Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: rageee Dátum: 2020.02.01. 21:14


Nem akarok tovább őszülni .
Ezt a fost mára kinyomom , hogy egy málészájú SAS így megszopat minket 27 perc alatt ????
Ez nem csapat , ez egy fos .
McBride kiszáll .
rageee
 
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2013.01.23. 21:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.02.01. 21:14


Nem akarom védeni de a 0-3 ellenére ez nem Fonseca hibája eddig. Egyébként szerintem visszajövünk ikszre.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.02.01. 21:11


Monchiraci és Fonseca egyék meg amit főztek. Egy jó korban lévő csapatkapitányt nem tehetsz ki a klubtól. Akkor se, ha fél lába van. Ebben a félévben nem forza lesz, hanem amunt!
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.01. 21:07


Ugye, ugye.
Mikortól mehet legálisan a Fonseca takarodj?
Miután fas.ra húzta Inzaghit. ☺
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.01. 21:06


Na, hat ezt nezze, akinek ket anyja van.
Kisertetieswn hasonlit a helyzet a tavalyira, mikor strootman eladasa utan osszeomlott a csapat jateka.

Ritka ellenszenves egy klub lettunk. Lazio, juve... fenyevekkel vannak elottunk szimpatiaban.. :(
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2020.02.01. 21:05


Játékosok nem ,de Fonseca megérdemli hogy ha kitömnek minket, őszintén nem is érdekel..
feram89
 
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.02.01. 21:03


Eddig fasza.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.01. 20:57


Hat igen. Flo nelkul eddig birta a vedelem..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.01. 20:57


Én nem tudtam, de még én sem mentem volna el ennyire kapálni...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8073
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.02.01. 20:54


Atyavilág, jobb lábas a srác. Mancini ezt nem tudta???
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.02.01. 20:52


Mondjuk ez tényleg fura.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.02.01. 20:51


Legalább ma tudom nézni a meccset a spíleren. Flo kezd!
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.01. 20:46


Na, a romai publikum is bekaphatja.
Nem latok egy florenzis molinot se.
Ilyen hitvany szurkolotabornak ilyen hitvany vezetoseg dukal!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.01. 17:59


Jo akkor ne megforduljon, hanem a kapus iranyitsa: kiscsit jobbra, most balra :D
A kolarov utani eset meg sima tizi.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.02.01. 15:38


tomm írta:Akkor ezentul ez a modszer. Meg kell fordulni es hattal leutkozni az ellen. Jajjj, nem lattam draga biro ur!! Ott se votam.... anyam is megmondhassa, hogy jo gyerek vagyok en...

Bmeg!16oson belul, vedo ne kozlekedjen hatrafele,hatranezes nelkul. Vicc.


De tomm, nem lépett hátra a védő. Nézte a labdát és a labda felé mozgott. Kluivert akart beférni elé, ezért keresztezte az útját.

Gondolom poénnak szántad, de a biztonság kedvéért rögzítsük, hogy ha a védő megfordul és úgy próbál szándékosan ütközni, akkor
1. simán kikerüli a csatár
2. ha szándékos a kontakt, akkor szabálytalan.

Itt nagyon nem ez történt.


Akkor már inkább a Kolarov szabi utáni kezezést vitassuk. Az nálam 60-40 százalékbsn 11es volt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.01. 14:48


Bmeg!16oson belul, vedo ne kozlekedjen hatrafele,hatranezes nelkul. Vicc.
sose fociztál? :shock:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.01. 10:52


Akkor ezentul ez a modszer. Meg kell fordulni es hattal leutkozni az ellen. Jajjj, nem lattam draga biro ur!! Ott se votam.... anyam is megmondhassa, hogy jo gyerek vagyok en...

Bmeg!16oson belul, vedo ne kozlekedjen hatrafele,hatranezes nelkul. Vicc.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.01.31. 23:29


egyetértek FR34, kivéve a tizivel. Kluivert rúgott bele inkább.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2020.01.31. 22:20


Kluivert szaladt az üres területbe, a védő hátrált és összeakadtak, egyik sem volt szándékos tett, de ilyenkor már nem a támadófocit segítjük?? nem értem, én akárhányszor nézem meg, nekem ez tizi, de mindegy is, számtalan Dzeko ziccerből be kellett volna lőnie még egyet és pont... értem én h mezőnyben most nem volt olyan rossz, ezt mindenféle stat szépen alátámasztja, csak hát megint kihagyott 3 az ő szintjén ziccert... innentől nekem fölösleges bármilyen stat: Pau Lopez egyet hibázott és nem nyertünk miatta, már vhol olvastam is h a keresztvizet leszedték róla, eközben a bosnyák kábé 40 kihagyott helyzetnél jár, mégis véditek!! Én váltig állítom egy normális befejező csatárra van szükségünk, aki beverdesi, amire a bosnyák nem képes!

mert ezt a sporotot még mindig gólra játsszák, nem pontozásra...
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.01.30. 20:05


huhh, köszi, király írás
sosem figyelek én ezekre
és jah ezt mondtam én is részben, hogy Kluivert rúgott bele a védőbe
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.01.30. 12:09


És még két dologhoz hagy szóljak hozzá, ami eléggé pörgött itt a meccs után/alatt.
Ha a Kluivert esésre 11est kapunk, az rossz döntés lett volna. Nem azért mert nem volt szándékos a védő mozdulata (ez ugye rohadtul nem számít), hanem mert Kluivert legalább annyira felelős volt a kontaktért, mint a védő. Sőt ha reálisan nézzük, akkor sokkal inkább felelős. Örüljön, hogy nem kapott sárgát :)
Dzeko baromi jó volt tegnap. Szvsz Ünder után a legjobbunk. Igen, volt kihagyott helyzete, de a +0,34-es xG nem különösebben rossz (középszar. a szezonátlaga +0,60, ami már rettenet, de ahhoz képest most nem volt rossz). Az agyondícsért Ündernek is +0,21-es mutatója volt a derbin. Dzekonak 8 lövése volt, 80%-os passzpontossága és 4 nyert fejbárbaja. Aktív volt és megfelelően hatékony. A mentalitásával sem láttam bajt. Kifejezetten jó meccset tolt.


Ja és bocs, hogy nem írtam a meccs után. Nem azért mert nem kaptunk ki, hanem mert nem voltam netközelben ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.01.30. 11:49


ericcartmen írta:Még F.Totti értekélésére vagyok kiváncsi, hogy Fonseca hogyan nullázta le taktikailag Inzaghit.


Oh, megtisztelsz, köszönöm.
Én csak tegnap néztem meg, mert külföldön voltam és elzártam magam minden hírtől, hogy végig tudjam izgulni.
Agyonvertük őket játékban. A 60. percre teljesen megtörtük őket mentálisan is. Meglepő volt egy ilyen hot streak-ben lévő csapatot így elkaptunk.
ebben hatalmas érdemei vannak Fonsecának.
Már a Genoa meccs után akartam írni, hogy a labdakihozatalunk óriásit javult. Igyekszem majd részletesebben leírni mit láttam (ha nem felejtem el :)), de röviden már volt is róla szó.
A két CB nyit (egész a box oldalvonaláig kimennek, de néha azon túlra is) Diawara/Cristante belép közéjük, Veretout kicsit elé és attól függően hogy 4-es vagy 5-ös pressing van, Pellegrini is visszalép Vereout túloldalán. Sőt Kluivertnek is vissza kell jönnie, csak Dzeko és Ünder marad pozícióban. Így lesz a 4231-ből 24222. És mindig volt szabad passzopció. A két DB tudott nyitni és nagy tere van Pellegrininek is, ami a kulcs. A srác annyit mozog vertikálisan, hogy nem tudja egy ember követni. Állat jól működött, persze akkor még csak kicsit örültem, mert ugye a Genoa volt az ellenség.

Úgy látszik "tetszett" Inzaghinak is, mert meg sem próbáltak ránk jönni. Immobile maradt zavaróban és mindenki mást visszvett a saját térfelükre, zárni a centrumot és elvenni a levegőt Lorenzo elől. Kibaszott jó jel, hogy a srác ilyen tényező lett egy rangadón. Gyakorlatilag ellene szervezik a védelmet. Mi lett a következmény? Nagyon jó pozícióból tudunk ívelni és ebből volt 4-5 helyzetünk is. A félidő végén és a 60. perc tájékán megpróbált feljebb jönni a Lazio, de nagyon lazán kipasszoltuk őket. Vissza is álltak egyből. Meg kell majd néznem még egyszer a meccset, kicsit nyugodtabban, mert derbyn elsőre nem tudok a taktikára figyelni. De rémlik, hogy Fonsecának erre is volt válasza. mivel nem kellett hátul 4 ember a labdakihozatlahoz, ezért Cristantét feljebb tolta, Spinazzola is maradt fent a vonal mellett, viszont Santon lépett be harmadik CBnek, kifejezetten "labdacipelő" feladattal. Vagy Spinazzola felé nyitottunk hosszabb labdákkal vagy Santon indult meg Ünder és Pellegrini felé. NEm is csinálta rosszul. Korábban Smallingnak volt ez a szerepköre, de neki nem állt olyan jól. Szerintem azért játszottunk korábban ilyet inkább a bal oldalon, mert Veretout jobban visszazár, mint Diawara. De most Cristante ezt megoldotta, Lulicsékat meg folyamatosan terrorizálta a Santon-Ünder-Pellegrini 3as. Lucas Leiva nem tudott besegíteni, mert Kluvertet betoltuk középre. Így a jobb oldalt létszámiksszel támadtunk. Ezért is volt a Luis Alberto->Parolo csere és a hiszti a braziltól, aki ugyan jól játszott, de Inzaghi kétségbeesve kereste a bal oldalukra a megoldást. De nem akarok nagyon belemenni, mert tegnap éjszaka néztem és sík ideg voltam közben. DE 3 dolog azért biztos:
1. Ünder nem csak úgy önmagától volt jó, hanem mert Fonseca megcsinálta neki a meccset. Közös érdem.
2. A Juvét kétszer is okosan pressingelő Lazio ellenünk nem mert letámadni.
3. Fonseca csúnyán f@szra húzta Inzaghit.

Hiányzik persze a 2 pont, de ennek ellenére ritka jó érzéssel álltam fel (=dőltem ágyba) a meccs után.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2020.01.30. 14:27-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2020.01.30. 06:28


Snatch, Augustus C, én is Dzeko fan vagyok. :D
Többször leírtam már a véleményem, és azt gondolom hogy ő a ROMA legendája már most is.
100 gól tuti meg lesz ami önmagáért beszél.
Látni kell, hogy a mi gazdasági lehetőségeink nem engednek nála jobb csatárt ide hozni szerintem...
A derbyn fejelt gólja szerintem extra volt, nem sok csatár mert volna oda menni, és úgy tartani a fejét, talán még Ibra.
Aki 3 bajnokságban tud gólkirály lenni az önmagáért beszél.
Ha azon múlna minden, hogy kiszolgálja ki akkor angliában például minden évben a Cityből lenne a gólkirály...Ez nem ilyen egyszerű. Oda kell kerülni, ott kell lenni akkor abban a pillanatban.
Lehet szeretni nem szeretni ez mindenki saját dolga, de tisztelni kötelező!
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.01.28. 21:56


Szerintem is ez lehet amit Trigo mond. A pályán máshogy viselkedik mint a való életben. Totti könyvéből kiderül, hogy Materazzi is ilyen típus volt. Az életben jámbor a pályán egy állat.

Vagy itt van Kobe. Most nyilatkozta Lou Williams (egykori csapattársa), hogy egyszer amikor kikaptak csúnyán a Portland ellen, akkor elvette a csapattársai Kobe cipőit és kidobta a kukába, mert mondta, hogy ők nem méltók ezt hordani. Meg a neten is van videó, amikor edzésen szidja a csapattársait, hogy gyengék.

Dzekonál a legkevésbé a viselkedése érdekel. Leginkább az zavar, hogy nem elég hatékony. Jó csatárnak tartom, de nem elit. Néha néha megvillan vagy úgy mondom, meg tud villanni. Néha pedig az nb1-be nem férne be. Ettől függetlenül a Chelsea elleni kapás gólja után, megígértem, hogy nem szidom, mert az valami hatalmas gól volt.

Amúgy arra is kíváncsi lennék, hogy Montella hány perc alatt érte el a 101 gólt és Dzeko hány perc alatt érte el a 99 gólt.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.01.28. 01:10


tomm írta:Persze,a vedo nem akarta fellokni kluivertet. Semmi szandekossag nem volt benne. Es? Akkor soha tobbet tizi egy elkesett becsuszasert, merthizy szandeka szerint a labdat akarta es csak veletlenul lett belole baba?
Egyebkent ha a vedot smallingnak hivjak, a tamadot meg cronaldonak, megnyugodhattsz, ez sima tizi. Meg a piros is szoba johetett volna...

lásd a különbséget egy elkésett becsúszás, és egy láthatatlan ellenfél által elszenvedett rúgás között


Augustus C.:
gyűlölködő és őt pocskondiázó kommentekkel
valaki idézhetne egy ilyet, mert nem nagyon rémlik. Bár de, mintha valaki írt volna egy ilyet nemrég. De a többi kritika volt, erős kritika, de kritika csak.

Ugyanolyan hibás gondolatmenet Edin állandó jellegű szapulása, mint az, amikor a világtörténelem egyik legnagyobb sportolója tragikus körülmények között meghal, és fogjuk, és szimplán leniggerezzük, és kvázi őt tesszük felelőssé egy másik topikban.
Mármint másik fórumon , így értetted. Mert nálunk értelmes emberek vannak, és azonnal kizárjuk innen a picsába azt, aki Kobe-ra egy rossz szót is mer mondani. Viccen kívül.

Vagy amikor elvileg nemzetszerető magyarként azt az Ibrahimovicot istenítjük, aki pont a magyar válogatottat szívatta be oly sokszor.
semmi köze a kettőnek egymáshoz. Ibra nem ölte meg senkimet se, nem robbantott ki háborút ellenünk stb. Vagy a te elgondolásod alapján soha egyetlen magyar sem drukkolhat pl a német válogatottnak 54 miatt, vagy az olaszoknak 38 miatt. Ja és amúgy Ibra tényleg Isten. Ezzel nem lehet viitatkozni. :)

Vagy amikor egy Lazionak vagy Internek "szorítunk" - csak azért, h most ne a Juve legyen a bajnok.
ez mindenkinek szíve joga. Te úgy gondolod, hogy ez nem normális itt, én meg úgy gondolom, hogy nem normális a vak hit.

Vagy bemagyarázni, h jót tesz a Serie A-nak és azáltal a Romának is, ha CR a rekordbajnok, amúgy is kb. verhetetlen Juventusba szerződik... :D
attól hogy a gazdaságban nem vagy otthon, attól még ez szvsz így van. És elég sok nagy ember olaszban is ugyanezt mondta. Sőt, most Eriksen INterbe-igazolása is jót tesz a bajnokság nívójának, csak mondom. :)

Ahogyan amikor lesimázunk egy meccset 2-0-ra és van 3 db komment, de ha kikapunk, akkor meg jön 3 oldal ömlengés.
Ilyen a fórumlélek. A jóról nincs mit írni érdekeset, a rosszról van. De elhsizem, hogy viszonyal fiatal regesként (bár lehet régóta olvastál minket már nem emlékszem) ez fura lehet. Régen, 10-15 éve még sokkal lelkesebbek voltunk. Nagyon bennem maradt, amikor egyszer megfogadtuk többen nem is tudom már milyen meccsnél nemsokkal a vége előtt, hogy futunk egyet a ház körül a hóban (mindenki a saját háza körül), ha behúzzuk a meccset. Behúztuk, futottunk. Legalábbis én futottam, és aki őszinte volt az is. :)) De lássuk be, öregszik a tisztelt társaság. Már nem vagyunk huszonévesek, de már harmincasok sem elég sokan :) , és már nem az a gyermeki lelkesedés motivál itt minket nap mint nap a fórumozásnál és a drukkolásnál. Meg még valami: a Roma-drukkerkedésbe szerintem bele lehet őszülni. :)

Kicsit olyanok lehettek itt mint egy család. :) Tényleg csak annyi, h kívülről nem túl kellemes néha idetévedni. :)
ez abszolút így van. :) Kevesen vagyunk, egyre kevesebbben írunk. Ami amúgy azért fura mert:
A legtöbb felhasználó (121 fő) szer. márc. 06, 2019 23:42-kor tartózkodott itt.

de nem megy a Romának mostanság, öregednek a drukkerei, ez van. :(

Tegnap tök jók voltunk, sztem az idei szezonban most játszottunk a legjobban.
így van, én lelkesedtem is kicsit végre :)


és de, mindenképpen írjál a fórumon és olvass. Szimpatikus srác vagy, a család része :) Családi balhék meg mindig vannak. :D


FR34:
1. eric: nem rajta vertem le h nem nyertünk! a lényeg az h a védő és a kapus ha egyet hibáznak, akkor rajtuk mindent levernek azonnal, a csatár bármennyi ziccert kihagyhat ritkán veszik elő... 20 éves focista karrierem alatt mindkét poszton játszottam elég sokat, és ezt tudom igazolni h így van! a védő vagy a kapus egyet betlizik: nincs meg a győzelem, jah h a csatár 4 orbitális ziccert kihagy a meccsen... az belefér...
óó hogy ez mennyire igaz. Én ilyenkor (védőként) le is kussoltatom üvöltve néha az elöl álldogáló és kiritzáló csatárt

3. Sosem tudjuk meg eric, de én azt gondolom h a lehetőségeit jobb százalékban értékesítő támadó, bőven elérné nálunk most is a 30 gól környékét. Dzeko egyszerűen túl sok ziccert hibáz el, hagy ki, olyanokat, amiket ezen a szinten egyszerűen be kell tudni lőni!
egyetértek


amúgy én nem utálom Dzekót. Amikor múltkor láttam nyilatkozni, mintha egy normális csendes jámbor haver lenne. MIndig mondtam, valszeg nagyon jó ember. De a pályán...
Lehet (ha már szegény Kobe szóba jött) átvette a Mamba-mentality-t. A pályán más ember, más személyiség lesz.
"Úgy éreztem, egyszerűen túl sok ez nekem, teljesen összezavarodtam, ezért megalkottam a Fekete Mambát. Le kellett választanom magam valahogy. Ezzel elképesztő mennyiségű feszültség felszabadult, mint egy lavina, úgy gördült le rólam a rengeteg kétely. Végre azt tudtam mondani: »B…a meg mindenki, engem senki nem állíthat meg, aki pedig mégis megpróbálja, azt elpusztítom!«”
Ebből született aztán az úgynevezett „Mamba mentality”, amit a sportvilágban ma már mindenhol ismernek, és ami pontosan erről szól: hogy amikor kell, kizárólag a céljaid lebegjenek a szemed előtt, és bármi áron valóra tudd váltani az álmaidat.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég

cron