Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.01. 17:25


De Fonsecának nem súg ilyenkor valaki a vezetőségből? Nincs ott valaki, aki egy picit is átérzi az identitáskérdést? Lassan ott tartunk, hogy az a Fienga a legrómaibb kötődésű emberünk? Vagy Petrachi?
Így van, tomm, akkor lehetne elfogadni egy ilyen döntést, ha mi lennénk a Juve. Eredmény mindenekfelett. De így 4 és 6 között elég visszataszító dolog ez.
Azt zárójelben tegyük azért hozzá, hogy Santon és Spinazzola is előrébb van MOST szakmailag Flónál, de ez most nem számít.
Szerencsétlen Florenzinek nincsen posztja, ezt kimondhatjuk. Jobbhátvédként sokat hibázik, középpályás Zemannál volt utoljára, szélső támadó pedig nem nagyon lehet a cselezőkészség hiánya miatt.
Kíváncsi leszek, mi lesz vele nyáron...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.01. 17:15


Ha bajnoksagot nyeunk, akkor ok. De ettol olyan messze vagyunk, mint urhajos a melytengeri buvartol....
Az identitasunkat mar reg elvesztettuk. Ez max csak a cseresznye volt a habon, ami egy tortan helyezkedett el.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.02.01. 16:50


h.zsotti írta:... nem csak Florenzit vesztettük el hanem az identitasunkat.


Így van, ez a legnagyobb baj. Hiába játszunk jól, ha ez már nem az a csapat lesz :(

Fonseca nálam is bukott. Mehet a picsába, bármilyen játékot is rak össze. Hianyozni nem fog.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2020.02.01. 14:58


azt hiszem a hosszú Roma szurkolói évek alatt most vagyok a legszomorúbb. Engem nem érdekeltek a hullámvölgyek vagy ha egy egy top játékos eligazolt. a Roma az Roma maradt. mindezidaig. nem csak Florenzit vesztettük el hanem az identitasunkat. Nem tudok ugy leülni h itt ki tudjak emelni egy kedvencet. Regen több is volt egyszerre a pályán. Volt valamiféle kohézió. most rajtunk maradt egy csomo olyan játékos aki nem képes a hátán vinni a csapatom. maradt egy halál unszimpatikus kapitány Dzeko. ez mindent elmond!!! én sztrájkolok
***
ha pedig Fonseca a jövö csapatát akarja épiteni akkor rajta. Innentöl Pellegrini a kapitány had szokja, definiálja a csapat játékát.... mert ha nyugdija elött álló Dzeko veszi kézbe a dolgokat akkor lehet még ennél nagyobb baj is. Nemhogy csapatkapitánynak csapatjátékosnak nem tartom
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.01. 14:47


ok, ezennel én kijelentem olvasva a főoldali Fonseca sajtótájékoztatót: Fonseca a felelső egy az egyben, hogy Flonak mennie kellett, és ezért számomra leszerepelt. Végleg. NIncs visszaút mister. Aki nem képes különbséget tenni egy klubikon és egy akárki között, és csak a teljesítményt nézi, az pusztuljon innen.


. A jövővel most nem foglalkoztunk. Meglátjuk, hogy miként teljesít a játékos, és majd meglátjuk."
ja, mert 4 hónap múlva hirtelen új stílusban, új poszton, megújulva, kétszer jobban térne vissza??! Hazug g.ci.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2020.02.01. 13:19


Sőt olyat is olvastam, hogy a Brescia jobb bekkjét, Sabellit nézegetjük. Szerintem Sabelli még Florenzivel rúgta a korosztályos csapatokban, aztán a Bariban volt 5-6 évig. 8 év után térhetne vissza. Ha...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.01.31. 22:42


F.Totti írta:A Portugáliába kikölcsönzött Antonucci vajon mennyivel rosszabb, mint ezek az ismeretlen spanyol csávók? Annyival mindenképp, hogy ő ingyér' volt...

Annyival rosszabb, hogy római kötődésű. A noname spanyolok érzelem mentes zsoldosok.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.01.31. 13:47


A Portugáliába kikölcsönzött Antonucci vajon mennyivel rosszabb, mint ezek az ismeretlen spanyol csávók? Annyival mindenképp, hogy ő ingyér' volt...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.01.31. 09:14

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.01.31. 08:52


Én nem hiszem el, hogy ez nem valami csúfos tréfa. Florenzi helyére a Lazio nevelés Davide Faraonit próbálják megszerezni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.01.31. 00:28


hopp na ezt nem tudtam, köszi
francnak adnak ki ilyen gyorsan könyvet. Még csak most ért véget a pályafutása.

amúgy Kobe halála szíven ütött rendesen. De Flo távozása rátett egy lapáttal. Együtt a kettő sok a hétre. Előbbit majd az idő feldolgozza. Utóbbit soha.
és mivel már nem vagyok moderátor:
DÖGÖLJÖN MEG A VEZETŐSÉG

Alessandro Florenzi
5 órája ·
Questo sono stato io.
Questi siamo stati noi.
GRAZIE ROMA
https://www.facebook.com/officialasroma ... yMzI3MzEw/
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.01.30. 23:42


DDR-nek már megjelent a könyve, de egyelőre még csak olaszul.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.01.30. 22:14


én most vettem meg Totti könyvét, pont ma. :)
DDR-nek tervben van a könyve, vagy csak általánosan mondtad? Mondjuk belőle kinézem, hogy nem követi a trendet.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.01.30. 21:33


Xaba írta:na tessek klubbhuseg... legyel zsoldos barhol, az eri meg. Szegyen Flo elkuldese

Sensi utolsó pénztelen időszakához sem volt fogható ez a Pallotta korszak. Nem is tudom, hogy volt e valaha rosszabb tulaja valakinek vagy volt e jó döntése Pallottának valaha. Kezdve az elbaltázott mezszponzoron keresztül a stadion mizérián át. Vagy hogy nem tudtak normális edzőt hozni éveken keresztül. Elüldöztek mindenkit. Elüldözték Tottit, tavaly De Rossit és most Florenzit és elüldözték Vicc ez a bagázs.
Totti könyvéből kiderült, hogy amúgy Lamela könyörgött, hogy maradhasson... Hát igen.
Kíváncsi leszek majd De Rossi könyvére, hogy mit mond majd a tavalyi botrányról, kiderül e majd mi történt.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2020.01.30. 20:20


na tessek klubbhuseg... legyel zsoldos barhol, az eri meg. Szegyen Flo elkuldese
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.01.30. 19:55


megint vettünk valaki noname senkit
mi ez a spanyol volna hirtelen?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.01.30. 11:30


Valljuk be: tokeletes hattyudal a pallotta-era lezarasahoz.
Mar nem a szoglet fog az eszembe jutni...

Nulla
Nulla pont nulla
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.01.30. 11:20


Amikor a Sky Sport Italia riportere rákérdezett a játékosnál, Florenzi szomorúan válaszolt: "Érzelmileg nem vagyok kész arra, hogy beszéljek."
Megkérdezték tőle, hogy van-e valami mondanivalója a szurkolóknak, mire keserű mosollyal a következőt válaszolta: "Nagyon sok."

nekem ennyi elég ahhoz, hogy lássam, hogy valami nem stimmel. Nyilván g.cire nem akart menni ő sehova.

Abban a pillanatban, hogy felszáll a repülőre, valami véget ér bennem. Még basszuk ki Pellegrinit is akkor, hogy legyen már tökéletes a rombolás.



DDR-ről meg akkor az a helyzet, hogy ez nem olyan elmaszkírozás volt, amit a végén fel szokás fedni, és haha de jó poén volt, hanem olyan, hogy tényleg csak magának akart kimenni így a meccsre. Ezért még nagyobb respect. Bár akkor lett volna az igazi, ha sosem tudjuk meg, csak majd évekkel később elmeséli.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.01.30. 10:45


:cry: hiányozni fog kicsi Flo :cry:

Valószínűleg ha Spina ment volna most Flo marad, de Peres, Santon, Spina, Kolarov, Flo sok nekünk.
Mondjuk Flo pont tudott volna támadót is játszani, úgyis azt akarunk szerezni .
Szerencsére Suso nem jön megy Sevillába.

Amúgy nem tudom kacsa vagy nem de elvileg Celart hazarendeltük, mert Kalinic béna. Na erre kíváncsi leszek, hogy tényleg ő lesz e Dzeko cseréje. Mutatói mondjuk jobbak mint Kalinicé. Eddig a szezonban 13 meccsen 3 gól.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.01.30. 10:21


A fasz kivan Petrachival és Fonsecával is. Hiába tűnik úgy, hogy Fonseca ért a focihoz, ha a klubhoz ennyire hülye. Persze, lehet sok minden a háttérben, de ha tippelni kellene, akkor szimplán nem tartja elég jónak kicsit Flot.
Lehet hogy játéktudásban nem extra (bár azért senki nem lesz véletlenül 35szörös olasz válogatott), de egy identitását vesztett csapatnak pont az ilyen karakterek jelentik az oxigént.
Ha ezt nem látja a két vezetőnk, akkor egy hangyafasznyival sem jobbak Monchinál. Agyrém.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.01.29. 22:28


feree80 írta:no, holnap meg orvosira florenzi, állítólag sima kölcsön szezon végéig, qrvára se füle se farka így ennek, ebben a formában. :wink: :o

dehogy nincs értelme. Ha el akarják tüntetni az öltözőből, arra ez tökéletes. :evil:
Meg arra is , hogy csökkentsék a klub értékét, a szurkolók számát, meg a nyugalmas éjszakáik számát
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2020.01.29. 21:41


Huhh azért az a Valencia, sírtam értük a két vesztes BL-döntő után! Angulo-t még kihagytátok a felsorolásból, pedig ő se volt kiscsirke :D imádtam őket!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.01.29. 21:22


nem, én ezt nem tudom elhinni. most kezdek berágni már én is.
állítólag sima kölcsön szezon végéig, qrvára se füle se farka így ennek, ebben a formában.

állítólag a folyamatos játéklehetőség miatt.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8070
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2020.01.29. 19:29


no, holnap meg orvosira florenzi, állítólag sima kölcsön szezon végéig, qrvára se füle se farka így ennek, ebben a formában. :wink: :o
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.01.29. 18:18


kivéve ha Pallottának személyes gondja van mondjuk Floval, vagy valamelyik vezetőnek, és az utóbbi időszak kezdetése jelentette békülés után, egyik reggel Trigoriába érkezvén körbepörgőrúgással mégis kiütötte a picsbe Flo a fickót, ami után akárki az edző, repülnie kell. :D
bármi lehet
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég