15


Hatottinak ilyen otletei lesznek, akkor inkabb menjen a lacio vagy vmelyik eszakihoz vezetni...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.03.08. 10:05


tudok olvasni, de nem értettem a leírtakat.
Feri és Dani erőteljes fellépése kellett ha nem is DiFra felmentéséhez

ebből a "ha nem is" azt sugallja, hogy nyomták a dolgot... nem kellett volna odaírnod, és nem lett volna kétértelmű.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.03.08. 09:55


Sn, nem tudsz olvasni? :D épp az van ott, hogy nem a menesztésben, hanem az utódról szóló döntésben..... DDR amúgy a meccs utáni niylítkozatában szépen ki is állt DiFra mellett, mondván, h. a játékosok továbbra is mellette állnak. - de már gondolom akkor is nyilvánvaló volt számára is, hogy a dolognak vége).
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.03.08. 09:47


ki minek érzi... én nem éreztem elkésettnek, sem időszerűnek. Nekem simán belefért volna egy esetleges év végi 5-6. hely is, ha nyáron a hibákból tanulva a csapatot úgy rakták volna össze, hogy abból DiFra újra eredményes tudott volna lenni.
de ezt már sosem tudjuk meg...

azt ís írják, Feri és Dani erőteljes fellépése kellett ha nem is DiFra felmentéséhez, de Claudio szerződtetéséhez. Ráadásul a capitanonak ez volt ez első markáns megnyilvánulása, mint vezető

Ezt meg totál nem értem. Totti és DDR döntöttek DiFra menesztésével kapcsolatban? Ők küldték el? vagy mi? miben léptek fel erőteljesen? Mellette? ellene? és ugyanez Ranieri esetében.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.03.08. 09:27


Én minden szimpatikus edző bukásakor sz@rul érzem magam.
De csakúgy, mint a magánéletben, azért az ilyen nem úgy jön, mint derült égből a villámcsapás. A szakitás általában egy hosszú ideje döglődő, de ilyen-olyan okból mégiscsak fenntartott kapcsolat lezárása. Méltányolható okokból , de mindig, szinte kivétel nélkül ELKÉSETT. És ez csak még hozzáad a sz@r érzéshez: mennyivel jobb helyzetben lennénk most, ha már korábban megtörtént volna az, aminek meg kellett történni.
Szomorú, h. Pallottáék nem tanultak a saját hibájukból, és EDF menesztését még jobban elhúzták, mint anno Rudiét. pedig most is nyilvánvaló volt már novemberben, hogy a dolog elkerülhetetlen. :( :S


Más: azt ís írják, Feri és Dani erőteljes fellépése kellett ha nem is DiFra felmentéséhez, de Claudio szerződtetéséhez. Ráadásul a capitanonak ez volt ez első markáns megnyilvánulása, mint vezető. (tehát mégsem csak biodíszlet? Ez örvendetes! 8) )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.08. 09:14


Hat en kisse ugy erzem magam, mintha szakitottam volna a nommel. A 7-1es kupakieses nepunnepely volt ehhez kepest...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.03.08. 08:58


én ha valamikor, akkor most nem hiszek az új seprű jól seperben. Elsősorban gondolok itt Pellegrinire, aki évek óta DiFra kezei alatt játszott, milyen lehet most a hangulata szegénynek...és azt semmi nem fogja feldobni a következő napokban, az tuti. De persze profi játékosokról beszélünk, tudni kell továbblépni. Én most képtelen vagyok.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2019.03.08. 08:21


Hunszi írta:Közös megállapodással távozott, ahogy Monchi is. Magyarán nem lesznek jogi lépések, kártérítések stb.

Azért elég kripta hangulat lehetett, hogy egyszerre két ember fejét is vették másnapra.



Monchi is ???
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.08. 07:42


Kriptahangulat? Hát nem tudják, hogy mostantól minden szép lesz?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.03.08. 08:32-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.03.08. 05:58


Közös megállapodással távozott, ahogy Monchi is. Magyarán nem lesznek jogi lépések, kártérítések stb.

Azért elég kripta hangulat lehetett, hogy egyszerre két ember fejét is vették másnapra.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.03.08. 05:17


Trigoria írta:Másik: EDF most lemondott és elfogadták, vagy kirúgták? Mert a megköszönik neki azért nem teljesen egyértelmű. Gondolom utóbbi, de valaki erősítsen meg benne


A tőzsdei doksi szerint felmentették. Vagyis menesztett ék, csak egy jogász nehogy belém kössön.
Pletyka: állítólag közös megegyezés lesz, megelőzve mindenféle csúnya bírósági procedúrát. A pletyka ezzel EDF nagyságát emeli ki. Azt nem veheti el tőle senki, hogy romanistaként jött és ugyanúgy távozott.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tomiie Dátum: 2019.03.08. 01:41


Nekem kezd a Roma egy remenytelen szerelem lenni... bizakodsz bizakodsz, de belül érzed, h jobb lenne ha elengedned. :( :(
Avatar
Tomiie
 
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2007.12.19. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XI, Herencsény

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.08. 00:03


Csalodott vagyok.
Ha strootman eladasakor nem tort volna meg valami, akkor most megtort. Az utobbi idok legszerethetobb roma edzoje volt. Es a legjobb is, ezt tovabbra is vallom, csak hat hagyni kellett volna. Nincs semmi gond eddig ebben az evben. Van nem docoges, persze, de ekkora atalakitas utan, ez termeszetes. Azt hiszem pont ranieri is ezt mondta osszel.

Ez sokkal rosszabb, mint a derbi meg a bl-kieses.
De azert szep kos sorminta: derbi bukta, bl bukta, di francesco bukta. Ehhhhhh....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2019.03.07. 23:41


fogkefe1 írta:Tipikus amúgy ez, annyira tipikus ez a január-február közötti váltás. Ranieri majdnem bajnok lett, kövi évben februárban(?) lemondott. Garcia rekordot döntött 13 meccses győzelmi sorozat. Következő évben kirúgták. EDF csoda a BL-ben tavaly, kövi év elküldik. Mondjuk Zemannak csoda nélkül sikerült távoznia. De érdekes, hogy kb 1 jó év egy rossz. És még tudok érteni mindenkit, rossz év nem fér bele pénzügyileg. Szerettem volna ha EDF 15 évig még marad, de ebben sajnos ennyi volt részéről, nagyon sajnos.


Ugy kene akkor h minden evben mas legyen az edzo eredmenytol fuggetlenu :D hatha :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.07. 23:22


két dolog:
Pallotta eléggé csalódott lehet. Elege van, kifakadt a VAR-ra, unja, stadion stb. El tudom képzelni, hogy olyan hangulatban van, hogy beleszarik, és rábólint mindenre. Sőt, mivel ember, ez a hobbija, simán egyszer tényleg kiábrándulhat belőle. Lehet most jött el a pillanat.

Másik: EDF most lemondott és elfogadták, vagy kirúgták? Mert a megköszönik neki azért nem teljesen egyértelmű. Gondolom utóbbi, de valaki erősítsen meg benne
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.03.07. 23:17


Tipikus amúgy ez, annyira tipikus ez a január-február közötti váltás. Ranieri majdnem bajnok lett, kövi évben februárban(?) lemondott. Garcia rekordot döntött 13 meccses győzelmi sorozat. Következő évben kirúgták. EDF csoda a BL-ben tavaly, kövi év elküldik. Mondjuk Zemannak csoda nélkül sikerült távoznia. De érdekes, hogy kb 1 jó év egy rossz. És még tudok érteni mindenkit, rossz év nem fér bele pénzügyileg. Szerettem volna ha EDF 15 évig még marad, de ebben sajnos ennyi volt részéről, nagyon sajnos.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.03.07. 23:16


F.Totti írta:Ranieri konkrétan rosszabb edző, mint Sousa. Embernek persze jobb és szerethetőbb, de ezzel totál leírtuk magunkat. Kb a 8-10 helyre saccolom a csapatot év végére. De legalább a fiatal olaszok maradjanak a csapatban. A projektnek vége. Jön a középmezőny. Remélem egy szerethető csapattal. Faxkivan....


Én nem prejudikálok. Ha a vezetőség azt gondolja, hogy így jobb, akkor fogadjuk el hogy ez a döntés. Aztán ha rosszabb lesz, akkor egye meg Pallotta amit főzött. Ezt most leginkább a maradék 3 hónapra értettem. Lesz ami lesz. Majd örülünk ha győzünk és sírva röhögünk (röhögve sírunk azaz sírunk és nevetünk egyszerre), ha kiderül hogy van lejebb...
Sabatini belengetését azért nem értem, mert Pallotta hajtotta el a bagóst, mert nem volt hajlandó moneyballozni a főni Zecca nevű haverjával. Most akkor mégis jó a dolog drága statisztikai szoftverek nélkül is? Nagy kudarc lenne ezt beismerni... One step beyond! (Legyen a bagós, csak ne adjon neki senki sok pénzt lécci.)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: danikov valamint 6 vendég