Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.08. 22:46


Hát ja, van pár dolog amit soha nem fogok megérteni. Az egyik hogy egy kedvenc csapat (játékosa vagy edzője) ellen hogy lehet szurkolni? A másik meg, hogy mit nem lehet érteni azon, hogy CR7 Juvébe igazolása jó a Romának is? :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.08. 21:55


szar az egész, reménytelen


En strootman eladasakor ereztem ezt. Ez a mostani eset csak raerositett.

Es persze, az ember a meznek szurkol, de ha a mezben nincs senki es semmi?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2019.03.08. 21:53


tomm írta:Simplicio

Es bar ne tette volna. Most megint tiszta ideg lettem! (Vicc)
Sztem a kozossegi medias szitkozodasra senki nem figyel mar oda, mert mindig mindenhol mindenkivel kapcsolatban ez megy.

Arrol viszont nagyon is tehet a kozonseg, es ez elegge szembetuno volt, hogy fujjoljak, futyulik a csapatot, jatekosokat. Persze lehet bosszankodni egy-egy rosszabb teljesitmeny vagy idoszak miatt, esetleg meccs vegen futyulni, fujjogni egy gyalazatos teljesitmeny miatt, de, hogy folyamatosan napirenden legyen, ez nonszensz. Igy azert eleg nehez eredmenyt elerni. Nem tizenkettedik jatekos a mi szurkolotaborunk, hanem egy minusz fel jatekos.


A közösségi média mellett Rómában van kb. 15 rádióállomás is, ahol egész nap csak a Romáról beszélnek.
Melyik csatornát ki fizet, melyik műsorvezető kinek a barátja... annak megfelelően szidják vagy ezt a játékost vagy azt,
esetleg edzőt... volt már a sor Tottin, De Rossin, most Florenzi jön...

Egy-két meccsre elvittem most a fiamat, a régi ismerősök mind az edzővel voltak... Meg általában kiálltak a csapat mellett.
Bár az utolsó hónapban nekem is volt olyan érzésem, hogy pont most kellene nagyon-nagyon drukkolni és segíteni a csapatot,
de csönd volt vagy füttyszó... de valahol ez lehet jogos is, váratlan, fájó vereségek, a csapat nem sziporkázott...
De régen pont ilyen helyzetekben volt leginkább a csapat mellett a közönség. Erről volt híres.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2019.03.08. 21:41


F.Totti írta:És tudtam, hogy jössz! :) Köszi, tényleg kevertem a két Bianchit.

Egyébként kintről mi a visszhang? Én úgy éreztem a stadionban, hogy a közönség EDF mellett van. Oké, ez még a derbi és az 1-7 előtt volt, de akkor szerették, szurkoltak neki és a csapatnak. Csak nem fordult ellene a kanyar.


Néhány kedves 40-es, 50-es éveiben járó ismerősöm, akikkel beszéltem, ők szerették, így nagyon sajnálják.
Aki valamit meg is említ, mint hibát, az az, hogy nyáron szótlanul tűrte a csapat kiárusítását. Akkor felszólalhatott
volna, esetleg lemondhatott volna... De ez egy ördögi kör. Mert egy Di Francescót nyilván a szíve (is) hozott Romába.

Ide nagy név nem fog jönni, mert egy Conte, Capello, Mourinho... nem ül le úgy kispadra, hogy eladják a legjobbakat,
helyettük fiatalokat hoznak, az ő 3-4 50 milliós kiszemeltjüket meg nem igazolják le nekik...
Nekem tetszett volna, ha csinálnak a Romából egy fiatal olasz csapatot... nyáron jöhetett volna Mancini, Barella, esetleg Chiesa.
De akkor adok is nekik türelmet, 2-3 évet és nincsenek nagy elvárásaim. Adok melléjük egy edzőt, aki esetleg mer is hozzájuk nyúlni, tud velük bánni. Na mindegy, abbahagyom... szar az egész, reménytelen...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.08. 21:33


Simplicio

Es bar ne tette volna. Most megint tiszta ideg lettem! (Vicc)
Sztem a kozossegi medias szitkozodasra senki nem figyel mar oda, mert mindig mindenhol mindenkivel kapcsolatban ez megy.

Arrol viszont nagyon is tehet a kozonseg, es ez elegge szembetuno volt, hogy fujjoljak, futyulik a csapatot, jatekosokat. Persze lehet bosszankodni egy-egy rosszabb teljesitmeny vagy idoszak miatt, esetleg meccs vegen futyulni, fujjogni egy gyalazatos teljesitmeny miatt, de, hogy folyamatosan napirenden legyen, ez nonszensz. Igy azert eleg nehez eredmenyt elerni. Nem tizenkettedik jatekos a mi szurkolotaborunk, hanem egy minusz fel jatekos.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.03.08. 21:26


A kanyar lehet nem is, de ott van még rajtuk kívül sok-sok ember. Én twitteren látom azt, amit F72 mond, a folyamatos szapulás, takarodjozás, bohócozás, és társai...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.08. 21:22


És tudtam, hogy jössz! :) Köszi, tényleg kevertem a két Bianchit.

Egyébként kintről mi a visszhang? Én úgy éreztem a stadionban, hogy a közönség EDF mellett van. Oké, ez még a derbi és az 1-7 előtt volt, de akkor szerették, szurkoltak neki és a csapatnak. Csak nem fordult ellene a kanyar.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2019.03.08. 21:17


F.Totti írta:Hogyne lett volna. Zemant, Spallettit és Bianchit ugyan más küldte el és hívta vissza, de Liedholm négyszer volt edzőnk és ha jól emlékszem őt ebből kétszer is küldte majd hívta Viola :)
Herrera is esélyes, mert ő egy évet hagyott ki és visszatért azonnal még valamikor a hetvenes években. De biztos lehetsz benne, hogy ha F72 erre jár, majd felsorol még 5 ilyet rajtuk kívül a 30-as és 40-es évekből :)


Sárosi György... :-)
Bianchira nem emlékszem, hogy ilyen lett volna viszont... Aki 1990-92 között volt, az ugye nem azonos az argentin Carlos Bianchival (96/97).

Edzőváltás... kijönne belőlem sok minden, de igazából felesleges. Engem nem viselt meg soha ennyire edző távozása.
Még mindig gombóc van a torkomban.
Rajta, kezdjük újra nulláról... 8 év alatt 7 edző, mind ugyanúgy végezte, mindig mindegyik hülye volt, tehetségtelen, aki nem értett a focihoz. Jöhet a következő, akit majd lehet szapulni, mert nem ért semmit a focihoz. Ugyanez lesz a vége.
Egyik kedves régi ASR szurkoló ismerősöm írt, hogy nem ismer a Roma szurkolókra. Undorodik attól a hányástól, gyűlölettől, ami fröcsög
sok szurkolótársából. Persze leginkább fb-on, fórumokon. A csapat, amelyik sosem a serlegeiről volt híres, hanem a szenvedélytől, ami körbevette... na ez sem maradt már.

"Di Francesco az egyik legtehetségesebb fiatal olasz edző, fantasztikus dolgokat csinált eddig is. Idény elején lecserélték a csapat felét a mérlegbeszámoló miatt, olyan játékosokat adtak el, akik a csapat gerincét alkották. Amikor egy edző egy szerződést aláír, akkoir tudja, hogy mi vár majd rá, a Roma gyakorlatilag évek óta eladja a legjobb játékosait..." - Claudio Ranieri egy-két hónappal ezelőtt -

Aki még elvállalja, hogy leül még arra a kispadra, az mazochista...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.08. 21:09


442 wide rombusz, ha nagyon tudálékos akarok lenni. De Rossi volt kicsit mélyebben, Pizarro vagy később Jeremy kicsit magasabban, de nem teljesen AMben. A széle Taddeié, Jeremyé, Perrottáé és néha Brighié volt. Talán a rangadókon állt át 4312-re,ahol a 3 az mind DM mélységben volt. DDR, Greco, Brighi, Pizarro vagy ilyesmi. A 4231 nekem nem rémlik, bár talán Vucinic érkezésével volt ilyesmi. Ő azt hiszem játszott balszélsőt, de a csapat többi része nagyon nincs meg.

Ja és volt még a kis négus, aki játszott mindent közepén. A Palermoból kukáztuk. Klasszikus Tamás bátyja kinézet. Ki is volt az?

A Leicester 442 volt, két kicsit mélyebben játszó CM-DM hibriddel. Drinkwaterből és Kantéból is ez a poszt hozta ki a maximumot. Szerintem ez lesz most nálunk is. DDR, Cristante, Nzonzi és Pellegrini is jó lehet oda. Csak a Mahrez szerű szélső szervezőt nem látom. Talán Perotti. A másik futó szélső tuti Flo. Csak így mi lesz SESsel, Ünderrel, Kluivert. És Zaniolo is csak Flo posztján lehet az igazi. Érdekes lesz az biztos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.03.08. 21:18-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.03.08. 20:35


Nekem nem is rémlik ez a 4-4-2... A klasszikus régi angol 4-4-2-re gondoltok? Vagy a rombusz középpályás 4-4-2-re? Mert ez utóbbit játszottuk vele, az tuti.
Viszont a 4-3-3 vagy a 4-2-3-1 valóban nem ugrik be nekem vele kapcsolatban a Romát tekintve.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.03.08. 19:31


F.Totti írta:Azon vajon elgondolkodott a két lobbista szenátorunk, hogy kik alkalmasak Ranieri 442-jéhez? És persze igazolások nélkül, mert igazolni reméljük már nem neki fogunk.

Schick atomkezdő. Az a Schick akit imádok, de így sem látom Roma (mostani Roma) szintnek. Florenzin kívül ki tud szélső középpályást játszani? Mi lesz a szélsőinkkel? Ha Flo egy sorral feljebb jön, ki játszik jobb bekket? Ki fog irányítani?

Egyre okosabb döntésnek tűnik ez az edzőcsere.

Igen, nekem is ez ugrott be, hogy 442, de aztán az is beugrott, hogy 433 volt a Fulhamnél is. 4312 simán menne nálunk is, csak a rahedli szélsőnk nem tudom mit csinálna. Szerinrem marad a 433-nál. Idősincs mást betanítani.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.08. 18:56


snatch írta:Már nincs moderátor, csak admin.

igen, épp ezért mondtam a moderátort :wink: :)

amúgy a két távozó vihette volna Dzekót is magával


Most biztonságot nyújtó kézre volt szükségünk, amelyik képes visszavezetni bennünket az első négy hely valamelyikére. 12 meccs van még, ebből a lehető legtöbbet meg kell nyernünk." - mondta Totti a szakember kinevezését követően.
ez elég kerekperec szöveg. Ha nem lesz meg az első négy, akkor egészen biztosan távozik CR (érted.... CR :d)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.03.08. 18:48


Én ettől nem félek. Ranieri egy tinkerman, az utóbbi években számtalan számkombinációt barkácsolt össze :) Amikor anno nálunk volt, akkor se ragaszkodott feltétlenül a 4-4-2-höz.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.08. 18:31


Azon vajon elgondolkodott a két lobbista szenátorunk, hogy kik alkalmasak Ranieri 442-jéhez? És persze igazolások nélkül, mert igazolni reméljük már nem neki fogunk.

Schick atomkezdő. Az a Schick akit imádok, de így sem látom Roma (mostani Roma) szintnek. Florenzin kívül ki tud szélső középpályást játszani? Mi lesz a szélsőinkkel? Ha Flo egy sorral feljebb jön, ki játszik jobb bekket? Ki fog irányítani?

Egyre okosabb döntésnek tűnik ez az edzőcsere.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.08. 18:23


Visszavonom. Nem szapulom elore vagyishat nem elore, de... mindegy..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.03.08. 18:23


A klubvilágbajnokságot. Majd jövőre. Apró lépések, tomm.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.08. 18:22


Sztem a vilagbajnoksagot nyerjuk meg.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2019.03.08. 18:19


fradista romanista írta:Fun fact.
Claudio bianco szerződött, gyakorlastilasg egy üres papírt írt alá szerződés gyanánt. olyan gyorsan folyt le minden, hogy szóba se kerültek a munkaszerződés lényegi pontjai. Amikor az ügyvédje figyelmeztette, hogy ez így nem oké, annyit mondott a hírek szerint: " Hagyjuk, én a Romának mindenképpen aláírok és kész"


O is erzi a “flow”-t, meg hat ugye Unico!!!
R1I
Ranieri egy Isten :)))
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.03.08. 18:09


Ranierinek még soha nem volt ilyen jó kerete...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.03.08. 18:00


Kérem mindenki őrizze meg a hidegvérét. Jövőre bajnokok leszünk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.03.08. 17:12


Már nincs moderátor, csak admin. Én pedig EDF párti vagyok, szóval... :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.08. 16:59


akkor egyszerre láttuk az igazságot :wink:

én csak mint fórumtárs tettem egy megjegyzést. Szerintem szabad, de majd a moderátor megmondja. :D :lol:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.08. 16:53


Trigoria írta:Más: F.Totti, úgy érzem, hogy annyira le vagy lombozva, csalódott és dühös vagy, hogy mindenkinek nekimész itt, aki mégis inkább örül a hírnek. Én értem, hogy nem esik neked ez jól, de fogadd el, hogy nem mindenki gondolkozik úgy ahogy te/látja úgy ahogy te (vagy mi :wink: ). Igazad is lehet, de nagyon zavaró lett a cinikus, agresszív stílus. Bár ez csak egy fórumtársi megjegyzés :) :wink:


Hé ecsém, te meg kinek képzeled magad, hogy itt moderátorkodsz?!!! Mikor voltam én agresszív, he? :evil: :twisted: ;)

(igazad van, de még mielőtt olvastalak elnézést kértem SPQR-től. Viszont kizárólag neki mentem neki ok nélkül :))
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.03.08. 17:09-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.08. 16:47


SPQR írta:Nem fogjuk meggyőzni egymást valóban, hagyjuk is. Bocs, ha erősen fogalmaztam - remélem, nincs harag.


Áh, dehogy van. Visszaolvasva szokás szerint tényleg én voltam az agresszívebb, úgyhogy te ne haragudj. Eléggé szarul érintett ez az edzőváltás. Peace! ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.08. 16:26


F.Totti:
Ezt az "új seprű, jól seper" frázist többen készpénznek veszik, veszitek. Hol van az megírva, hogy egy kiöregedett, a leicesteri egy év kivételével mindenhol elvárás alatt teljesítő edző majd hirtelen nagyot alkot?

az új seprő edzőfüggetlenül szokott működni. Új impulzus, felszabadultság, stb. Lehetnék akár én is, akkor is működne jó eséllyel egy ideig. Persze nem mindig

Más: F.Totti, úgy érzem, hogy annyira le vagy lombozva, csalódott és dühös vagy, hogy mindenkinek nekimész itt, aki mégis inkább örül a hírnek. Én értem, hogy nem esik neked ez jól, de fogadd el, hogy nem mindenki gondolkozik úgy ahogy te/látja úgy ahogy te (vagy mi :wink: ). Igazad is lehet, de nagyon zavaró lett a cinikus, agresszív stílus. Bár ez csak egy fórumtársi megjegyzés :) :wink:

Személyes véleményem az, hogy szomorú napok ezek nagyon. Most azt érzem, hogy lehet hogy egy sikerkorszak végére értünk. Kipróbáltunk többféle utat, és egyik sem vált be (vagyis adott pénzből enyni jött ki), illetve a Monchi-féle nem kapott elég időt sem. Pénz nincs és nem is lesz több ennél. Visszatérünk a 4-7.hely közé évekig (idén még nem biztos). Ha marad Pallotta. Most ezt érzem. Aztán persze ki tudja...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég