Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.09.02. 23:18


ForzaRoma34 írta:Kluivert nemhogy súlytalan, egyenesen nulla!!! Azért, amikor Lulic lefutotta 30 méteren, ott komoly kérdések vetődtek fel bennem a felkészülését illetően... nekem ennyi picikluivertből már bőven elég volt, bőven kuka, semmi fantázia nincs benne!

Justin önbizalomihányos, és ezen ki tudja, mi segíthet.. Talán egy kurva nagy dugó! :D A jövő Romájából nekem ő a kedvenc, kurva jó lehetne, ha le se szarna mindenkit, oszt belőné. Csak Dzeko előszeretettel le-le baszogassa. :D
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.09.02. 20:03


Kluivert nemhogy súlytalan, egyenesen nulla!!! Azért, amikor Lulic lefutotta 30 méteren, ott komoly kérdések vetődtek fel bennem a felkészülését illetően... nekem ennyi picikluivertből már bőven elég volt, bőven kuka, semmi fantázia nincs benne!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2019.09.02. 17:07


Jobb, középen és baloldalt is bevethető támadó.
Bal oldalt játszott pl tegnap, de tényleg jobb oldalt szokták erőltetni.
Sokat vált pozíciót de jelenleg árnyéka a dortmuni önmagának. Nem kezelte jól le a labdákat, mindenáron át akarta paszírozni magát a védelmen stb. Egy váltás lehet jót tesz neki, vsodát nem várok
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.09.02. 16:53


Dortmundban játszott ott utoljára, sőt ott volt a legjobb.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.09.02. 16:23


Szerintem kényszerigazolás Perotti helyére. Kluivert súlytalan sajnos és így kiherélődött a bal oldalunk. Mondjuk ennek pont ellentmond, hogy bal oldalon csak elvétve játszott. De mint tudjuk a Fonseca-Petrchi páros szereti az ilyet :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9985
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.09.02. 16:22


Snatch, belehalnék, ha eltűnne a nyomtatott NS, úgyhogy mindennap támogatom őket. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11730
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.09.02. 15:34


Virga írta:Hát, én néztem sajnos az arsenalban az elmúlt egy évben, remélem nem azt a vonalat fogja tovább vinni...

no akkor megnyugodtam, akkor beleillik a nudli smalling, kalinics vonalba, azt a mindenségit. :)
remélem trequartistának(AM) hozták, mert abból csak 3 volt eddig a keretben(zaniolo, pellegrini és a tré pastore).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.09.02. 15:04


Hát, én néztem sajnos az arsenalban az elmúlt egy évben, remélem nem azt a vonalat fogja tovább vinni...

szerintem Zsolti arra gondolt, hogy ma reggelig nem hallott az esetleges érkezéséről, nem pedig a játékosról, mert tuti ismeri az örményt, ha máshonnan nem, a nyomtatott Nemzeti Sportból...:D :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8178
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.09.02. 14:22


Zsolti írta:Imádom, amikor csak úgy hirtelen igazolunk egy jónak mondható játékost. Komolyan. Én erről a Mkhitaryanról ma reggel hallottam először, és délutánra be is húzzuk. Fű alatt. Jól van az.

Ezt én is jobban szeretem, mintha hetekig cikkeznek róla, de valószínűleg ez olyan lehetett, hogy Petrachi körbetelefonált ki hozható kölcsönbe és az Arsenal igent mondott egyből. Aztán kövi telefonnal az örmény is.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.09.02. 14:20


Azért írtam, hogy jónak mondható játékos. :wink:
Egyértelműen jó játékost nem tudunk igazolni. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11730
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2019.09.02. 13:54


Hát, én néztem sajnos az arsenalban az elmúlt egy évben, remélem nem azt a vonalat fogja tovább vinni...
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.09.02. 13:39


Imádom, amikor csak úgy hirtelen igazolunk egy jónak mondható játékost. Komolyan. Én erről a Mkhitaryanról ma reggel hallottam először, és délutánra be is húzzuk. Fű alatt. Jól van az.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11730
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2019.09.02. 11:54


F.Totti írta:Ami elsőre és másodikra is rettentő ijesztő az Fonseca. Megdöbbentő az a naivitás, amivel a focihoz áll.


EZt érzem én is, kicsit LE-nél éreztem magam hasonlóan :(
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.09.02. 11:28


Én DDR elzavarásával nem tudok megbékülni, és soha nem is fogok.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8178
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.09.02. 11:00


Megmondom őszintén én azért valamilyen szinten ki vagyok békülve ezzel a mercatoval...persze lehetett volna jobb is, de tényleg sz*rból nehéz várat építeni. Abszolut semmi pénzünk nincs, szóval alap, hogy csak a lepattanókat tudjuk megszerezni.

