Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.08.23. 19:54


F.Totti írta:Celar és Riccardi is kellene a Juvének Rugániért. Plusz 20-25 milka. Hülyék ezek. Remélem mi nem leszünk azok.

FR34, ez egyelőre egy húzódás. Nem lássunk bele rögtön egy ACL szakadást.


Nem írtam én ilyet, csak annyit h juvés haveromtól tudom, h volt már neki 2 korábban! Jó játékosnak tartom, és nagy szükségünk van rá Kolarov mellett/helyett, de azért az nem a legjobb előjel h szezon előtt megsérül... az ilyen dolgokból mi ritkán jövünk ki jól sajnos!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.08.23. 18:37


Fonseca is nyilatkozza, hogy visszatérünk mielőbb a bl-be és 2-3 éven belül trófeát nyerünk. Eddig csalódott voltam, ezután dühös. Értelmes védőpáros nélkül nekivágni ennek a szezonnak kész öngyilkosság. Mire január lesz már felesleges is új emberek után nézni, mert 10. +/- 3 helyen leszünk.
Valahogy úgy voltam vele, hogy lerendeződik a Dzeko dolog, akkor a maradék pénzből veszünk egy védőt, elhozzuk diazt schick helyére és lezárjuk a mercatot. Így viszont vagy balfasz Petrachi vagy üres a kassza, de ez utóbbi esetben mi volt a koncepció? Eladják dzekot és elhozzák Tobyt? De akkor ki a csatár?
Petrachi nálam egy nagyon gyenge hármast érdemel, de van még pár órája lerontani kettesre. Ez a keret nekem talán nagyobb kérdőjel, mint a tavalyi Monchi hagyaték. Tavaly ilyenkor bizakodó voltam, idén tudom, hogy nincs miben bízni, legalább nem ér csalódás
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6578
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.23. 16:58


én nagyon nagyon játszanám Schicket már régóta Dzeko kárára
most hogy Dzeko hosszabbított, Schick szerintem magához nyúl
hiába kedvelem, jobb lenne neki, ha elmenne, mert még egy eltékozolt év a padon... :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28148
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.23. 16:24


Eddig mindig úgy volt, hogy volt egy erős és egy gyengébb védőnk. Jó lenne ha most lenne 2 erős. Mancini nálam ha nem is jövőre, de egyszer az lesz. A másik védőt még nem ismerjük.

Kalinic - Schick cseréről mit gondoltok (nekünk csere csak)

Kalinic 1 szezonban rúgott már annyi gólt, mint Schick a karrierje alatt, de nem felhőtlen az örömöm. 31 éves a pali és az elmúlt 2 szezonban sok minden jót nem csinált. Schick 23 éves és lehet belőle még jó én még nem mondanék le róla.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.08.23. 16:09


Benatiat hoztuk az Udineseből és jó lett. Marquinhost hoztuk a Sao Paolo tarcsiból és jó lett. Castan jött a Corinthiasból és jó lett. Rudiger jött a Stuttgartból és jó lett. Manolas jött az Olympiacosból és jó lett. Romagnoli jött a Primaveraból és nem volt jó, de a Milanban tűrhető.

Thiago Silvara és Sergio Ramosra nincs pénzünk. A többi csak megfigyelés és kiválasztás kérdése. Aztán ez alapján lehet éltetni vagy vattenezni Petrachit.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.22. 22:20


feree80 írta:srácok, bebaxna ha a 25 millás mancinit a padra hoztuk volna, én láttam tavaly a gyereket, belső védőként és dm-ként is kibaxott jó volt...


Hát feree, akkor tartok tőle, hogy te nem a mi Mancininket láttad. Tavaly kizárólag CB3-at játszott. DM szerintem még életében nem volt. De az elmúlt 2 évben egészen biztos nem.

Egyébként persze hogy nem a padra hoztuk. Ezt senki nem állította. Csak valószínűleg ott kezd. De reméljük gyorsan kezdő lesz. Fazio mellé viszont nem illik. Inkább JJ lehet a párja, akkor is ha abszolútértékben szerintem is jobb az argentin, mint a brazil.
Diawarát, Veretout-t és Spinazzolát sem padra hoztuk.

Mégis ott kezd mind. Aztán majd meglátjuk.

Egyébként Izzo perpillanat valószínűleg jobb védő, mint Mancini. De vele sem vagyunk kint a vízből.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9988
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.22. 21:17


Izzoval én is kibékülnék annak ellenére, hogy ellenünk nagyon rossz volt, bár Mancini is.

Kövezzetek meg de nálam JJ jobb mint Fazio. Fazio nem csinált semmit leszámítva a Dzekonak adott gólpasszát a Chelsea ellen, JJ pedig eltüntette Messit.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.08.22. 20:09


srácok, bebaxna ha a 25 millás mancinit a padra hoztuk volna, én láttam tavaly a gyereket, belső védőként és dm-ként is kibaxott jó volt. (persze lehet kiugró év, remélem nem az volt)

gyors vagy lassú? erre mit mondjak, nem pótoltuk kellően manolast, ezért is érzem fazio hosszabbítását kényszerpályának...de 1000x inkább fazio, mint jesus.


de most komolyan, egy túlértékelt ruganiért 20 milla plusz még 2 római?! :twisted: eszem megáll, ez a rugani akkor volt vonzó, mikor empoliból a juvéba ment, nem tom hány éve van ott, az kiderült hogy az öregedő csellot, bonuccit, vagy barzagit meg se tudta szorítani....
ennyi zséért nekem nem kellene, nem vezető belső védő, de még csak határozott sem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.08.22. 19:57

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2019.08.22. 21:36-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6578
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.22. 19:49


Tomm a troll. :D

Szerintem csak ez ilyen intő jel, hogy ne szálljon el. Mint amikor igazolsz egy sztárt és viccből az első meccsen padoztatod majd becseréled a 60-70. percben, aztán utána végig kezdő lesz.

Ha EDF lenne az edző és lenne egy bonyolult taktikája azt mondom ne Mancini kezdjen. De mivel ugyanannyi ideje volt megtanulni mind a kettőjüknek, szerintem az első variáció lesz. Most kezd egyet JJ majd végig üli a padon a szezon 2.2 millióért.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.08.22. 19:37


Miert kene kiszoritani? Remek jatekos!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10402
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.08.22. 19:13


Nem értem ezt a Mancini-dolgot...
Nyilván még be kell illeszkednie, meg nem egy világsztár, de nem tudtunk egy olyan védőt igazolni, aki 2-3 hét edzés után ki tudja szorítani Juan Jesust ???
Akkor nem lehet túl jó ez a fiú.
De persze legyen majd.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11732
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.22. 18:31


Az igen.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.22. 17:38

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28148
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.22. 11:15


Most olvasom ez rablás. Ha Riccardit és Celart adjuk, akkor a Juvénak kellene még 25 milliót fizetni, nem nekünk. Az kettő legtehetsegesebb ifistánkról van szó. Lehet egyik sem lesz sztár, de akkor ennyit tudunk utánpótlás ügyileg, de simán lehet h mind a kettő az lesz. Rugani pedig egy átlagos játékos, semmi extra. Ha ez összejön Petrachi egyből C- lesz B+ helyett nálam
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.08.22. 11:00


Amúgy szerintem ezek az idei nyári igazolások kellettek volna tavaly. Mennyivel más lett volna...de persze nincs ha.
Azzal pedig én is eléggé nehezen tudok megbarátkozni, hogy a Fazio-JJ belső védőpárossal vágunk neki az idei szezonnak. Lehet, hogy valami hiperüberbrutál fejlődésen ment mindkettő keresztül az elmúlt pár hónapban, és majd csak pislogok, de félek attól, hogy nem emiatt fogok pislogni...:(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8180
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2019.08.22. 06:45


Én meg arra gondoltam, hogy azért csak fél év kölcsön, mert december végén jön vissza Bruno Peres és vele is kell valamit kezdeni. Szegény Peres... nem tudom mi történt vele de ahogy látom még a padra se jó a Sau Pauloban.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.08.21. 23:05


A Juvénak van egy rakat pénze, mindenféle tehetségeket megvesz, körözteti őket kölcsönben (mint mi a Primavera játékosokat, csak ők leválogatva a jobbakat kisebb Serie A csapatoknál), aztán aki mutat egy jó szezont, azt megtartják. Innen is két út van. Aki hosszabb távon nem felel meg, azt eladják egy Roma szintű csapatnak, aki beválik, az pedig játszik...
Középszintű játékosokért eladni a jövőnket? Tavaly mi röhögtünk az Interen Zaniolo miatt, most 3 év múlva majd lehet, hogy mi sírunk. Pedig pont annak lenne értelme ilyen környezetben (állandó eladás), hogy jövőre Zaniolot eladjuk és felhozzuk Riccardit. Bár tudjátok, hogy nálam a legnyerőbb az lenne, ha nem dobálnánk ki a pénzt mindenféle középszer játékosra.
Itt van a görög csodajátékos és mellette 3 CB, ez mennyiségre pont elég. Indulhat a bajnokság!

Petrachi nálam megragadt Torino szinten. Nem kell nekünk a zsákbamacska, inkább fizetünk 20 milliót egy jó évért. Akkor nagyobb az esély hogy beválik. Nagyot nem bukhatunk, nagyot nem nyerhetünk. Arany középút.
Nagyon mérges leszek rá, ha eljátsza a tehetségeinket valami Rugani okán. Kevésbé húzna fel, ha 2 év játék után adnánk el őket. Azt már megszoktuk. Ebből látszik, hogy a cél nem az építkezés (lásd Napoli) hanem a túlélés.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.08.21. 22:02


azért az is kemény, hogy a genoa ellen új arcként egyedül a kapust lopezt jósolják a kezdőbe, számomra fájdalmas azt olvasni, hogy jesus, fazio párossal kezdünk hátul :( a brazil, az baxa a csőröm, annyira fogalmatlan, annyira nem roma szintű, hogy iszonyat
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.21. 21:59


pedig jó ez
kiderül fél év alatt, kell-e
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28148
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.08.21. 21:56


azért ilyen transferrel se találkoztam még, zappacosta fél évre roma kölcsönbe, ami további fél év kölcsönnel meghosszabbítható.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.08.21. 21:35


F.Totti írta:Celar és Riccardi is kellene a Juvének Rugániért. Plusz 20-25 milka. Hülyék ezek. Remélem mi nem leszünk azok.

pont most akartam írni, nem elég a suska nekik, még a 2 római fiatalt is bevonnák, továbbá a huzavona azon megy hogy kölcsön plusz kötelező opcióval hoznánk, vagy opció nélkül.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.21. 21:32


Celar és Riccardi is kellene a Juvének Rugániért. Plusz 20-25 milka. Hülyék ezek. Remélem mi nem leszünk azok.

FR34, ez egyelőre egy húzódás. Nem lássunk bele rögtön egy ACL szakadást.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.08.21. 22:51-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9988
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.08.21. 21:05


Juvés ismerősömtől tudom, h már 2 térdszalagszakadása volt, tehát sanszos h ismét jól bevásároltunk... komolyan h lehet egy klub ennyire balfax????
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.08.21. 12:20


Ha csak ennyi kell, tegyel ki a budiajtora egy csapatkepet es minden nap umnepnap lesz...

Dehat pont ez a lenyeg! Ha igy banunk, igy becsuljuk meg a sajatjainkat akkor mi ez a csapat? Mi ez a klub? Szinek? Hurra! Folnezek es narancssarga cserepeket latok, egy k9csi meg epp fekez elottem, ott a voros! Hurra!! Eljen a feklampa meg a cserep!! Nyomj egy satut es en enekelek.. szep kilatasok...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10402
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég