Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.22. 14:14


Barella volt a téma és a Cagliari az alternatíva. De befejeztem én is ezt a részét.

Egyébként az a vicces, hogy ugyanazt látjuk, csak máshonnan nézzük. Szerintem egy gazdaságilag top25ös kulbnál nulláról induló projekt igenis lehet vonzó,izgalmas. Romanistának persze fájó a jelképektől megfosztott klub, de kívülállónak, munkavállalónak miért lenne az. Ha 2-3 évre tervez vki, akkor nem olyan rossz hely a mostani Roma. Ha lesz tulajváltás, mert rövidesnen lesz, akkor még sokat javulhat is a gazdasági potenciál.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.22. 13:18


Abban egyetértek Fonsecával és Baldinivel, hogy ha ég a ház már rendesen akkor égessük porig. Tehát akkor ha elment a csapat szíve és lelke akkor menjen minden szenátor, akkor Dzeko, Kolarov is menjen mint nagyszájú és hozzunk helyettük tehetséges fiatalt vagy másik idős vezért, de kezdjük új lappal.
ezzel maradéktalanul egyetértek

Van kb 5 tehetséges fiatal a csapatba, köréjük kellene építkezni.
Ünder-Pellegrini-Cristante-Zaniolo tengelyre lehetne építkezni. De lehet Kluivert és Schick is jobb lesz ha nem kell remegni jövőre az eredményért.
Mögéjük kellene egy jó védelem, ha elmegy Manolas és simán jövőre mehetünk egy laza, felszabadult évet aztán meglátjuk mi lesz 1 év múlva.
így gondolom én is. Szerethető csapat lenne eredménykényszer nélkül.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.06.22. 13:01


Előbb igazaolnék az Atalantához vagy a Milánhoz most jelenleg, mint hozzánk. Persze azért nyilván egy Sampdoria vagy Fiorentina még mindig rosszabb mint mi.
A környezet jelenleg pocsék lehet. Elvesztette a csapat a vezérét (DDR), és elüldözte a sztárját (Totti). Most pl nem tudom Manolas mennyire volt őszinte, de ő mondta h Totti búcsújánál annyira meghatódott, hogy mondta h ő is sokáig itt akar maradni. (vagy valami hasonlót mondott ).

Szerintem Tottit és De Rossit is szerették a játékosok.

Abban egyetértek Fonsecával és Baldinivel, hogy ha ég a ház már rendesen akkor égessük porig. Tehát akkor ha elment a csapat szíve és lelke akkor menjen minden szenátor, akkor Dzeko, Kolarov is menjen mint nagyszájú és hozzunk helyettük tehetséges fiatalt vagy másik idős vezért, de kezdjük új lappal.

Van kb 5 tehetséges fiatal a csapatba, köréjük kellene építkezni.

Ünder-Pellegrini-Cristante-Zaniolo tengelyre lehetne építkezni. De lehet Kluivert és Schick is jobb lesz ha nem kell remegni jövőre az eredményért.

Mögéjük kellene egy jó védelem, ha elmegy Manolas és simán jövőre mehetünk egy laza, felszabadult évet aztán meglátjuk mi lesz 1 év múlva.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.22. 11:45


Cagliariban a saját agyammal :) (ami nyilván kizárt)
lépj már túl ezen tomm

F.Totti: Nincs BL és valszeg nem is lesz jövőre sem. Az igazi romanisták és klubikonok elhagyják Rómát. Egyik sem boldogan. Ellentétek feszülnek csapaton, vezetőségen belül. A csapat ászai eligazolnak (minden bizonnyal). Stadion nincs és nem is lesz. A vezetőség megint kicserélődik. Az elnököt a világon mindenhol a pokolba kívánják.
Ilyen vonzó hely Róma idén nyáron. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.06.22. 10:22


Dehat ha a cagliariban jatszana, akkor o is fodbalista lenne.
Mint nem fodbalista meg most mondta, hogy menne.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.22. 09:34


Trigoria írta:tomm, F.Totti: én nem mennék. Nekem fontos a biztonságos és pozitív háttér. Ne találjátok már ki, hogy hogyan döntenék vazze :)

What???! Hol beszéltem én rólad? Barelláról és úgy általában a fodbalistákról írtam és pont azt is reagáltam hogy ők és nem te. Úgyhogy akkor maradhatunk abban, hogy simán jönne a kölök. ;)

Egyébként azt nem tudatjuk hogy milyen a 'Munkahelyi' környezet Rómában és milyen Szardinián. Simán el tudom képzelni hogy a keret többsége örül Totti eltűnésének. Sőt ebben majdnem biztos vagyok. A nyomás és eredménykényszer mondjuk óriási a Cagliarihoz képest, de ha előre akarsz lépni, akkor mindenütt az lesz. Persze nem okvetlenül irreálisan nagy, mint nálunk, de sokáig Rómában sem marad így. Előbb - utóbb belátja mindenki hogy ez most nem kontender csapat. A hangzatos kijelentések is csillapodnak majd. És akkor itt is nagyobb lesz a nyugi :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.22. 08:53


:D innen igen, azonnal :D Cagliariból nem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.06.22. 06:24


:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.06.22. 05:35


Egyatalan nem talaltuk ki.
Te magad irtad nem egyszer, nem ketszer, nem haromszor, hogy az oszk-nal mennyire bizonytalan es negativ a kornyezet. Az azbeszt miatt meg lenyegeben eletveszelyes.
Szoval mennel roma-ba....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.21. 23:40


mcsabi: nem mondom hogy nem jó focista, csak mint lehetőség vetettem fel, hogy erre is gondolni kell

tomm, F.Totti: én nem mennék. Nekem fontos a biztonságos és pozitív háttér. Ne találjátok már ki, hogy hogyan döntenék vazze :)
Lehet hogy te nem mennél, de a focisták 95-98% lazán.
Nyilván, ha nekem is átlag egyszerű focistaagyam lenne, akkor mehetnék. De én ugye a saját agyammal gondolkodom. :)

Ha leszáltunk teljesen, akkor is a sztratoszférában leszünk a Cagliarihoz képest. És mellékesen kb 3szor annyi bért tudunk fizetni.
Persze, nyilván. De amikor a munkavállalókat megkérdezik (mármint nem a focista munkavállalókat, hanem az átlag egyszerű hétköznapi munkavállalókat:)), hogy mi a legfontosabb egy munkahelyen nekik, akkor egy jó része (talán többség is, de ebben nem vagyok bíztos már) a jó/kellemes munkakörnyezetet teszi az első helyre. Ezért mondom, hogy egy lefolyóban spirálban eltűnő Roma nem épp ilyen hely. De hozzátettem azt is, hogy a nyár végére azért kiderül, hogy mi lesz velünk. Ja és igen, a focista egy pénzhajhász balf.sz szegmens, ezt tudjuk. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.21. 22:48


Így van. És alig 35 éves. ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2019.06.21. 18:59


Amúgy lehet én gondolom rosszul, de minek nekünk kapus? Mirante szerintem bizonyított
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.06.21. 17:36


Szóval van olyan üzlet, ami nekik sem jött be és rajtunk minimalizálnák a veszteséget. Köszi.
Perin egy Berardi kettő nálam. Borzasztóan túlértékelt. Perin egy átlagos kapus és még sérülékeny is.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.06.21. 14:15


mcsabi írta:Luca Pellegrini + Defrel + pénz. Nem értem, hogy Luca-t miért akarják mindenáron eladni, főleg úgy hogy Kolarov távozni fog. Tuti az a rohadék Baldini számolgat már megin valamit Londonban.

Másik kedvencem: Flo + Dzeko = Icardi :D


Olvastam olyant is, hogy a Juve adná Perint, Lucáért cserébe.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.06.21. 12:14


Max olyan szempontból jó ide jönni ha itt simán kap egy 36 milliós kivásárlási záradékot, illetve 1 kiugró év után eladjuk bagóért az FFP-re hivatkozva.
Minden más szempontból az Intert választanám.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.21. 12:10


A római átlagkereset kicsit több, mint 3szor annyi. 3szor annyi néző előtt játszol. Ráadásul sokkal jobban szem előtt vagy. A Roma még indig tökéletes ugródeszka a nagyobb csapatok felé. Meglepne, ha tömegek választanák a Cagliariben maradást.

Luca Pellegrinit és sem adnám senkinek. De tudjuk, hogy valóban adni akarjuk? Tényleg nincs poszt alternatívája. Nem is keres sokat. Nincs is túl nagy értéke. Mi okunk lenne eladni? (mármint ha azt félretesszük, hogy hülyék a vezetőink a focihoz)

Ez a Florenzi+Dzeko= Icardi az egyik kedvencem. Conte jól használta Flot a válogatottban. Conténak csatár kell. Icardi el akar igazolni. Kb ezek az ok a tények/féltények, amikből eg yokos ezt összerakta. El nem tudom képzelni, hogy ilyesmiben gondolkodna az Inter. Baldiniről bármit el tudok képzelni, de szerencsére ez nem rajta fog múlni. No way akkor is, ha játékerőben elég nagyot lépnénk előre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.06.21. 12:15-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.06.21. 12:03


Ugy helyesbitenek, hogy te, mint szurker esetleg nem mennel (marmint nem roma szurker) , de, mint munkavallalo, biztos higy mennel. Bar szerintem sima szurkerkent is...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.06.21. 12:02


Trigoria írta:arra gondoltál, hogy talán mégsem annyira jó focista? :wink:

Nem ugyanis fiatal, elég tehetségesnek kikiáltott római nevelésű kölyök és az egyetlen konkurencia a csapatban azon a poszton Santon. Nekem ennél több nem kell, hogy egész évben folyamat kezdő legyen. Amúgy a bundások is elvinnék, szóval annyira szar nem lehet.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.21. 11:54


Ha leszáltunk teljesen, akkor is a sztratoszférában leszünk a Cagliarihoz képest. És mellékesen kb 3szor annyi bért tudunk fizetni. Lehet hogy te nem mennél, de a focisták 95-98% lazán.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.21. 11:50


Nem értem, hogy Luca-t miért akarják mindenáron eladni,
arra gondoltál, hogy talán mégsem annyira jó focista? :wink:

Mert még ez a mai Roma is nagy lépés a szárdokhoz képest. rohadt nagy.
Hát, én jelen pillanatban nem vágynék a Romába onnan a helyében. Esküszöm. Egy totál szétesett és hosszú távon (látszólag) leszállóágban lévő csapatba.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2019.06.21. 11:45


Ha Flo megy és nem önszántából akkor számomra ennyi volt a jelenlegi vezetőség alatti szurkolásom, lehet nem olyan jó játékos mint Totti és DDR de jelenleg kb Ő az egyetlen akiben tényleg érzem a "Római szivet" ami miatt én Róma drukker lettem.Ott van Pellegrini is de Ő benne nem látom azt mint bennük,de remélem rám cáfol a jövőben.
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.06.21. 10:42


Luca Pellegrini + Defrel + pénz. Nem értem, hogy Luca-t miért akarják mindenáron eladni, főleg úgy hogy Kolarov távozni fog. Tuti az a rohadék Baldini számolgat már megin valamit Londonban.

Másik kedvencem: Flo + Dzeko = Icardi :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.21. 09:26


Azért ne essünk már át a ló túloldalára. Ha a kiscsávónak nem lenne más opciója, a két kezét összetenné, hogy hozzánk jöhet a Cagliariból. Mert még ez a mai Roma is nagy lépés a szárdokhoz képest. rohadt nagy. az sem biztos, hogy megugraná a kölök. De itt nem Cagliari vs Roma kérdés van, hanem Inter vs Roma (Vs PSG VS Pool VS Chelsea vs Milan). Abban meg sosem voltunk jobbak. Palotta előtt sem. egyébként meg honnan lenne 80 milkánk rá???? Full kacsa.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.06.21. 08:49


Ami jó hír, hogy van még olyan vezetőségi tag, akinek sikerült megegyeznie a Cagliarival Barellat illetően. A rossz, hogy a játékos közölte, hogy ő ilyen csapatba nem jön, megvárja az Inter ajánlatát. És az a helyzet, hogy jelen pillanatban egy Cagliari-ból Romába igazolás tényleg nem lenne nagy előrelépés egy játékos karrierjében.

Hajrá Jim, idén nagy csapat épül, mindent (is) megnyerünk!
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.21. 00:21


Így van cejas. Én sem értem milyen 50-70 milkás nyereségről beszéltek. Az szintén tény, hogy Salaht az FFP miatt kellett eladunk. Schick pl eddig csak 14 milkába került, közben 40 felett lesz. Szintén az FFP miatt, mert trükközni kellett, ami mindig drága.

Szarul igazolunk, nem jöttek az eredmények, ezért csökken a keret értéke. A transfermarkt árakat tök felesleges nézni. Pár tizenéves csávó megálmodja ki mennyit érhet. A piac meg majd eldönti, hogy valójában mennyit.

Mivel pénz nincs, jön a kevésből igazolni 'talán beválik' módszer. Volt már ilyen. Sőt ez inkább a mi pályánk.

Augustus, hogy szálljon ki Pallotta ha nincs vevő? Az hogy nem akar eladni csak szöveg. Ha nullával kiszállhatna, holnaptól nem is látnánk. De ki fogja megvenni a klubot? Hol az az arab pénz? Délibáb.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég