Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2020.02.13. 22:06


Trigoria írta:
Ferenc10 írta:"Jövőre a Milan beelőz" cimű sztorit lassan 5-7 éve halljuk, sőt állítjuk olyan meggyőződéssel, mintha azt mondanánk hogy holnap felkel a nap.

Én ezt egyedül most nyáron mondtam. De úgy néz ki elkalkulálom én is. De a következő szezon végén vonjuk konklúziót, addig csak tippelgetés mindenki részéről.:)


Ha így haladunk tovább a Milan nem tud olyan rossz lenni h ne előzzön be :D úgyh ezen a játékon és hozzáálláson sürgősen változtatni kell! azért amikor kikapunk hazai pályán a Bologna B-től, ott már nagy a baj...
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2020.02.13. 19:45


mcsabi írta:Ha lesz egy kis időm, majd elsírom magam Petrachi nyilatkozatán, annyira meghatott. Ugyanolyan rossz, mint a kis spanyol elődje volt. Smalling nevezhető talán az egyetlen értelmes igazolásának, a selejteket ő se tudta kirakni, amiből pénzt tudtak csinálni, azok kb. a Sabatini éra utolsó emberei. Ellenben hozott egy Mkhitaryan-t, aki Pastorei magasságokat súrolva képes a csapatot előrevinni (legalábbis az orvosi stáb egyre jobban fejlődik mellettük). Az örmény összesen 35 perccel volt többet a pályán, mint a jó öreg Javier és mérget mernék rá venni, hogy a szezon végén Smallingra nem lesz pénz, de Florenzit eladjuk meg még valamelyik tehetséges ifit, hogy meg tudjuk venni az Arsenaltól ezt a két lábon járó kórcsomagot. Inkább nem is sorolom tovább, mert eljutok a Florenzis és Luca Pellegrinis esetig és még jobban felmegy a vérnyomásom. Remélem Fienga kirakja minél előbb a kóklereket a klubtól, mert így nem fogunk előrébb jutni soha.



Ez a hozzászólás az utolsó betűig igaz sajnos
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.02.13. 11:02


Ha lesz egy kis időm, majd elsírom magam Petrachi nyilatkozatán, annyira meghatott. Ugyanolyan rossz, mint a kis spanyol elődje volt. Smalling nevezhető talán az egyetlen értelmes igazolásának, a selejteket ő se tudta kirakni, amiből pénzt tudtak csinálni, azok kb. a Sabatini éra utolsó emberei. Ellenben hozott egy Mkhitaryan-t, aki Pastorei magasságokat súrolva képes a csapatot előrevinni (legalábbis az orvosi stáb egyre jobban fejlődik mellettük). Az örmény összesen 35 perccel volt többet a pályán, mint a jó öreg Javier és mérget mernék rá venni, hogy a szezon végén Smallingra nem lesz pénz, de Florenzit eladjuk meg még valamelyik tehetséges ifit, hogy meg tudjuk venni az Arsenaltól ezt a két lábon járó kórcsomagot. Inkább nem is sorolom tovább, mert eljutok a Florenzis és Luca Pellegrinis esetig és még jobban felmegy a vérnyomásom. Remélem Fienga kirakja minél előbb a kóklereket a klubtól, mert így nem fogunk előrébb jutni soha.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.08. 22:04


Pedig csak egy kellemeset akasztott. Igazan barati gesztus volt...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.08. 20:54


Florenzi egybőlpirosat kapott. Jogosat.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.07. 21:12


Ferenc10 írta:"Jövőre a Milan beelőz" cimű sztorit lassan 5-7 éve halljuk, sőt állítjuk olyan meggyőződéssel, mintha azt mondanánk hogy holnap felkel a nap.

Én ezt egyedül most nyáron mondtam. De úgy néz ki elkalkulálom én is. De a következő szezon végén vonjuk konklúziót, addig csak tippelgetés mindenki részéről.:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.07. 20:36


Hát ezzel én is így vagyok. (Bocs, Trigo.) :wink:
Nyilván a legkatartikusabb a piszokerős Serie A-ban megnyert scudetto lenne, de azt nem mi fogjuk mostanában megnyerni.
Na jól van, ébresztő, rögtön kezdődik a meccs.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.07. 15:12


snatch írta:Nekem nem kell erős Serie A. Elég egy erős AS Roma.


Amen, atyam!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.07. 15:07


jahh, és ha eljön, könnyű lesz előkapni és rávágni, hogy "na megmondtam" :D

csak maradjon ott, ahol van, még sokáig, és süllyedjen oda a Lazio is. Nem bánnám, ha az Inter és tsai is. Nekem nem kell erős Serie A. Elég egy erős AS Roma.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2020.02.07. 15:05


"Jövőre a Milan beelőz" cimű sztorit lassan 5-7 éve halljuk, sőt állítjuk olyan meggyőződéssel, mintha azt mondanánk hogy holnap felkel a nap.
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.07. 12:55


ugyanezt mondtam szezon előtt: utolsó esélyünk lépést tartani a nagyokkal, ergo elérni a BL-helyeket. Mert ha most nem, akkor jövőre a Milan tuti beelőz, és onnantól nekik nyílik a pénztársca, mi megyünk a levesbe. Azzal nem kalkuláltam mondjuk, hogy idén a Milan még mindig csutkaszar lesz, a Napoli mélyrepülésben lesz, és a Lazio fog szárnyalni (ergo nekik nyílik a pénztárca). Na meg hogy az Atalanta megint ott sertepertél elöl. De a Napoli mélyrepülése miatt idén mégis nagyobb esély van a 4. helyre, mint előzetesen gondoltam. Tehát utolsó esély, meg kell ragadni, vagy hosszú évekre végünk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.02.07. 10:11


Magasra ne helyezzük a lécet a Friedkin éra kezdetén se. Smalling igazából akkor maradna, ha sikerülne kiharcolni a 4. helyet. A téli nagy erősítés láttán, erre sok esélyt nem látok, így az igazán izgalmas a jövő év lesz, amikor védő nélkül, ilyen kiöregedett Mertenseket leigazolva nekivágunk a szezonnak. Sokkal sokkal nagyobb esély van arra, hogy James időben száll ki a buliból, mert innen jó eséllyel süllyedünk vissza 5-10. között ingázó csapattá, mintsem tartsuk a lépést az élmezőnnyel.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.02.04. 09:16


Diawarat úgy tűnik mégis műteni kell és ezzel a szezonjának vége is.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.02.04. 07:16


Trigoria írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/as-roma-megerkezett-friedkin-a-heten-megveheti-a-klubot-2745753

Csak nehogy aztán a Barcát vegye meg. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.03. 23:41

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2020.02.02. 00:46


Szerintem igazoljuk le jobb bekknek Piccinit a Valenciától. Most sérült ugyan, de olasz, sőt még egy évvel fiatalabb is mint Florenzi!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.02. 00:03


sajnos sokszor általánosítok az itteni fórum hangulatából a kinti drukkerekre is. Mi itt nem nyeltük be, lehet kint igen. de nem nagyon tudom elhinni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.01. 23:56


Mar miert ne nyelne be a nep? Tele volt ma a vendegszektor? Tele volt. Lengtek a zaszlok? Lengtek. Volt egy darab florenzis molino vagy zaszlo vagy akarmi? Nem volt. Vagy en legalabbis nem lattam, pedig kerestem.
Emiatt kellene bojkottalni, nem egy hulye uvegfal miatt!
A farkast csereljuk le birkara, az ma mar jobban illik ehhez a klubhoz... :(

Jah. Essunk pofara. Mi ugyis maradunk ezek a b.zik meg csak lelepnek...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.01. 23:45


Mecső írta:Szerintem igenis súgnak a vezetőségből, mégpedig azt amit írtál: Eredmény mindenek felett! Vesztes meccs után, Fonseca sem állhat a főnök elé, hogy igaz kikaptunk, viszont játszattam X római kötődésű játékost. Talán az öreg Sensi tolerálta volna, bár lehet hogy tévedek.

de pont ez az. Hogy a vezetőség nem tudja, hogy ezt a nép nem nyeli be? Hogy ezzel csak a baj lesz? Mert kirakom Flot és hozom helyette Messit, azt benyelik. De noname senkiket? MIndegy, nekem elegem lett.
Remélem nem érünk oda a BL-helyekre. Kövezzetek meg, de süllyedjünk vissza a középmezőnybe. Takarodjon minden nagyágyú a klub vezetőségéből. Tisztuljon meg az eredménykényszertől a klub.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2020.02.01. 21:04


Mikor Totti lelépett valami olyasmit mondott,hogy elkezdték rómátlanítani a Rómát.Ezzel nem ért egyet és lelép!
Úgy néz ki Flo-val bevégezték!
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.02.01. 20:47


Egyértelmű, hogy Pallotta műve ez szerintem. Ahogy Totti kezelték, ahogy De Rossit kezelték most úgy kezelték Florenzit. Ennél semmi sem világosabb. Pellegrini csak azért maradhat, mert neki nincsen akkora befolyása, hangja stb. A szurkolóknak még nem kedvence. De ha nagyobb lesz a csapatnál akkor repülni fog. De az is lehet h lesz előbb egy új tulajunk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2020.02.01. 19:53


Lehet benne valami, csak a miértjét nem tudom
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.02.01. 19:36


Hajlok rá én is hogy lapos az a Föld. De ettől még b@szódjon meg mindenki aki ehhez asszisztált. Persze legfőképpbPallotta, az anyja, a nagyanyja és az összes felmenője.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2020.02.01. 19:06


A Flo-ügy nyílván több dologtól függ.

Egyrészt itt van a játéklehetőség kérdése önmagában. Vajon mit mondhatott az érkező spanyol kontingensnek telefonon Fonseca? Azt, hogy majd én eldöntöm, hogy játszol-e? Tuti, hogy nem. Tuti, hogy valami játéklehetőséget ígért, másként ez nem megy. Flonak meg azt mondta, hogy ilyet nem tud ígérni. Flo pedig elhúzott a Valenciába, mert szeretne az EB-n játszani - bár nem boldog a dologtól. Úgyhogy felesleges a szöveg: valakinek ígér játéklehetőséget, Flonak nem.

Itt van másrészt a jobb bekk poszt. Lehet, hogy Spinazzola megelőzi, de Spinazzola Fonseca elmondása alapján is a bal oldalt preferálja. Másrészt sokat sérült. Itt van Santon, aki jól jön mindig ha be kell ugrani, és most volt egy jobb meccse a Lazio ellen, de azért az első félévben nem egy Panuccit vagy Cafut láttunk a pályán a személyében. Szóval beugrani pont jó. Aztán itt van Bruno Peres, aki továbbra is jó előre játékban, de a büdös életbe nem magyarázza meg nekem Fonseca, hogy az egykori Torino-ász jobb védőmunkát végez mint Florenzi. Az a BP, akit Brazíliába üldöztünk és már ott sem kellett senkinek, saját maga edz csak, visszatér és hirtelen megelőzi Florenzit a sorban. Ez vicc.

Ha üsszeesküvés elméletet keresnék, akkor visszamennék két évvel ezelőttre. Történt akkor valami. Az öltöző elkezdett nem működni. Senki sem tudta mi történt. Pallotta szerintem hozott egy kemény döntést: nem tudja ki és mi és hogyan, de elege lett. Nem kizárt, hogy ellene is voltak éles hangok. Döntött: két év alatt szétdobta az öltöző magját. Kezdődött Ninjával és Strootmannal, aztán DDR, biztos kihagyok játékosokat és Florenzi. Ez az én laposföld elméletem. Nem adok belőle.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Mecső Dátum: 2020.02.01. 19:04


Szerintem igenis súgnak a vezetőségből, mégpedig azt amit írtál: Eredmény mindenek felett! Vesztes meccs után, Fonseca sem állhat a főnök elé, hogy igaz kikaptunk, viszont játszattam X római kötődésű játékost. Talán az öreg Sensi tolerálta volna, bár lehet hogy tévedek.
Avatar
Mecső
 
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.01.27. 14:40
Tartózkodási hely: Csorna

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég

cron