Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.03.13. 20:22


Ranieri max erre az évre jó és valami csoda folytán a következőre. Ő nem tud építkezni és nem tud hosszútávon teljesíteni. Inter, Chelsea, Monaco, Roma, Leicester City. Mindenhol ideig óráig volt megfelelő, vagy még annyira sem. Nantesnál is sokáig 5. hely környékén álltak, első évben jó volt.

Szóval pacsizhat mindenkivel, de ő itt egy átmenet. Ő is tudja, ezért is a kedvencem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.03.13. 20:08


Minden edző így kezd. Az elején a szertáros és a portás is fontos. Aztán ahogy kialakulnak a dolgok, mennek a hétköznapok, majd helyreáll a "rend".
De jól van ez így.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.13. 19:57


Mertdi francesco nem beszelt a jatekosokkal...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.03.13. 18:35


olvastam egy kicsit pr-szagú cikket. Hogy Claudio-val nyugalom és rend költözött a fejekbe és az öltözőbe. Mindenkivel beszél, mindenkivel megtalálta a hangot, a csapat láthatóan követi. Egyértelmű és egyszerű dolgokat kér. Az edzéseket egyébként angolul tartja, így megérti mindenki, h. mit akar (még jó, h. már nincs Feri :lol: ) :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.03.13. 11:44

Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.03.12. 19:40


azért remélem ez az ilicic, drinkwater irány csak rossz vicc, várjuk ki a bajnokság végét, és ha nem végzünk bl helyen, töltsük fel a keretet olaszokkal vagy saját nevelésekkel, és sabatinit vissza romába.

(moncsi meg dögöljön meg ott ahol éppen van).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2019.03.10. 23:28


cejas írta:Azt akartam kérdezni, hogy aki nézhetetlennek titulálta EDF meccseit az látta-e Ranieri romáját.
Nem tudom mai napig hogy hogy nyertünk meccseket...

Na itt a pont... olyan nézhetetlen meccseket mint vele sorozatban anno, még idén is csak néha produkáltunk.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.03.10. 23:00


szükséghelyzet, sok hiányzó, úgyhogy tákolni kell, nincs mese! :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.03.10. 22:57


Régen vártam már annyira Roma meccset, mint most. Lehet csalódás lesz, de izgatottan várom mit talál ki a Mister
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.10. 22:35


:D és tényleg nem!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.10. 20:46


Phoenix100 írta:Amúgy most mi is lenne a jobb ?
- behúzza ezt a 12 meccset, 3.hely , bl indulás , és elgondolkodnak a szerzodehosszabitason, vagy
- nincs bl , nyáron új edző és elölről kezdeni mindent ?
- épp h bl egy nyögvenyelős 4. hellyel és nyáron új edző ?

nem is kérdés, hogy az első. Eleve imádjuk őt , mint embert, akkor meg meg is őrülnénk érte :D

viszont:
Van esélyünk a BL-t érő helyek megszerzésére, a keret jó, talán néhány fiatal játékos még mindig nem szokta meg teljesen ezt a környezetet."
ez sok jót nem jelent a fiataloknak :D :D :D de mondjuk nem is vártunk mást tőle sajnos
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.03.10. 19:38


Azt akartam kérdezni, hogy aki nézhetetlennek titulálta EDF meccseit az látta-e Ranieri romáját.
Nem tudom mai napig hogy hogy nyertünk meccseket...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.03.10. 19:35


Dzeko, Kolarov és talán még valaki eltiltott.
De még mindig van elég pályára küldhető játékos.

Lehet, hogy Coric is varázsló, csak nem kapott annyi lehetőséget mint Zaniolo. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.03.10. 15:30


Azért nem lesz egyszerű, Cengiz, DDR sérült, Manolas kidőlt 3 hétre és most Zaniolo játéka is kérdéses
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.10. 12:30


A győzelmek mindig jobbak a vereségeknél. :)
Ha behúzzuk az összes meccset, követelni fogom hogy élethosszig tartó szerződést kapjon.
Ha 'csak' BL hely lesz belőle, akkor is megérdemli a hosszabbítást.

A bajom inkább ott kezdődik, ha a 3 kimenethez valószínűségeket kell rendelni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2019.03.10. 10:13


Amúgy most mi is lenne a jobb ?
- behúzza ezt a 12 meccset, 3.hely , bl indulás , és elgondolkodnak a szerzodehosszabitason, vagy
- nincs bl , nyáron új edző és elölről kezdeni mindent ?
- épp h bl egy nyögvenyelős 4. hellyel és nyáron új edző ?
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.03.10. 07:18


Trigoria írta:fr egy mondata azért aranyos volt így utólag:
Ranierinek viszont nyilvánbalóan ez a római edzősködés volt egész pályafutásának a csúcsa.
:)


lehet, h. a leicsteri csoda után rögvest kellett volna visszavonulnia! :idea:
de ha már nem tette, ,megérdemli, h. 2. római edzősködése ne keserűséggel végződjön :wink:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.10. 06:54


Minden csapatnak van besült igazolása. Csak épp valahol belefér, valahol meg megfektet egy-két évre. Úgyhogy tök igaz, hogy hosszabb távon a beletett pénz dönt az eredményességről.
A vállalkozásoknál van többféle tőkemegtérülési mutató. Kellene ilyen a sportklubok sikerességére is. Csak ugye ez szubjektív.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.03.10. 05:44


Phoenix100 írta:Itt a probléma gyökere: a beletett pénzhez képest sokkal nagyobbak az elvárások


Hát azért az a pénz, ami nyáron átment a csapaton az nem kevés, csak éppen 60-70 milliót nem Pastorera és Nzonzikra kellene költeni...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.10. 03:12


Igen, azon en is nevettem, foleg, hogy spalletti meg micsoda sikerek elott all :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.10. 01:35


úú Xaba, ez mennyire aljas beidézni régi véleményeket
de becsületünkre legyen mondva, nem mondtunk cikis dolgokat
sőt, én pl ma se mondanám máshogy :)

fr egy mondata azért aranyos volt így utólag:
Ranierinek viszont nyilvánbalóan ez a római edzősködés volt egész pályafutásának a csúcsa.
:)


Még amit nem tudok megszokni h Trigo neve már nem vastag piros.. de igazából ennek nincs köze a kirúgásokhoz :D
Dehogy nincs! :D Fülest kaptam a klubtól, hogy mi készül, és gyorsabban dobbantottam, mint EDF-ék. :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2019.03.09. 22:45


Jó de azóta nyert egy PL-t :D

Itt a probléma gyökere: a beletett pénzhez képest sokkal nagyobbak az elvárások mind a klub részéről mind az elnök mind a szurkolók részérő... a labdarúgás pedig semmi másról nem szól manapság csak a pénzről ( kivéve a régi labdarúgás szerelmeseit aki még a játék szenvedélye miatt nézi) na ennek lett most az áldozata EDF és Monchi... Monchit megértem..főleg ha szabad kezet kapott na EDF semmi más csak egy áldozat.. áldozata annak ahova ez a sport morálisan süllyedt a pénz miatt..

mert simán lehetnénk mi a seria a Atletico Madridja... ahol van egy több éve fix szenvedélyes edző ( itt lehetett volna ez a személy EDF ) 10 évente nyernénk mi is egy bajnokságot plussz melle lehetne villogni időközönként a bl- ben / el-ben! Csakhát ott több pénz van beletolva..ott sikerül több éve egybe tartani nagyjából a csapatot.. megtartani egy top 5ös játékost.. ha valakit piszok jó áron el is adnak , azt minőségben pótolják.. ott meg lett az új stadion stb.... itt ezek közül egyiket sem sikerült az elmúlt érában, de az elvárások még lehet magasabban vannak mint Madridban.. de ezért legkevésbé EDF volt a hibás..
egyébként az amerikaiak igen is tudnak klubot építeni ( lsd Liverpool pl.) csak szerintem Palotta nem számolt a római közeggel..elvitte a történelmi hév...

Ez a nyár ilyen szempontból nagyon mérvadó lesz.. ki lesz az edző és milyen játékosmozgás lesz..ki fog derülni h Monchi volt a a ludas vagy Palotta..

Még amit nem tudok megszokni h Trigo neve már nem vastag piros.. de igazából ennek nincs köze a kirúgásokhoz :D
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2019.03.09. 21:14


Egy kicsit megnéztem, hogy milyen is volt a hangulat itt a fórumon amikor Ranierit kirúgták. Íme egy pár kiragadott hozzászólás a teljesség igénye nélkül. Sajnos csak a Hozzászólás a hírekhez topicból vannak, mert az aktualis meccs topic, ahol inkább téma lehetett kitörölődtek a régi kommentek :(
(nem megbántva senkit, csak random kiollóztam egy pár hozzászólást, az általános vélekedés reprezentálása érdekében)

ForzaRoma24
Ünnepélyesen kijelentem, hogy amíg Claudio Ranieri a csapat edzője én nem nézek Roma-meccset!

….
Én Pizzaval vagyok, egy ember igenis tartson ki az elvei mellett, ő már jóval előbb látta h Rani egy kalap sza*t nem ér,




F72Quadraro
Utóbbi 30 év legnézhetetlenebb labdarúgást produkáló edzői: Mazzone, Carlos Bianchi, Ranieri...

….
Ha nem hazudnak a római lapok és honlapok... Állítólag meccs után az öltözőben megköszönte a csapatnak a munkát és elköszönt...
Köszönet a 2. helyért, nem utolsósorban a 4 megnyert derbiért, de ennek ideje volt!


Az edző elment, elköszönt. Ez így van rendjén. Ettől még természetesen a felelősség nem kizárólag az övé. A kedves játékosok is alaposan részesei a "sikernek".


Tomm
azért milyen durva: totti góljánál azt hiszem sokmindenre gondolt, csak arra nem, hogy pár óra múlva lemond.
én sajnálom, tavaly nekem sok örömöt okozott. hát idén már nem túl sokat...

….
összességében nagyon sajnálom az egészet. jó lett volna elevickélni a 4be ranierivel meg a 8ba a blben és nyáron új edző meg némi vérfrissÍtés, nem hinném hogy sziti-módra.
Így sem lehetetlen, ha most ez az egész ad egy kellően nagy pofont akkor már csak 6 pont az elmaradt meccsel a hátrány. sok meccs van, a csapatban bőven van tartalék


Trigoria
Sajnálom Claudiot, de muszáj volt meglépnie ezt - még ha később is mint illett volna...

….
Igazából örülnöm kéne ma Ranieri távozásának de mocskosul szomorú lettem tőle. És még mindig az vagyok...
Nagyon drukkoltam neki belül, hogy nyerjen Scudettot élete csapatával. Utána már más lenne ha el kéne mennie. De így...
De nálunk már csak ő szomorúbb...

Totti 101
Szerintem itt volt az ideje az edzőváltásnal. mert igaz hogy nem mindenért az eddzőt kell hibáztatni de arra, hogy 3 gólos előnyből veszteni nincs magyarázat.


Fradista
Sajnálom az öreget, én amúgy (?) kedveltem.
Jöhetne bárki, elképzelhetetlennek tartom, hogy oyan változást tudna hozni a csapat erredményességében, mint tavaly Spalletti bukása után Claudio.


Van itt vagy száz ok, amiért ott tartunk,ahol, és ezek között Ranieri vélt v. valós hibái eltörpülnek.


R. kiadott egy úuriemberhez méltó közleményt, amelyben mindenkinek (vezetők, játékosok, szurkolók, támogató nyilatkozatok) mindent megköszön. A végén így zárja:

"Kívánom, hogy Vincenzo Montella és az én fiaim mindig és mindenhol magasba emeljék a Roma lobogóját!
Grazie Roma!"

Grazie, Claudio!
(az az igazság, Spalletti távozása számomra kevésbé volt megrázó: Spal egy karrierje felívelő szakaszában lévő sikerre ítéltetett edző,, akire még sok siker vár. Ranierinek viszont nyilvánbalóan ez a római edzősködés volt egész pályafutásának a csúcsa. És nem elsősorban az ő hibájából sikeredett ilyen kurtára és felemásra. Ez komolyy személyes tragédia)

Xabee
Az öregnek mennie kellett, nem vitás, ahogy az sem, hogy nem Ő teheteő egy személyben felelőssé a kialakult helyzetért. Ami tavaj befelé pattant, az most kifelé, állítom az egyenlítő fejest JS 5-ből 4-szer kipaskolja..


Fantasista76
Afelől nekem sincs kétségem, hogy a játékosok buktatták meg Ranierit,azért remélem nem annyira rossz a helyzet, mint ahogy F72 leírja.

Bence
Szerintem ez volt a jelenlegi helyzetben a legjobb megoldás!
Ebben a szezonban már nincs veszítenivalónk, csak nyerhetünk.
Remélem elérjük a Bl-t és jövőre is Montella lesz az edző!
Én személyszerint nem örülnék Ancelottinak. A Chelsea-ből se csinált egy nagy csapatot többnyire ők is védekeznek. Nem kellene egy újabb Ranieritipusu edző...
Jól van ez így én örülök, ti is örüljetek!!
Ennél rosszabb biztos nem lehet!


Conti
nagyon kellemetlen volt ez az utóbbi hétvége, bár ezzel csak feltették a pontot az elmúlt időszak történéseire a játékosok, nekem ég a pofám helyettük. nem volt különösebben a kedvencem ranieri (inkább közömbös), de ez a hozzáállás, amit a csapat folyamatosan előad(ott), egyszerűen szemétség volt vele szemben. ezek után legszívesebben azt kívánnám mindegyiknek, h kulázzanak esernyőket, kinyitva.
miért kellett így porrá égetni a Romát és azokat a szurkolókat, akik felutaztak genoába a meccsre? még esélyt sem adtak az edzőnek, h "szépen" koccoljon le. gratulálok.


ASR
Nagyon sajnálom, hogy így alakult az idei idény. Valahogyan Ranierivel én is úgy voltam, hogy nem örültem neki, amikor jött, de nagyon sajnáltam, amikor ment. Sajnos rosszkor volt jó helyen. Nem tudom, mi lett volna az ő edzői munkájának a vége, ha eladás után jön a csapathoz, és sokkal jobb feltételekkel , sokkal minőségibb kerettel tudott volna dolgozni (persze ez is csak akkor igaz, ha az új tulajdonos lényegesen több pénzt áldoz a csapatra)


Xaba
Az edzőkről nagyon sokat nem tudok mondani, nem is értek annyira hozzá. A tavalyi 2. hely, szerintem még Spalletti eredménye. Ha valakinek, akkor neki kell gratulálni.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.03.09. 20:16


Kábé ennyi. És ebből is négy idegenben volt. :wink:
Amúgy, igen, Napoli.
De ha nem vagyok nézhető és élvezetes, akkor legyek mourinhósan vagy ranierisen eredményre törő.
Tavaly a védekezésünk jobb volt, jöttek az eredmények. Ebben a szezonban már az eredmények is elmaradoztak, de amikor győztünk, abban sem volt sok köszönet. Most az öregnél, ha minden jól fog alakulni, talán az eredmények úgy-ahogy jönnek majd, de látványos focit nem várunk a mestertől. Emészthetetlen meccseink lesznek. De mégis változásra volt szükség. Nekem a hazai meccseink többsége arcpirító volt, vállalhatatlan félidőkkel, elhullajtott pontokkal. Idegenben jobban ment, mert ott nem vár sokat az ember.
Mindegy, ragozhatjuk akármerre, nem jól mennek a dolgaink. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.09. 20:01


Zsolti, a tavalyi Sarri-féle Nápoly kivételével melyik olasz csapat jatszik stílusos focit? Kb Inzaghi első fél évében a Lazio és senki más. Meg hazai pályán az Atalanta próbál, de nekik is ritkán sikerült.
Az Inter szarfoshugy játékkal nyert 3 scudettot. A Juve játéka is akkor élvezhető csak, ha lényegesen gyengébb csapattal játszanak és az elején összejön a gól.

Nekem kicsit sem volt hiányérzezem a tavalyi focink láttán. Fio, Benevento, Napoli, Spal, Milan. Így pár meccs ami beugrik tavaszról.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég

cron