Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.22. 11:15


Most olvasom ez rablás. Ha Riccardit és Celart adjuk, akkor a Juvénak kellene még 25 milliót fizetni, nem nekünk. Az kettő legtehetsegesebb ifistánkról van szó. Lehet egyik sem lesz sztár, de akkor ennyit tudunk utánpótlás ügyileg, de simán lehet h mind a kettő az lesz. Rugani pedig egy átlagos játékos, semmi extra. Ha ez összejön Petrachi egyből C- lesz B+ helyett nálam
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.08.22. 11:00


Amúgy szerintem ezek az idei nyári igazolások kellettek volna tavaly. Mennyivel más lett volna...de persze nincs ha.
Azzal pedig én is eléggé nehezen tudok megbarátkozni, hogy a Fazio-JJ belső védőpárossal vágunk neki az idei szezonnak. Lehet, hogy valami hiperüberbrutál fejlődésen ment mindkettő keresztül az elmúlt pár hónapban, és majd csak pislogok, de félek attól, hogy nem emiatt fogok pislogni...:(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2019.08.22. 06:45


Én meg arra gondoltam, hogy azért csak fél év kölcsön, mert december végén jön vissza Bruno Peres és vele is kell valamit kezdeni. Szegény Peres... nem tudom mi történt vele de ahogy látom még a padra se jó a Sau Pauloban.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.08.21. 23:05


A Juvénak van egy rakat pénze, mindenféle tehetségeket megvesz, körözteti őket kölcsönben (mint mi a Primavera játékosokat, csak ők leválogatva a jobbakat kisebb Serie A csapatoknál), aztán aki mutat egy jó szezont, azt megtartják. Innen is két út van. Aki hosszabb távon nem felel meg, azt eladják egy Roma szintű csapatnak, aki beválik, az pedig játszik...
Középszintű játékosokért eladni a jövőnket? Tavaly mi röhögtünk az Interen Zaniolo miatt, most 3 év múlva majd lehet, hogy mi sírunk. Pedig pont annak lenne értelme ilyen környezetben (állandó eladás), hogy jövőre Zaniolot eladjuk és felhozzuk Riccardit. Bár tudjátok, hogy nálam a legnyerőbb az lenne, ha nem dobálnánk ki a pénzt mindenféle középszer játékosra.
Itt van a görög csodajátékos és mellette 3 CB, ez mennyiségre pont elég. Indulhat a bajnokság!

Petrachi nálam megragadt Torino szinten. Nem kell nekünk a zsákbamacska, inkább fizetünk 20 milliót egy jó évért. Akkor nagyobb az esély hogy beválik. Nagyot nem bukhatunk, nagyot nem nyerhetünk. Arany középút.
Nagyon mérges leszek rá, ha eljátsza a tehetségeinket valami Rugani okán. Kevésbé húzna fel, ha 2 év játék után adnánk el őket. Azt már megszoktuk. Ebből látszik, hogy a cél nem az építkezés (lásd Napoli) hanem a túlélés.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.08.21. 22:02


azért az is kemény, hogy a genoa ellen új arcként egyedül a kapust lopezt jósolják a kezdőbe, számomra fájdalmas azt olvasni, hogy jesus, fazio párossal kezdünk hátul :( a brazil, az baxa a csőröm, annyira fogalmatlan, annyira nem roma szintű, hogy iszonyat
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.21. 21:59


pedig jó ez
kiderül fél év alatt, kell-e
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.08.21. 21:56


azért ilyen transferrel se találkoztam még, zappacosta fél évre roma kölcsönbe, ami további fél év kölcsönnel meghosszabbítható.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.08.21. 21:35


F.Totti írta:Celar és Riccardi is kellene a Juvének Rugániért. Plusz 20-25 milka. Hülyék ezek. Remélem mi nem leszünk azok.

pont most akartam írni, nem elég a suska nekik, még a 2 római fiatalt is bevonnák, továbbá a huzavona azon megy hogy kölcsön plusz kötelező opcióval hoznánk, vagy opció nélkül.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.21. 21:32


Celar és Riccardi is kellene a Juvének Rugániért. Plusz 20-25 milka. Hülyék ezek. Remélem mi nem leszünk azok.

FR34, ez egyelőre egy húzódás. Nem lássunk bele rögtön egy ACL szakadást.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.08.21. 22:51-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.08.21. 21:05


Juvés ismerősömtől tudom, h már 2 térdszalagszakadása volt, tehát sanszos h ismét jól bevásároltunk... komolyan h lehet egy klub ennyire balfax????
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.08.21. 12:20


Ha csak ennyi kell, tegyel ki a budiajtora egy csapatkepet es minden nap umnepnap lesz...

Dehat pont ez a lenyeg! Ha igy banunk, igy becsuljuk meg a sajatjainkat akkor mi ez a csapat? Mi ez a klub? Szinek? Hurra! Folnezek es narancssarga cserepeket latok, egy k9csi meg epp fekez elottem, ott a voros! Hurra!! Eljen a feklampa meg a cserep!! Nyomj egy satut es en enekelek.. szep kilatasok...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.21. 10:06


Ja, a félreértések elkerülése végett, nekem sincs bajom a csapattal, csak a csapatvezetéssel. Én tudom szeretni ezt a mostani gárdát is. Nem sajnálom, hogy nem dúskálunk Neymarokban és Ronaldokban. Persze fasza lenne a BLben szorítani a komolyabb eredményekért, de így is lesz vagy 50 meccsünk idén, úgyhogy láthatjuk folyamatosan a srácokat. Flo, Perotti, Pellegrini, Schick, Ünder, Zaniolo, Kolarov, Antonucci kifejezetten szerethető figura számomra. Fonseca, Spinazzola, Mancini, Zappacosta, Veretout és Pau Lopez is könnyen az lehet. Ez már több, mint a fél keret. Sajnos azok az idők már elmúltak, amikor egy-egy arc kivételével mindenkit imádtam a csapat körül, de így sem rossz az arány. Szóval Forza ezerrel, jöjjön az az 50 ünnepnap ebben a szezonban is!

(az egyetlen hiányérzetem, ami mondjuk nem kicsi, hogy nincs igazi kedvencem. Olyan, mint DDR, Menez, Pjanic vagy Radja volt. Sajnos a folyamatos adás-vétel ezt rohadtul errodálja. Na de reménykedjünk, hogy Zaniolo nem lesz túl jó és nálunk ragad :))

Szerk: https://www.football-italia.net/142788/ ... rdi-rugani
Na ezt utálom pl a játékospolitikánkban. Ugyanaz a történet lehet, mint a kis Pellegrinivel. Megkapjuk a levetett játékosaikat és cserébe elvágják a jövőnket (pontosabban a jövőnk egyetlen esélyét). Simán lehet hogy Luca Pellegrini és Riccardi sem ragadt volna meg a kezdőnkben, de ezekkel a transzferekkel a Juve semmit nem veszít, viszont kizárja annak a lehetőségét, hogy mi találjunk még egy Zaniolot. Gyakorlatilag az egyetlen utat, amivel veszélyesek lehetünk rájuk. Mert ha nem lesz egyszerre 2-3 igazgyöngy a primaveránkban, akkor marad a "ki tud jobban igazolni" verseny, amiben pontosan nulla az esélyünk velük szemben. Rohadtul nem mennék bele, akármennyire is kell egy CB. A Juve meg ha játszatja ezeket a srácokat 5-8 meccsen, akkor jövőre simán eladja őket Spinazzola vagy Rugani áron. Zéró kockázat, nyerési esélyekkel.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.21. 09:19


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ba-2717561
megjött
olasz, válogatott, én nem bánom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.08.21. 06:39


Mar miert ne lenne ertelme? Nezd meg mire jutott egy psg. A city is "csak" bajnoksagig vitte. A tottenhamnek is sejk a tulaja, megis az egyik legszimpatikisabb csapat. Pont ez a poen, hogy a hirtelen penz egyatalan nem jelent feltetlen sikert. Ugyanezek a beszelgetesek folynanak le, csak nehany tuzmillioval dragabb jatekosokkal kapcsolatban es a nyilatkozatok es a tettek kozott nem lenne szakadek.

A magyar foci teljesen mas teszta, ott azert pumpalnak bele oriasi osszegeket, hogy minel tobbet tudjanak lenyulni.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.21. 06:09


F.Totti írta:
fogkefe1 írta:
Tudtommal amikor a BL-ben legjobb 4 közé jutottunk sem estünk ki, hanem újból meg lett a BL.

Nincs már ilyen h kettős terhelés nem bírják.


Ja, így volt. De ki beszélt kettősterhelésről? Tudtommal én nem. Vagy nem is rám reagáltál?

SPQR, pontosan így ahogy írod.

Azt hittem arra gondolsz, hogy a kettős terhelés miatt nem leszünk jók az EL-ben. De látom arra gondolsz, hogy nem fogjuk komolyan venni. Szerintem komolyan fogjuk venni, de majd kiderül melyiküknek lesz igaza. :D

Amúgy pont valamikor gondolkodtam, hogy jó így a csapat ahogy van. Nem kell ide pénzes tulaj meg Messi-Ronaldo-Neymar csatársor. Magyarfociból is akkor ábrándultam ki amikor elkezdtéktolni bele a milliárdokat. Azelőtt izgalmas volt, hogy melyik csapat, hogyan boldogul stb. Most meg semmi tétje mert 30/29 csapatot mesterségesen pumpálnak. Na ez nem kellene nekem ide.
Most itt tudunk vitatkozni, eszmét cserélni, beszélgetni, hogy ki szerint mit kellene csinálni vagy hogy lesz. Ha lenne ittcegy sejk ezeknek a beszélgetéseknek sem lenne semmi értelme.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.20. 23:22


fogkefe1 írta:
Tudtommal amikor a BL-ben legjobb 4 közé jutottunk sem estünk ki, hanem újból meg lett a BL.

Nincs már ilyen h kettős terhelés nem bírják.


Ja, így volt. De ki beszélt kettősterhelésről? Tudtommal én nem. Vagy nem is rám reagáltál?

SPQR, pontosan így ahogy írod.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.20. 22:38


off, de nagyon jó elemzés. Hiánypótló.
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... sz-2717507
Fazioék figyelmébe:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.20. 22:20


Tottenham tavaly 14 emberrel ért el BL döntőt és lett dobogós a világ legnehezebb bajnokságában.
De ezt máskor is mondtam már nézzük meg a nagy csapatok padját. Nincs már ott sok sztár. Van 14 ember és 5 ifista.
Nekünk van egy relatív mély kerestünk, simán belefér, hogy EL-ben és jók leszünk és a bajnokságban is.

Tudtommal amikor a BL-ben legjobb 4 közé jutottunk sem estünk ki, hanem újból meg lett a BL.

Nincs már ilyen h kettős terhelés nem bírják. Annyi vitamin, szuri, kaja, tápanyag, pihenés le van osztva h bírják vagy sérülés, ha elszámolják az adagokat.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.20. 21:04


Kötekedni? :D
Leírtam mit gondolok, arról hogy nem akarunk sztárokat igazolni. A jelzőket óvatosan megválogatva. Én sem gondolom, hogy kötekedsz, mert más a véleményed.
Felállítottál egy teóriát és ezen keresztül nézel mindent. Mindezt úgy, hogy soha senki nem nyilatkozta, nem is pletykáltak róla, hogy a keretmélyítés a cél. Szíved joga ezt hinni, de ettől még Dzeko húzott volna a retkesbe, ha teheti, Icardi és Higuain meg kiröhögte az ajánlatunkat. És nekünk ők a sztárok, nem Neymar, Dybala vagy Koulibaly. Aki szóba jöhet valódi nagycsapatoknál, annak esze ágában sincs Rómába jönni. Ez nem a mi döntésünk, hanem az övék. Rég nem olyan tényező a klubunk, ami egy határozott elv mentén irányíthatja a átigazolási politikáját. Sordródunk, halászunk a zavarosban, lepattanózunk. Alderweireldről is csak gondoljuk, hogy jött volna. Simán lehet, hogy csak a bérét húzta feljebb velünk. 28at szerintem adtunk volna érte (Mancini és a török senki többe került, nem beszélve a nulla perces Veretoutról), mert ahhoz, hogy 28ért megvégy egy játékost, nem kell a kasszában 28 M-nek lennie. Vagy mi nem akartuk, vagy ő. Soha nem fogjuk megtudni mi az igazság. Amit bizton tudunk az hogy, hogy 4 nap múlva bajnoki és a Fazio-JJ kettőssel állunk fel. Nyilván nem azért, mert keretet akartunk bővíteni. Valami valahol félrement. Mert ez Roma.

És még egyszer "kötekedésként": szerinted Petrachi és/vagy Fonseca úgy döntött, hogy jobb nekünk Manicni+egy török B ligás, mint ugyanennyi pénzért egy BL döntős, nemzetközi rutinnal vastagon vértezett hátvéd? Azért mert mélyebb így a keretünk egy töröknyivel, aki összesen nem fog 90 percet játszani a szezonban (remélhetőleg)?

Aztán a másik, hogy biztos vagy benne, hogy mi leszünk a focitörténelem első olasz csapata, aki komolyan veszi az UEFA kupát vagy mi a toszt. Én pedig rettentően remélem, hogy nem. Ez ugyanis azt jelentené, hogy a bajnokságban minden esélyünk elszáll még ősszel a top4re. Mert ha lesz esélyünk akkor ahogy mindenki más, mi is telibef.ssuk majd az EL nevű bohóckodást. És ennél csak az lenne a szomorúbb, ha komolyan vennénk és úgy zúgnánk ki valami sokadik spanyol vagy oligarchikus azeri ellen. Mert erre is nagyobb esély van, mint a döntőzésünkre.

Egyébként Mariano Diaz felőlem jöhetett volna Dzeko helyett is, nemhogy Schick helyére. Csak kár, hogy ez megint egy ordas nagy "ha" csupán.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.20. 19:15


Trigoria írta:
Erőben azt a szintet hozzuk, mint itt az átlag.

Ezt 5 bajnoki forduló után fogom látni max. :wink:
Ez így van. :)
Szerintem sokan kíváncsian várjuk már a rajtot, hogy lássuk mit tudnak a srácok.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.20. 19:12


F.Totti látom szeretsz kötekedni, de Conte nyíltan két embert kért, ebből Dzeko nem jött össze nekik, még annak ellenére sem, hogy irreális összeget ajánlottak érte. Szerinted miért kapkodnak most, új csatárt keresve? Persze nézheted úgy is a dolgokat, ahogy neked tetszik, szíved joga, de attól még nem lesz igaz.
Icardit meg persze nem tudjuk, hogy jött volna-e végül, ezzel egyetértek. 15-éig adott a DS-ünk ultimátumot (volt ilyen hír korábban), hogy ha addig nem történik előrelépés, akkor marad Dzeko; így lett.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.20. 18:48


jazon írta:Elvileg Icardi hamarabb jött volna ide, mint Nápolyba.
Egyébként a hosszabbítás is egy igazolás, Dzeko pl a maradás mellett döntött.


Ja, elvileg sok minden lehetett volna. Gyakorlatilag meg azt tudjuk, hogy Icardi csak a Juvéba akart enni, Dzeko meg hiába riszálta magát Contének. Lukaku után dobták, így hát hirtelen maradni akart. Nem elvileg.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.20. 18:28


Erőben azt a szintet hozzuk, mint itt az átlag.

Ezt 5 bajnoki forduló után fogom látni max. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.20. 17:57


Trigoria írta:Szvsz KIZÁRT, hogy EL-ben nagyot dobjunk. Ahhoz pont ugyanaz a csoda kéne, amivel a bajnokságban dobnánk nagyot. A hozott játékosok 80%-a beválik, a meglévők extrát javulnak, a taktika pazar. El tudjuk ezt képzelni? El. Esély rá? 5%. És akkor sokat mondtam :D

Egyetlen esélyünk (ahogy már sokszor mondtam), hogy idén még utoljára meg tudjuk fogni a Milant a 4. helyért. (És közben az Ata nem dob megint nagyot, és a Lazio továbbra is elbalf.szkodja az év végét. Ja, és ilyen Fio-k a frissen érkező Riberyvel nem dob nagyot)
Igen, hasonló a kettő. Szerintem a bajnokság a nehezebb, az utóbbi években erősödött a Serie A, miközben mi gyöngültünk. EL-ben, ha jó a sorsolás, az elődöntő összejöhet.
Utolsó 5 év top4-e: Napoli, Fio, Dnipro, Sevilla; Villareal, Shaktar, Pool, Sevilla; Lyon, Vigo, Ajax, MU; Salzburg, Arsenal, Marseille, Atlético; Frankfurt, Valencia, Arsenal, Chelsea. Erőben azt a szintet hozzuk, mint itt az átlag.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.20. 17:38


Ezt éreztem mindenki részéről, aki itt dolgozik Trigoriában, ahol nagyon sokáig szeretnék maradni."

"Federico kulcsjátékosa a csapatnak, és ebből kifolyólag nagyon örülünk, hogy sikerült hosszabbítani vele."- mondta Petrachi.
Micsoda kemény munka és siker. :D :D :D :D Federico, akarsz hosszabbítani? NANÁ, máshova g.cire nem kellek senkinek.
"Számítunk a tudására, a tapasztalatára, ami szintén nagyon fontos lesz a fiatal játékosok fejlődése szempontjából. Federico lesz a védelmünk és a srácok mentora."
azt padról is lehet nem? :D


Szvsz KIZÁRT, hogy EL-ben nagyot dobjunk. Ahhoz pont ugyanaz a csoda kéne, amivel a bajnokságban dobnánk nagyot. A hozott játékosok 80%-a beválik, a meglévők extrát javulnak, a taktika pazar. El tudjuk ezt képzelni? El. Esély rá? 5%. És akkor sokat mondtam :D

Egyetlen esélyünk (ahogy már sokszor mondtam), hogy idén még utoljára meg tudjuk fogni a Milant a 4. helyért. (És közben az Ata nem dob megint nagyot, és a Lazio továbbra is elbalf.szkodja az év végét. Ja, és ilyen Fio-k a frissen érkező Riberyvel nem dob nagyot)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég