Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.16. 10:34


Claudio igazi úriember. A faszit nem lehet nem szeretni. Kár, hogy az edzői filozófiája baromi messze áll tőlem.

mcsabi, sn szerintem viccelt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.05.16. 10:05


Claudio a mai sajtájon is elhatárolódott. Egy ilyen fontos ember esetében egy figyelmesebb hozzáállás más magatartást kÍvánt volna. őt nem kérdezték, de ő itt tartotta volna.
Danile igazából egy edző a pályán. Egy olyan vezető, akit minden edző szeretne.

Baldiniről azt mondta, neki nincs vele dolga, nem is ismeri, és nem is tudja, mit csinál. :S
Ő nem tudja, mik a vezetőség tervei, vele nem konzultáltak, de ez rendben van, hiszen az ő szerepe csak az idény végéig tart.

az utsó meccsről? persze, ideje lesz a tiltakozásnak, de reméli , h. egy nagy ünnep lesz danielének
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.05.16. 08:59


Jah, azért akarja elvinni a interbe. Sn tudom, hogy nem kedveled Contet, de DDR-rel nagyon jó viszonyban vannak, csak pozitívan nyilatkoztak egymásról
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.05.16. 08:15


igaz, hogy már óvatosabb vagyok, és nem kötök fogadásokat, de azért ez a távozó névsor na...ezt az sem hitte el, aki leírta először. ez szándékos provokáció, hangulatkeltés.
ugyanazt gondolom, mint F.Totti, ilyenkor jönnek a blikkesebbnél blikkesebb sztorik, mikor van egy kis feszkó, aminek max a fele igaz, de sokszor még az sem. Valami pedig tuti van a háttérben, mert ennyire nem lehet hülye egy vezetés na. Ahhoz már nagyon szociopatának, nárcisztikus seggfejnek kell lennie valakinek, hogy ilyen döntéseket hozzon meg CSAK ÚGY.
Mondjuk akárki is legyen az új edző, vagy legyen bármi is a háttérben, ezt a döntést nem ilyenkor kellett volna meghozni és bejelenteni. És lehet, hogy egyáltalán nem kellett volna meghozni és bejelenteni.

Tuti baszki, hogy Conte lesz az edző, az akkora szemét juvemerdás sz*rkupac, hogy rosszat akar a Romának, és ezzel kezdte, hogy kidobatta DDR-t.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.16. 07:27


Trigoria írta:F.Totti: te meg azért néha hihetnél az olasz oldalak.....

Ja hihetnék, ha tudnék olaszul. De nem tudok, így nem olvasok olasz oldalakat. A linkelt oldalon csak azt néztem meg, hogy adja-e hozzá a nevét vki.

Elolvastad vagy csak atfutottad amit írtam? Két dologra mondtam hogy tuti kamu : Ranieri pallettázására és DDR 'Ha kéritek visszavonulok' szövegére. Ezek csak az idézett magyar kommentben szerepeltek. És ezekre most is azt mondom, hogy kamu vagy minimum ferdítés. Persze simán tévedhetek, mert mindösszesen annyi az ellenérvem, hogy Ranierit másképp ismertem meg, DDR pedig komolyabb ember annál, hogy pár begőzölt ultra kezébe adjon egy ilyen döntést. Abban mondjuk biztos vagyok, hogy Dzeko, Ünder, Pellegrini és Manolas együtt nem távozik.

A football italia egyébként olasz oldal, csak angol nyelvű. Nekik sem azért hittem mert angolok, hanem mert hitelesek és el tudom olvasni ;)

tomm írta:Murinnyo kitenne ddr-t? Azt, aki a taktikajahoz a legjobban passzol a csapatbol?

Nyilván csak találgatok. Mourinho taktikáját pedig vagy 3 éve nem követem. A szellőztetett jelöltek közül ő az, aki előszeretettel nyírja ki a local hero-kat. Lásd Casillas, Terry vagy Pogba. Belőle nézem ki, hogy ennyire tufa legyen. De tudom, hogy ez több sebből is vérzik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.05.16. 08:15-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.05.16. 06:33


Ilyenkor én mindig két dologra gondolok.
1, Tudnak olyan információt, amit mi nem.
2, Dilettáns a vezetőség. Nem tudom, hogy hogy lesznek a Baldinik, de nem hiszem, hogy sok lenne olyan aki mondjuk Magyarországon átlagos családban nőne fel és felfedezik a tehetségét, hogy ő milyen jól tud vezetni egy focicsapatot. :D
Valszeg olasz gazdag, befolyásos családban nő fel. Valakinek a valakije, már 20 éves korában egy cég vezetőségében kap helyet, majd kapcsolatokat szerez, hátulról tolják a szekerét és most az élet úgy hozta, hogy 50 évesen ő a Roma vezetője, de fingja sincs a focihoz. Racionális ember, számokkal gondolkozik, a pénzt keresi, érzelmek nuku.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.16. 05:50


F.Totti írta:Valami biztos történik a háttérben, amiről kevesen tudnak. Már a Ranieri távozás fixálása is fura volt. Egyetlen magyarázat jut csak eszembe.
Megvan jövőre az edzőnk. Vki olyan ember, akit nagyon akarunk és aki van annyira nagy hal, hogy feltételeket szabjon. Pl azt, hogy DDRt ne neki kelljen kitenni a csapatból. Ez kb Mourinhora vallana, de ő meg nem olyan nyuszi, hogy ilyet ne vállalna fel. Kellene valami magyarázat erre az agyrémre, ne kelljen beletörődnünk, hogy totál idióta a teljes klubvezetés.



Murinnyo kitenne ddr-t? Azt, aki a taktikajahoz a legjobban passzol a csapatbol?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.15. 23:55


pontosan ezt mondom, hogy van valami a háttérben, és lehet az új edző
mert a klubeladás nem lehet az, hisz ha el akarom adni a klubbot, akkor nem adom el a csk-ját előtte :shock: (amivel csökkentem szerintem a piaci értékét is)

F.Totti: te meg azért néha hihetnél az olasz oldalak tömkelegének. Nem olyan nehéz nekik ott lenni a 100 ultra között, és tudni mi történt/mi hangzott el.
és pont az angol lapok veszik át az olaszoktól, és ott is félrecsúszhatnak hírek.
Én most elhiszem, hogy az egész így hangzott el.
MIért?
DDRt belül szerintem szétba.ssza az ideg. Próbál nyugodtnak látszani, de gyakorlatilag elvették a nyugdíjas legenda-státuszának egy részét ezzel. Tehát azt mond amit akar. :Én a helyében tuti nekimennék a fejeseknek.
Ranieri biztosan távozik, két meccsre nem fogják kirúgni, akármit is mond. ha meg igen, lesz.rja. Tehát ő is kinyithatja a száját.
MIért kéne azt gondolnom, hogy egy ekkkora káoszban ők úriemberként senkit se sároznak?

amúgy tényleg döbbenetes hogy mekkora kontraszt van Totti és DDR sorsa között.
és hogy ebben Tottinak szerepe van, arra azért nem adnék 0%-t :(, igaz 5-nél többet sem

de simán lehet más is a háttérben. Beszólt a vezetőségnek, drogozik, akármi

rohadt élet hogy most már évente/félévente kell egy ilyen szarságot végigélnünk
empátiában erős vagyok, és rühellek belegondolni, hogy Daniele min megy át most
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.15. 23:31


Valami biztos történik a háttérben, amiről kevesen tudnak. Már a Ranieri távozás fixálása is fura volt. Egyetlen magyarázat jut csak eszembe.
Megvan jövőre az edzőnk. Vki olyan ember, akit nagyon akarunk és aki van annyira nagy hal, hogy feltételeket szabjon. Pl azt, hogy DDRt ne neki kelljen kitenni a csapatból. Ez kb Mourinhora vallana, de ő meg nem olyan nyuszi, hogy ilyet ne vállalna fel. Kellene valami magyarázat erre az agyrémre, ne kelljen beletörődnünk, hogy totál idióta a teljes klubvezetés.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.05.15. 23:19


a dolog több szempotnból nehezen érthető, ha megpróbál a zember a vezetőség fejével gondolkodni.
miért ilyen provokatíven csinálták? nem ennyire fogalmatlanok, hogy nem voltak képesek előre kalkulkálni a reakciókkal? vagy direkt provokálni akartak? de miért?
Aztán meg ha úgyis új edző jön, mért nem várták meg, hogy ő döntsön,kire van szüksége a keretből?
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.15. 23:12


Én mondjuk olyat az angol lapokon nem olvastam, hogy Ranieri Pallottára mutogatott és DDR idézett szövegét sem. Mondjuk ez részletkérdés, de az idézett komment ezektől volt hiteltelen.

Gondolom De Rossi vagy Massara ezek után kamerába is mondja majd a Pallotta döntött részt. Szép lesz... Arra mondjuk elég lehet, hogy Pallotta tényleg el akarja adni a klubot. Innentől nem kell Rómába jönnia bostoni szardarabnak. Már csak vevő kéne.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.05.15. 23:21-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.05.15. 23:06


az összes romanista honlap pontosan u.ezt írja arról, h. mi volt Trigoriában. H. azt mondta Massara és ranieri, hogy a döntést bizony a London-Boston tengely hozta meg.
(n.b. azért elég kevesen mentek ki tüntetni. fogjuk a ramaty időre :S )
á propos, biodíszlet feri újfent sunnyog, ha jól érzékelem.... :oops:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.15. 22:58


Oké, ez pont az amire gondoltam. A forrás a GGR, azaz maga a honlap. Konkrét név nélkül.
Nem ismerem őket, de amit leírtak (a Ranieri hivatkozás és a DDR nem vesz fel más mezt ha kérik) az totál életszerűtlen. Klikkszámot viszont szépen hoz.

A football Itália úgy hozta a hírt, hogy DDR célzott rá , hogy Pallotta hozta meg a döntést. Ez mondjuk már lehet igaz. Ő be lehet rágva ennyire.

Akkor Pallotta dögöljön meg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.05.15. 23:09-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.05.15. 22:47


http://www.gazzettagiallorossa.it/2019/ ... ossi-foto/
Hát nekem ebből a szövegből az jön le. Ranieri, Massara mindent egy az egyben rátolt az amcsikra. Nem lepődnék meg, ha ő is felmondana. Lehet itt feszültség rendesen, de a felelősök máshol vannak
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.15. 22:29


Fogkefe, játékoseladással nem tud Pallotta pénzt kivenni. Ez a távozó névsor meg úgy baromság, ahogy van. Összerakták a leginkább hangulatkeltő 4 nevet. Florenzi csak azért nincs köztük, mert az már túl nyilvánvaló lenne.

Dzeko megy. Menjen. Rajta kívül még vkit eladunk, de nem mindenkit. Minden baromságot ne szopjunk már be.
Ennél egy nagyobb kamu volt csak a hírben. Az hogy Ranieri Pallottára mutogatott. Soha nem tenne ilyet. És főleg nem pár forrófejű srác előtt. Mondjuk az is sanszos hogy a DDR szöveg is kamu. Blikk a köbön.

Kíváncsi lennék ki a forrás. Valószínűleg az internet.

Ettől függetlenül Baldini elhúzhatna a jó édes anyukájába. Valószínűleg tőle bűzlik.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.05.15. 21:59


Ha a fél csapat megy, akkor nyugodt leszek, mert egyet jelent, hogy Pallotta követte a pénzt, tuti eladja valamikor a csapatot. Ha mondjuk csak 3 játékos megy, akkor nem leszek nyugodt...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.05.15. 21:52


Tr, én csak próbálok hideg fejjel érzelemmentesen :bah: racionalizàlni
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.05.15. 21:23


Másik fórumon találtam ezt az összefoglalót a mai napról, bár valahol azt olvasni, hogy Ranieri is azt mondta, hogy mindenről Baldini dönt Londonban
Ma Trigoriában tüntetett kb. száz ultra, voltak transzparensek és kórusok Pallotta meg Baldini ellen. Egy idő után kivonultak a rendőrök is. Amikor látták, hogy az eső ellenére sem távoznak, akkor kiment beszélni velük Massara, Ranieri végül személyesen De Rossi is. Ranieri, az örök pragmatikus, egyből mondta nekik, hogy ne azokra legyenek dühösek, akik Rómában vannak, mert ez tulajdonosi döntés volt. Csak épp azt nem mondta, hogy Pallotta és Baldini tehetnek mindenről, mondjuk nem is kellett külön mondania, mindenki tudja.

De Rossi viszont azt mondta, hogy "Már akkor sem jönnék vissza ha hívnának. Elfogadtam a klub döntését. De ha ti kéritek, akkor nem fogok más mezeket viselni." De a szurkolók erre azt válaszolták, hogy "Ne, Daniele, ez nem helyes."


Kíváncsi leszek, hogy ezeknek a szemeteknek lesz-e pofájuk oda dugni az orrukat a parma ellenire. Remélem kitör a balhé és jól megverik mindkét rohadékot.

Btw az is elhangzott, hogy a csapat fele lapátra kerül: Manolas, Pelle, Dzeko, Ünder. Gyenge én után úgy fest erős lejtmenetbe megyünk át.

Nem tudom hova tenni ezt az egész szitut, olyan mint egy rémálom. Közel 20 éve szurkolok ennek a csapatnak, de hogy jövőre hogy fogok szurkolni ennek a meznek, arról fogalmam sincs jelenleg.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.05.15. 20:23


Trigoria írta:
Az összes született romanistának, akit jobb csapat vinne karrierje során, de ő a Romában marad, alanyi jogon raknám a szerződésébe, hogy addig játszik nálunk ameddig kedve tartja.

Ez nagyon találó,szépen megfogalmaztad, pont így kéne. Kár, hogy a gyakorlat más...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.15. 16:46


Ninja-DDR-Strootman
A valaha volt egyik legjobb középpálya..nem csak csapaton belül..
védekező kzp. Támadni már nem olyan brutál.


Húú fr:
Pár éve itt mindenki küldte volna el innen amerikába. :roll: Mondjuk az igaz, hogy abból a mélységből kikecmergett valahogy, de azért az furcsa, hogy most meg mindenki marasztalná. A homokóra u.i. csak pereg, és az évek senki fölött nem múlnak el nyomtalanul.
Valljuk be, az idei szezonban már nem tudott sokat hozzátenni. Úgyhogy lehet, hogy még épp jókor történik meg a dolog.
Az egyesület nyilván csinálhatta volna a dolgot nomrálisabban is, persze, de ez a lényegen nem változtat.
Sőt, esetleg DDR is kezdeményezhetett volna valamit á la Tommasi.... :wink:
Mindegy, ez így vagy úgy mindenképpen fájdalmas dolog, de attól még az is lehet, hogy a végén mindenki jól jár. :S

Nem hiszem el, hogy ezt te írtad ide. :shock: Mintha nem értenéd, hogy mi a bajunk.
Az egyesület nyilván csinálhatta volna a dolgot nomrálisabban is, persze, de ez a lényegen nem változtat.
Dehogynem, pontosan ez a lényeg! Ez a felháborodás fő oka.
Ha DDR döntött volna így, akkor senki egy rossz szót nem mondott volna senkire, hiszen csak a süllyedő hajót hagyja el levezetni. Sokadszorra eljátszva a gondolattal, de végre tényleg meglépte volna, mert érezte volna, hogy már nem bírná ezen a szinten. Ahogy én kifejezetten javasoltam, hogy most menjen (mármint nem neki, hanem elméletben:)).
Csakhogy kiderült, hogy nemhogy bírná még, hanem nagyon maradni akart volna még egy két évet. És az egyesület a Totti-ünneplés inverzeként kib.szta mint macskát szarni.

Az összes született romanistának, akit jobb csapat vinne karrierje során, de ő a Romában marad, alanyi jogon raknám a szerződésébe, hogy addig játszik nálunk ameddig kedve tartja.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.05.15. 16:35

Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.05.15. 16:26


Átmegy az Interhez, remélem viszik még El Shaarawyt és Manolast is, aztán sokat nem kell gondolkodnom kinek a meccseit nézzem
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.05.15. 16:02


Nofene, egy sztáredző egy 36 éves játékosban látná a jövőt?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.05.15. 14:42


Na, el is kezdődtek a pletykák, hogy Conte szeretné DDR-t az Internél jövőre :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2019.05.15. 13:43


Ninja-DDR-Strootman

A valaha volt egyik legjobb középpálya..nem csak csapaton belül..
És persze igen az idő telik.. illetve ez a legdarálósabb poszt , nyilván 40 évesen nem lehet szintet hozni DE egyikőjüket sem sikerült normálisan lezárni..ezt sose fogom elfelejteni ennek a vezetésnek érjenek el bármit is a jövőben!
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 69 vendég