Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.20. 17:16


feree80 írta:
SPQR írta:Nem, Szeptember 2. a zárás.

feree80 írta:jól tudom, hogy aug.23-án zár a húspiac?!

egy védő jól jönne, szvsz rugani lesz belőle


kösz, ez 100%?!

no rugani, ebből mustafi lesz kölcsönbe, annó a sampba xar volt, ennyi rémlik.

Össze-vissza írják, de elvileg szeptember a piac vége.

Mustafi az Arsenalban állítólag nagyon szar volt, nem véletlen esett vissza az 5. helyre a védők sorában. Reméljük nem jön.

Tobyra visszatérve: van egy olyan sanda gyanúm nincs is 28 millánk a perselyben, és azért próbáltunk velük alkudozni, elvégre utolsó év van hátra a szerződéséből. Ezt persze nem tudhatjuk, az biztos, hogy az utolsó igazolásaink kölcsönök, eladni meg nem sikerült senkit, így további forrásokhoz nem jutottunk.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.20. 17:08


F.Totti írta:Nem padra igazolunk, csak épp edzéseken, felkészülési meccseken kiderül, hogy nem jobbak a 20 milkás játékosok sem, mint a jelenlegiek. Egyszerűen azért, mert 20M-ért még Roma szintű kezdőt is nehéz igazolni.
Sztárt pedig azért nem igazolunk, mert nem jönnek ide. Az nem a mi döntésünk, hanem Icardié, Sanchezé, Higuainé, stbjé.

Egyébként azt jól értem, hogy szerinted tudatos és jó döntés volt Alderweireld helyett, Mancinit és a török valakit igazolni? Frankó mély a pad Fazio és JJ mögött, azaz jól döntöttünk?
Nyilván én is örültem volna Toby érkezésének. 28-at nem akartunk kifizetni érte, mert sokalltuk, ez van. Szerintem jó döntés tartani magunkat egy limithez, ha mi értékeltük x összegre, de nem adták olcsóbban, akkor tovább kell lépni. Mancini meg a török valaki idén aprópénz volt, szóval pénzügyileg nem HELYETTE igazoltuk, játékosügyileg sem helyette igazoltuk, mert még keressük azt a bizonyos védőt. A probléma inkább az, hogy nem fogunk olyan jót találni, mint ő.
Elvileg Icardi hamarabb jött volna ide, mint Nápolyba. Toby jött volna, és lefogadom, találhatnánk rakat játékost 50+ milláért aki jött volna, csak ki kellett volna fizetni annyit. Ezek mellett, természetesen sok játékos nem akart jönni, a BL hiánya miatt, de bőven lehetett volna fogni olyat, akinek ez nem gond.
Egyébként a hosszabbítás is egy igazolás, Dzeko pl a maradás mellett döntött.

A 20 milkás játékosok meg szerintem az a kategória, ami egy olyan csapatnak elfogadható, mint a Roma. Én egy-két 10 M alatti indiánt is elnéznék a keretben.
Azt az állításomat továbbra is tartom, hogy kiegyensúlyozott keretre törekszünk, és nem feljavítani igyekeztünk a kezdőt rövid távon, hanem feltölteni, és hosszú távon versenyképessé tenni. Ezek szerintem teljesen jó igazolások.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.20. 16:50


Sikket a Fio és Dortmund után most a Lipcsével hozták össze, mint esetleges landolási hely (kölcsön+opcióval).
Amennyiben távozik, akkor feltehetőleg Batshu jönne a helyére, ugyancsak kölcsönbe.

Védő poszton viszont még mindig keressük az emberünket, az esetleges jelöltek egy része olcsó vétel lenne (a csapatukban felesleges, sokad rangú ember, akit kölcsönben lehetne hozni); a másik része pedig lenne az inkább elfogadható igazolás Mano pótlására (jellemzően Serie A-s felső-közép csapatok alapembere), akikért sokat kellene fizetni. Előbbi nevekkel nem lennénk kint a vízből, mások hulladéka nem pótolja Manot. Legvalószínűbb név szerintem is Rugani, aki az olcsó kategória lenne...

Lehetséges távozók még:
Defrel: Cagliarival már majdnem összejött az üzlet, mellettük a Genoa is érdeklődik, legújabb név a Saint-Etienne;
Gonalons: Bordeaux, valószínűbb a Rennes;
Coric: Hellas Verona;
Olsen pedig jelenleg kérő nélkül, miután meghiúsult a legutóbbi üzlet.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.08.20. 16:48


SPQR írta:Nem, Szeptember 2. a zárás.

feree80 írta:jól tudom, hogy aug.23-án zár a húspiac?!

egy védő jól jönne, szvsz rugani lesz belőle


kösz, ez 100%?!

no rugani, ebből mustafi lesz kölcsönbe, annó a sampba xar volt, ennyi rémlik.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.20. 16:37


Nem padra igazolunk, csak épp edzéseken, felkészülési meccseken kiderül, hogy nem jobbak a 20 milkás játékosok sem, mint a jelenlegiek. Egyszerűen azért, mert 20M-ért még Roma szintű kezdőt is nehéz igazolni.
Sztárt pedig azért nem igazolunk, mert nem jönnek ide. Az nem a mi döntésünk, hanem Icardié, Sanchezé, Higuainé, stbjé.

Egyébként azt jól értem, hogy szerinted tudatos és jó döntés volt Alderweireld helyett, Mancinit és a török valakit igazolni? Frankó mély a pad Fazio és JJ mögött, azaz jól döntöttünk?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.20. 16:19


F.Totti írta:
jazon írta:Egészen biztosan komolyan fogjuk venni, már csak az utolsó két mondatod miatt is. A keretünk elég látványosan úgy lett felépítve, hogy közel hasonló erősségű játékosok vannak azonos poszton. Talán Dzeko lóg csak látványosan ki ebből. Szerintem sokat fog az edzőnk rotálni. Emlékeim szerint egy EL-döntő azért egy BL-csoportkörrel felér már anyagiakban kb.


Ebben annyira egészen biztos vagy, hogy fogadnál is rá? Mondjuk 1:1hez, hogy nem jutunk az elődöntőbe? Deal?

Az El győzelem ér annyit, mint egy szar csoportkör kiesés. 20-20 milla kb. A különbség annyi, hogy költséged az előbbivel sokkal több van.

A keretünk meg úgy lett felépítve, ahogy sikerült. Nagy nevet nem tudunk venni, így vesszük a közepeseket nagy tételben. Mondhatjuk ezt tudatos keretmélyítésnek, de sok köze a valós szándékainkhoz ennek nincs.
Nem szoktam fogadni, de elérhetőnek tartom az elődöntőt. Talán most nem fog egy Lyon szintű csapat kiverni minket, mint legutóbb. Reméljük jobb edző ennél Fonseca.
Több költség, és több egyéb bevétel.
Igazolhattunk volna 28-ért Tobyt, meg utolsó hétben Icardit, vagy Sanchest fél fizetéssel, de valamiért nem tettük. Össze lehetett volna hozni erősebb kezdőt bőven, a cserepad kárára. Nálam ez a csapatépítés, ami jelenleg folyik, nem pedig pár sztár igazolása. Utóbbival sokan felsülnek. Voltak bőven lyukak, ezeket tömtük most be. Ha valóban igazad lenne, és nem a mélységre törekednénk, akkor miért nem tartjuk meg Santont? Minek igazolunk a padra 20 M-s játékosokat? A taktika nagy intenzitású, így megköveteli a rotálást.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.20. 12:50


jazon írta:Egészen biztosan komolyan fogjuk venni, már csak az utolsó két mondatod miatt is. A keretünk elég látványosan úgy lett felépítve, hogy közel hasonló erősségű játékosok vannak azonos poszton. Talán Dzeko lóg csak látványosan ki ebből. Szerintem sokat fog az edzőnk rotálni. Emlékeim szerint egy EL-döntő azért egy BL-csoportkörrel felér már anyagiakban kb.


Ebben annyira egészen biztos vagy, hogy fogadnál is rá? Mondjuk 1:1hez, hogy nem jutunk az elődöntőbe? Deal?

Az El győzelem ér annyit, mint egy szar csoportkör kiesés. 20-20 milla kb. A különbség annyi, hogy költséged az előbbivel sokkal több van.

A keretünk meg úgy lett felépítve, ahogy sikerült. Nagy nevet nem tudunk venni, így vesszük a közepeseket nagy tételben. Mondhatjuk ezt tudatos keretmélyítésnek, de sok köze a valós szándékainkhoz ennek nincs.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.20. 12:34


SPQR írta:Igazából az a nagy kérdés, hogy reálisan tudunk-e BL-helyre eséllyel befutó csapatot összerakni, mert ha nem, az erőn felül költekezés eladásokban fog visszaütni megint.
Ha simán elérjük a BL-t, akkor is el kell majd adnunk... Jövőre pluszos évet kell csinálnunk -szemben az ideivel-, és rögtön két kötelező opció kifizetésével fogunk nyitni.
snatch írta:Olasz csapat az EL elődöntőjében?!? Viccelszbolondozol? :) főleg egy olyan csapattól, amelyik küzd majd a bl-t érő helyekért. Ahh, felejtős.
Nem is tudom mi lenne könnyebb, első négyben végezve bl, vagy el-t nyerve bl. Esély mindkettőre ugyanannyi...
Egészen biztosan komolyan fogjuk venni, már csak az utolsó két mondatod miatt is. A keretünk elég látványosan úgy lett felépítve, hogy közel hasonló erősségű játékosok vannak azonos poszton. Talán Dzeko lóg csak látványosan ki ebből. Szerintem sokat fog az edzőnk rotálni. Emlékeim szerint egy EL-döntő azért egy BL-csoportkörrel felér már anyagiakban kb.
SPQR írta:Közben az hírlik, hogy holnap érkezik Zappacosta kölcsönbe, opció nélkül.
Holnap orvosira érkezik, ha minden jól megy. Mindeközben Santon is közel a Mallorcahoz (kölcsön+opcióval), a SPAL érdeklődik még.
fogkefe1 írta:Tehát nálam Zappacosta, Ünder és Florenzi váltogatják egymást. Szerintem bazi király elgondolás.

Abban viszont egyet értek, hogy Ündernek breakout szezonja lesz. Ő lesz a legjobb játékosunk valszeg és nyáron 80 millióért eladjuk.
Ünder cseréje leginkább Antonucci lesz szerintem. Én is bízom abban, hogy jó szezonja lesz, de nem örülnék a távozásának, egyik legszimpatikusabb játékosunk.
SPQR írta:Kötelezőnek semmiképp nem nevezném, a keretek alapján a Milan is előttünk van bőven. A 4. hely nem kizárt, de kisebb bravúr lenne jelen állás szerint.
A Milan nagyon fiatal játékosokat vett idén nyáron (szokásukhoz híven szép mínuszt hoztak össze megint), azért közel sem kipróbált játékosokkal erősítettek, persze bejöhet egyik-másik. A tavalyi keretüket meg láttuk, mit tud, a tavalyi bukdácsoló Roma pariban volt velük. A nagy kérdés az, hogy az új edző mennyire tudja ráncba szedni őket.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.20. 11:18


SPQR írta:Kinél leszünk jobbak velük? Juve, Inter, Napoli vagy a Milan?

fogkefe1 írta:Meg lehet az a BL jövőre szerintem, de még kell 1-2 ember. Egy Zappacosta-Pezzella kettőssel már azt is mondanám, hogy sőt kötelező.

Egyértelmű, hogy a Milan. Juve-Inter-Napolk másik liga.
Egy jó védelemmel meg lehet a 4. hely. Hoznának egy jó középső védőt nálam már elvárás is lenne. Milan nem erősödött annyit, hogy biztos 4-nek mondjam őket.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.20. 11:16


F.Totti írta:Florenzi előre? Hová? Kinek a helyére? Ündert kirakni miatta a kezdőből baromság lenne. Tőle vagy most jön breakout év vagy soha. Az alternatívája pedig Zaniolo. A másik oldalon szintén ketten is vannak kezdő szinten. Középen még sűrűbb a keret. Ebben a szerkezetben Flo vagy RBt játszik, vagy padozik. Zappacosta tökéletesen felesleges pénzkidobás lenne. Valószínűleg őt is a padra igazolnánk.

F.Totti, néha nem értelek. Jövőre lesz 50 meccsünk. Fogadjunk, hogy nem fog se Ünder, se Zappacosta mindegyiken kezdeni. 25-30 meccse simán lehet Florenzinek is. Zaniolo meg sokat nem ér a szélén. Akkor bukta lesz. Eddig a Porto ellen rúgott 2 gólt a szélről amúgy pedig nem csinált semmit. Remélem közepén fog játszani.

Tehát nálam Zappacosta, Ünder és Florenzi váltogatják egymást. Szerintem bazi király elgondolás.

Abban viszont egyet értek, hogy Ündernek breakout szezonja lesz. Ő lesz a legjobb játékosunk valszeg és nyáron 80 millióért eladjuk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.08.20. 10:47


jól tudom, hogy aug.23-án zár a húspiac?!

egy védő jól jönne, szvsz rugani lesz belőle
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.20. 10:24


Igazából az a nagy kérdés, hogy reálisan tudunk-e BL-helyre eséllyel befutó csapatot összerakni, mert ha nem, az erőn felül költekezés eladásokban fog visszaütni megint.
Nyugi, a vezetőség is pont ugyanezt a kérdést fogalmazza meg egész nyáron. :)

Flo akkor is kezdő nálam, ha miatta buknánk a bajnoki címet. Pont.
Támadásban csodadolgokat mutat néha. Leszarom mit művel hátul.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.20. 10:19


Nem kérdés, hogy van Florenzinél jobb szélső védő. De nekem úgy tűnik Fonseca fullback játékára eléggé alkalmas karakter. No és persze római, azaz a szememben mozdíthatatlan.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.19. 23:02


Florenzi előre? Hová? Kinek a helyére? Ündert kirakni miatta a kezdőből baromság lenne. Tőle vagy most jön breakout év vagy soha. Az alternatívája pedig Zaniolo. A másik oldalon szintén ketten is vannak kezdő szinten. Középen még sűrűbb a keret. Ebben a szerkezetben Flo vagy RBt játszik, vagy padozik. Zappacosta tökéletesen felesleges pénzkidobás lenne. Valószínűleg őt is a padra igazolnánk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.19. 22:48


snatch írta:Olasz csapat az EL elődöntőjében?!? Viccelszbolondozol? :) főleg egy olyan csapattól, amelyik küzd majd a bl-t érő helyekért. Ahh, felejtős.
Nem is tudom mi lenne könnyebb, első négyben végezve bl, vagy el-t nyerve bl. Esély mindkettőre ugyanannyi...

Teljesen komoly. Ha egy Manchester United, Chelsea, Arsenal, Atletico Madrid komolyan tudja venni a sorozatot. Akkor illene nekünk is most már.
EL legjobb 8 az elvárásom, akkor is azt írtam. EL 4 a szép eredmény, ami egyre nehezebb, mert már nem csak a spanyolok, de a franciák és az angolok is komolyan veszik a sorozatot.

Cejas, egyértelmű, hogy előrelépes lenne, mivel így Florenzi mehet előre megint. Kicsit gyengék vagyunk elől még, Florenzi jó erősítés lenne. De egyértelmű, hogy CB kellene.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.08.19. 22:26


Azt mondja ez a cikk, hogy a legjobb védelmek nyerik a bajnokságot:
https://www.football-italia.net/140451/bring-calcio-back-basics

Akkor mi nem idén nyerünk.
Vajon egy Santon - Zappacosta csere mennyit ér? Mármint ér nekünk annyit?
Inkább a belső védőre költenének. Tapasztalt és gyors játékost szeretne állítólag Fonseca, de vagy tapasztalt vagy gyors játékos van látótérben. A kettő együtt komoly. Olvastam, hogy Nkoulou ingyen érkezett a Torinoba. Még mindig hiszek a játékosmegfigyelőkben, hogy lehet ezt ingyen és olcsón is, nemcsak 25 M felett.
Vagy költenénk előre... Dzeko kedve meghatározza a mi eredményességünket is.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.08.19. 21:14


Olasz csapat az EL elődöntőjében?!? Viccelszbolondozol? :) főleg egy olyan csapattól, amelyik küzd majd a bl-t érő helyekért. Ahh, felejtős.
Nem is tudom mi lenne könnyebb, első négyben végezve bl, vagy el-t nyerve bl. Esély mindkettőre ugyanannyi...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8103
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.19. 20:14


Meg lehet az a BL jövőre szerintem, de még kell 1-2 ember. Egy Zappacosta-Pezzella kettőssel már azt is mondanám, hogy sőt kötelező. De ha nem jönne senki akkor a FAZIO-JJ-Mancini hármastól nem várok sokat...
Ja és azt se felejtsük el, hogy EL 8 az alapelvárás, de inkább ott is az elődöntő vagy döntő lenne a szép eredmény.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.08.19. 19:50


Annyi kölcsön plusz kötelező opciónk van, hogy jövőre Zaniolo és Under eladása nem tudom, hogy fedezi-e a kiadásokat.
Egyesek már találgatják a Genoa elleni kezdőt és Lopez kivételével nincs új ember a kezdőben. Már a Real ellen is írták a rosszmájú firkászok, hogy 90 M EUR értékben vettünk játékosokat a padra:
https://m.vocegiallorossa.it/rassegna-stampa/90-milioni-a-rischio-panchina-183539

Ez valóban nem year zero. Az év azonban hosszú, meglátjuk, hogy mi történik. Az biztos, hogy minden a BL helynek van alávetve. Ha nem jön be jöhetnek a primaverasok. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.19. 17:38


F.Totti írta:Na, akkor megmondom mi lesz:
1. Kiestünk
2. Bajnokok leszünk
3. Egyik sem.
Megkockáztatok egy tippet a 3-as opcióra. Viszont jövőre bajnokok leszünk, valamelyik párhuzamos univerzumban biztosan.
cejas írta:Úgy olvastam, hogy negyedik kapus poszton óriásit léptünk előre. :D
És tényleg. Nem hiszem, hogy valakinek még ebben a ligában van jobb negyedik számú kapusa, mint nekünk.
Ha nem megy minőségben, pótoljuk mennyiségben Alissont. Ügyes húzás.


Úgy néz ki Santon a La Liga felé veheti az irányt, a Mallorca és a Sociedad érdeklődik; az előbbi ajánlata nem elég jó, ezért az utóbbi a valószínűbb.
Helyére, RB posztra továbbra is Zappacosta a fő kiszemelt, kölcsön+opcióval.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.08.18. 08:32


Ennel sokkal durvabb volt, mikor artur volt a 3ik vagy 4ik szmu kapus, aki kesobb el-dontoig ment a benficaval (?)
Meg hat ugye alisson, mint masodik szamu....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.08.18. 08:08


Ráadásul Fuzato az olimpiai keretbe került be, nem a felnőtt csapatéba. Bár fehér, ez mindenképpen pozitív.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8103
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.08.17. 22:59


Fuzato a 3. számú kapusunk. Olsen a 4. számú.
Szóval van valakinek még a ligában válogatott szintű 4. számú kapusa?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.08.17. 20:44


cejas írta:Úgy olvastam, hogy negyedik kapus poszton óriásit léptünk előre. :D
És tényleg. Nem hiszem, hogy valakinek még ebben a ligában van jobb negyedik számú kapusa, mint nekünk.

ha jól tudom, ez a fuzató itt van 1 esetleg 2 éve, én még nem láttam, de bekerült a brazil keretbe, akkor csak tud vmit, ami a braziloknak elég. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.08.17. 20:12


F.Totti írta:
Egyébként az eladások hiánya baromi fájó.


komolyan?! nem mondod :)
teljesség igénye nélkül moncsilla munkássága.
1, karsdorp defektesen jött, defektesen ment, de ez jó roma szokás, romában szeretik a sérült játékost leigazolni, értem én, miért, olcsóbb, más normális csapatnak sérült játékos a kutyának nem kell, csak nekünk, 17 milla tanulópénznek talán megteszi.
2, zombi, ez a csóka az öreg istenben soha nem volt piacképes, bocsánat, tévedek, moncsi azzá tette, hogy 25 milláért és bónuszokért hozta, onnantól lufi, gyakorlatilag mint doumbia vagy defrel, játék nélkül látszott, hogy nem ide valók, de moncsillának kellett.
3, defrel, ott és akkor 2 választás volt, defrel vagy papu gomez, ő előbbit hozta, holott utóbbi egy perotti szintet hasznosságban tuti megütött volna, a francia nem idevaló, ezt az elején lehetett látni, ha nyitva lenne az angol piac, vmi kieső megvette volna, de így...
4, sikk, a juvénak és az internek sem kellett, szívzűr, koko, mit tudom én mi, 25 millát adott volna érte a juve, miután kiderült, amit imént leírtam, nekünk 40ért kellett, bexarás, ez ám az üzlet moncsikám :mrgreen:
5, olsen, moncsi állítólag kapus volt, ehhez legalább értenie kéne, de úgy látszik, még ehhez se....
6, m mint moncsi, a bűvös m bettú, moreno és marcano, amilyen gyorsan jöttek olyan gyorsan mentek is, és mindezt úgy, hogy állítólag ismeri a spanyol piacot, persze, persze moncsi mindenhez ért. :mrgreen:

úgy hogy nagyon nincs min csodálkozni, idehozott egy rakat hulladékot drágán, teljesítményt nem adtak le, ergo a kutyának nem kellenek, evan, köszönjük moncsi. :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 97 vendég

cron