Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.07.15. 16:59


Fantomasso írta:Ha csatárokról van szó, én tudjátok kit nézénk meg nállunk mint ék? Zaniolót! Ha már úgy is ő az új Totti akkor előbb utóbb oda kell jusson. Szerintem nagyon feküdne neki a pozició. Erős, magas, gyors, agresszív és önbizalommal teli. Fonseca oda tenné, hogy egy hónapig csak a kapúra rugást gyakorolja és kész a tökéletes csatár :D
Télen felvetettem itt, hogy Csikkel játszhatna olyat, hogy amíg Csikk hamis9-esként visszamozog, addig ő belép a helyére felállt védelem esetén.

Hunszi írta:Meglehet, hogy Zanioloval nagyon nem kell tervezni, mert úgy tűnik nem tetszik neki, hogy a fizuját csak 300.000el akarja megemelni az új emberünk - mondván egyszer bizonyítson, mielőtt nagyobb összeget kap - szóval kacsingat kifele.
Ehhez képest előbb vissza szeretne jönni az U21es szereplése miatt meghosszabbított szabadságról, hogy eddzen. Lehet mégis használt neki a fejmosás.
Korábban már nyilatkozták, hogy nem szeretne távozni, most Petrachi is nyilatkozta, hogy nincs piacon.

fogkefe1 írta:A 2.5 millió sok lenne? Szerintem is kacsa az egész, de erről szólnak a hírek.
Nekem 3,5 millió rémlik a hírekből. Aminél jóval kisebb adót kell fizetni olaszban, mint ott, ezért lehet vonzó. Ott 4 fölötti most a fizuja, de jelentős emelést ajánlottak neki, ami nettó talán több, mint amit itt kapna, ezért sem tűnik reálisnak ez az üzlet.

Higanyt meg biztos nem csábítgatjuk ilyen ajánlattal, ha nem akar jönni, keresünk mást, bízom Petrachi szavaiban. Persze lehet, hogy célzottan közutálatra pályázik, és eladja Flot, Higany meg jön csk-nak, és cserébe adjuk Zaniolot a Juvénak.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.07.15. 14:11


fogkefe1 írta:A 2.5 millió sok lenne? Szerintem is kacsa az egész, de erről szólnak a hírek.



Höhö, akkor ez tuti kamu. Jelenleg 3at keres és reálisan 6Mre lehet ajánlata a PLből.
A Higuain csk még egy fokkal ennél is biztosabb kamu. Holtszezon.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2019.07.15. 13:05


Hunszi írta:"Döntse el mindenki, hogy a következő hír igaz vagy sem..."

Ez nem így működik. :lol:
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.07.15. 13:00


Döntse el mindenki, hogy a következő hír igaz vagy sem...de ha igen az írtó nagy gáz lesz.

Állítólag Higuaint a vezetőség a CSK karszalaggal akarja meggyőzni, hogy igazoljon Romába :shock:

Gyanítom, ha ebben van valami igazság, akkor Florenzi se kell nálunk megkezdje az új szezont.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.07.15. 12:51


A 2.5 millió sok lenne? Szerintem is kacsa az egész, de erről szólnak a hírek.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.07.15. 10:34


Alderweireld bérét ki fizetné? Mert abból, amit ők kérne fizethettük volna Manolas, Zaniolo, EL Shaarawy és DDR kért bérnövekményét és bármilyen olasz korosztályos válogatottat együtt. Érne ennyit? Lófaxt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.07.14. 18:44


Mondjuk a Zaniolo = Alderweireld +27 millió nem rossz üzlet, ha Zaniolo kevesli az 1-1.3 milliós fizetést 19-20 évesen.
Ellenkező esetben, ha megtudunk vele egyezni, nem fogadnám el ezt a dealt, jó lenne itt tudni legalább pár évig h a mi emberünk lehessen. Romában nevelkedett sztár. (ha az lesz egyáltalán nem tudni)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.07.14. 15:55


Meglehet, hogy Zanioloval nagyon nem kell tervezni, mert úgy tűnik nem tetszik neki, hogy a fizuját csak 300.000el akarja megemelni az új emberünk - mondván egyszer bizonyítson, mielőtt nagyobb összeget kap - szóval kacsingat kifele.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2019.07.14. 15:47


Ha csatárokról van szó, én tudjátok kit nézénk meg nállunk mint ék? Zaniolót! Ha már úgy is ő az új Totti akkor előbb utóbb oda kell jusson. Szerintem nagyon feküdne neki a pozició. Erős, magas, gyors, agresszív és önbizalommal teli. Fonseca oda tenné, hogy egy hónapig csak a kapúra rugást gyakorolja és kész a tökéletes csatár :D.
Nállam így nézne ki a kezdő:
Zaniolo
Kluivert-Pellegrini-Under
Diawara-Cristante
Spinazzola-Fazio-Mancini-Florenzi
Lopez
Valószínüleg felső középmezőnyben végeznénk mivel túl fiatal az összeállítás de ha egyben maradna a csapat (ami tudom, hogy nállunk sose fog megtörténni) akkor egy két éven belül ütős lenne.

Vélemény :?:
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.07.14. 12:17


fogkefe1 írta:Példa: Cristante. Atlantában egy vezér volt, rúgta a gólokat stb, nálunk azt sem tudta h hol van. Pedig ne mondjuk h nagy volt neki a színvonal, amikor az Atalanta ugyanolyan jó csapat, mint mi.

Másik példa: N'Zonzi: játszott Angliában ami egy fizikális bajnokság, játszott Spanyolországban ami egy rohanós bajnokság és játszott Olaszországban ami egyik se, mégis annyira súlytalan volt a középpálya közepén mint Kluivert a védekezése során.

Persze lehet erről vitatkozni, hogy melyik poszt a fontosabb, meg melyikre nehéz igazolni, számomra mindig a középpálya a kulcs. Persze valószínűleg nincs igazság és kár ezen rugózni, de szerintem elhoznak egy Kramaricot mondjuk simán rúg 15 gólt. Egy jó középpályás meg nem biztos h jó lesz, főleg egyből.
Beszéltünk már itt a fórumon az Ata játékosok besüléséről más csapatokban. Mondjuk szerintem Cristante nem volt vészes, voltak kifejezetten jó meccsei is.
Egy teljesen más poszton kellett játszania, mint előző klubjában, mivel Moncsilla képtelen volt bármikor is posztra igazolni. Nálunk sokkal védekezőbb szerepkörben játszott, mint korábban.
Zombi eladásakor örültek a Sevilla szurkolók, most már láthatjuk miért. Szerintem ő mindig is ennyit tudott, de nem láttam korábbi meccseit, így ez csak feltételezés.

Félreértés ne essék, én is a középpályát tartom a legfontosabbnak, egy jó szűrő aranyat ér. Ilyen szempontból igazad van, nehéz Kantékat találni. Viszont egy elfogadható teljesítményt nyújtó robotot könnyű, és itt nem alibikirályokra gondolok, mint Zombi, hanem olyanokra, akik nem a legjobbak, de felszántják a pályát. Egy csatárnál ez nem elég, oda inkább kellenek kvalitások is.
Abban egyetértek, hogy nincs abszolút igazság, csak a meglátásainkat ütköztethetjük. Egyik esetben neked lesz igazad, másikban nekem. :)
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.07.14. 11:35


Nem összegre gondoltam Jazon. Nyilván mindig a csatár lesz a legdrágább, nyilván 10/8x ő a csapat sztárja. Csak azt mondom h könnyebb egy 15 gólos csatárt találni. Mint egy normális kozéppályást. Destro, Osvaldo, Borini, Dzeko, stb. mindenki megrúgta a 10-15 gólját. Doumbia és Defrel betli volt itt máshol nem érdekes, Schick pedig még adós. Szóval szerintem egy átlagos normális csatárt könnyebb találni mint egy jó kozéppályást ár nélkül.

Példa: Cristante. Atlantában egy vezér volt, rúgta a gólokat stb, nálunk azt sem tudta h hol van. Pedig ne mondjuk h nagy volt neki a színvonal, amikor az Atalanta ugyanolyan jó csapat, mint mi.

Másik példa: N'Zonzi: játszott Angliában ami egy fizikális bajnokság, játszott Spanyolországban ami egy rohanós bajnokság és játszott Olaszországban ami egyik se, mégis annyira súlytalan volt a középpálya közepén mint Kluivert a védekezése során.

Persze lehet erről vitatkozni, hogy melyik poszt a fontosabb, meg melyikre nehéz igazolni, számomra mindig a középpálya a kulcs. Persze valószínűleg nincs igazság és kár ezen rugózni, de szerintem elhoznak egy Kramaricot mondjuk simán rúg 15 gólt. Egy jó középpályás meg nem biztos h jó lesz, főleg egyből.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.07.14. 10:09


Trigoria írta:
Kizártnak tartom, hogy ez megtörtént. Bűntényt úgy is követhetsz el (adatlopás), hogy ne nagyon legyen látványos (pl másolással). Egyéb esetben várnám a rendőröket, mikor kopogtatnak.
kivéve ha P saját adatbázisa volt, amiről csak hitte a klub, hogy megmarad neki is.

Ha igaz a hír, akkor ez még előferdülhet. Én azt érzem nála, hogy haladunk egy irányba, történnek a dolgok (még ha némelyik elhúzódik is), nem csak pletykahegyek. Aztán, hogy az irány mennyire jó, az majd kiderül.

Augustus C. írta:A Dzeko gyűlöletet ma már totál meg lehet érteni, de mégis kit hozunk a helyére?

Milyen érdekes, mi? Írták, írtuk, h ElSha maradni akar. Aztán lenyilatkozta az új "csapatánál", h új kihívás kellett neki. LOL.
Én speciel nem utálom, csak másfél éve mennie kellett volna, amikor hítta a cselszki. Akkor már fél éve ott ült a padon, aki helyette játszhatott volna. Nem pótolhatatlan, majd csak találunk helyette valakit, ha kell egyáltalán keresni. Előbb-utóbb le kell cserélni, mert nem lesz fiatalabb, és most itt az utolsó alkalom, hogy pénz is lássunk belőle.

Sári bizonytalan volt, az első ajánlatot se rögtön dobta vissza. Nekem legalább is ez jött le. Aztán a másodikra igent mondott. Nem tudjuk, mi volt a háttérben, nem hiszem, hogy a pénz győzte őt meg 100%-ban, mert akkor már elsőre is igent mondhatott volna (vagy leáll alkudozni), nem sokkal volt rosszabb ajánlat. Szerintem voltak tolóerők is (öltöző?), nem csak húzó (pénz).


Virga írta:Lukakuért meg nem akarnak kiadni 84 millát állítólag. Így jobban kell Dzeko vagy kevésbé? :D
Továbbra sem számít. Dzeko olcsó vétel, ki tudják pengetni, az összeg a kérdés. Állítólag 12M-18M a két összeg a kötél végein amit ajánlanak és mi kérünk. Arányaiban nagy, de értékében nem nagy difi. A kötélcibálásban mi ráérünk, keressük az utódját, nekik sürgős.
Lukaku érkezéséhez az is kellene, hogy Icardit el tudják adni, de egyelőre nincs kérő, vagy nem érdekli senkit, vagy az esetleges érdeklődök kivárnak, egy jobb összegben bízva.
Szóval én Dzekot már félig inter mezben látom, a kérdés csak az, ki lesz a csatártársa. Nem lennék a sintér DS helyében, mert nincs könnyű dolga csatárügyben.

fogkefe1 írta:Szerintem csatárt a legkönnyebb igazolni és középpályást a legnehezebb. De persze ez csak az én véleményem lehet nincs így.

...mondjuk máig nem értem ha miért van az h a cseh válogatottban mindig betalál, vagyis lehet sejtem. Schick kontra csatár?

Én fordítva látom. Ha találsz egy csatárt, aki két gólt rúgott egy felkészülési mérkőzésen, már dupla áron kínálják. A középpályásokat viszont kevésbé látványosak; egy jó robotolós középpályást olcsón is meg lehet szerezni, ellenben egy csatár mindig lutri. A Juve idén két jó középpályást kukázott, várom, mikor kukáz egy Griezmannt.
Hozod Csikk példáját is, az se mindegy, hogy az a csatár illeszkedik-e a taktikába. Persze ez igaz lehet a középpályásokra is, de a csatároknál hatványozottan. Amíg más csapatban lubickol, itt besülhet, középpályásoknál ez ritkább. (Ahogy Gerrard Torres nélkül is tudott jól játszani, Torresre ez már nem volt igaz, neki kellett egy olyan csapattárs.)

cejas írta:Eddig drágán vesz, olcsón senkit nem hozott, akinél felmerülhet a nagy nyereség. Nem hiszem, hogy azért mert jövőre leállna a mindenki eladó mechanizmus.
Néhány játékost eladott féláron, azaz realizálta a veszteséget. Ez még mindig nem fedezi az idei vásárlásokat. A csapat értéke tovább zuhan és most már nem a bajnoki helyezés miatt.
Részben ez kényszer, de nem jön helyettük a zsákbamacska aki befuthat.

Remélem Higany nem jön, mert nem akar nagyon, aki pedig nem akar, az ne is jöjjön, ugye?
Szerintem az igazolások értékben jók, ha lenne fedezete. Értem ez alatt, hogy egy Roma szintű csapat ilyeneket igazoljon, de kellene hozzá pénz is, ami nincs. Nyilatkozata szerint Palitól megkapta a zöldkártyát az ilyen játékosok leigazolásához, nem dolgozik igazolási sapkával, de hogy hova fut ez ki, az jó kérdés. Nem hinném, hogy Pali azt mondja, a stadionra nem tudtam költeni, akkor most legyen a csapatba tolva egy kicsi. Szóval jogosnak érzem az aggodalmadat. Meglátjuk.
Hígagyú meg ne jöjjön.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.07.14. 07:04


cejas írta:Részben ez kényszer, de nem jön helyettük a zsákbamacska aki befuthat.


Danjuma az új név, aki jöhet a Fáraó helyére, ő pont ez a kategória. 22 éves holland srác, tavaly 1m-ért vette a Brugge, most 10 körül hozhatjuk.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.07.13. 20:33


A Miláné még foltozásra vár. :)
Nekik egy jó edző kellene végre. Mennyit szarakodnak azok is, atyaúristen...
Meg engem is jól beégetnek évről évre. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11516
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.07.13. 19:46


A milané milyen, Zsolti? Kell rettegni? ;)

Amúgy lényegtelen ez nekünk szerintem. Nézzük meg inkább a Sassuolo, Torino, Fiorentina és tsai középpályásait.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8115
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.07.13. 17:34


Az Inter középpályásai jelenleg:
Nainggolan
Borja Valero
Joao Mário
Brozovic
Vecino
Gagliardini
Sensi
Barella

Még ha nagy valószínűséggel az első három távozik is, akkor is kutya kemény ez a csapatrész. Is.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11516
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.07.13. 16:52


Ha Dzekot conte akarta, akkor kell ő nekünk
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8115
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.07.13. 15:04


A klub buta.
Persze, ha egy nyaladzo, mantrazo elmebeteg nem buta, akkor a klub sem...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10326
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.07.13. 12:26


jazon írta:Ami nem csak pletyka, hogy Celar kontraktusát 2023-ig meghosszabbítottuk Cejas és mindannyiunk örömére. Ezzel együtt kölcsön lett adva a Cittadellába.


A klub nem buta. A Primaveraból szerződést kapott Cangiano, D'Orazio, Bouah, Riccardi, Cargnelutti... Akit értéknek gondolnak, azt megtartják. Az más kérdés, hogy mi lesz velük. Többségük 1-2 M EUR-ert megy vagy bevonják valamelyik játékos tranzakcióba.
Ha Celar jó lesz, akkor 8 m-ért elviszi majd a Milan.

Frattesi visszavásárlásáról is elhallgattak a hírek.

Nekem Petrachi egyelőre nem megygyőző, de majd nyár végén meglátjuk.

Eddig drágán vesz, olcsón senkit nem hozott, akinél felmerülhet a nagy nyereség. Nem hiszem, hogy azért mert jövőre leállna a mindenki eladó mechanizmus.
Néhány játékost eladott féláron, azaz realizálta a veszteséget. Ez még mindig nem fedezi az idei vásárlásokat. A csapat értéke tovább zuhan és most már nem a bajnoki helyezés miatt.
Részben ez kényszer, de nem jön helyettük a zsákbamacska aki befuthat.

Remélem Higany nem jön, mert nem akar nagyon, aki pedig nem akar, az ne is jöjjön, ugye?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.07.13. 10:01


Középcsatárt bármikor le lehet akasztani, ötletem sincs ki az a csatár most akit középcsapatból el tudsz hozni h itt kiteljesedjen, de nem nekem kell ezt kapásból tudni.
De kb. át kell nézni millió statisztikát hány meccsen mennyi gól/helyzet/gólpassz. Aztán ha valaki érdekes akkor megnézni meccseken h egy botsáska e vagy egy született zseni.
Szerintem csatárt a legkönnyebb igazolni és középpályást a legnehezebb. De persze ez csak az én véleményem lehet nincs így.

Mondjuk nyilván sztár nem fog idejönni, mert tavaly néztem a Frankfurt meccseket, Jovic ugye minden meccsen betalált szinte, nem értettem hogy csinálja, a pali tényleg egy gólzseni lehet vagy egy one hit wonder és már ott tartunk h a one hit wonder 60 millió juró és a Real vesz ilyeneket.
Persze mi ne szóljunk, amikor Schicket 3 jó hónap után igazoltuk le, mondjuk máig nem értem ha miért van az h a cseh válogatottban mindig betalál, vagyis lehet sejtem. Schick kontra csatár? Tehát felalt védelem ellen 0, de gyorsan támadni futni meg szeret? Sampdoriában is hasonlóképpen rúgta a góljait.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.07.13. 08:47


Augustus C. írta:Sikket bárcsak elvinné valamelyik.

A Leverkusen pont őt kéri + 10m-t Bailey-ért
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2019.07.13. 06:38


Mi mást mondott volna? :D ezek a bemutatkozó nyilatkozatok mindig ilyenek.
Alderweireldről van több hír, mert a PL játékosokról mindig többet firkálnak. Én sztem őt max Zanioloért cserébe tudnák elhozni.
Mancinit szerintem lassan bejelentik (bár nem tudom, Di Marzio még mindig jó kapaszkodó?)
Verető már nagyon közel a Milanhoz a fent említett szerint.

Lukakuért meg nem akarnak kiadni 84 millát állítólag. Így jobban kell Dzeko vagy kevésbé? :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.07.13. 05:25


(Legutoljára kicsit indulatosan és piásan :D írtam ide, mái napig szégyellem is. Azt hittem, bukom is a jogaimat itt. Bocsi ha bárkit is megbántottam!)

Húha SPQR! Gerson eladását lehet-e mondani "kimaxolásnak", ha soha nem derülhetett ki egyáltalán nálunk, h mit tud? A DiFra Chelsea-s meccsen tök jól letámadott, amikor a nullából a kezdőbe került. Fiorentinaban is jó volt egy ideig. 16-ért vettük asszem, most 11-ért megy. Ezt dugításnak, szarlapátolásnak lehet nevezni inkább. :D Szarügy

A Dzeko gyűlöletet ma már totál meg lehet érteni, de mégis kit hozunk a helyére? Tanulni kell a butaságokból, a Destrós időkből. Középcsatár posztra minőségi, nemzetközileg elismert gólvágó kell. Batigol és Dzeko szerű. Valahol Giroud fölött, és Higuain alatt. :D Zanit ne adjuk cserébe! Sikket bárcsak elvinné valamelyik.

Milyen érdekes, mi? Írták, írtuk, h ElSha maradni akar. Aztán lenyilatkozta az új "csapatánál", h új kihívás kellett neki. LOL.
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.07.12. 21:28


Kizártnak tartom, hogy ez megtörtént. Bűntényt úgy is követhetsz el (adatlopás), hogy ne nagyon legyen látványos (pl másolással). Egyéb esetben várnám a rendőröket, mikor kopogtatnak.
kivéve ha P saját adatbázisa volt, amiről csak hitte a klub, hogy megmarad neki is.
Valahogy úgy tudom elképzelni, hogy volt egy alaplista, meg egy részletesebb klubtulajdon-lista. És volt Petrachinak esetleg egy személyes, apró de fontos infókat tartalmazó listája, ami nyilván a sajátja.
És ez utóbbit nem adta le a ruhatárban a távozáskor. Persze ez csak egy elképzelés.

Amúgy eddig tetszik amit csinál. Nem tudom más DM most mit és hogyan kezdene a kerettel, de azt ÉRZEM, hogy ő jól csinálja. Persze amilyen hangulatban vagyok a csapattal kapcs, tőlem akárhogy csinálhatná és akárki... :)


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... os-2711125
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27978
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.07.12. 21:18


fogkefe1 írta:Most azt olvastam, hogy az Inter viszi Lukakut, lehet Dzekot még sem tudjuk lepasszolni. Amúgy 33 éves és pocsék szezonja volt, miért kérünk érte pénzt egyáltalán? Kb. Úgy kellene eladni h 3 millió + 2, ha BL-be jutnak + 5 millió ha 10 gólig jut.

Amúgy nem szeretnék ünneprontó lenni, de szerintem vagy Alderweireld jön vagy Mancini. Kizárt, hogy kettő védőt igazoljunk, ez nem ránk vall

Nem oszt nem szoroz Lukakaó megvétele, mivel Conte kérése Lukaku és Dzeko volt, azaz mindkét játékost szeretnék megszerezni. Hacsaknem mégis kell Contenak Icardi (ki lett téve piacra Ninjával egyetemben), kell még egy csatár, és Dzeko az első számú kiszemelt. Conte 3-5-2-jében ő lenne a hátrébb vont csatár Lukaku meg a gólvágó. Egyébként az inter szurkerek szeretnék, ha maradna Ninja.

Mancini nagyon esélyes, hogy jön. Mellette nem zárnék ki még egy érkezőt, majd kiderül mennyire csendesednek el a védő hírek Mancini érkezése után.

Több vasat tartunk a tűzben, Alderweireld is köztük van, és vele kapcsolatban van a legtöbb hír. Amiért szerintem esélytelen a transzfer az az ár és fizetés. Elvileg egy BL döntős csapatból jönne egy EL csapathoz, kevesebb fizetésért, amikor a klubja fizetésemelést kínál neki. Eközben van egy alacsony kivásárlási záradéka, de az nekünk sok, így szeretnénk abból még alkudni, de Zaniolot nem adnánk. Ezer sebből vérzik ez az ügy, nem hiszem, hogy össze tudnák foltozni. Persze idő van még. Az viszont érdekes, hogy más klub nm érdeklődik -pl MU-, pedig egy pénzesebb csapatnak megfontolandó a kivásárlási záradék, még ha 30 éves is.

Az új kapusunkról:
Diawara mellett Pólót is jó vételnek gondolom, de nagyon-nagyon drágának is egyben. Azért közel 30 misi (23,5M+bónuszok+félSanabria) volt...
Ettől függetlenül örülök neki, a taktikához illő kapust vettünk (nem úgy mint az exkapus Monchi), egy igazi söprögető kapust, aki előszeretettel jön ki a kapujából, be lehet vonni a passzjátékba. (Mennyit szidtam Olsen lábmunkáját.) Az ilyen típusú kapusok felkapottak manapság, szóval talán befektetésnek se rossz, emiatt el lehet fogadni a magas árat. Fiatal, fejlődhet még bőven.

Az üzlet mellékszálaként eladtuk Sanabria tulajdonjogát. Szerintem DS-ünk amiből lehet pénzt próbál most kivenni, így a sok kölcsönjátékos és egyéb tartozék egy jelentős része értékesítésre kerül, vagy egyéb módon lesz elpasszolva. Kevesebb munkája is lesz a későbbiekben, most meg tud tőkét szerezni. Gerson kétségbeesett eladása is ezt erősíti bennem (a sokadik 10 millás árigényt elfogadó csapatra csak sikerült végül rásózni).

Verető helyett meg -ahogy a fórumon is szóba került- Agustin Almendra-t https://www.transfermarkt.com/agustin-almendra/profil/spieler/491698 szeretnénk a Bocaból. Személy szerint ez utóbbinak jobban örülnék. Egyelőre csak pletyka.

Ami nem csak pletyka, hogy Celar kontraktusát 2023-ig meghosszabbítottuk Cejas és mindannyiunk örömére. Ezzel együtt kölcsön lett adva a Cittadellába.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: feram89 valamint 11 vendég