Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.15. 13:46


ja, jó meglátások fr
ráadásul ez a videó elég megrendezettnek néz ki megint

egy jó hsz:
Mányai_Lajos_22019-06-15 12:52:56
"The German women's national team has played several exhibition matches against male teams, most notably losing 0–3 to the VfB Stuttgart Under-17 squad in preparation for the 2003 World Cup."
"Swedish football ladies beaten by teen boys
Within 30 minutes, the boys had plucked one goal from the women, despite Sundhage asking the AIK under-17 team to take out one of its defenders and play with only 10 players on the field, reports the tabloid Aftonbladet. The AIK boys ending beating their older, female colleagues 3-0."
"Női foci: 13-14 éves fiúk lemosták a világ egyik legjobb válogatottját
Sydneyben felkészülési mérkőzésen a Newcastle Jets U15-ös csapata 7–0-ra legyőzte a hivatalos FIFA-világranglista ötödik helyét elfoglaló ausztrál női labdarúgó-válogatottat."


ha két haverommal összeállok, nem kapunk ki ettől a három csajtól, ez atombiztos. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.06.15. 13:42


Fonseca állítólag ragaszkodik a maradásához :S
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.06.15. 13:25


Állítólag a Juve és a Milan után a Napoli is vinné Manolast, és már előrehaladottak a tárgyalások (laroma24.it). Szóval hogy egy olyan világban, ahol már 120 millióért sem adnak el egy jó középhátvédet (Koulibaly), sportigazgatóként úgy véglegesítette Monchi Raiolával Manolas új szerződését, h 36 millióért az viszi, aki akarja. Hihetetlen, h a Pjanicsos/Juvés, 35 milliós kivásárlási záradékos esetből semmit nem tanult(unk)... De most miért voltunk ilyen balekok már megint? Hiszen mi, a csapat ezen csak bukhatunk: ha jó (márpedig nyilván az), akkor úgyis el fogják vinni, de így jóval áron alatt. Nem igaz, h ezt senki nem látta előre. Meg se próbáljuk megtartani a kulcsembereket?! Ezért is jár előttünk a Napoli: ők nem eladják hanem megtartják őket, bármennyit is adjanak értük. Insignét és Allant is vitte volna a fél Premier League meg a PSG, mégis maradtak. Di Laurentiis miért tud nemet mondani szemben Pallottával? Tudtok mondani Manolas szintű középhátvédet 36 millióért? (Bár ha belegondolunk a mi szempontunkból annyira mindegy, h 36-ért vagy 70-ért adjuk el Manolast, mert úgyse fogjuk tudni érdemben pótolni, mert azt a pénzt nem a keret erősítésére fogjuk szánni. Megy majd a parasztvetítés, h a fair play miatt kellett eladni.) Eleve nem értem, mi szükség van kivásárlási összeget szerződésbe belefoglalni. Nézzük meg Ronaldót, akinek 1 milliárd euró volt a Madridos kivásárlási ára, végül tizedannyiért, 100-ért vihette a Juve. Ki érti most ezt a kivásárlási áras dolgot, most komolyan?
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.06.15. 13:03


OFF érdekes dolog ez. Pinbg pongban nőit is kb u. az nézni,mint a férfit. A női kéziben is élvezetes -kb mint a férfi, legalábbis top szinten Hokiban a sebesség különbség miatt óriási a difi. Teniszben mintha technikailag is főlényben lennénk a férfiak. A női kosárlabda ég és föld a férfihez képest. Röplabdába a női szinte jobban követhető, mint a férfi. A női vizilabda a ffihez képest is vicc. A női foci kb mint a kosárlabda: a maga módján lehet érdekes, de azért totál más sport - szerintem.
A díjlovagláson kívül van még olyan sportág, ahol együtt indulhatnak? ON
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.15. 12:42


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... eo-2706143
:)
persze vicces, mert attól, hogy szidom a női labdarúgást, még nem kell jobban tudnom focizni náluk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.06.15. 12:30


A Roma-romantika DDR távozásával múlóban van, úgyhogy jöhetne a teljes profizmus.
Csak lennének végre jó súgói Pallottának.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11436
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.06.15. 11:06


állítólag inkább elment családilag a tengerpartra :lol:
de hogy ezzel üzenni akart a vezetőségnek, hogy elégedetlen a helyzetével, vagy már nagyjából eldöntötte, h. kiszáll, vagy csak egyszerűen máshoz volt éppen kedve - erről csak találgatások vannak.. Biz. hírek szerint elmegy a szövetségbe, és a válogatott mellett fog ténykedni.....
Hétfőn tart sajtájt, amin remélhetőleg kiderül valmi.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.15. 09:10


hűűha én egész más dolgokat is belelátok (azontúl, hogy mindig lelkesítően tud beszélni)
egyrészt:
Tudtam, hogy ez egy nagyon fontos megbeszélés, ezért sosem volt kérdéses, hogy ő is meghívást kap."
Akkor miért nem jelent meg?
"Őszintén nem tudom.
ez k.rva nagy gáz ám. Ők kineveznék Tottit technikai igazgatónak, erre ő kb eltűnik. Írta Totti ugye talán tegnapelőtt fb-ra meg mindenhova, hogy kb sok pletyka kering most róla, de majd a megfelelő helyen és időben nyilatkozni fog ezekről.
Lehet hogy Jim szereti Ferit, de lehet Feri nem szereti Jimet. (Pepe szereti gyöngyöt, gyöngy szereti Pepét :D - ha tudja valaki miből idéztem)
Szóval Tottival gáz van szerintem. Pallottáék tényleg úgy látom, hogy megtesznek érte mindent, amit csak akar. De Totti meg maga sem tudja mit akar - úgy néz ki.

és még egy fontos:
Higgyék el, hogy minden egyes döntésben, amit az elmúlt tavasszal hoztunk - távozók, érkezők tekintetében - Francescónak sokkal nagyobb ráhatása volt, mint azt elképzelik.

Csapatként dolgozunk, a döntéseket is együtt hozzuk, és Francesco minden futballal kapcsolatos döntésben benne van, mióta Monchi távozott.
nem tudom, hogy annka drukkoljak, hogy ez csak szép duma legyen, vagy hogy tényleg igaz legyen. Mert ha igaz, akkor DDR..... Bár benne lehet a döntésben úgy is, hogy nemmel szavazott.


Az új edzővel folytatott megbeszélést követően végigmentem London utcáin az éjszaka közepén, és sokkal izgatottam voltam a Romában rejlő potenciált, a világ labdarúgásában betöltött szerepét illetően, mint bármikor máskor.
Róma utcáin már nem merne végigmenni :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.06.15. 07:25


Olyan ez a Pallotta-interjú megint, hogy az ember tényleg újra bizakodik a csodában.
Mikor egy pártelnök beszél az ország biztató jövőjéről. :)
Azonban kétségkívül van valami bizsergető Fonseca kinevezésében.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11436
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.15. 00:22


vagy csak azt mondja... :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.06.14. 21:08


ő sokszor korán elalszik. és az nem jó...:D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.14. 18:24


Én inkább feree-re szavazok. ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.06.14. 17:32


Meg Petrachi ultimátumot kapott, hogy vagy 2 hét alatt felszabadítja magát vagy új ds után nézünk. Cairo állítólag ragaszkodik hozzá.
Ezek után az a kérdés, hogy ki találja ki ezt a sok nevet? Szerintem nevezzük ki valamelyik újságírót ds-nek.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.06.14. 13:32


Manolas 2,7-et keres. Dzeko pedig 4,5-öt. Esélytelen, hogy Higuainnak megadjuk a jelenlegi fizetését. Ha jön is, jócskán le kell adjon a fizujából.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.14. 13:30


Higuain bérét ki fizetné? Kizárt, hogy ilyen igényű játékost idehozzunk. 5,5milka a fizuja. Sokkal alább biztos nem adja. Manolasé 3M alatt van, de ha jól emlékszem akkor Dzeko kivételével (aki ugye jövőr emár nem is lesz nálunk) mindenki 4M alatt keres. Lenne egy kis bérfeszülés.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.06.14. 13:28


Igen, a Vidi vagy a Debrecen is lehet ellenfél. A 2. körben csatlakozunk be, aztán lesz egy 3. majd a play-off.

Manolas Higany cserére kitérve pedig...egy Cuadrado + Perin cserében én is benne lennék, de ha csak Higanyra futja, akkor inkább a 36 milla.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2019.06.14. 13:34-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.06.14. 13:03


3 fordulót kell túlélnünk? Akkor a Vidivel is találkozhatunk? Jó lenne amúgy kimenni a meccsre, remélem akkor ez összejön

Higuain - Manolas csere meg egy hatalmas szégyen számunkra de ez a valóság. Kis csapattól elviszik a legjobbat... Azért nem fair a lz üzlet, mert nem vagyunk egy szinten. Bár ha lehet választani és Manolas = Cuadrado + Perin cserének jobban örülnék, bár a kivásárlási záradék miatt nem mi szabjuk a feltételeket.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.06.14. 09:35


Nem, mert az első körnek amúgy is C csapattal vágunk neki kb, főleg, hogy olyan patinás csapatokkal léphetünk ringbe, mint a Viitorul, Hacken, Gabala, Esbjerg stb. Max a play-offra futhatunk bele viszonylag nagyobb csapatba, amikor már kellhet az A csapat, de a koefficiens lista élén vagyunk a Sevilla és Arsenal után, szóval erre sok esély nem lesz, uh ráérünk igazolgatni.

Nagy kár, hogy a Lazio behúzta a kupát, hanem csoportban kezdenénk alapból, így vár ránk 6 meccs, szóval kb. ezek lesznek a nyári "barátságos felkészülési" meccsek.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2019.06.14. 08:43


With De Rossi gone and Stephen N'Zonzi also possible on the move, Roma are in need of midfielder reinforcements.
Fer would come on a free transfer as his contract with Swansea expires on June 30.

https://www.calciomercato.it/news/342434/roma_esclusivo_nuova_idea_per_il_centrocampo

Ilyen üzleteket találok idén reálisnak :D
Amúgy most nem azért, de ha korán kezdjük a selejtezést nem kéne minél hamarabb leigazolni, akiket akarunk?
Nagy a csend, ez most jó vagy sem? Vagy megint ott vagyunk, hogy addig nem tudunk igazolni, amíg nem adunk el és nem túl sok a jelentkező? :D
Higany - Manolas csere gondolata engem eléggé szórakoztat: Mi odaadjunk a legjobbunkat akire szükségünk van, hogy erősítsük az amúgy is nagyon erős riválist, egy olyan játékosért, akit ők elakarnak paterolni és nem találja önmagát. Beszt díl evör :D

Tottit fejét valóban rossz nézni a lelátón. Én amondó vagyok, hogyha unja/nem tetszik neki akkor jobb ha tényleg lelép, akkor is ikon marad.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.13. 16:05


Totti nem alkalmas gondolkodós állásra. Nem is akar olyat szerintem.
De igazából ebből gond csak akkor van, ha mégis akarna. Ha nem akar, akkor win win, adni kell neki valami látványposztot.
Techn. igazgató sem úgy lenne, hogy ne lenne mellette egy agy gondolom. :)

A meccseken kötelező jelenlétes öltönyös Totti fej nekem is pokoli.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.06.13. 14:52


En se. Csak gondolom conti nem keresett annyit, higy hetediziglen jol eljen az egesz familia. Totti igen.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.13. 14:39


Maldininek nem derogált a technikai igazgatói poszt. Mondjuk azt is megértem, ha Ferkó nem akar dolgozni. Én helyébe nem akarnék :)

Közben Dzeko megsúgta Prosineckinek, hogy egy másik olasz csapathoz fog lelépni. Lássuk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.06.13. 14:16


En orulnek neki, ha nem kene nezni a kelletlenkedo fejet. Az az arckifejezes lealacsonyito a meccsek alatt.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.06.13. 13:38


Az, lealacsonyító.
De az is az, ha valakinek a megfelelési kényszer miatt adnak egy álpozíciót. Ha meg egy komolyat, akkor az öngól.
Félreértés ne essék, nekem lövésem sincs, hogy elnökként mi a tökömet kezdenék mondjuk egy Tottival...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11436
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.06.13. 11:18


Ez a múltja miatt megtűrt kifejezés annyira lealacsonyító. Conti, és Totti is valaki. Nem is akárkik. Az, hogy mennyit tesznek hozzá a klub működéséhez... szerintem egyikünk sem bánja, ha nem sokat. Conti, és főleg Totti megkerülhetetlen ikon. Megtalálják neki a megfelelő helyet, attól nem kell tartani. Ott lesz a meccseken öltönyben, a haknikon meg mezben.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 66 vendég