Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.21. 09:19


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ba-2717561
megjött
olasz, válogatott, én nem bánom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.08.21. 06:39


Mar miert ne lenne ertelme? Nezd meg mire jutott egy psg. A city is "csak" bajnoksagig vitte. A tottenhamnek is sejk a tulaja, megis az egyik legszimpatikisabb csapat. Pont ez a poen, hogy a hirtelen penz egyatalan nem jelent feltetlen sikert. Ugyanezek a beszelgetesek folynanak le, csak nehany tuzmillioval dragabb jatekosokkal kapcsolatban es a nyilatkozatok es a tettek kozott nem lenne szakadek.

A magyar foci teljesen mas teszta, ott azert pumpalnak bele oriasi osszegeket, hogy minel tobbet tudjanak lenyulni.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.21. 06:09


F.Totti írta:
fogkefe1 írta:
Tudtommal amikor a BL-ben legjobb 4 közé jutottunk sem estünk ki, hanem újból meg lett a BL.

Nincs már ilyen h kettős terhelés nem bírják.


Ja, így volt. De ki beszélt kettősterhelésről? Tudtommal én nem. Vagy nem is rám reagáltál?

SPQR, pontosan így ahogy írod.

Azt hittem arra gondolsz, hogy a kettős terhelés miatt nem leszünk jók az EL-ben. De látom arra gondolsz, hogy nem fogjuk komolyan venni. Szerintem komolyan fogjuk venni, de majd kiderül melyiküknek lesz igaza. :D

Amúgy pont valamikor gondolkodtam, hogy jó így a csapat ahogy van. Nem kell ide pénzes tulaj meg Messi-Ronaldo-Neymar csatársor. Magyarfociból is akkor ábrándultam ki amikor elkezdtéktolni bele a milliárdokat. Azelőtt izgalmas volt, hogy melyik csapat, hogyan boldogul stb. Most meg semmi tétje mert 30/29 csapatot mesterségesen pumpálnak. Na ez nem kellene nekem ide.
Most itt tudunk vitatkozni, eszmét cserélni, beszélgetni, hogy ki szerint mit kellene csinálni vagy hogy lesz. Ha lenne ittcegy sejk ezeknek a beszélgetéseknek sem lenne semmi értelme.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.20. 23:22


fogkefe1 írta:
Tudtommal amikor a BL-ben legjobb 4 közé jutottunk sem estünk ki, hanem újból meg lett a BL.

Nincs már ilyen h kettős terhelés nem bírják.


Ja, így volt. De ki beszélt kettősterhelésről? Tudtommal én nem. Vagy nem is rám reagáltál?

SPQR, pontosan így ahogy írod.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.20. 22:38


off, de nagyon jó elemzés. Hiánypótló.
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... sz-2717507
Fazioék figyelmébe:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.20. 22:20


Tottenham tavaly 14 emberrel ért el BL döntőt és lett dobogós a világ legnehezebb bajnokságában.
De ezt máskor is mondtam már nézzük meg a nagy csapatok padját. Nincs már ott sok sztár. Van 14 ember és 5 ifista.
Nekünk van egy relatív mély kerestünk, simán belefér, hogy EL-ben és jók leszünk és a bajnokságban is.

Tudtommal amikor a BL-ben legjobb 4 közé jutottunk sem estünk ki, hanem újból meg lett a BL.

Nincs már ilyen h kettős terhelés nem bírják. Annyi vitamin, szuri, kaja, tápanyag, pihenés le van osztva h bírják vagy sérülés, ha elszámolják az adagokat.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.20. 21:04


Kötekedni? :D
Leírtam mit gondolok, arról hogy nem akarunk sztárokat igazolni. A jelzőket óvatosan megválogatva. Én sem gondolom, hogy kötekedsz, mert más a véleményed.
Felállítottál egy teóriát és ezen keresztül nézel mindent. Mindezt úgy, hogy soha senki nem nyilatkozta, nem is pletykáltak róla, hogy a keretmélyítés a cél. Szíved joga ezt hinni, de ettől még Dzeko húzott volna a retkesbe, ha teheti, Icardi és Higuain meg kiröhögte az ajánlatunkat. És nekünk ők a sztárok, nem Neymar, Dybala vagy Koulibaly. Aki szóba jöhet valódi nagycsapatoknál, annak esze ágában sincs Rómába jönni. Ez nem a mi döntésünk, hanem az övék. Rég nem olyan tényező a klubunk, ami egy határozott elv mentén irányíthatja a átigazolási politikáját. Sordródunk, halászunk a zavarosban, lepattanózunk. Alderweireldről is csak gondoljuk, hogy jött volna. Simán lehet, hogy csak a bérét húzta feljebb velünk. 28at szerintem adtunk volna érte (Mancini és a török senki többe került, nem beszélve a nulla perces Veretoutról), mert ahhoz, hogy 28ért megvégy egy játékost, nem kell a kasszában 28 M-nek lennie. Vagy mi nem akartuk, vagy ő. Soha nem fogjuk megtudni mi az igazság. Amit bizton tudunk az hogy, hogy 4 nap múlva bajnoki és a Fazio-JJ kettőssel állunk fel. Nyilván nem azért, mert keretet akartunk bővíteni. Valami valahol félrement. Mert ez Roma.

És még egyszer "kötekedésként": szerinted Petrachi és/vagy Fonseca úgy döntött, hogy jobb nekünk Manicni+egy török B ligás, mint ugyanennyi pénzért egy BL döntős, nemzetközi rutinnal vastagon vértezett hátvéd? Azért mert mélyebb így a keretünk egy töröknyivel, aki összesen nem fog 90 percet játszani a szezonban (remélhetőleg)?

Aztán a másik, hogy biztos vagy benne, hogy mi leszünk a focitörténelem első olasz csapata, aki komolyan veszi az UEFA kupát vagy mi a toszt. Én pedig rettentően remélem, hogy nem. Ez ugyanis azt jelentené, hogy a bajnokságban minden esélyünk elszáll még ősszel a top4re. Mert ha lesz esélyünk akkor ahogy mindenki más, mi is telibef.ssuk majd az EL nevű bohóckodást. És ennél csak az lenne a szomorúbb, ha komolyan vennénk és úgy zúgnánk ki valami sokadik spanyol vagy oligarchikus azeri ellen. Mert erre is nagyobb esély van, mint a döntőzésünkre.

Egyébként Mariano Diaz felőlem jöhetett volna Dzeko helyett is, nemhogy Schick helyére. Csak kár, hogy ez megint egy ordas nagy "ha" csupán.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.20. 19:15


Trigoria írta:
Erőben azt a szintet hozzuk, mint itt az átlag.

Ezt 5 bajnoki forduló után fogom látni max. :wink:
Ez így van. :)
Szerintem sokan kíváncsian várjuk már a rajtot, hogy lássuk mit tudnak a srácok.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.20. 19:12


F.Totti látom szeretsz kötekedni, de Conte nyíltan két embert kért, ebből Dzeko nem jött össze nekik, még annak ellenére sem, hogy irreális összeget ajánlottak érte. Szerinted miért kapkodnak most, új csatárt keresve? Persze nézheted úgy is a dolgokat, ahogy neked tetszik, szíved joga, de attól még nem lesz igaz.
Icardit meg persze nem tudjuk, hogy jött volna-e végül, ezzel egyetértek. 15-éig adott a DS-ünk ultimátumot (volt ilyen hír korábban), hogy ha addig nem történik előrelépés, akkor marad Dzeko; így lett.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.20. 18:48


jazon írta:Elvileg Icardi hamarabb jött volna ide, mint Nápolyba.
Egyébként a hosszabbítás is egy igazolás, Dzeko pl a maradás mellett döntött.


Ja, elvileg sok minden lehetett volna. Gyakorlatilag meg azt tudjuk, hogy Icardi csak a Juvéba akart enni, Dzeko meg hiába riszálta magát Contének. Lukaku után dobták, így hát hirtelen maradni akart. Nem elvileg.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.20. 18:28


Erőben azt a szintet hozzuk, mint itt az átlag.

Ezt 5 bajnoki forduló után fogom látni max. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.20. 17:57


Trigoria írta:Szvsz KIZÁRT, hogy EL-ben nagyot dobjunk. Ahhoz pont ugyanaz a csoda kéne, amivel a bajnokságban dobnánk nagyot. A hozott játékosok 80%-a beválik, a meglévők extrát javulnak, a taktika pazar. El tudjuk ezt képzelni? El. Esély rá? 5%. És akkor sokat mondtam :D

Egyetlen esélyünk (ahogy már sokszor mondtam), hogy idén még utoljára meg tudjuk fogni a Milant a 4. helyért. (És közben az Ata nem dob megint nagyot, és a Lazio továbbra is elbalf.szkodja az év végét. Ja, és ilyen Fio-k a frissen érkező Riberyvel nem dob nagyot)
Igen, hasonló a kettő. Szerintem a bajnokság a nehezebb, az utóbbi években erősödött a Serie A, miközben mi gyöngültünk. EL-ben, ha jó a sorsolás, az elődöntő összejöhet.
Utolsó 5 év top4-e: Napoli, Fio, Dnipro, Sevilla; Villareal, Shaktar, Pool, Sevilla; Lyon, Vigo, Ajax, MU; Salzburg, Arsenal, Marseille, Atlético; Frankfurt, Valencia, Arsenal, Chelsea. Erőben azt a szintet hozzuk, mint itt az átlag.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.20. 17:38


Ezt éreztem mindenki részéről, aki itt dolgozik Trigoriában, ahol nagyon sokáig szeretnék maradni."

"Federico kulcsjátékosa a csapatnak, és ebből kifolyólag nagyon örülünk, hogy sikerült hosszabbítani vele."- mondta Petrachi.
Micsoda kemény munka és siker. :D :D :D :D Federico, akarsz hosszabbítani? NANÁ, máshova g.cire nem kellek senkinek.
"Számítunk a tudására, a tapasztalatára, ami szintén nagyon fontos lesz a fiatal játékosok fejlődése szempontjából. Federico lesz a védelmünk és a srácok mentora."
azt padról is lehet nem? :D


Szvsz KIZÁRT, hogy EL-ben nagyot dobjunk. Ahhoz pont ugyanaz a csoda kéne, amivel a bajnokságban dobnánk nagyot. A hozott játékosok 80%-a beválik, a meglévők extrát javulnak, a taktika pazar. El tudjuk ezt képzelni? El. Esély rá? 5%. És akkor sokat mondtam :D

Egyetlen esélyünk (ahogy már sokszor mondtam), hogy idén még utoljára meg tudjuk fogni a Milant a 4. helyért. (És közben az Ata nem dob megint nagyot, és a Lazio továbbra is elbalf.szkodja az év végét. Ja, és ilyen Fio-k a frissen érkező Riberyvel nem dob nagyot)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.20. 17:16


feree80 írta:
SPQR írta:Nem, Szeptember 2. a zárás.

feree80 írta:jól tudom, hogy aug.23-án zár a húspiac?!

egy védő jól jönne, szvsz rugani lesz belőle


kösz, ez 100%?!

no rugani, ebből mustafi lesz kölcsönbe, annó a sampba xar volt, ennyi rémlik.

Össze-vissza írják, de elvileg szeptember a piac vége.

Mustafi az Arsenalban állítólag nagyon szar volt, nem véletlen esett vissza az 5. helyre a védők sorában. Reméljük nem jön.

Tobyra visszatérve: van egy olyan sanda gyanúm nincs is 28 millánk a perselyben, és azért próbáltunk velük alkudozni, elvégre utolsó év van hátra a szerződéséből. Ezt persze nem tudhatjuk, az biztos, hogy az utolsó igazolásaink kölcsönök, eladni meg nem sikerült senkit, így további forrásokhoz nem jutottunk.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.20. 17:08


F.Totti írta:Nem padra igazolunk, csak épp edzéseken, felkészülési meccseken kiderül, hogy nem jobbak a 20 milkás játékosok sem, mint a jelenlegiek. Egyszerűen azért, mert 20M-ért még Roma szintű kezdőt is nehéz igazolni.
Sztárt pedig azért nem igazolunk, mert nem jönnek ide. Az nem a mi döntésünk, hanem Icardié, Sanchezé, Higuainé, stbjé.

Egyébként azt jól értem, hogy szerinted tudatos és jó döntés volt Alderweireld helyett, Mancinit és a török valakit igazolni? Frankó mély a pad Fazio és JJ mögött, azaz jól döntöttünk?
Nyilván én is örültem volna Toby érkezésének. 28-at nem akartunk kifizetni érte, mert sokalltuk, ez van. Szerintem jó döntés tartani magunkat egy limithez, ha mi értékeltük x összegre, de nem adták olcsóbban, akkor tovább kell lépni. Mancini meg a török valaki idén aprópénz volt, szóval pénzügyileg nem HELYETTE igazoltuk, játékosügyileg sem helyette igazoltuk, mert még keressük azt a bizonyos védőt. A probléma inkább az, hogy nem fogunk olyan jót találni, mint ő.
Elvileg Icardi hamarabb jött volna ide, mint Nápolyba. Toby jött volna, és lefogadom, találhatnánk rakat játékost 50+ milláért aki jött volna, csak ki kellett volna fizetni annyit. Ezek mellett, természetesen sok játékos nem akart jönni, a BL hiánya miatt, de bőven lehetett volna fogni olyat, akinek ez nem gond.
Egyébként a hosszabbítás is egy igazolás, Dzeko pl a maradás mellett döntött.

A 20 milkás játékosok meg szerintem az a kategória, ami egy olyan csapatnak elfogadható, mint a Roma. Én egy-két 10 M alatti indiánt is elnéznék a keretben.
Azt az állításomat továbbra is tartom, hogy kiegyensúlyozott keretre törekszünk, és nem feljavítani igyekeztünk a kezdőt rövid távon, hanem feltölteni, és hosszú távon versenyképessé tenni. Ezek szerintem teljesen jó igazolások.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.20. 16:50


Sikket a Fio és Dortmund után most a Lipcsével hozták össze, mint esetleges landolási hely (kölcsön+opcióval).
Amennyiben távozik, akkor feltehetőleg Batshu jönne a helyére, ugyancsak kölcsönbe.

Védő poszton viszont még mindig keressük az emberünket, az esetleges jelöltek egy része olcsó vétel lenne (a csapatukban felesleges, sokad rangú ember, akit kölcsönben lehetne hozni); a másik része pedig lenne az inkább elfogadható igazolás Mano pótlására (jellemzően Serie A-s felső-közép csapatok alapembere), akikért sokat kellene fizetni. Előbbi nevekkel nem lennénk kint a vízből, mások hulladéka nem pótolja Manot. Legvalószínűbb név szerintem is Rugani, aki az olcsó kategória lenne...

Lehetséges távozók még:
Defrel: Cagliarival már majdnem összejött az üzlet, mellettük a Genoa is érdeklődik, legújabb név a Saint-Etienne;
Gonalons: Bordeaux, valószínűbb a Rennes;
Coric: Hellas Verona;
Olsen pedig jelenleg kérő nélkül, miután meghiúsult a legutóbbi üzlet.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.08.20. 16:48


SPQR írta:Nem, Szeptember 2. a zárás.

feree80 írta:jól tudom, hogy aug.23-án zár a húspiac?!

egy védő jól jönne, szvsz rugani lesz belőle


kösz, ez 100%?!

no rugani, ebből mustafi lesz kölcsönbe, annó a sampba xar volt, ennyi rémlik.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.20. 16:37


Nem padra igazolunk, csak épp edzéseken, felkészülési meccseken kiderül, hogy nem jobbak a 20 milkás játékosok sem, mint a jelenlegiek. Egyszerűen azért, mert 20M-ért még Roma szintű kezdőt is nehéz igazolni.
Sztárt pedig azért nem igazolunk, mert nem jönnek ide. Az nem a mi döntésünk, hanem Icardié, Sanchezé, Higuainé, stbjé.

Egyébként azt jól értem, hogy szerinted tudatos és jó döntés volt Alderweireld helyett, Mancinit és a török valakit igazolni? Frankó mély a pad Fazio és JJ mögött, azaz jól döntöttünk?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.20. 16:19


F.Totti írta:
jazon írta:Egészen biztosan komolyan fogjuk venni, már csak az utolsó két mondatod miatt is. A keretünk elég látványosan úgy lett felépítve, hogy közel hasonló erősségű játékosok vannak azonos poszton. Talán Dzeko lóg csak látványosan ki ebből. Szerintem sokat fog az edzőnk rotálni. Emlékeim szerint egy EL-döntő azért egy BL-csoportkörrel felér már anyagiakban kb.


Ebben annyira egészen biztos vagy, hogy fogadnál is rá? Mondjuk 1:1hez, hogy nem jutunk az elődöntőbe? Deal?

Az El győzelem ér annyit, mint egy szar csoportkör kiesés. 20-20 milla kb. A különbség annyi, hogy költséged az előbbivel sokkal több van.

A keretünk meg úgy lett felépítve, ahogy sikerült. Nagy nevet nem tudunk venni, így vesszük a közepeseket nagy tételben. Mondhatjuk ezt tudatos keretmélyítésnek, de sok köze a valós szándékainkhoz ennek nincs.
Nem szoktam fogadni, de elérhetőnek tartom az elődöntőt. Talán most nem fog egy Lyon szintű csapat kiverni minket, mint legutóbb. Reméljük jobb edző ennél Fonseca.
Több költség, és több egyéb bevétel.
Igazolhattunk volna 28-ért Tobyt, meg utolsó hétben Icardit, vagy Sanchest fél fizetéssel, de valamiért nem tettük. Össze lehetett volna hozni erősebb kezdőt bőven, a cserepad kárára. Nálam ez a csapatépítés, ami jelenleg folyik, nem pedig pár sztár igazolása. Utóbbival sokan felsülnek. Voltak bőven lyukak, ezeket tömtük most be. Ha valóban igazad lenne, és nem a mélységre törekednénk, akkor miért nem tartjuk meg Santont? Minek igazolunk a padra 20 M-s játékosokat? A taktika nagy intenzitású, így megköveteli a rotálást.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.20. 12:50


jazon írta:Egészen biztosan komolyan fogjuk venni, már csak az utolsó két mondatod miatt is. A keretünk elég látványosan úgy lett felépítve, hogy közel hasonló erősségű játékosok vannak azonos poszton. Talán Dzeko lóg csak látványosan ki ebből. Szerintem sokat fog az edzőnk rotálni. Emlékeim szerint egy EL-döntő azért egy BL-csoportkörrel felér már anyagiakban kb.


Ebben annyira egészen biztos vagy, hogy fogadnál is rá? Mondjuk 1:1hez, hogy nem jutunk az elődöntőbe? Deal?

Az El győzelem ér annyit, mint egy szar csoportkör kiesés. 20-20 milla kb. A különbség annyi, hogy költséged az előbbivel sokkal több van.

A keretünk meg úgy lett felépítve, ahogy sikerült. Nagy nevet nem tudunk venni, így vesszük a közepeseket nagy tételben. Mondhatjuk ezt tudatos keretmélyítésnek, de sok köze a valós szándékainkhoz ennek nincs.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.20. 12:34


SPQR írta:Igazából az a nagy kérdés, hogy reálisan tudunk-e BL-helyre eséllyel befutó csapatot összerakni, mert ha nem, az erőn felül költekezés eladásokban fog visszaütni megint.
Ha simán elérjük a BL-t, akkor is el kell majd adnunk... Jövőre pluszos évet kell csinálnunk -szemben az ideivel-, és rögtön két kötelező opció kifizetésével fogunk nyitni.
snatch írta:Olasz csapat az EL elődöntőjében?!? Viccelszbolondozol? :) főleg egy olyan csapattól, amelyik küzd majd a bl-t érő helyekért. Ahh, felejtős.
Nem is tudom mi lenne könnyebb, első négyben végezve bl, vagy el-t nyerve bl. Esély mindkettőre ugyanannyi...
Egészen biztosan komolyan fogjuk venni, már csak az utolsó két mondatod miatt is. A keretünk elég látványosan úgy lett felépítve, hogy közel hasonló erősségű játékosok vannak azonos poszton. Talán Dzeko lóg csak látványosan ki ebből. Szerintem sokat fog az edzőnk rotálni. Emlékeim szerint egy EL-döntő azért egy BL-csoportkörrel felér már anyagiakban kb.
SPQR írta:Közben az hírlik, hogy holnap érkezik Zappacosta kölcsönbe, opció nélkül.
Holnap orvosira érkezik, ha minden jól megy. Mindeközben Santon is közel a Mallorcahoz (kölcsön+opcióval), a SPAL érdeklődik még.
fogkefe1 írta:Tehát nálam Zappacosta, Ünder és Florenzi váltogatják egymást. Szerintem bazi király elgondolás.

Abban viszont egyet értek, hogy Ündernek breakout szezonja lesz. Ő lesz a legjobb játékosunk valszeg és nyáron 80 millióért eladjuk.
Ünder cseréje leginkább Antonucci lesz szerintem. Én is bízom abban, hogy jó szezonja lesz, de nem örülnék a távozásának, egyik legszimpatikusabb játékosunk.
SPQR írta:Kötelezőnek semmiképp nem nevezném, a keretek alapján a Milan is előttünk van bőven. A 4. hely nem kizárt, de kisebb bravúr lenne jelen állás szerint.
A Milan nagyon fiatal játékosokat vett idén nyáron (szokásukhoz híven szép mínuszt hoztak össze megint), azért közel sem kipróbált játékosokkal erősítettek, persze bejöhet egyik-másik. A tavalyi keretüket meg láttuk, mit tud, a tavalyi bukdácsoló Roma pariban volt velük. A nagy kérdés az, hogy az új edző mennyire tudja ráncba szedni őket.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.20. 11:18


SPQR írta:Kinél leszünk jobbak velük? Juve, Inter, Napoli vagy a Milan?

fogkefe1 írta:Meg lehet az a BL jövőre szerintem, de még kell 1-2 ember. Egy Zappacosta-Pezzella kettőssel már azt is mondanám, hogy sőt kötelező.

Egyértelmű, hogy a Milan. Juve-Inter-Napolk másik liga.
Egy jó védelemmel meg lehet a 4. hely. Hoznának egy jó középső védőt nálam már elvárás is lenne. Milan nem erősödött annyit, hogy biztos 4-nek mondjam őket.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.20. 11:16


F.Totti írta:Florenzi előre? Hová? Kinek a helyére? Ündert kirakni miatta a kezdőből baromság lenne. Tőle vagy most jön breakout év vagy soha. Az alternatívája pedig Zaniolo. A másik oldalon szintén ketten is vannak kezdő szinten. Középen még sűrűbb a keret. Ebben a szerkezetben Flo vagy RBt játszik, vagy padozik. Zappacosta tökéletesen felesleges pénzkidobás lenne. Valószínűleg őt is a padra igazolnánk.

F.Totti, néha nem értelek. Jövőre lesz 50 meccsünk. Fogadjunk, hogy nem fog se Ünder, se Zappacosta mindegyiken kezdeni. 25-30 meccse simán lehet Florenzinek is. Zaniolo meg sokat nem ér a szélén. Akkor bukta lesz. Eddig a Porto ellen rúgott 2 gólt a szélről amúgy pedig nem csinált semmit. Remélem közepén fog játszani.

Tehát nálam Zappacosta, Ünder és Florenzi váltogatják egymást. Szerintem bazi király elgondolás.

Abban viszont egyet értek, hogy Ündernek breakout szezonja lesz. Ő lesz a legjobb játékosunk valszeg és nyáron 80 millióért eladjuk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.08.20. 10:47


jól tudom, hogy aug.23-án zár a húspiac?!

egy védő jól jönne, szvsz rugani lesz belőle
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.20. 10:24


Igazából az a nagy kérdés, hogy reálisan tudunk-e BL-helyre eséllyel befutó csapatot összerakni, mert ha nem, az erőn felül költekezés eladásokban fog visszaütni megint.
Nyugi, a vezetőség is pont ugyanezt a kérdést fogalmazza meg egész nyáron. :)

Flo akkor is kezdő nálam, ha miatta buknánk a bajnoki címet. Pont.
Támadásban csodadolgokat mutat néha. Leszarom mit művel hátul.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 65 vendég