Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.05.14. 15:14


snatch írta:
Trigoria írta:és Dzeko az egyetlen a játékosok között, aki a végén azonnal felpattan a tapsnál. És néz a többiekre, hogy srácok vazze. Respekt ezért Edin! Magánéletben sosem volt vele gond.

jaja, ez nekem is feltűnt. És nekem nem csak a magánéletben nem volt vele soha gondom. Imádom, játékosként is.

én is, én is, egy isten, hatalmas kedvencem lett :wink:

most nem akarok megbántani senkit, de ddr nem volt és ugyé már nem is lesz 1 totti képességekben, én elismerem azon képességeit amivel rendelkezik, és mint csapatember(csapatkapitány) a csapaton belül, de ez az élet rendje.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2019.05.14. 15:02


Igen tényleg a klub döntése, de egy ilyen év után ahol lehet EL-ben sem indulunk egy ekkora legenda,az ember aki a csapatért halna meg a pályán, nehogy ne kapjon már legalább 1 évet... Vicc kategória majd kapunk helyette Nzonzi féle lelketlen zsoldost..Nem beszélve arról ezzel mennyi szurkolót bőszitenek fel amúgy sem jó hangulat után .. szóval ilyen szempontból sincs értelme a dolognak
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.05.14. 14:50


Jól beszélt. Hogy az ilyen döntés az egyesület dolga, ezt gondolta Del Piero és Totti esetében is. Viszont szólhattak volna neki hamarabb. De nem lepte meg a dolog, mert az egész év során senki nem kereste, hogy a jövőjéről egyeztessenek
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.14. 14:49


Rosszabb. Del Pierro Juve legenda, de nem Juve nevelés.

Amúgy egyetértek. És még azt sem gondolom, hogy nem illik. Rohadjanak meg.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2019.05.14. 14:47


Bocsánat tudom nem illik ilyet, de rohadjon meg az összes aki közrejátszott abban hogy nem hosszabitottunk DDR-el.. Kicsit olyan mint mikor Del Pieroval is méltatlanul bánt el a Juve.. Nem ezt érdemli
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.14. 14:36


Hunszi írta:
F.Totti írta:Derülnek ki? ezzel kezdődött a sajtáj. Senki nem akarta titkolni. Az sokkal érdekesebb, hogy kivel egyeztetve hozták ezt a döntést. Edző nincs, sportigazgató nincs. Legalábbis hivatalosan. De nyilván vannak egyeztetések, mert ilyen szakmai döntést egy CEO vagy egy tulaj nem hoz.


Én még nem láttam a tájékoztatót :D de amint hazakerülök tuti meglesem. Nem saját döntés, hanem ráerőltetett, ez itt ami a lényeg. A többi csak körítés.


Volt egy poénos válasza is rá. A CEO csávó belengette, hogy az igazgatóságban számítanának rá, nem a pályán, amire azt válaszolta, hogy ha igazgató lenne, meghosszabbítaná az olyan játékosok szerződését, mint amilyen ő :)
Egyébként ja, nem ő döntött a búcsúról. Köcsögség ez így. Nehéz nem ekézni egy ilyen után a teljes vezérkart, tulajostól, igazgatóstól, mindenestül.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.05.14. 13:59


F.Totti írta:Derülnek ki? ezzel kezdődött a sajtáj. Senki nem akarta titkolni. Az sokkal érdekesebb, hogy kivel egyeztetve hozták ezt a döntést. Edző nincs, sportigazgató nincs. Legalábbis hivatalosan. De nyilván vannak egyeztetések, mert ilyen szakmai döntést egy CEO vagy egy tulaj nem hoz.


Én még nem láttam a tájékoztatót :D de amint hazakerülök tuti meglesem. Nem saját döntés, hanem ráerőltetett, ez itt ami a lényeg. A többi csak körítés.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.05.14. 13:56


Egy biztos, De Rossi még mint játékos gondol magára, nem pedig mint edző, vagy menedzser...Kicsit keserédes ez így...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.14. 13:54


Derülnek ki? ezzel kezdődött a sajtáj. Senki nem akarta titkolni. Az sokkal érdekesebb, hogy kivel egyeztetve hozták ezt a döntést. Edző nincs, sportigazgató nincs. Legalábbis hivatalosan. De nyilván vannak egyeztetések, mert ilyen szakmai döntést egy CEO vagy egy tulaj nem hoz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.14. 13:51


Ha ez igy lenne, akkor el kene menniuk valahova... ahol meleg az eghajlat...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.05.14. 13:49


Azért köszi...derülnek ki itt dolgok.

A CEO bevallotta, hogy csak tegnap szóltak DDR-nek, hogy nem fogják meghosszabbítani a szezon végén lejáró szerződését. Ugyanaz történt, ami Buffonnal...szándékos "leépítés".
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.05.14. 13:48


Trigoria írta:és Dzeko az egyetlen a játékosok között, aki a végén azonnal felpattan a tapsnál. És néz a többiekre, hogy srácok vazze. Respekt ezért Edin! Magánéletben sosem volt vele gond.

jaja, ez nekem is feltűnt. És nekem nem csak a magánéletben nem volt vele soha gondom. Imádom, játékosként is.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.14. 13:46


Trigoria írta:
Torokszorító olvasni a szavait :'(
hol?


twitteren követtem, mert ott pár perc késéssel egyből tolták angolul is.

Az arab pénzre meg túl gyorsan ne számítsatok. Egy ilyen akvizíció előkészítése akkor is több, mint egy év, ha mindenki érdekelt a dealben. Eg yolyan kusza erőtérben, mint amilyen az olasz foci és az olasz politika/közélet, ez jóval több is lehet. amúgy meg szerintem totál kamu.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.05.14. 13:49-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.14. 13:34


Mondanam, hogy kar, dehat ideje vagyon a dolgoknak...

Nagyon drukkolkk, hogy jojjenek az arabok, mert ez igy olyan kellemes, mint a kihult labviz, amiben az ember bennefelejtette a labat, mert elbambult...
Roma megvsokszor szolt az esztelen koltekezesrol es csillogasrol, hat jojjon a csaszarkori roma, cirkuszra tortent irgalmatlan penzkoltesenek folytatasa es ussuk le az eszakiakat a sajat fegyverukkel, a merhetetlen gazdasagi hatterrel.
Szalem alejkum vagy mi tokom.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.14. 13:13


ja amúgy gondolkoztam hogy francért jelentik ezt be megint a legfontosabb meccsek előtt, de aztán rájöttem, hogy DDR-nek is kijár a méltó, teltházas búcsú. Szóval tojok a helyezésünkre, első DDR!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.14. 13:06


Bejött amit mondtam, hogy most kell lépnie még USA-ba. Vagy az arabokhoz lehet, majd kiderül.
Nem tudom ő kap e olyan búcsúztatást mint Totti, vagy csak egy rövidet, de fene akar megint ilyen érzelmeket átélni.
MOndjuk Tottinál bejött, hogy elértük a BL-t épp. Hátha DDR-nél is bejön. :)

https://www.facebook.com/officialasroma ... 587228572/
egy szót sem értek kb, de akkor is szomorú
mondjuk okádék, hogy nagytotálközelibe nyomják a szemét , hogy mikor csordul ki egy könnycsepp
és Dzeko az egyetlen a játékosok között, aki a végén azonnal felpattan a tapsnál. És néz a többiekre, hogy srácok vazze. Respekt ezért Edin! Magánéletben sosem volt vele gond.


Torokszorító olvasni a szavait :'(
hol?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.05.14. 12:37


Időközben egyre inkább erősödnek a pletykák az arab érdeklődésről is, de már olyan szinten, hogy az olasz miniszterelnők Giuseppe Conte egy találkozó során azzal fogadta Qatar emirjét, Tamim bin Hamadot, hogy "Hallom meg akarod venni a Romát", amire válasz nem érkezett, csak egy szolid mosoly.

Ha már ilyen körökben megy a téma, akkor tuti, hogy nem csak kacsa a dolog s tényleg van szó ilyesmiről.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.14. 12:22


Oké, de ez minimum várható volt. Ettől nem lett rosszabb vagy jobb semmi. Ami eddig 95% volt, mostantól 100. Imádom DDR-t, sokkal inkább vezér volt, mint Totti. Kevesebb lesz nélküle az érzelem. Főleg a rangadókról fog rettenetesen hiányozni. Nekem és a csapatnak is.

Torokszorító olvasni a szavait :'(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.05.14. 11:56


Összegezve akkor se sportigazgató, se edző, se stadion, se csapat és most már igazi csapatkapitány sincs. Minden tiszteletem Florenzié, de nem az a vezéralkat, ahogy Pellegrini se az. Ha valakire rá kell bökni, akkor én Manolasnak adnám, csak hogy éppen jövőre már ő se lesz itt.
Ja, mez az legalább lesz, de az is csúnya mint a fene.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.14. 11:20


Nem mindegy?
Ugyis a meznek szurkolunk.
En rendszeresen eloveszem a mezem, kiteszem az asztalra es szurkolok neki ezerrel. Aztan, ha jo napom vomt, jon az inikoze, ha rossz, futyulok meg kiabalok vele, hogy csak ennyire tellett?!
Nem is ertem, minek nez valaki meccset....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.05.14. 11:03


Valószínűleg megy Amerikába levezetni egy kicsit.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.05.14. 08:30


Várható volt...nagyon sajnálom, hogy így ér véget a római karrierje :( Ez azért tökéletesen feleteszi erre az amúgy sem rózsas szezonra a pontot.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.05.14. 07:57


Ezt nem hiszem el, De Rossi sajtótájékoztatót tart ma délben és bejelenti, hogy a Parma elleni mérkőzés lesz az utolsó Roma színekben. Egy korszak ért véget, nagyon szomorú idők jönnek.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.12. 20:04


a Lazio már kikapott az Atalantától, hogy a kupadöntőben nyerhessen :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.12. 19:24


...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég