Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.07. 15:47


Mondjuk ja. Bentancur majdnem mindig kezd Pjanic mellett. De Pellegrini megfeleltethető Dybalanak. És Ramsey meg Matuidi váltja még egymást. Bernardeschi és Rabbiot ritkán van pályán. Ha az alap hármast nézem, akkor Pjanic miatt jobbak csak. A teljes mélység persze sokkal jobb Torinoban.
Az már megint másik kérdés, hogy Pellegrinit senkiért nem adnám. Pjanicért sem.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2019.12.07. 14:06


Utólag elégedett vagyok az X-el, simán ki is kaphattunk volna ha nincs Mirante, vagy egy kicsit ügyesebbek az inter támadói.
Amúgy ennek a Lautarónak milyen gusztustalan feje van, már-már Neymar-i magasságokban, egyszerűen nagyon nem birom a csávót.

Diawara végre tetszett, szerintem simán ez volt a legjobb meccse a szezonban. Szerintem sem akkora baj, hogy előre nem túl jó, ezért van ott Veretout meg Pellegrini.
Rajta kivül még Smallingot meg MIrantet lehet kiemelni, a többiek nem igazán tudtak kiemelkedni a tömegből.
Amúgy Fonseca eléggé kockázatot vállalt, hogy hagyta a 2 támadójukat egy az egyezni a védőinkkel, de szerencséére bejött a dolog.
A másik oldalon Conte nem bizta ennyire a véletlenre a dolgot, nagyon megszervezte a csapat szintű védekezést, a labdás emberre mindig több ember lépett ki, esély se volt egy az egyezni, nem csoda hogy nem nagyon volt helyzetünk. Szerintem amúgy ez most nem Dzeko hiányén múlt, vele sem lett ennél jobb a támadójáték.

F.Totti írta:Hát Corso, bármennyire is szeretem a 3 srácot azt hiszem becserélném őket a Pjanic, Ramsey, Dybala triora. De jöhetne bármelyik helyett Rabbiot vagy Matuidi is. Esetleg Bernardeschi.
Ez igy (vagy legalábbis a mondatod első fele) kicsit csúsztatás, nem ez az alap középpályája a juvénak, Dybala egy sorral előrébb játszik (és azt hiszem Ramsey is ott szokott inkább ha néha pályára küldik).
Nem néztem statisztikát de a középpályán Pjanic mellett leginkább Matuidi, Bentancur meg Khedira szokott játszani. Ha Pjanicra meg ebből a 3ból bármelyik kettőre kellene cserélni, akor meg már nem olyan egyértelmű a helyzet. Legalábis nekem, Matuidi meg Khedira pl nem feltétlenül kéne.
Pellegrinit pedig sohasem cserélném egyik juvésra sem!
Amúgy Bernardeschi sem ez a poszt, meg nem is túl jó játékos szerintem, ő semmiképp nem kellene.
Többi végülis jöhetne :)
Mondjuk az tényleg durva, hogy mekkora meritési lehetősége van Sarrinak a középpályán, ezzel valóban nehéz versenyezni.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.07. 10:47


A visszaállás és a nem letámadás között baromi nagy a különbség. Conte nem áll vissza a csapataival. A Barca ellen idegenben sem tették. Egyszerűen nem (vagy csak rövid ideig) pressingel. Nem reaktív foci. Nem okvetlenül sikertelenebb, mint a proaktív. De kétségkívül kevésbé trendi és kevésbé látványos. De erőt jobban be tudsz így osztani. Most is az volt a legnagyobb gondjuk, hogy a kreativitás hiányzott a csapatukból. A sérülések miatt. De hosszú távon jó taktika ez, higgyétek el.

Conte jól mérte fel mi kell a Juve ellen. ÉS azt se felejtsük el, hogy most lehoztak nagyon felülről egy ikszet, egy raangadón. Úgy hogy az ellenfélnek 1 végigvitt akciója és 2 kapuralövése volt. Mikor a végén beszorítottak, akkor sem tudtunk kontrázni. Nem egy béndzsa edző azért Conte.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.07. 10:29


És most meglátszott nagyon jól, hogy mennyit jelent Dzeko elől olyankor is, ha nem lő gólt (belátom, mostanában ez van inkább :D).

Egyébként Contét nem értem hogy akar bajnok lenni, ha a Roma ellen teljesen visszaáll

lehet, mert nem is olyan jó edző? :roll:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2019.12.07. 10:19


Én elégedett voltam a csapattal és Fonsecával is. Az első félidőben nagyon jól járattuk a labdát, nagyon jók voltak a távolságok a játékosok között és jól működtek az elmozgások,sajnos Dzeko hiánya miatt nem volt vége az akcióknak.
A két belső védő az Inter 3-5-2 ből adódóan szinte végig 1-1 ben fogta a két csatárt, ami nagyon komoly, de megbirkóztak vele.
Zaniolo extra jó fizikumú, azért Godint nem sokan teszik ki az oldalvonalon túlra...
Középpálya is jó volt szerintem.
Sajnos be kell látni Florenzi rengeteg helyezkedési hibát vétett korábban és így nálam sem játszana jobb bekket. Valószínű ő előrébb fog kerülni.
Egyébként Contét nem értem hogy akar bajnok lenni, ha a Roma ellen teljesen visszaáll... Utálom ezt a felfogást...
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.07. 01:12


mert egy életképes streamet nem tudtatok adni...
szerintem ezt gondold át újra
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.12.07. 00:54


Corso22 írta:
F.Totti írta:Hát Corso,.

Azt hiszem, hogy nekünk van a legkevésbé értékelt középpályánk. Azt látom, hogy a legalábecsültebb is.

Vágom, mit mondasz! :D Amúgy valóban... :) A jelenlegi csapatra igenis ráférne egy playmaker ("ész" már ha Pellegrinit nem számítjuk be annak :)), aki osztogat középen, legyen ő bárhol a középpályán!
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2019.12.07. 00:15


F.Totti írta:Hát Corso,.

Azt hiszem, hogy nekünk van a legkevésbé értékelt középpályánk. Azt látom, hogy a legalábecsültebb is. Valszeg ez igaz is lehet, de mégis, a rotálási lehetőséggel a legklasszabb. Kellene ehhez egy jó edző. F.-ben én én bízom.
És Pjanic.ra soha.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.07. 00:03


Hát Corso, bármennyire is szeretem a 3 srácot azt hiszem becserélném őket a Pjanic, Ramsey, Dybala triora. De jöhetne bármelyik helyett Rabbiot vagy Matuidi is. Esetleg Bernardeschi.
Nem gondolom, hogy a Juve keretéhez hasonlítható lenne bármelyik Serie A csapat.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2019.12.06. 23:59


F.Totti, Juve-vel is, mert a mi normális középpályánk simán hoz egy véletlent előre. A Juve középpálya teljesen kiszámítható - vagy van Ronaldo. De ha nem, minden meccs ma nyerhető.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.06. 23:53


Cejas, valóban lassú fejben, de amíg Veretout és Pellegrini van mellette, addig sokkal fontosabb, hogy stabil, sokat mozog, odab@sz és kevés labdát szór el. 81 labdaérintése volt. Több, mint Vecinonak, Valeronak és Asamoahnak együtt. Plusz 6 labdaszerzés, 3 szerelés és 2 tisztázás. És Diawara nem lassabb elől, mint Cristante lenne. Pastore persze más, de ilyen meccseken soha nem lesz fent egyszerre Veretout, Pellegrini és Pastore. Szerencsére.

Szóval ez a pályaközép most azért nagyjából ikszes meccseket tud hozni a Juve kivételével bárki ellen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.12.07. 00:00-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.12.06. 23:47


Diawara hátul elment, de támadásban olyan egy lassított felvtel volt hogy csoda! Nála mindig dekkolt a labda vagy 3 másodpercet. Ezalatt legalább meg lehetett nézni föntről, hogy hogy rajzolódik ki az Inter 4-4-2-je védekezésben. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2019.12.06. 23:44


Egyébként. Bocs. minden izé, azé mellett, baromira meg kellett volna verni a sz@r robogodobálókat. Elveszett a tűz ezekből a meccsekből. Merda Inter - nem akarok 0:0 végeredményt!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2019.12.06. 23:37


F.Totti írta:Smallnig a miénk. .
!!!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2019.12.06. 23:36


Nagy félelmem után meglepett a vége, bár rádión hallgattam csak a 60. percig, mert egy életképes streamet nem tudtatok adni...
...
ez egy új meglepetés, hogy bosszankodok is néha, és nem letargiával nézem az egyes passzokat. Forza Roma per sempre!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.06. 23:20


Mondjuk az most is egyértelmű volt, hogy Pellegrini a legjobb játékosunk Smalling mellett. Már amennyire Smallnig a miénk. Ha mindketten maradnának jövőre... na persze.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.06. 23:11


snatch írta:
Augustus C. írta:általában az ilyen védekező szellemű labdaszerző, vagy néha a robotoló box-to-box középpályás négerek milyen jók. :D

persze, mert nem irányítani, hanem robotolni, ütközni kell :D :mrgreen:

ez kb egy axióma
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.12.06. 23:10


snatch írta:
Augustus C. írta:általában az ilyen védekező szellemű labdaszerző, vagy néha a robotoló box-to-box középpályás négerek milyen jók. :D

persze, mert nem irányítani, hanem robotolni, ütközni kell :D :mrgreen:

Akár az impi harcosok: áthatolhatatlan falat képeznek középen meg masszívak, aztán fentről vagy oldalról le lehet őket nyilazni vagy lőni. :D :D :D Na, hagyjuk is ezt :D ez az X most így a kézi meccs után nagyon jól esett! :) :scarfbig:
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.12.06. 23:09


Meglepoen jo meccs volt, az iszonyatos hatso megmozdulasokat leszamitva
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.06. 23:04


Augustus C. írta:általában az ilyen védekező szellemű labdaszerző, vagy néha a robotoló box-to-box középpályás négerek milyen jók. :D

persze, mert nem irányítani, hanem robotolni, ütközni kell :D :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.12.06. 23:02


Világ legegyértelműbb 0-0-ja. Ezen a meccsen Diawara volt magához képest átlag feletti. Neki is kell a játéklehetőség! :) Amúgy ha már black friday meg minden: milyen érdekes, h általában az ilyen védekező szellemű labdaszerző, vagy néha a robotoló box-to-box középpályás négerek milyen jók. :D
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.12.06. 22:59


A támadás halovány, ám a labdabirtoklásunk egész jó volt. A védekezésünk meg... Lekaptuk az Inter sztárfiguráit.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.12.06. 22:59


Teljesen elégedettek lehetünk. Az Inter erősebb, mégis ma pariban voltunk velük a 3 röhejes eladott labdán kívül. Az első félidőben 10-15 percig nagyon szépen játszottunk. Ebben a csapatban most kábé ennyi volt.

Valami azt súgja Flo kapcsán, hogy Fonseca keresi a posztját és próbálja majd előrébb tolni. Mert hátul fizikailag nem elég, előrébb mindig is jobban élt csak a szükség és klubhűség vitte hátrébb. Meglátjuk...

Fonseca munkájával én eddig elégedett vagyok.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.06. 22:58


azért na, ne menjünk el szó nélkül amellett, hogy az Inter nem rúgott gólt. Ez most fordult velük elő először ebben a szezonban minden sorozatot figyelembe véve.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.12.06. 22:49


Ha ránézek az eredményre, meg főbb statokra, akkor azt gondolnám, hogy egy jó kis olaszos meccs a szokásosból. Közben pedig rohadt izgalmas volt. Mindkét csapat agresszíven ment előre és nagyon jó volt nézni.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég