Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.06.19. 09:31


Tom, a dolog legalábbis határeset. ezért kellett jogi szakvéleményeket beszerezni a társaságnak, hogy miként reagáljanak.

Más: feri szövegéből erleve feltűnt, hogy a msiak közül miért beszél ilyen kitüntetően Pellegriniről, amikor nem is ő a cs.k. és a rangidős római. Ezt úgy értékelik hogy őt nevezte meg örököseként, mind a 10. sz. mezt, mint a cs.k. karszalagot illetően. és Flo mehet, ha akar. :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.06.19. 09:21


tomm írta:Ugyanmar, egy frissen tavozott vezeto azt mondja, hogy visszajovok, ha uj tulaj lesz. Ez hol befentes infokkal valo ugyeskedes?
Mellesleg ha olyan iparagban veszel reszvenyeket, amirol fogalmad nincs, csak mer' a jozsi aszonta, vagy mert jol hangzik a neve, es befurdesz, akkor olyan okos vagy, mint totti es magadra vess...


Nem láttam az eredeti interjút és nem beszélem az olaszt. Attól függ, hogy miként mondja. Viszont a lényeg és ez volt az első hozzászólásom lényege, a klubnak erre kötelessége reagálni, ezért ne haragudjunk rájuk, mert itt az első a részvényesek érdeke és csak második Totti és a szurkolók érdeke.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.06.19. 09:18


Ugyanmar, egy frissen tavozott vezeto azt mondja, hogy visszajovok, ha uj tulaj lesz. Ez hol befentes infokkal valo ugyeskedes?
Mellesleg ha olyan iparagban veszel reszvenyeket, amirol fogalmad nincs, csak mer' a jozsi aszonta, vagy mert jol hangzik a neve, es befurdesz, akkor olyan okos vagy, mint totti es magadra vess...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.06.19. 09:12


Hunszi írta:Ki tudja az arabok megfűzték Ferencet, hogy kicsit nyomja le a beszólásaival a klub érétkét a tözsdén, hogy könnyebben s kevesebbért lehessen átvenni a csapatot :lol:


Ha ez kiderül, akkor sokkal rosszabbul járnak, mert ez börivel jár.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.06.19. 09:11


Francesco Totti játékosként kérdés nélkül a klub legnagyobb ikonja. De maga a gondolat, hogy ő Technikai Igazgató legyen komolytalan. Magyarország egyik legsikeresebb sportegyesületének a Technikai Igazgatója az unokatesóm, most nyertek európai kupát. Összefoglalom mi kell a pozíciójához: Jogi szaktudás, közgazdasági szaktudás, kiemelkedő tárgyalási és kommunikációs készség mellett nyelvek ismerete, extrém konfliktuskezelési képesség és munkabírás (napi 12-16 óra minimum). Ebből Francesco-nak mi menne?

Francesco zseniális játékosmegfigyelő lehetett volna, valószínűleg arra is alkalmas, hogy meggyőzzőn játékoskat, hogy jó lesz neki nálunk, de kizártnak tartom, hogy alkalmas lenne egy bértárgyalást lefolytatni (főleg az ő egójával), vagy olyan részletekre odafigyelni, mint a biztosítás, lásd szegény Emilio Sala.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.06.19. 09:06


Ki tudja az arabok megfűzték Ferencet, hogy kicsit nyomja le a beszólásaival a klub érétkét a tözsdén, hogy könnyebben s kevesebbért lehessen átvenni a csapatot :lol:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.06.19. 09:03


tomm írta:Naja. Az igaz, hogy ez egy tozsden bejegyzett ceg, amire ugyanolyan szabalyok vonatkoznak, viszont ez akkor is egy sportegyesulet, ahol, mi t minden mas hasonlo, szinten tozsden jegyzett sportklubban, a vezeto tisztsegeket tanulatlan (nem rosszmajuan, csak tenyszeruen megallapitva) sportolok toltik be. Es mivel giga gazdag, vilaghiru emberekrol beszelunk, ok nem is fogjak vissza magukat. Nem is varja toluk senki.


Ez egy tőzsdei cég, baromi szigorú szabályokkal. Sok baromságot beszélhetsz, de a tulajdonosi szerkezetre vonatkozó változásra vonatkozó bárminemű célzás egy vezető tisztségviselőtől rendkívül kockázatos. Nem véletlen, hogy a klub "Official Statement" formában reagált. A többi okostojás focista ezt azért meg szokta érteni és ilyen kérdésekben nem szoktak nyilatkozgatni.
Egy pillanatra gondoljunk abba is bele, hogy egy rakás olyan részvényese lehet a klubnak, akik nem romanisták, pusztán befektetők vagy kereskedők. Ők nem kötődnek érzelmileg a klubhoz és Francesco kijelentéseivel saját magát komoly bajba sorolhatja.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.19. 08:46


Nekem mondjuk két óriási és igazi kedvencem volt és marad. Totti és Détári. Mindkettő kb vállalhatatlan a pályán kívül.
De ettől még kicsit sem szeretem kevésbé őket. DDR, Pjanic vagy Menez lehet majd zseniális sportigazgató, akkor is sokkal kevésbé kötődöm hozzájuk, mint ehhez a két tufához :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.06.19. 08:43


Naja. Az igaz, hogy ez egy tozsden bejegyzett ceg, amire ugyanolyan szabalyok vonatkoznak, viszont ez akkor is egy sportegyesulet, ahol, mi t minden mas hasonlo, szinten tozsden jegyzett sportklubban, a vezeto tisztsegeket tanulatlan (nem rosszmajuan, csak tenyszeruen megallapitva) sportolok toltik be. Es mivel giga gazdag, vilaghiru emberekrol beszelunk, ok nem is fogjak vissza magukat. Nem is varja toluk senki.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.19. 08:37


Marco, ez tökéletesen pontos észrevétel. Arra először nem is gondoltam, hogy Totti szándékosan mondta, amit mondott, de ez is egy totál valid opció. Simán lehet, hogy nem butaság, hanem irányították.
És így egyből értelmet is nyerne, hogy miért foglalkozott annyit a tulajdonlással a búcsúbeszédében.

Augustus, lásd ezt az esélyt is, amikor azt írod, hogy sosem ártana a klubnak. Persze ha az AS Romát, mint egy dematerializált entitás értelmezünk, akkor annak nem akar/akart ártani. Viszont ha az érdekei úgy kívánték, akkor buktatott edzőt, csinált ki játékost, vagy épp próbál kipöckölni tulajdonost. Lehet mondani, hogy hosszú távon ezzel is jót tesz, de szerintem ez így baromság. Nehogy már mindig az legyen a jó a klubnak, amit Totti szeretne. Az egója áll mindenek felett. És úgy gondolja, hogy ő tudja csak, hogy mi jó igazán a szeretett klubjának. az ilyesmi ritkán vezetett szép történetekhez a világtörténelemben.

Utálom Palottát és a sleppjét, de Totti távozásáért nem okolom őket. Kérdés persze, hogy kezelhették-e volna jobban, de ebbe nem láthatunk bele. simán el tudom képzelni, hogy Totti arca kezelhetetlen hosszabb távon. Azt kijelenteni, hogy 1 év tanulás után ő simán lehetne sportigazgatója a klubnak kb egyenlőségjel kezelhetetlen kategóriával. Jobb ez így. Totti lelépett, Palottáékat pedig ellehetetlenítette. Előbb-utóbb lelépnek ők is. Hogy utána mi jön, azt nem tudom. Az sem biztos hogy ennél csak jobb jöhet, de legalább az esély meglesz rá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.06.19. 08:43-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.06.19. 08:33


abszolút igazad van. Mondjuk az is igaz, hogy egy ilyen kijelentést pont Feritől :D nehéz kiszivárogtatásnak, pláne szándékos károkozásnak tekinteni. Sose arról volt híres, h. képes a tettei/nyilatkozatai következményeivel számolni. Azt mondja amit érez v. bebeszéltek neki :bah:
De közben James belenetette, sose perelné be ferit :wink:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.06.19. 07:58


Sziasztok!

Hosszú évek óta nem szóltam én sem hozzá, újra is kellett regisztrálnom. Szerintem hamarosan én is kifejtem a véleményem az elmúlt 18 hónapról, de van egy téma ami kapcsán muszáj a vezetőség mondandójára reagálnom.


Az meg hogy ezt leírják:
„Ami Totti tulajdonosváltással kapcsolatos szavait illeti, reméljük, ezekkel nem arra akart célozni, hogy valaki hamarosan nem helyénvaló módon megpróbálja megkaparintani a klubot. Egy ilyen forgatókönyv létrejötte ugyanis érzékenyen érintené az AS Romát, az ugyanis jegyzett társaság, a klubot üzemeltető befektetési társaságnak pedig egyáltalán nincs szándékában eladólistára tenni az egyesületet, sem most, sem a jövőben.”
Ez valami egészen hihetetlen. Ez vagy egy nagyfokú félelem, vagy... nem is tudom mi lehet más. Előre menekülnek, és már védik magukat az áskálódások ellen. De hogy egy ilyet leírnak, az nem lehet véletlen, és nagyon komoly dolgok mehetnek a háttérben.


Mivel a klub tőzsdén jegyzett, ezért Francesco tulajdonosváltással kapcsolatos megjegyzésére gyakorlatilag törvényi kötelezettsége a tulajdonosnak reagálni. Ilyet nem nyilatkozhat egy vezető tisztségben lévő munkatárs. Örülhet Francesco, ha nem citálják bíróság elé és nem azért mert köcsögök, hanem mert bennfentes kereskedésre, de minimum piacbefolyásolásra adhat alapot egy ilyen kijelentés. Nem állok Palotta vagy Baldini oldalán, de egy tőzsdei cégnél nem lehet félmondatokat elereszteni a sajtónak a tulajdonosi szerkezet módosításával kapcsolatban. Lehet, hogy Jim és Co. tök süket a focihoz, de ehhez nem. Viszont úgy tűnik ehhez Francesco tök hülye, mert különben tudná, hogy az ilyen félmondatoknak nagyon súlyos jogi következményei lehetnek. Elég egy személynek shortolni a klub részvényeit és máris ráfoghatják Ferkóra… Minden a cégtől jövő, a cég tulajdonosi szerkezetét érintő kérdésben csak nagyon körültekintően lehet megnyilvánulni, hivatalosan pedig csak oly módon, hogy minden tulajdonos (részvényes) számára az információ azonos mértékben és időpontban hozzáférhető legyen, azaz közlemény formájában a klub weboldalán és tőzsde oldalán egyidőben, olasz és angol nyelveken. Nem véletlen, hogy tőzsdei cégek vezetői még Magyarországon is gyakran mondanak interjúban olyat, hogy "erre a kérdésre nem válaszolhatok".

Röviden: a klub vezetőségének nem volt más választása mint reagálni, különben törvényt sértenek és Francesco terelte be őket ebben zsákutcába. Totti szerencséje az lehet, hogy a kijelentés időpontjában már nem áll a klub alkalmazásában.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.06.19. 06:49


Ha sikeresek leszunk, akkor nagyon jol tettek, hogy elzavartak tottit meg de rossit. Ha egyszer okmvoltak a kerekkotok... ez tovabbra is azbas roma, pont, higy ti akarjatok megvaltoztatni a klub nevet as totti-ddr-re.
Az egy masik kerdes, hogy egy szemernyit sem hiszek semmifele sikerben, ami a csapatot illeti.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.06.18. 23:39


Trigoria írta:
A legutolsó amit akar, h ártson a csapatnak.
őőőő...hmmm.... ezt azért így nem mondanám ki Tottiról. :oops: :) Van akkora egója, hogy ha ezen múlik, borít mindent. De ez csak egy érzés. (és ne feledjük a túlhúzott visszavonulását se).

Mikor ártott a csapatnak Totti? Volt rá 30 éve, tán sose tette. Balotellit én is ugyanúgy felrúgtam volna :D :D :D Valakinek ki kellett most állnia. Személy szerint büszke vagyok Ferencre. :D
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.18. 23:18


A legutolsó amit akar, h ártson a csapatnak.
őőőő...hmmm.... ezt azért így nem mondanám ki Tottiról. :oops: :) Van akkora egója, hogy ha ezen múlik, borít mindent. De ez csak egy érzés. (és ne feledjük a túlhúzott visszavonulását se).
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.06.18. 23:05


Én is nagyon hasonlóan látom Trigo. A klub valaha volt legnagyobb és legfontosabb embere és nem csak játékosa nyilatkozott most. Aki mindezt okkal tette. A legutolsó amit akar, h ártson a csapatnak. Azért állt ki, mert k*rva nagy gáz van, és a személyével is megpróbálja felhívni a figyelmet erre. Mi kell még??? Őszintén beszél, változtatásokat sürget. Erre Pallotta/Baldissoni csak hárít, már ezredjére is, és egy szót nem szólnak konkrétan arról, hogyan oldják meg a felmerülő problémákat - amelyek NEM a tegnapi Totti nyilatkozat óta léteznek, és NEM Totti beszélt róluk először.
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.18. 22:42


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ub-2706583



Baldini pedig nem tudom mennyit focizott.

Years Team Apps (Gls)
1979–1980 Sangiovannese 30 (7)
1980–1981 Varese 23 (1)
1981–1982 Bologna 23 (0)
1982–1984 Bari 47 (3)
1984–1985 Pescara 34 (1)
1985–1987 Campobasso 57 (2)
1987–1988 Foggia 26 (5)
1988–1989 Casertana 25 (1)
1991–1992 Colligiana ? (9)
ennyit :)

Időközben sokat nem alszanak a csapatok...a Samp és a Fio máris megkereste Tottit, hogy csatlakozzon hozzájuk a vezetésben. Írtó fura lenne egy másik csapat vezetőségében látni őt, de szerintem jót tenne neki.
ez kb anynira kizárt, mint hogy én még játsszak Florenzivel egy csapatban. Elképzelhetetlen, hogy Totti másik csapathoz szerződjön. Ha csak nem egy igazi troll Ferencünk. :)

Szívem szerint nem szurkolnék többet ennek a csapatnak, csak a múltam nem tudom kitörölni és az érzéseimet sem. De Totti és De Rossi nélkül ez a csapat már nem ugyanaz, ez már nem Roma. Kb ez akkora tökönrúgas mintha megváltoztatnák a csapat színeit, nevét, városát...
pontosan!!!!
Mármint nyilván a mikéntje fáj F.Totti persze. Ezek után nem tudom mit kezdjek az egésszel. Drukkoljak a csapatnak (és ezáltal a vezetőségnek), hogy sikeresek legyenek, ami majd igazolja őket, hogy jó, hogy Tottiék mentek? Na ezt így nehezen venné be a gyomrom.
Vagy drukkoljak ellene, hogy legyen középmezőny és lázadás? Inkább efelé hajlok. De ez erősen függ majd a nyár további részétől, hogy kiket igazolunk, milyen koncepciót látunk majd. És mi lesz Tottiékkal közben.

Ahhoz, hogy Totti ilyen lépést hozzon, és ilyeneket nyilatkozzon, nagyon brutális dolgok kellenek. De ahhoz, hogy A VEZETŐSÉG KONKRÉTAN HAZUGNAK NEVEZZE AZT A SZEMÉLYT, AKIBŐL ÉL??????????!!!!! aki az alfa és az omega, Romulus és Remus, maga a Roma?????? Ehhez mekkora ész kell??? :shock: ("amiket a vezetőségről és a klub helyzetéről elmondott, képzelet szülte állítások, amik messze állnak a valóságtól.”")


Az meg hogy ezt leírják:
„Ami Totti tulajdonosváltással kapcsolatos szavait illeti, reméljük, ezekkel nem arra akart célozni, hogy valaki hamarosan nem helyénvaló módon megpróbálja megkaparintani a klubot. Egy ilyen forgatókönyv létrejötte ugyanis érzékenyen érintené az AS Romát, az ugyanis jegyzett társaság, a klubot üzemeltető befektetési társaságnak pedig egyáltalán nincs szándékában eladólistára tenni az egyesületet, sem most, sem a jövőben.”
Ez valami egészen hihetetlen. Ez vagy egy nagyfokú félelem, vagy... nem is tudom mi lehet más. Előre menekülnek, és már védik magukat az áskálódások ellen. De hogy egy ilyet leírnak, az nem lehet véletlen, és nagyon komoly dolgok mehetnek a háttérben.



Mindig mondtam, elnökök jönnek, mennek, de a színek, a zászló örök.
na na, csak ne legyünk ebben biztosak Feri :S
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.06.18. 22:35


Más: Mit gondoltok Fonsecáról? És ha lehet kérni, próbáljuk má'meg ne olyan irányba elvinni a beszélgetést, h a Sahtarból erősítünk, vagy hogy EDF jobb lett volna (ami igaz is, de hagyjuk :D ). Valamelyikőtök linkelt a taktikai elképzeléseiről egy videót, ami tök jó volt. Nála fontos a jó irányító. Vajon ki jön arra a posztra? Vagy lehozzuk a Pastore/Gerson/Coric hármassal a következő szezont? :D Viccesnek tűnik, pedig ha belegondolunk, talán ez lesz a legerősebb posztunk. Ha Manolas is elmegy (90%) DDR és Dzeko után, akkor tulajdonképpen nem marad kulcsjátékosa a csapatnak.
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.06.18. 21:34


Alapból az egész UEFA velejéig romlott és korrupt. Azt is tudjuk, h az olaszok meg a legkorruptabbak (kivéve a Romát), és hogy a Milánói csapatok és a bunda mindig meg szokták úszni. Ez is milyen, h többszörös, visszaeső ffp szabályszegők, és a háttérben még ők egyezkednek, h mi is legyen a büntetésük. :O Juve legenda, ex UEFA elnök Platini is tegnap lett letartóztatva.
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.18. 21:31


Megkenni az UEFÁnál valakit? Ne hülyéskedj, az kizárt. Platinit sem tudták korrumpálni :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.06.18. 20:48


remélem, hogy ezt csak valami zugfirkász okoskodása, mert ennyire ott sem lehetnek hülyék, hogy ilyen döntés szülessen. vagy valaki szépen megkente megint az illetékeseket. mert ja, az lenne a megfelelő büntetés, hogy gyí El 5 éven keresztül, ráadásul már a selejtező korai szakaszában.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.06.18. 16:27


Hát amúgy ja. Európa-liga, 1. selejtezőkör, július.
Na fogtok még pénzügyileg manőverezni, buzernyákok?
Nem is értem, hogy az UEFA miért nem lát át a szitán. Vagy ennyire leszarja.
A Milannak ez a lehető legjobb.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.06.18. 16:04


Milyen ertelemben jelentene nekunk sokat?
Ezzel a milan duplan jol jart. Nem kell figyelembe vennie az ffp-t es a hulye el-ben sem kell indulnia.
Inkabb arra koteleztem volna oket, higy a kovetkezo 5 evben az el-ben kell indulniuk, akarhol is vegeznek. Na az buntetes lett volna...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.06.18. 15:26


azt írják, lehet, h. megegyezik az UEFA és a Milan: A Milanhoisszabb haladékot kaphat a pü előirásokra, , cserébe lemond az EL indulásról. Ez ugye nekiünk is sokat jelentene
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.18. 10:40


Totti és DDR előtt is volt Roma. Nem az ő "elmúlásuk" fáj, hanem a távozás mikéntje. És ja, húzzon a p.csába az a banda, aki ezt így intézte.
Én maradok :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég