Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.01.19. 23:39


nem láttam a meccset csak a hosszabb összefoglalót most, de:
Csebi írta:Dzeko 4 méterről fejel..... kapusba
néztem is , hogy ne b.ssz már hogy onnan sem fejeli be. Aztán a góljánál: üres az egész hosszú oldal a kapuban. De ő nem nyúl picit alá, és nem is teljesen a sarokra rúgja, ezért Perin így is bele tudott érni, és majdnem kimaradt az is. Nálam nem ilyen egy jó csatár. Pfff.... már ezen felb.szom magam :)

Lopez a kapuban mit szedett ki a sarokból te jó isten. Perin őt tapsolta meg? Ha jól láttam.


amúgy 7 hsz egy meccs alatt. Lassan tényleg családi lesz a fórum. De már csak magyar családnyi, nem kiscsaládnyi :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2020.01.20. 01:20-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.01.19. 22:29


Tetszett az első félidő. Aztán elgörcsöltük, de a cserék jók voltak. Spinazzola lássuk be elég profi. Ilyen felvezetéssel tudott koncentráltan, jól játszani. Persze ettől még kár, hogy nem jött össze a csere.
Jó lesz ez a Cristante, Diawara, Pellegrini centrum. Kolarov lehet támadásban jó, de még a szintén szar védő Spinazzola is jobban zárta a szélt. Santon sem volt rossz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.01.19. 21:52


Inkább a hétvégit hagyd ki akkor!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.01.19. 21:11


Az elmúlt két meccsret nem tudtam nézni, mindkettőn simán győztünk. Lehet a szerdait is kihagyom, hátha.
Kettő még véletlen, de 3 már aligha
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.01.19. 19:58


Csak megjött a Dzeko-gól. De örülök neki
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2020.01.19. 18:53


gólra gól, azt hittem, az ilyen már rég elfelejtettük :evil: a gól santoné volt, de ettől függetlenül, látva a meccset, ez az a meccs, amit csak a roma tud elbaxni. :wink: annyival jobbak vagyunk, annyira könnyen játsszuk át a kpályát.

dzekonak qrvára szurkolok, mióta leírták, hogy százados lehet, 97-nél jár, egyszerűen be van oltva gól ellen. :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.01.19. 18:24


Nézzük pozitívan, legalább ráfejelte
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi Dátum: 2020.01.19. 18:17


Dzeko 4 méterről fejel..... kapusba
Csebi
 
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2019.09.22. 11:41

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.01.19. 09:20


Hű, Corso, de arra nagyon össze kell szedned magad.
A posztmodern-neoavantgárd stílus helyett megelégszünk majd egy hétköznapi realizmussal is. :wink:
Bár az meg nem lenne corsós. Úgyhogy nyomjad, ahogy tudod!!! :D
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.01.19. 08:15


Naná, hogy kell! Olyan szerintem még nem volt itt. Faszás lenne!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2020.01.19. 00:12


Tök szerencse, de kint leszek a Sas elleni meccsen a hónap végén. Élő tudósítás kell? :)
videós?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi Dátum: 2020.01.17. 18:28


Lehet,hogy rosszul fejeztem ki magam és úgy igaz,ahogy F.totti írta. A lényeg az,hogy szerintem Dzeko annyira már nem jó játékos,hogy őrá épüljön minden támadás. Sajnos.... A góljai száma is mutatja.
Csebi
 
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2019.09.22. 11:41

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.01.17. 17:01


Aztán hogy ez többet ér-e, mint amennyivel jobb játékos Dzeko Kalinicnél, azt nem tudom.
nekem lenne egy tippem :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.01.17. 16:22


Fú Csebi, ezzel darázsfészekbe nyúlsz :)

Simán lehet igazad, bár én nem hiszem, hogy a Dzekora ívelgetés lenne egyébként a taktikánk. Ha nem megy a játék, akkor jön ez és jött volna most is, ha hátrányban vagyunk.
Ha valamiben segít a bosnyák távolléte, akkor az a többiek vállalkozókedve. Nem kell és nem is nagyon van kit keresni a box-on belül. Így több a passz, több a lövőhelyzet keresés a támadóharmadban.
Aztán hogy ez többet ér-e, mint amennyivel jobb játékos Dzeko Kalinicnél, azt nem tudom. Nem vagyok a bosnyák nagy rajongója, de ha fontos meccset játszunk, akkor inkább őt kérem a kezdőbe, a horvátot pedig a padra... vagy a lelátóra.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi Dátum: 2020.01.17. 14:18


Szerintem azért volt jobb a csapat,mert nem volt Dzeko. Ezért nem voltak azok a neki szánt “céltalan” beívelések.
Sokkal kombinatív volt a játék így. Szerintem....
Csebi
 
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2019.09.22. 11:41

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.01.17. 13:49


snatch írta:Voltak azért olyan edzőink a nem is olyan régmúltban, akiktől falra másztunk annyira egysíkúak voltak.

Végre belátod :lol: :lol: (bár tartok tőle nem ugyanarra gondolunk)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.01.17. 09:47


Variál és lgen bátor formációkat választ. Tegnap gyakorlatilag 3-1-5-1-et játszottunk támadásban, úgyhogy Smalling és Mancini is bátran felléphetett. Idegenben, egy nem ligabottom csapat ellen.
Bárcsak aJuve ellen is ilyen tökösek lettünk volna. Tegnap igazából senkinek nem volt nagyon jó napja. A góljai mellett Pellegrini sokat hibázott és nem adott nagy labdákat. Ündernek voltak zseniális megmozdulásai is, de gyakran eltűnt. Smallingot is megverték egyszer-egyszer. Perotti sem tudta megcsinálni az egy-egyeket konstans módon. Kalinic meg hozta ami várható volt tőle. A semmit. Azaz nem a jobb keretünknek köszönhetően nyertünk, hanem mert jobban fel voltunk készítve a meccsre. Bíráltam eleget, úgyhogy most gyorsan leírom: ez nálam Fonseca győzelme volt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.01.17. 09:16


Nekem az tetszik, hogy Fonsecából szinte semmit nem néztem ki augusztusban még, most meg azt látjuk, hogy ugyanazzal a kezdővel több formációt is képes játszatni, jó elképzelései vannak, és annak ellenére, hogy a liga ismeretének hiányából voltak hibái, egyre jobban beletanul a sokak által is keménynek hitt Serie A-ba. Tud váratlant húzni, és mer is. Voltak azért olyan edzőink a nem is olyan régmúltban, akiktől falra másztunk annyira egysíkúak voltak. Ez róla nem mondható el. A bizalmam töretlen a pali felé.

a kezezés meg egyértelmű, én sem szeretem a minden sz*rra befújt tizenegyeseket, de ezt még maga a játékos sem reklamálta, max szomorú volt :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.01.17. 07:40


Nekem nagyon úgy tűnt, hogy az ő felépülését vártuk ezzel a játékkal. Veretout valóban nem jó ide (neki ezzel ki is csengettek a kezdőből) és szerintem Diawara sem. Kockázatkerülésben és fociIQban mindkettőt veri Cristante. Ráadásul Diawara egy sorral előrébb nagyon jó. Sokszor hátrajön ő is és Cristante mellett áll fel. Nem egyszer voltak ők ketten a legmélyebben. Így elsőre, egy nem túl erős ellenfél ellen jól mozogtunk. Meglátjuk mi lesz ha készülnek rá az ellenfelek. Mancinire sokkal több futóverseny vár így. Az nem okvetlenül jó. De ugyanezzel a kezdővel már legalább 3 felállásban tudunk játszani. Ez az ami nagy előny. Nyilván gyakorolni kell még sokat, de az irány jó. Fonseca támadásépítésben kreatív, ez tetszik. Már csak egy segéd kellene neki, aki a védőjátékunkat is összerakja.
Az mondjuk kifejezett előnye ennek a rendszernek, hogy a két igazi CB egy-egyezhet. Abban erős mindkettő. Cornelius meg jó tesztalany volt. Smalling sokkal jobban kivette most, mint a bajnokinkon.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.01.17. 07:22


Ünder egész jó volt, meg Kluivert tetszett még nagyon.

F. TOTTI, azt én is figyeltem, hogy Cristante volt rendre az utolsó ember Lopez előtt. Jó elgondolás csak fura nekem. Veretout múltkor bebizonyította, hogy ő nem egy életbiztosítás erre a posztra. Nálam Diawara lenne ez az ember, csak ő meg alacsony ide? Meg kell a brusztolása mezőnybe.
Értem az elgondolást és működhet is, csak nekem fura, hogy Cristante az Atalantában támadóbb felfogásban játszott és vezér volt, mint most Pelle, addig itt lassan 2 év alatt csinálunk belőle egy védő/középpályás hibridet.
Alkata jó a posztra, passz képessége jó a posztra, kérdés a feje elég e hozzá.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.01.17. 06:23


Sztem amig velemenyes, addig nem annyira bosszanto.
Egyebkent a milan-spal meccsen is adott tizit a biro leszoroitott kezes kezezesre, de videozas utan visszavonta.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.01.16. 23:58


ugrani nem lehet leszorított kézzel. Tény hogy ez már nálam is véleményes, de én SEMMI ilyenre nem adnék. De kérlek zárjuk le. Ígérem nem hozom elő többet a kéz témát, csak ne kelljen már erről vitázni többet. Belefáradtam az egészbe. :( Trigo kiszáll a kéztémából. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.01.16. 23:16


Nézd vissza újra, az elrúgás pillanatában a csípő magasságában volt a kézfeje, majd ez felemelkedik a feje mellé és ott kapja telibe a labda. Ezt csak broki féle bírók nem fújják be a juve ellen, de minden más pályán teljesen egyértelmű büntetőnek kéne lennie.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.01.16. 23:11


mcsabi írta:
Trigoria írta:a mai fociban a gólok lassan fele az új kézszabályoknak köszönhető

Nem kötekedni akarok, de ez melyik szabályrendszerben nem volt kéz?

a Trigo-félében soha, de még pár éve se nagyon. Ha ráb.szod/-emeled a másik kezére pár méterről, az régen nem volt az. Mindegy, lesz.rom, nem vitázni akarok róla, elengedtem már ezt a témát. Ezt is. :)
Kár volt beírnom, amit írtam. :)
Nálam hétről hétre egyre jobban öli meg a foci iránti szeretetemet (pontosabban a nézhetőségét) a szabályrendszer és alkalmazása. És már a távolban sajnos látom a végét feltűnni...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.01.16. 23:03


Ez a kezezés a múlt században is kezezés volt.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég