Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.05.15. 09:27


Egészen biztos vagyok benne, hogy nem küldte volna mindenki el. De Rossi amúgy nem az a játékos, aki saját magát helyezné a klub elé és ha ő azt mondja, hogy benne van még egy év, akkor egészen biztos vagyok benne, hogy azt a legmagasabb szinten le tudta volna hozni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.05.15. 08:05


Pár éve itt mindenki küldte volna el innen amerikába. :roll: Mondjuk az igaz, hogy abból a mélységből kikecmergett valahogy, de azért az furcsa, hogy most meg mindenki marasztalná. A homokóra u.i. csak pereg, és az évek senki fölött nem múlnak el nyomtalanul.
Valljuk be, az idei szezonban már nem tudott sokat hozzátenni. Úgyhogy lehet, hogy még épp jókor történik meg a dolog.
Az egyesület nyilván csinálhatta volna a dolgot nomrálisabban is, persze, de ez a lényegen nem változtat.
Sőt, esetleg DDR is kezdeményezhetett volna valamit á la Tommasi.... :wink:
Mindegy, ez így vagy úgy mindenképpen fájdalmas dolog, de attól még az is lehet, hogy a végén mindenki jól jár. :S
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.15. 07:58


Na, a tomeggyilkos bekejobbot nyujtott az egyik hullanak. Csak hat a hullak, mily megatalkodottak, meg hebe-hoba se szoktak azt elfogadni.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2019.05.15. 06:47


Engem is jobban megvisel sokkal mint pl Totti... ott tudtuk h visszavonul és eljött az ideje , érzelmileg nehéz volt , de ez a mostani??? Olyan mérhetetlen düh van bennem h pl tegnap nem is voltam képes írni...
Ez annyira méltatlan így... és az h milyen intelligensen kezeli Daniel..komolyan azt kívánom h bejentkezzen érte egy bl esélyes klub ha egy évre is aztán nyerjen vele egy trófeát!
Aki meg erről ilyen formában döntött, süllyedjen el szégyenében..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2019.05.15. 06:26


Trigo: úgy értettem, hogy addig voltam szomorú, amíg azt hittem visszavonulást jelent be. Aztán amikor kiderült, hogy tart egy sajtótájt arról, hogy kvázi kib*sszák, ideges lettem.
Az amcsik egyetlen érdeme, hogy stabilizálták a klub anyagi helyzetét. Az évek alatt, amit leműveltek, kezdve a mezszponzorral bénázással egészen a tegnapi DDR ügyet bebizonyították, hogy ők nem csak bénák, hanem f*szfejek is.
Lehet egy kicsit profibb brigád esetében már az üj stadionban edzenénk...
GoTról röviden: https://twitter.com/yugoohnishi/status/ ... 21728?s=21
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.15. 05:38


Trigoria írta:
Egyébként meg Totti is elmegy a picsába, hogy a befolyását ilyenkor nem használja. Bezzeg ha edzőt kell fúrni...
ő csak díszlet, báb a kirakatban.
de honnan tudod, hogy nem próbálta meg?


Dehogy díszlet. Amit nagyon akar, azt el tudja érni. nincs az az igazgatóság, aki vele nyíltan szemben merne szállni. Ha felvállalja a véleményét, most is el tudta volna érni DDR hosszabbítását. Ha Totti és DDR együtt akar vmit, akkor az úgy is lett volna. Ezer talpnyalója van a klubnál és a klub közeli médiákban.
Gondolom úgy volt vele, hogy itt ő az igaz és egyetlen ikon. Nehogy már a fejére nőjön vki.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.05.15. 03:52


Trigo a Trónok Harca vége szerintem pont jó :D Én legalábbis ilyenre számítottam. Hű a befejezés a sorozat stílusához.

A baj az, hogy a DDRes eset jobban meglepett, itt pedig ugye távol a tisztes befejezés.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2019.05.15. 02:05


A Juve meccs elott mondta a kommentator h van egy stat, amely szerint a Roma eleg jelentos szazalekkal tobb meccset megnyer DDR-el a palyan. ( legalabb is iden)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.15. 01:23


majd egyszer, ha ez a vezetőség elhúz innen a vérbe
mert addig szerintem ide be nem teszi a lábát
pontosan úgy lehet vele mint én, minden órában egyre jobban felb.sz az egész
próbálta nyugodtan tudomásul venni, okos döntésnek beállítva, aztán ahogy alszik rá egyet és reggel felkel, nem fogja már annyira jónak tartani
aztán másnap még kevésbé, és egy idő után pipa lesz

:vatta1:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2019.05.15. 00:49


Ja, es lesz meg De Rossi edzo nalunk, ez 100%!
Ki kene menni Angliaba megrakni, kivancsi lennek, hanyad oddsot adnanak ra :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2019.05.15. 00:45


Hogy teves biroi iteletek utani edzoi kozhellyel eljek, egy kicsit atirva; ha leirnam amit gondolok, orokre bannolva lennek a forumrol.
Sose neztem olyan keves Roma meccset, mint iden, jovore meg kevesebbet fogok, az biztos.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.14. 23:23


Egyébként meg Totti is elmegy a picsába, hogy a befolyását ilyenkor nem használja. Bezzeg ha edzőt kell fúrni...
ő csak díszlet, báb a kirakatban.
de honnan tudod, hogy nem próbálta meg?

"Nem értek azzal egyet, hogy egy ilyen döntést egyedül kell meghozni, ezt Francesconak is elmondtam.
Nekme valahogy ennél a mondatnál az jutott eszembe, hogy Tottinak adták a feladatot, hogy közölje ezt a barátjával?

Amúgy valakinek meg kellett hoznia ezt a döntést, de ki volt az? Pallotta? MIért? honnan jött az ötlet?

én is azt mondom, simán kaphatott volna még egy évet, megérdemelte volna, és lehet, hogy fele, vagy csak a meccsek negyedén tudott volna játszani, de a jelenléte akkor is meghatározó lett volna.

Megnéztem, 17 meccs idén egyik focis app szerint, ebből 14 kezdő 1193 perc. Sérülések hátráltatták ugye. Na egy ilyen statot azért jövőre még tudott volna hozni nálunk simán.

Nem tudom felfogni, hogy De Rossi nem kapta azt meg amit Totti, mármint azt, hogy nem innen vonulhat vissza.
Valahol azt érzem, hogy nem akartak még egyszer belemenni egy olyanba mint a Totti-saga a végén.

Ahogy a Trónok Harcát elb.szták a végére az írók, és nem érti senki sem, hogy hogy lehettek ennyire dilettánsak, úgy ezt sem érti most senki.
Megint abban kell hinnem, hogy valaminek kell lennie a háttérben, mert ez logikátlan lépés volt.

Iszonyat dühös vagyok és csak nézek ki a fejemből :evil:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.05.14. 22:42


fogkefe1 írta:Remélem amcsi lesz belőle, mert akkor a neten vagy az eurosporton lehet majd nézni a meccseit.

Én meg pont azt remélem hogy egy city vagy valami nagyobb csapat leigazolja és nyer trófeákat. Ha valaki, akkor ő megérdemelné.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.05.14. 21:22


én is azt mondom, simán kaphatott volna még egy évet, megérdemelte volna, és lehet, hogy fele, vagy csak a meccsek negyedén tudott volna játszani, de a jelenléte akkor is meghatározó lett volna. És talán 37 évesen már levezetni sem akart volna elmenni máshová, vonulhatott volna vissza önként, saját szándékból a Romából. Ez így dicstelen, siralmas, szánalmas és béna. Elb*szott egy döntés. Miért kell még magukat egy amúgy is sz*rul sikerült szezon végéhez közeledve tökön rúgni?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.05.14. 21:16


Nem tudom felfogni, hogy De Rossi nem kapta azt meg amit Totti, mármint azt, hogy nem innen vonulhat vissza. Most őszintén. 2 millió eurót nem tudtunk neki ajánlani 1 évre? De szerintem 1.5 millióért is maradt volna, mert egyértelmű, hogy nem a pénz miatt távozik.
De Rossi másik mezben... Rossz belegondolni. Amikor Totti kispályás meccseket játszik kék zöld mezben rossz ránézni... Most ez lesz De Rossival is.
Remélem amcsi lesz belőle, mert akkor a neten vagy az eurosporton lehet majd nézni a meccseit.

Nagyon csalódott vagyok. Totti, Ninja, De Rossi. Mi jön még? Manolast eladjuk nyáron?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.05.14. 21:12


Azért látszott rajta, hogy sokat nem aludt éjjel. Elnézve a képeket, miután mindenkit betereltek erre a hirtelen rittyentett sajtótájékoztatóra, mindenki arcán ott tükröződött a bánat és a feszültség/értetlenség egyben. Fasza lehet a morál az öltözőben az utolsó két mérkőzés előtt, ez a hatalmas öngól meg hiányzott.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.14. 20:44


DDR kib@szott kulturáltan fogadta a hírt. Nagyszerű ember. Belül tuti forr, de nem mutatta. Nem lenne méltó hozzá, ha feszültséggel teli légkörben búcsúzna. A most a klubot vezető senkiházik már sehol nem lesznek, amikor ő még mindig a klubot fogja szolgálni. Lehet nem lesz zseniális edző, de vezetőnek egészen biztos hogy fantasztikus.

Egyébként meg Totti is elmegy a picsába, hogy a befolyását ilyenkor nem használja. Bezzeg ha edzőt kell fúrni...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.05.14. 19:37


Ha választanom kellene, hogy ki legyen a szomszédom, egy amerikai vagy egy arab, akkor az amcsit választanám.
De ha a kedvenc csapatom tulajáról lenne szó...
Amerikait sosem. Soha a büdös életbe. SOHA!!!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.05.14. 18:53


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.14. 18:14


Az ember szereti a gyerekét a vegsokig. Akkor is, ha rossz. De akkor is, ha tomeggyilkos? Mert romaban elore kitervelten, tomegesen meszarolnak mar evek ota es nem kimelik sem a legjobbakat, sem a kedvenceket. Es azt sem, aki a ketto egyutt.
Imadlak te tomeggyilkos?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.05.14. 17:17

Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.14. 16:17


Virga írta:Szomorú voltam, amikor azt olvastam, hogy bejelenti, hogy visszavonul.
Most már dühös vagyok, így lett igazán sz*r ez az év...
Rohadjanak meg.

egyetértek, de nem a visszavonulást jelentette be, hanem hogy elmegy :wink:


ja és ezek után megérdemlenék, hogy senki se legyen kint a meccseken, de ugye DDR miatt meg teltház lesz
ravasz döntés
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.14. 16:13


na így elolvasva az sajttájat... durva

"Nem értek azzal egyet, hogy egy ilyen döntést egyedül kell meghozni, ezt Francesconak is elmondtam. A klub hivatott ilyen fajta döntéseket meghozni az edzővel egyetértésben.
de hát nincs edzőnk, és eleve rendes vezetőség se. Egy ekkora káoszban meghozni egy ilyen döntést....

Nem beszélve arról ezzel mennyi szurkolót bőszitenek fel amúgy sem jó hangulat után .
hát ez az. Eksü mintha tudatosan hívnák ki maguk ellen a sorsot .
komolyan mondom ezt így nem értem.Egészen biztosan óriási lesz a felháborodás
mert ha az lenne, hogy Daniele, maradj egy évet de 20% fizetésért, amit ő nem fogad el, akkor az ok. De itt úgy tűnik pénzről szó sem volt. Simán nem kell már a klubnak a játéka. Érthetetlen.
Ha mondjuk már megállapodtak titokban Contével vagy valaki nagy edzővel, akinek már nem kell, még az is egy viszonyalg érthető ok. De szerintem itt erről sincs szó.
Még ha csak egy egy meccsre tudna beállni, akkor is megérdemelne egy hosszabbítást, aztán majd döntse el ő.

És ezek után szeresd a csapatot ajók.rvaúristenit

és mondom ezt úgy, hogy tök egyetértek ha DDR magától máshol vezetne le
de így...
:twisted: :twisted:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2019.05.14. 16:13


Szomorú voltam, amikor azt olvastam, hogy bejelenti, hogy visszavonul.
Most már dühös vagyok, így lett igazán sz*r ez az év...
Rohadjanak meg.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.14. 16:09


fradista romanista írta:Jól beszélt. Hogy az ilyen döntés az egyesület dolga, ezt gondolta Del Piero és Totti esetében is. Viszont szólhattak volna neki hamarabb. De nem lepte meg a dolog, mert az egész év során senki nem kereste, hogy a jövőjéről egyeztessenek


Igy van. A klub dolga eldonteni. Es most r.hadek modon dontottek.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég

cron