Az egyedüli bajom ezzel a mercatoval, hogy a Fáraót eladtuk, azt a mai napig nem értem. Ettől eltekintve az igazolások bár messze nem tökéletesek, de elmegy...egyszerűen nem lehetett ebből többet kihozni sajnos. Régen még bele bele ugrottunk a kölcsön + kötelező opcióba, de mi sem bizonyítja a pénztelenséget jobban, hogy most már csak kölcsön vesszünk embereket s a kötelező opció már nem elfogadható számunkra.

Kis csapat logikával aktivizáltuk magunk, reménykedjünk, hogy bejön.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.09.02. 09:06


Én úgy gondolom, hogy nem is a kerettel van a legnagyobb baj. A mercato legalább valamilyen szinten logikus volt (bár ez csak a végére állt össze). Hoztunk embert a rusnya védelmünk minden pontjára és DMből is van választék. Más kérdés, hogy az érkezők szintje messze alatt a marad annak, amit szerettem volna és nincs meg az a középhátvéd, aki az alfája lenne a védekezésünknek. De tegyük fel rosszul ítélem meg az játékosokat és/vagy a lehetőségeinket. Petrachi melóját ezért most még nem minősíteném. Elsőre nem tetszik, de simán lehet hogy ez volt a maximum ezen a nyáron. egyedül a kis Pellegrini eladása az egyértelmű "menj anyádba!". A többi lépés ízlés kérdése.

Ami elsőre és másodikra is rettentő ijesztő az Fonseca. Megdöbbentő az a naivitás, amivel a focihoz áll. Vagy fél éven belül felzabálja a Serie A vagy ő fogja megreformálni a ligát. "Kicsit" sanszosabb az első kimenetel. Ünder, Kluivert, Zaniolo és Dzeko egyszerre a csapatban egy rangadónk. Majd jön be még Pastore is. Mégis milyen védekezést vár tőlük? És akkor azt még hagyjuk is, hogy 6 labdát adtunk el a saját térfelünkön. Örüljünk ennek az iksznek nagyon.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9985
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.09.02. 06:21


Ez a Pastore srác nagyon gyenguszka. Tavaly úgy voltam vele, hogy formán kívüli és sokat sérült, kell neki idő. De most már itt van egy éve, csinált egy teljes alapozást és olyan szinten gyenge a csapatunkban, hogy rossz nézni.
Sajnos hiányzik egy El Shaarawy elölről. Hátulról meg egy DDR vagy Manolas.
Amugy számomra is érthetetlen, hogy az utolsó 10 percre miért nem küldte fel Antonuccit. Fáradt volt már mindnek, lehet, hogy lett volna egy jó megindulása, aztán abból gól. Mint amikor volt egy jó passza Dzekonak tavaly.

Bizakodó vagyok még. Nem láttuk Spinazzola, Zappacosta, Smalling, Veretout, Diawara tudását. Lehet h Petrachi is zseni és ők jobbak lesznek mint a mostaniak.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.02. 00:16


és ADR nem maradhat? Mert úgy mondod, mintha ez kizárt lenne.
Persze DDR miatt lehet húzna a fenébe innen eleve.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.09.02. 00:04


Xaba írta:Kosz az infot de sanctisrol cejas


Nincs mit. Tavaly techinkai igazgató volt, ami kábé az utazások lebonyolításától a cserék adminisztrációján át az öltözői részvételig mindenféle adminisztrációs és bratyizós feladat. Az újságok szerint van most már edzői diplomája is, de egyelőre menedzsment pályán mozog. Ha jól emlékszem ADR szerződése jövőre lejár. Vajon ki kerülhet a helyére? De Sanctis? DDR? Felhozzák a török csodaedzőt az U15-től? Vissza tudják hozni Coppitellit a Torinotól? (annó ő 2 bajnoki címet hozott egymás után nálunk, aztán elment a Frosinoneba, majd elhappolta a Torino - a Torino utánpótlása mindig is a legjobbak között volt, kétlem, hogy visszacsábul...)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2019.09.01. 23:28


Kosz az infot de sanctisrol cejas
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.01. 22:20


Oké válságot kezelni jött, de hozott olyan játékost, akinél van arra esély hogy csak 1 euroval is többért túl fogunk adni rajta, mint amennyiért jött? Oké, az se jó amit Monchi csinált, mert nála meg pont ez volt a cél, csak kb mindegyik vására befüstölt, de petrachi meg pont az ellentéte. Nálam Sabatini ezért ishatalmas arc, mert a kettő között tudott lavírozni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6578
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.09.01. 21:01


feree80 írta:én most ez a pteracsit vagy kifenét egyelőre nem venném bele a buliba, az inkompetens vezetőség és annál inkompetensebb pallotta hozta ide, azért hogy válság menedzeljen, moncsi és pallotta szemetét kitegye romából.

Bárcsak igazad lenne a szemét eltakarítással kapcsolatban. Mondjuk félig igazad is van. De a szemetet csak ingyen, kölcsön viszik, nem fizetnek értük. Kik mentek kölcsön, kvázi ingyen? Csak egy pár név: Karsdorp (akit 16 millióért vettünk), Nzonzi (30), Defrel (15), ha minden jól alakul, holnaptól Schick (42). Csak ez a négyes durván 100 millió euróba fájt. És még nem számoltuk mondjuk Olsent, és ugye rajtunk ragad Pastore. Már Petrachi előtt is centizgettünk ugyan (ebből lett Aubameyang helyett anno Iturbe, meg Mahrez helyett Schick), de most nem tud idehozni egy Alderweireldet, mert nem tud 3 millióval többet kínálni érte, 25 helyett 28-at.
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.09.01. 20:18


mcsabi írta:
feree80 írta:attól még dögölj meg pallotta és moncsi! :twisted: mert jól esik. :wink:

Szóljatok, ha ebbe a felsorolásba már Petrachi is befér. Én gondolatban már hozzáfűztem.

én most ez a pteracsit vagy kifenét egyelőre nem venném bele a buliba, az inkompetens vezetőség és annál inkompetensebb pallotta hozta ide, azért hogy válság menedzeljen, moncsi és pallotta szemetét kitegye romából.
ha aszongyák neki ugorj a kútba, akkor beleugrik, ha meg aszongyák hogy hogy hozz ilyen nudli, mennyiségi középszerű játékosokat mint smalling vagy kalinics, akkor hozza, ha meg aszongyák neki, hogy hitesd el a szurkerekkel hogy ezek nem mennyiségek, hanem minőséget képviselnek, és azért kellenek, hogy elérjük a bl-t, akkor meg azt fogja nyilatkozni, ennyire egyszerű.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.09.01. 20:01


A második félidő elején volt 4 olyan helyzetünk, amivel talán el is dönthettük volna még 1-0-nál, de végül elönzőzte Zani 2x és Justin, Ünder meg rosszul adta be. Meg is lehetett volna, de kár érte! Mancini meg Fazio 2x is egymásnak szaladt. :D A 2 szélső olyan mintha a pályán se lett volna, Pastore meg a tavalyi Nzonzi alibi szintet hozta, semmit nem tett hozzá, csereként is lassabb volt a többieknél.Végig öregurasan játszottunk. Ma leginkább a középpályánk állt közel a jó szinthez. Sok mindent nem nézek ki Cristantéből, nem tudom mikor fejlődik DDR vagy Strootman vagy Nainggolan szintjére, de ma végig robotolt. Szegény Zaniolonak 4x kellett elveszítenie a labdát és kétszer lefeküdnie, h Fonseca észrevegye a 80. percben, h teljesen kizsigerelte magát és szüksége van a cserére. A 88. perces Flo-Diawara csere is érthetetlen volt. Nagyon csapatidegennek tűnik ez a Fonseca. Történhet még csomó jó dolog, de sztem nem éli meg a márciust a Roma kispadján. A válogatottas szünetet az alsó 10-ben töltjük, igaz csak 2 meccs volt még, de egy top 4-es ellenfelünk se volt közte, és egyszer se győztünk.

20 éve szurkolok a csapatnak, ilyen mégse rémlik, h a lazio annyira lett volna a derby egyértelmű favoritja, mint amennyire most annak tartották őket. Talán csak a legsötétebb Luis Enrique-s, Okakás, Simplicios időkben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Augustus C. 2019.09.01. 20:34-kor.
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.09.01. 19:53


Xaba írta:De Sanctis mar nem segit az oldalvonalnal? Nem is tudom mi volt az o munkakore tavaly...


De Sanctis előre lépett. Massara távozása után rá bízták az utánpótlás csapatoknál zajló munka felügyeletét, ellenőrzését.

A meccsen sok szerencsés momentum volt, mi a második félidő elején buktuk el a meccset, amikor Zaniolo két, Kluivert egy kontrát önzőzött el.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron