Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.03.09. 16:28


Köszönöm a válaszokat.
Csalóka ez, mert EDF-et valóban fél év kuka eredmény miatt rúgták ki.
De a játék gyakorlatilag az első meccsétől kezdve nem volt következetes/élvezhető/stílusos.
Úgy nézve viszont talán jogos a menesztés.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.09. 15:46


Dehogy középszerű és dehogy van Pali alatt. Olasz top edző. Egész biztos benne a legjobb 10 olasz edzőben. Allegri, Carlo és talán Conte van előtte. Sarri, Spalletti, Gasperini, S Inzaghi, Carrera, Giampaolo és Prandelli pedig kb az ő szintje. De akkor tényleg mindenki felsoroltam. És az olaszokon kívül nem találsz 20 edzőt, aki a Serie A-ban jól működne. Azaz ha a listáról lehúzod az 'ide úgysem jönne' neveket, maradnak mondjuk 20an. 20 Roma szinten top edző. Lássuk be, hogy ez egy elég szűk lista és EDF rajta van. Talán egyedüli romanistaként, és baromi szerethető személyiséggel. De mi egy rossz félszezon után dobtuk.

Zsolti, az a kérdés hogy mikor raktam volna ki? Leginkább akkor, ha tartósan az elvárható alatt teljesít és (!!!) van jobb.
Vitathatatlanul hibázott idén sok mindenben. De ebből max. 3-4 hónap az ő sara. Ez nekem nem egy nagy idő. Jobb edzőre pedig esélyünk sincs.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.09. 14:59


fradista romanista írta:
tomm írta:Nem termeszetes.
Nekem az edzo edf nagyon is hianyozni fog.
Jo edzonek tartom.


Top bajnokságban élvonalbeli edzőnek totál középszer. Nem rossz, de nem is egy mágus. Mondjuk Dárdai alatt egy kicsivel. Gondolom lesz is még majd az edzőnk. De ebben a terminusban most ennyi volt, vagy még ennyi se. :(


Meg fiatal, de az olasz kozepszer edzok, ha ernek is el olyasmi sikereket, mint amit edf elert a sassouloval, ha nagy csapathoz kerulnek, sehogyse tudnak bejutni a bl 4 koze. Vagy egyatalan a csoportbol tovabbjitni. Neha meg a bl-be jutas se sikerul, vagy egy szlovak csapat ellen bejutni az el-be...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2019.03.09. 14:17


tomm: 10+ MINŐSÉGI játékos? :D nem. Akkor nem számít a mennyiség, ha a keret minőségileg nem javil. Így értettem
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.03.09. 14:15


Durvának tűnő kijelentések, fradista, én ilyet le sem mernék írni, de én is így gondolom. :wink:
VIRGA!!! Bocsi, ne haragudj. Köszi a fordítást. :)
Trigo, nem neked címeztem a hunszis dolgot, dehogy.
Félreértések és tévedések. Ezek így együtt a Romeo és Júliában többszörös tragédiába torkolltak. Remélem itt nem fognak. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.03.09. 13:55


tomm írta:Nem termeszetes.
Nekem az edzo edf nagyon is hianyozni fog.
Jo edzonek tartom.


Top bajnokságban élvonalbeli edzőnek totál középszer. Nem rossz, de nem is egy mágus. Mondjuk Dárdai alatt egy kicsivel. Gondolom lesz is még majd az edzőnk. De ebben a terminusban most ennyi volt, vagy még ennyi se. :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.09. 13:54


egyszerűbb edzőt váltani, mint megtartani és kicserélni a játékosokat

Ezt most komolyan leirod, mikor minden evben 10+jatekos erkezik?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2019.03.09. 13:36


Zsolti írta:Rendben, Virga.
A kérdés még mindig ugyanaz: mikor?


Igazából csak fordítottam :D

De ha már nekemszegezted a kérdést:1 idén semmiképpen sem. Kövi évet is megkapta volna még.
Azzal, hogy nem volt élvezetes a játék amúgy egyetértek, de jó lenne már egy kis nyugalom meg bizalom. De igazából a vezetőség meg egyszerűen godolkodik: egyszerűbb edzőt váltani, mint megtartani és kicserélni a játékosokat. Megnézzük mi lesz nyáron, addig meg szurkolunk. (Nem ezt csináljuk két évente nyáron? :D )
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.09. 13:19


Nem termeszetes.
Nekem az edzo edf nagyon is hianyozni fog.
Jo edzonek tartom.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.09. 12:54


de ha a szívünkre tesszük a kezünket, akkor nekünk továbbra sem az edző EDF hiányzik, hanem az ember EDF.
Természetesen. Nem is érdekel engem hanyadikok leszünk, ha bajnokok nem, és hanyadik körben zuhanunk ki a BL-ből. Engem egy dolog érdekel: a szerethető, olasz csapat sok igazi romanistával. De tudod, hogy nekem mindig is ez volt a fontosabb.
Viszont nyilván most nem ilyen csapatunk volt. Viszont alakult ez irányba.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.09. 12:50


Zsolti most nem nagyon koncentrálsz :wink:

1. Virga RG mondatának fordítását írta le neked, nem saját véleményét
2. Googlbe toltam bele én is a nyilatkozatát, nem egy ördöngösség
3. Remélem a Hunszis mondatot nem nekem címezted, mert nem én írtam
4. MIért tőlem kérdezed hogy mikor küldtem volna el? MIttudomén. Még nem. Adtam volna neki még egy évet szerintem. Ha nem jutunk BL-be idén, akkor tuti, hadd építkezzen, ha igen, akkor meg pláne tuti.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.03.09. 12:31


Rendben, Virga.
A kérdés még mindig ugyanaz: mikor?
Ne haragudjatok, de amilyen kilátástalan játékot nyújtottunk az utóbbi időben -a győzelmek alkalmával is-, főleg hazai (!) pályán a kiscsapatokkal szemben, arra valahogy lépni kell. A 7-1 tökéletes időpont lett volna erre. A Porto után már nem volt tökéletes, egyetértek. Nyárig Di Francescónak kellett volna maradnia. Az a BL-elődöntő nagyon homályba borítja számotokra azt a játékot, amelyet a csapat a Serie A-ban produkál. Nyilván elég csak belinkelni a tavalyi és a mostani tabellát, hogy elkussoljak, az eredmények mindenféleképpen EDF és a pártolói mellett szólnak.
De én nem hiszem el, hogy egyszer, csak egyszer (vagy kétszer) nem jött ki a lépés úgy az Olimpicóban a csapatnak, hogy egy SPAL-t, Bolognát, Cagliarit vagy bármelyiket jó játékkal, simán legyőzzük. Hány ilyen meccsünk volt EDF regnálása alatt a saját stadionunkban? És ezt nehéz megbocsátani bármilyen edzőnek. Ranieri ezt le fogja szarni. Viszont EDF elvileg egy modern, támadó felfogású mester, amiből aztán szinte semmi nem látszott. Nem látszódtak a keze nyomai a csapaton. Hányszor fogtuk itt a fejünket meccs közben, gyerekek? Szerintem megkapta a türelmet. Bár ha a türelem számotokra azt jelenti, hogy addig marad, amíg le nem mond, akkor nyilván csúnyán elbántak vele.
Én mindig szerettem a duális szemléletet, mindenkinek az igazát mérlegre teszem, de ha a szívünkre tesszük a kezünket, akkor nekünk továbbra sem az edző EDF hiányzik, hanem az ember EDF.
Hihetetlen, hogy a Chelsea-t és a Barcát (és a Liverpoolt is majdnem) HÁROM góllal vertük itthon. De vajon hány Serie A-s meccset nyertünk meg három góllal idehaza?
Nagyon nehéz megítélni az ő munkásságát, kib.szott nehéz.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2019.03.09. 11:30


Zsolti írta:Trigo, esetleg egy mondatban, hogy mit szólt be RG. :wink: Magyarul.
Hogy Hunszi nem érti, hogy mi a Roma... Hát, ez aljas egy mondat volt.
Kíváncsi vagyok, hogy a csúcsfeltételek teljesülése mellett te/ti mikor küldtétek volna el EDF-et.
Ha kiesünk? Jó, nem akarok ironizálni. Ha mondjuk egymást követő három szezonban nem indulunk a BL-ben? Mikor?



Szégyen, ahoy elküldték DiFrat. Az, hogy a BL elődöntőbe vezeted a csapatodat, azt jelenti, hogy jó edző vagy. Rómában rövidtávú memória van és kevés a türelem.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.03.09. 10:34


Trigo, esetleg egy mondatban, hogy mit szólt be RG. :wink: Magyarul.
Hogy Hunszi nem érti, hogy mi a Roma... Hát, ez aljas egy mondat volt.
Kíváncsi vagyok, hogy a csúcsfeltételek teljesülése mellett te/ti mikor küldtétek volna el EDF-et.
Ha kiesünk? Jó, nem akarok ironizálni. Ha mondjuk egymást követő három szezonban nem indulunk a BL-ben? Mikor?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.09. 10:06


Kicsit kezdünk átesni a ló túloldalára. A Roma soha (= belátható időn belül) nem lesz Európa legjobb csapata. Ez nem edző vagy sportigazgató kérdése. Pénz. Nem tudunk megtartani minden játékost. Alissont, Salaht el kellett adni. Pjanicot is. Persze jobban kijöhettünk volna belőlük, de a top játékosainkat mindig el fogják vinni. Ezt hülyeség számon kérni Monchin vagy Pallottán. A tulaj annyi pénzt tett a klubba, amennyit tervezett. Ez ennyihez elég. Mi jogon követelnénk tőle többet? Ebből kell a menedzsmentnek a legjobbat kihozni. És itt a hibapont. Az igazolások nem sikerültek, a játékunk nem állt össze. Ebben Monchinak és EDFnek is van felelőssége (Strootman eladása pl alapvetően EDF döntése volt) . De ettől még nem kellett volna elzavarni őket, legfőképp úgy nem hogy nincs jobb alternatíva. Ez a legnagyobb hiba, amit a klubvezetés lekövethetett.

Szvsz Pallotta hibája hogy balfax vezetésre bízta a klubot, főképp hogy a személyes részvétele erősen korlátos. Ha reformot akarunk, annak innen kellene indulnia, nem egy szinttel lejjebbről. Egy tökös menedzsment nem köt megalázó feltételekkel szerződést, nem enged a média nyomásának és a belső lobbinak. Kicsit egyszerűbb lenne a sportigazgató és az edző dolga.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.09. 09:32


https://romanews.eu/notizie-roma/garcia ... XwIse7Ra-0
RG is beszólt

Hunszi és társai nem értik mi a Roma...
ugyan, ne már....
Mindenkinek azt jelenti, amit ő maga belül érez.

bár az aláírásom most aktuálisabb, mint valaha :wink: :S
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2019.03.09. 08:27


Én most igazából nem értem, hogy mi történt a vezetőségben. Egy dologra tudok gondolni: félnek a BL hely elmaadástól, mert hát a revenue az revenue, kell a pénz. De ez olyan instabilitáshoz vezet, ami nem jó a klubbnak, a játékosoknak és a szezonnak. Sajnálom DiFrag, Ranierinek meg szurkolok, meglátjuk, hogy ő lenyugtatja-e a kedélyeket. Ennyi maradt nekünk. Forza Roma!
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2019.03.09. 08:15


Fiúk!
Amit F72 leírt kicsibe az megy itt a fórumon. Hunszi és társai nem értik mi a Roma...
Nem térek magamhoz napok óta...Miért kellett ezt meglépni??? Alakult egy fasza kis olasz mag a nyáron várható érkezők is lehetttek volna olaszok. Még Mancini is azt mondta, hogy az olasz válogatott laboratóriuma a Roma...
Erre borul minden.
Utálom a közösségi médiát és remélem lesz még a Roma edzője DiFRA.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.03.09. 07:44


F72, Pallottát szerintem hagyjuk. Ő az az igazi partiarc, aki az amerikai edzőtáborozáskor egyenként ölel meg minden játékost, bratyizgat, ratyizgat, gyönyörűeket nyilatkozik, aztán bemegy az irodájába, ránéz a pénzügyi mérlegre, és eladja a legjobb játékosunkat, akit az előbb puszilt meg. Tudom, hogy nagyon sokat köszönhetünk neki anyagilag, ő a Messiás, de amerikai tulajjal soha nem lesz nagy durranásunk, ami nem is baj, csak akkor ne játsszunk szemfényvesztősdit. Nincs profi stáb a Roma körül. Maximum a honlapszerkesztésnél, de az meg nem fog minket a BL-be repíteni.
Pallotta távozása lehetne egy jó alap az újrakezdéshez. Nem akarok rosszat az öregnek, de a Roma nem játékszer. Természetesen tudom, hogy nagy huzavonával jár egy ilyen váltás, akár hónapokig is húzódhat, meg hát ki lenne az új olasz tulaj, ha nem egy orosz, kínai vagy arab milliárdos, de nekem már mindegy. Csak Jimnek mennie kellene. Érzem, hogy egyszer még vissza fog térni a Roma-romantikám, de most csak szimpla meccsnézős időszak jön.
És igen: ebben a rendszerben, ilyen eredmények és játék mellett EDF-nek távoznia kellett. Sajnos nem az edző diktál, mindegy, hogy milyen csapatot húztak ki a feneke alól. Az F72 által leírt részletben megemlített nevek óriási csapatot sugallnak, de hát akkor mekkora csapat lehetne az Ajax, a Sevilla, a Dortmund,stb.
Nem értek én a klubvezetéshez, de tőlem jöhet az új Sensi. És abban a pillanatban már nem leszünk elkényeztetett kisgyerekek, biztos vagyok benne, hogy örülni fogunk a hatodik helynek is.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.09. 01:20


F.Totti írta:Hát ja, van pár dolog amit soha nem fogok megérteni. Az egyik hogy egy kedvenc csapat (játékosa vagy edzője) ellen hogy lehet szurkolni? A másik meg, hogy mit nem lehet érteni azon, hogy CR7 Juvébe igazolása jó a Romának is? :D

felnevettem :D :D :D
CR7 nekik, CR nekünk


én ma óráról órára (és félek napról napra) érzem az érzelmi lecsúszásom a témában. Vagy hogy mondjam. Egyre jobban érzem, hogy itt a vége az utóbbi két évtized Romájának. És ez szar érzés.
Tulajdonképpen egyre kevésbé értem, hogy miért kellett mennie EDF-nek.
Aztán lehet sosem tudjuk meg, hogy Monchi azért ment, mert EDF is, vagy esetleg EDF azért, mert Monchiról már tudta, hogy dobbant. Vagy együtt megbeszélték, hogy amint kiesünk a BL-ből, mennek.
Mert olyan nincs, hogy Monchit kihagyják a döntésből úgy, hogy nem tudják róla, hogy elmegy. Tehát neki ez nem lehetett valódi ok. Ez már az okozat volt. Régóta komoly feszültség lehetett a háttérben.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2019.03.09. 00:38


Daje Ranieri! Daje Roma! Ez most kemény (és felesleges) Nem gondoltam, hogy az Öregnek fogok szurkolni még egyszer. Forza Roma! Mindig!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2019.03.09. 00:14


Egy gyors, szabad fordítás egy cikkből a római Il Messaggero napilapból, csak mert pontosan így érzem, gondolom...

A szépsége és a tragikuma is a labdarúgásnak, hogy kérdések jönnek, amikre senki sem tud biztos válaszokat adni. Például: jogos volt-e, hogy kirúgták Di Francescót? Próbálok Roma szurkolóként válaszolni, aki őrülten szerelmes a csapatába. Visszatérek De Rossihoz. A romás tragédia tényleg Di Francescóhoz köthető? Vagy talán másokhoz inkább? Próbálom megmagyarázni. Ő adta el Salahot? Schickért cserébe. Ő adta el Allisont? Ő adta el Nainggolant? Vagy Strootmant gyakorlatilag amikor már lezárult a játékospiac? Ő akarta Nzonzit? Marcanot? Pastorét? Akikért egyébként rengeteg pénzt adtak ki, nem csak úgy ajándékozták őket. Ő volt, aki korábban eladta Benatiát, Rudigert, Paredest, Pjanicot? Ha belegondoltok, az eladott játékosokból a Roma ma Európa legerősebb csapata lehetne. De folytassuk. Di Francesco volt, aki olyan orvosi stábot választott, aki átlagban heti két játékosnak garantál egy-egy húzódást? Igen, bizonyára ezekért a tragédiákért ő a felelős. Máskülönben nem lenne magyarázható az eltávolítása. Persze az is az ő hibája, hogy 4-3-3-ban akart játszani, szörnyű felállás tényleg, kár, hogy több klasszis csapat is így játszik. Nyilván Di Francesco kérte meg az elnökünket, hogy vasárnaponként maradjon inkább Bostonban és nézzen kosárlabdát, ahelyett, hogy az Olimpicóban nézné meg a csapatát. Vagy esetleg eljöjjön a Ligába és hallassa a hangját. Ahogy azt Agnelli teszi vagy De Laurentiis. Mind olyan kérdés, amire nem tudjuk a választ. Vagy talán mégis. De tiszteletlenség lenne kimondani.
Mindenért Eusebio Di Francesco fizet meg. Rendben is van így egy olyan labdarúgásban, ahol már csak a pénz számít. Meg az, hogy pénzt csináljanak. Drágán eladni, olcsón venni. Nyári show-műsor az amerikai és keleti piacokon. Stadionokat építeni. Elfeledve, hogy a labdarúgás teljesen más dolog. A labdarágás szenvedély, érzelmek, ragaszkodás a színekhez. Ezt Eusebio nagyon jól tudta, mert játékosként már nyert nekünk egy bajnok címet Rómában. Talán a többiek, akik nem felelősek, sokkal kevésbé romások nála.

u.i.: Isten hozott Ranieri, egy másik nagy római és Roma szurkoló. Sok sikert, de nézzél a hátad mögé.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.08. 23:20


tomm írta:Marpedig jobb. Ha orulsz ronaldonak es azt mondod, forza juve, mindjart szep lesz minden


Vazze és tényleg! Mégis szép az élet!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.03.08. 22:58


F.Totti, én is éreztem, hogy érkezik hamarosan F72, és kábé borítékolható volt, hogy ezt érzi majd. :wink:
Borzasztó lehet neked, F72. Még én is szarul éreztem magam tegnap. Én, aki szintén menesztette volna az edzőt; én, aki még nem volt ASR-szurkoló, amikor EDF játszott a csapatban.
Hát akkor mit érezhetsz te...
De igazából ki kell majd derülnie a következő 10 évben, hogy EDF milyen edző. Mert hozzánk azért áll ilyen közel, mert játszott nálunk. Esetleg azért, mert rendes ember lehet; vagy azért, mert bátran nyúlt a fiatalokhoz. Mert tavaly csinált egy BL-csodát.
Ám a játékába, amit a csapattal játszatott (vagy akart játszatni, csak nem tudott), senki nem lehetett szerelmes. Nem volt ranieris pragmatikája, nem volt zemanos hengertámadása, nem nagyon volt neki stílusa, vagy legalábbis nem sikerült kialakítania. Jó, elég mély átalakítás volt a nyáron, de csak a középpályán.
Letámadás. Nagyjából ennyit tudok én felhozni laikusként, aminek tavaly elég komoly látszata is volt a meccseken.
A hozzá fűződő romantikánk nem a munkájához kapcsolódik, hanem a személyiségéhez és a múltjához.
És ezért értem meg F72-t és a többieket, akiknek még mindig gombóc van a torkukban.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.08. 22:55


Marpedig jobb. Ha orulsz ronaldonak es azt mondod, forza juve, mindjart szep lesz minden
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég

cron