Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.05.14. 13:49


Azért köszi...derülnek ki itt dolgok.

A CEO bevallotta, hogy csak tegnap szóltak DDR-nek, hogy nem fogják meghosszabbítani a szezon végén lejáró szerződését. Ugyanaz történt, ami Buffonnal...szándékos "leépítés".
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.05.14. 13:48


Trigoria írta:és Dzeko az egyetlen a játékosok között, aki a végén azonnal felpattan a tapsnál. És néz a többiekre, hogy srácok vazze. Respekt ezért Edin! Magánéletben sosem volt vele gond.

jaja, ez nekem is feltűnt. És nekem nem csak a magánéletben nem volt vele soha gondom. Imádom, játékosként is.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.14. 13:46


Trigoria írta:
Torokszorító olvasni a szavait :'(
hol?


twitteren követtem, mert ott pár perc késéssel egyből tolták angolul is.

Az arab pénzre meg túl gyorsan ne számítsatok. Egy ilyen akvizíció előkészítése akkor is több, mint egy év, ha mindenki érdekelt a dealben. Eg yolyan kusza erőtérben, mint amilyen az olasz foci és az olasz politika/közélet, ez jóval több is lehet. amúgy meg szerintem totál kamu.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.05.14. 13:49-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.14. 13:34


Mondanam, hogy kar, dehat ideje vagyon a dolgoknak...

Nagyon drukkolkk, hogy jojjenek az arabok, mert ez igy olyan kellemes, mint a kihult labviz, amiben az ember bennefelejtette a labat, mert elbambult...
Roma megvsokszor szolt az esztelen koltekezesrol es csillogasrol, hat jojjon a csaszarkori roma, cirkuszra tortent irgalmatlan penzkoltesenek folytatasa es ussuk le az eszakiakat a sajat fegyverukkel, a merhetetlen gazdasagi hatterrel.
Szalem alejkum vagy mi tokom.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.14. 13:13


ja amúgy gondolkoztam hogy francért jelentik ezt be megint a legfontosabb meccsek előtt, de aztán rájöttem, hogy DDR-nek is kijár a méltó, teltházas búcsú. Szóval tojok a helyezésünkre, első DDR!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.14. 13:06


Bejött amit mondtam, hogy most kell lépnie még USA-ba. Vagy az arabokhoz lehet, majd kiderül.
Nem tudom ő kap e olyan búcsúztatást mint Totti, vagy csak egy rövidet, de fene akar megint ilyen érzelmeket átélni.
MOndjuk Tottinál bejött, hogy elértük a BL-t épp. Hátha DDR-nél is bejön. :)

https://www.facebook.com/officialasroma ... 587228572/
egy szót sem értek kb, de akkor is szomorú
mondjuk okádék, hogy nagytotálközelibe nyomják a szemét , hogy mikor csordul ki egy könnycsepp
és Dzeko az egyetlen a játékosok között, aki a végén azonnal felpattan a tapsnál. És néz a többiekre, hogy srácok vazze. Respekt ezért Edin! Magánéletben sosem volt vele gond.


Torokszorító olvasni a szavait :'(
hol?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.05.14. 12:37


Időközben egyre inkább erősödnek a pletykák az arab érdeklődésről is, de már olyan szinten, hogy az olasz miniszterelnők Giuseppe Conte egy találkozó során azzal fogadta Qatar emirjét, Tamim bin Hamadot, hogy "Hallom meg akarod venni a Romát", amire válasz nem érkezett, csak egy szolid mosoly.

Ha már ilyen körökben megy a téma, akkor tuti, hogy nem csak kacsa a dolog s tényleg van szó ilyesmiről.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.14. 12:22


Oké, de ez minimum várható volt. Ettől nem lett rosszabb vagy jobb semmi. Ami eddig 95% volt, mostantól 100. Imádom DDR-t, sokkal inkább vezér volt, mint Totti. Kevesebb lesz nélküle az érzelem. Főleg a rangadókról fog rettenetesen hiányozni. Nekem és a csapatnak is.

Torokszorító olvasni a szavait :'(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.05.14. 11:56


Összegezve akkor se sportigazgató, se edző, se stadion, se csapat és most már igazi csapatkapitány sincs. Minden tiszteletem Florenzié, de nem az a vezéralkat, ahogy Pellegrini se az. Ha valakire rá kell bökni, akkor én Manolasnak adnám, csak hogy éppen jövőre már ő se lesz itt.
Ja, mez az legalább lesz, de az is csúnya mint a fene.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.14. 11:20


Nem mindegy?
Ugyis a meznek szurkolunk.
En rendszeresen eloveszem a mezem, kiteszem az asztalra es szurkolok neki ezerrel. Aztan, ha jo napom vomt, jon az inikoze, ha rossz, futyulok meg kiabalok vele, hogy csak ennyire tellett?!
Nem is ertem, minek nez valaki meccset....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.05.14. 11:03


Valószínűleg megy Amerikába levezetni egy kicsit.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.05.14. 08:30


Várható volt...nagyon sajnálom, hogy így ér véget a római karrierje :( Ez azért tökéletesen feleteszi erre az amúgy sem rózsas szezonra a pontot.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.05.14. 07:57


Ezt nem hiszem el, De Rossi sajtótájékoztatót tart ma délben és bejelenti, hogy a Parma elleni mérkőzés lesz az utolsó Roma színekben. Egy korszak ért véget, nagyon szomorú idők jönnek.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.12. 20:04


a Lazio már kikapott az Atalantától, hogy a kupadöntőben nyerhessen :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.12. 19:24


...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.05.12. 16:10


Utolsó fordulóban Torino - Lazio, az dönthet, ha ma kikapunk a Juvétől. Ezért nem szabad behúzza semmiképp a kupadöntőt a Lazio jövő héten, hanem utolsó fordulóban lefekszenek a Torinonak, mi visszaesünk/maradunk 7. helyen, ami ugye akkor már nem fog EL-t érni.

Pontosan az ilyesmik elkerülése miatt én a kupadöntőt mindig a bajnokság lejárta után rendezném.

(Ha ilyen felállás lesz utolsó fordulóban, tuti, hogy a havi fizetésem felteszem a Torinora)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.05.12. 14:40


https://www.instagram.com/p/BxW3QKyltwW ... _copy_link
Biztos szerethető csapat, de nem kaphatnánk vissza ezt?

Ahogy nézem közben az EL-nek is lőttek :lol:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.12. 14:29


Cejas, nekem ez a Roma szerethető. Csak a játékunk tré. A kerettel (pár helyet leszámítva, Nzonzi Dzeko, Fazio) nincs bajom. Edző kellene.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.12. 13:52


Mi a szerethető? Most is tele van a csapat a legtehetségesebb olaszokkal. Ja, hogy Cristante középszer és a többiek is visszaestek. Akkor mégiscsak akkor szeretjük a csapatot, ha az első háromban van. Vagy nem?
Szerintem jelenleg a fejétől bűzlik a hal. A vezetőség és elvárásai miatt nem érzem én pl szerethetőnek a csapatot. Na meg Dzeko miatt :) Na meg a drukkerek elvárásai miatt. Na meg EDF elküldése miatt.
Egy olasz tulajjal és csökkentett elvárásokkal ugyanez a csapat más lenne a szememben.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.05.12. 06:01


Év végén összevetem EDF és Ranieri pontátlagát. Az öreg stabilizálta hátul a dolgokat. Elismerem, hogy Mirante is jó döntés volt. Kontrázni is tudunk már, bár a játékunk nem lett szebb. Még fortuna is mellettünk áll jobban...

Egy dolog viszont nagyon érdekes. A leggázabb EDF időszakban is volt egy kellemes meglepetés Pellegrini vagy Zaniolo. Most SES és Mirante a jobbak, de Pellegrini és Zaniolo szenvednek, a többiek pedig (Dzeko, Schick, Kluivert, Nzonzi...) pedig maradtak ahol voltak.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.05.12. 05:52


King for a day, fool for a lifetime...
Mondok jobbat. Megvesznek az arabok és leszarjuk az FFP-t. Pallotta nem akar pénzt beletenni, de az FFP méltatlankodása így is helytálló.

A közmegegyezés az, hogy tudjuk hol a Roma helye, csak egy szerethető csapat kell.
Kérdés?
1. Lehet-e manapság szerethető csapatot csinálni eredmények nélkül? Értem ez alatt, hogy aki jó azt elviszik. Minimum egy Napoli vagy Atletico Madrid helyezés kell hozzá, hogy ne kapják szét a csapatot.
2. Mi a szerethető? Most is tele van a csapat a legtehetségesebb olaszokkal. Ja, hogy Cristante középszer és a többiek is visszaestek. Akkor mégiscsak akkor szeretjük a csapatot, ha az első háromban van. Vagy nem?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.05.11. 16:56


Amúgy ha nincs EL, nincs FFP, vagyis 3 évet néznek, de azt megtehetjük, hogy bevásárolunk nyáron és csak utána adunk el, mert 3 évet néznek. Tehát ha nincs EL, akkor papíron vásárolhatunk és nem mondatja Pallotta, hogy azért adunk el mindenkit, mert FFP.

Bár mindenki tudja nem azért adunk el, na de mindegy.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.11. 16:40


én nem hosszabb távról beszéltem, hanem egy két évről. Nyilván hosszú távon beszopjuk.
de egyetértek a többiben is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.11. 14:24


Hosszabb távon a 3 északi erősebb. A Napoli, Lazio és mi vagyunk egy kalapban a 4. Bl helyért. De ez mindig változik. Jön egy jó edző, felnő két fasza ifista, fejreáll valamelyik nagy, stb. A BLre valószínűleg minden szezon előtt lesz reális esélyünk. De scudettot innen soha nem nyerünk. Számunkra a BL hely jelenti a mérleg nyelvét. Ha összejött akkor sikeres a szezon, ha nem akkor nem az.
Becsüljük meg az elmúlt éveket. A tavalyi BL csodát pedig vessük kib@szott erősen és tartósan be az emlékeink közé.

Mondom ezredszer is: nekem nincs bajom ezzel. Ezt tudja a klub és ezt tudta akkor id, amikor kikötöttünk mellette. Csak kell egy szerethető csapat.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.11. 10:32


Ha most nem lesz BL (márpedig nem lesz), akkor egy spirálba fogunk kerülni lefelé. (Illetve már az első kanyarokat meg is tettük :) )
Mert ha most nem lesz BL, akkor jövőre sem lesz valszeg. Abban lehet bízni (ha ez bizakodásra ok), hogy ha az Atalanta kerül be, akkor őket szétkapják (mondjuk ez amúgy is így lesz), és a BL-pénzeket nem fogják visszaforgatni a csapatba, hogy újra tuti BL-be menjenek. Ergo három csapat erősödik (és ezáltal az Inter is elsüvít mellettünk), de a negyedik helyre a Milannal és a Lazioval még futhatunk egyet jövőre. De amint a Milan egyszer eléri a BL-pénzeket újra, és mi nem, akkor vége a dalnak.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég