Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.08. 17:53


sn: elkéstél egy kicsit ezzel, és nem vagy elég kemény a szigorhoz
Trigo, ne vegyél erre mérget.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.08. 17:43


Zsolti: nem értek egyet alapvetően
(és csak egy ember lett kizárva innen valaha is. A többi ment vele magától)

sn: elkéstél egy kicsit ezzel, és nem vagy elég kemény a szigorhoz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.08. 17:35


Trigo, nem fogok elengedni semmit, nem kell félni. és való igaz trollkodtam párszor, de időben leálltam. ennyi trollkodás nekem is járt. itt vége a baszakodásnak, jön a szigor.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.08. 17:34


F.totti, nem a cronis temat engedtem el, hanem trigot.
Az a megjegyzes vicces volt, tetszett is valaki ek, szoval volt helye. Es messze nem csak trigo nyomta ezt a cronis temat, nem neki szantam,hanem mindenkinek, akit megnevettet.
Szoktam en ertelmes hozzaszolast irni. Ha van mihez. Most mihez irjak? Nincs jatek, nincs jatekos, nincs edzo. Ehhez mit fuzzek hozza? Erdekesek az elemzeseid, de a jelen helyzetbe, hogy ugy mondjam nincs ertelmuk. Amig santonok kedveert eladjuk a flo-kat, addig minden csak egy hatalmas nagy kupac losz.r.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.02.08. 17:06


SPQR írta:A két állítás között feszül némi ellenmondás. Mitől lenne Pallotta közömbös, ha nem biztos, hogy el tudja adni a klubot?

fogkefe1 írta:
Elküldeni év közben nem fogjuk szerintem. Pallotta már közömbös, úgy van vele szerintem, hogy ezt had ne oldja már meg. Szóval Fonseca helye biztos, a keret biztos.

Friedkin meg szerintrm nem biztos, hogy megveszi a klubbot. Van egy érzésem, hogy ő csak akkor veszi meg ha Pallotta jó árat mond, de az meg Pallottának nem biznisz, szóval van egy rossz érzésem a tulajdonoscserével kapcsolatban.

Mert megbukott és ő is tudja és "mentené a menthetőt" vagy ezt csak mi gondoljuk és túl nagy árat fog kérni. 700-800 millióról olvasni és akkor keresne elvileg 150 misit. 10 év alatt az nem rossz üzlet. De ha mondjuk Friedkin azt mondja 600 Misi lehet Pallotta német mond. Még nem biztos a sztori, de Pallottáról azt érzem, hogy közömbös lett. Nem nagyon szokott a csapattal foglalkozni személyesen, de idén (ebben a szezonban), mintha még ennél is kevesebbet foglalkozna.

Megbukott = 10 év alatt semmi Kupa és semmi stadion, ráadásul a 2-3 évvel ezelőtti csapat elég erős és jó volt, na azt is sikerült lerombolni...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.08. 16:40


Hol van ez attól a nagy "egyházszakadástól", ami sok-sok évvel ezelőtt több ember kitiltásához és lelépéséhez vezetett ?!? Sehun. Ezt te tudod a legjobban, Trigo.
Mi van veletek, hogy ilyen lobbanékonyak vagytok? Én tanítok cigányokat nap mint nap, bammeg...! :)
Megértelek titeket, Trigo és F.Totti, de tommra megorrolni ezek miatt a trollkodások miatt...
Nekem hiányzik F72 és fradista romanista is, pedig utóbbi társunkkal rengeteget vitáztunk a politikai topikban. Hiányoznak. És nem csak azért, mert tudtak olaszul.
Le ne lépjen innen senki, mert kitépem a tökeit.
Tomm meg hadd írjon be nyugodtan céronis trollkodásokat, mert bizonyos szituációkban igenis üt. Nyomsz rá egy szmájlit, oszt' csókolom.
Megosztott a fórum számos kérdésben: Dzeko, Lazio-szurkolás, erős Serie A erős Juvéval, Fonseca, csapatszidás, stb.
És nem mindenhol ugyanazok az emberkék vannak egy táborban.
Én végigmegyek rajta azért is:
1. Dzekót nem akarom sokáig Roma-mezben látni.
2. Szeretném, ha most bajnok lenne a Lazio.
3. Utálom az erős nagycsapatokat: remélem a Juve és az Inter is kiesik a Serie A-ból.
4. Fonseca húzzon a tályog fas.ára.
5. Nem szidom a csapatot, mert már nem vagyok szerelmes belé.
Éljen az AS Roma-FÓRUM !!!
Életem meghatározó honlapja az asroma.hu. Szegényebb lennék nélküle.
Így tovább, snatch! :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.08. 16:25


legyen így
lezártuk

aztán ki ki megy a maga útján
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.02.08. 16:24


A lóf@szt engedtél el te bármit. Igyekeztünk lezárni egy szaros vitát. Aki nem vett részt benne, az is békített. Írtál utolsó és utolsó utáni kommentet is. Majd mikor egyikre sem érkezett válasz, ment a meccs, azzal foglalkozott mindenki, jöttél egy kurva szellemes croni-val. Ez nálad az elengedés.

Építő hozzászólásod rég nincs,bár ma kétségkívül erőlködtél. Attól meg az egyszavas oltogatásaiddal elveszed a kedvem, hogy normális kommentet írjak. Kapod azt, amit adsz hónapok óta. Egy darabig vicces volt, de mert senki nem küldött el a p.csába,gondoltad mehet korlát nélkül. Akkor hagy szóljon.
Téged úgysem érdekel, mert a lényeg hogy a csapatot ne szidjuk. Nem fogom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2020.02.08. 16:26-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.08. 16:19


A csunya reszt visszavontam. Nem olvastam, csak lattam, hogy nekem cimeztel valamit.
Ennek is csak az elso sorat.
De nem hiszem, hogy erre a debilsegre kivamcsi is valaki, en a magam reszerol egyszer s mindenkorra lezartam.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.08. 16:00


mindent látok, de azért csak elolvastad ez előbbit is :D
azt engedtem el, hogy téged meggyőzzünk bármiről is
a trollkodásodat nem
és ne békézz itt nekem bazdmeg ezek után, mert az nem megoldás hogy a kritikáknál félrenézel, de nyomod tovább a beszólásaidat, és már sértegetsz is. Eddig legalább burkoltan tetted, de hát sn-nek hála már nyíltan mondhatod.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.08. 15:44


Szerelmes vagy belem vagy mi van? Aszomtad elwngedtel, delathatoan keptelen vagy nelkulozni a "tarsasagom" Azt sajna nem tudom elkerulni, hogy rapillantsak a hsz-eidre, de csak szolok, hogy nem olvasom el oket.

Beke
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2020.02.08. 16:17-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.08. 15:17


off:

tomm, én a helyedben kussoltam volna
Tudod ok okozat.
F.Totti arra utal (velem együtt) hogy a hónapok óta tartó trollkodásod vezettet ide, hogy már leszarjuk a fórum írott és íratlan szabályait, és dafke neked megyünk minden egyes baszogatásod után.
Nyilván ezzel tisztában is kell, hogy legyél, de láthatóan nem zavar, sőt élvezed.

Sosem hittem volna, hogy lesz valaki, aki 15 év és több mint 23ezer (!) hszem után ki fogja belőlem hozni ezt, de te megtetted. Ügyes munka.

Zsolti: örülök, hogy te mindig játszod a békítőt, elcsapod az élét a vitáknak (hisz ezt tettem én is 15 évig, és ezért is bírlak), de vedd észre, hogy a múltkori tomm cronis hszét megdicsérő beszólásod olaj volt a tűzre (és erre utalt F.Totti is az imént), ergo a polgárháborús övezetben (tudtodon kívül lehet) épp odabasztál ágyúval az épp visszavonuló ellenfélnek. :) :wink: Nehezen hszem, hogy ezt nem láttad.
Szerintem minden rendben van.
pont annyira, mint a csapatnál :)


és akkor itt van snatch, aki szerintem a lehető legrosszabbul kezeli az egészet azzal, hogy eleresztette a gyeplőt, és zöld jelzést adott mindehhez.
(én ugye ezt 10 évig soha nem engedtem meg itt)
Ráadásul ne felejtsük, hogy ő is beállt a trollkodó sorba :)
Ezzel előrevetítve, hogy még durvább lesz a helyzet itt. Részemről egészen biztosan.
Ha nem leszünk megzabolázva, vagy tomm fog távozni idővel, vagy én, vagy F.Totti, vagy ennek bármely kombinációja. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.08. 13:33


F,totti, az ilyen hsz-ekre gondolsz?

F.Totti írta:Mindig mindenért a tulajdonos a felelős. Vagy Isten. Egyszerű ez.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.08. 13:16


Hát én egyáltalán nem érzem polgárháborús övezetnek a fórumot.
Vannak olykor részletes szakmai elemzések, vannak gúnyolódások és trollkodások, vannak káromkodások és dicséretek.
Szerintem minden rendben van.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.02.08. 12:28


Mecső írta:A fórum minősége, lassan a mutatott játékkal vetekszik.


Ja, de minek erőlködni normális kommenttel? Gondolkodni kell rajta, megfogalmazni, hosszan gépelni. Oszt sz@r se kíváncsi rá. Egyszerűbb beszólogatni, kifigurázni mást. Bőven van igény arra is. Jönnek a szmájlik, boldog a nép, menő a júzer.

Elértük a drukkerkocsma színvonalát. Hurrá!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.08. 11:58


Eddig semmi jel nem utal arra, hogy ne venne meg friedkin
Sot! Amiket eddig mondott hataridot, mindig be lett tartva. Legutoljara, hogy jan 26ig vegeznek az atvilagitassal es lass csodat, 27en jott a hir, hogy megtortent es mindent rendben talaltak. Most meg aszonnyak, marciusban megtortenik az aktus.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.02.08. 09:27


Amúgy ahogy Trigo is írta vicces volt, hogy a duplázó Barrow gyereket annyira tisztelték, hogy se a Bologna, se a Roma nem rúgta ki a labdát, ő meg felfázott a hideg talajon.

Nem értem amúgy miért kell szidni Bruno Perest, szerintem Santon gyengébb nála. Peres hajtott és adott is egy gólpasszt. Azt tudjuk, hogy hátul fogalmatlan, de Santon is, szóval nálam Peres a jobb.

Petrachi nyarát szerettem, mert összességében azt gondolram, hogy tudja mit csinál. Pénz nélkül hozzon tapasztalt zsugásokat. Jött is a PL-ből 2 kölcsön, plusz az Atleticotól csere csatár. Szóval én bizakodó voltam.

Azt viszont nem értem, hogy Villarnak és Ibaneznek mi értelme volt. De ez lehet majd csak 2 ev múlva derül ki.

Perezt értem, ő a tipikus Roma igazolás. Hozunk valakit hátha jó lesz, mert ha többen vagyunk jobbak vagyunk. Csak ez nettó hülyeség. Ünder kezdett jó lenni, erre most se ő se Perez nem tud majd játékba lendülni.
Másik oldalt is azért látszik, hogy Perotti és Kluivert se béna, de valahogy sosem jön ki nekik a lépés, talán a sok sérülés és meccshiány miatt.

Rengeteg a sérült és rengeteg a piroslap mostanában, lejtmenetben vagyunk és a csk-t is kiveszik 1 hete. Egyértelmű, hogy összetörtek a játékosok.
Most jön Fonseca szerepe. Egy edzőnek innen a lelki gödörből ki kell húzni a játékosait.
Most kiderül Fonsi milyen edző.

Elküldeni év közben nem fogjuk szerintem. Pallotta már közömbös, úgy van vele szerintem, hogy ezt had ne oldja már meg. Szóval Fonseca helye biztos, a keret biztos.

Friedkin meg szerintrm nem biztos, hogy megveszi a klubbot. Van egy érzésem, hogy ő csak akkor veszi meg ha Pallotta jó árat mond, de az meg Pallottának nem biznisz, szóval van egy rossz érzésem a tulajdonoscserével kapcsolatban.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.08. 08:14


Sztem az nem sziro, minosegi erosites vagy barmi mas kerdese, hanem egyszeru helyezkedesi problema, hogy mikor tamad az ellen, van olyan tamadojuk, akit kb 20 m-re van a legkozelebbi jatekosunk. Persze ativelik neki a lasztit, o meg boldogan elsasszezik vele a 16oson belulre. Ez mindenfelekeppen az edzo hibaja. Ha o mondta nekik akkor azert, hanem ezt az utasitast adta, akkor meg azert mert keptelen ravenni a jtekosait, hogy azt csinaljak, amit o akar. Es akkor arrol meg szo sem volt, hogy a jatekunkban semmifele tudatossagot nem lehetett felfedezni.p
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2020.02.08. 07:20


Mecső írta:A fórum minősége, lassan a mutatott játékkal vetekszik.

pedig én még egy szót sem írtam a tegnapiról :) :wink: na majd most :twisted:
1-2-ig láttam a meccset, addig kifejezetten edző buktatás szaga volt az egésznek.
ugyé múlt hétvégén lett vége a mercatonak, megfogadtam, amíg azt látom hogy a 3 noname kiguglizandó leigazolt arccal(akiket petracsi erősítésnek szánt, nesze fonseca, ebből főz amit tudsz) azt látom, hogy a petracsi&pallotta tandem (fonsecát direkt nem írom ide, mert állítólag ő 2 tapasztalt arcot kért, és kapott 3 zöldfülűt) a 4dik hely irányába húz nem kritizálok, viszont amikor a 7dik hely felé veszi az irányt a roma hajó, akkor kinyitom a számat, hát akkor kinyitom a számat. :)
az ahogy flo távozott, annak a miértje puszta feltételezés, az igazságot a büdös életben nem tudjuk meg, ezzel így nem kívánok foglalkozni, ami viszont tény, ilyen játékosokat igazoltunk és dédelgetünk, kalinics, jézus, peres, peres, cristante, villar, ibanez, santon, ergo ezek vannak itt, és ugye a cél a 4dik hely. leírni is borzasztó. :twisted:

más friedkin, ugye 3-4 hónapja tudjuk, hogy meg akarja venni a romát, az jó kérdés, hogy a téli mercatoban mennyire van benne a keze(szintén nem tudjuk meg), de ha a hatalom átvétel megtörténik, a nyári mercaton mindenképp választ kapunk arra, hogy mi is az irány? középszerűség? vagy egy ambiciózus, fajsúlyos roma?
nyilván nem a roma 2 szép szeméért akarja megvenni a klubot, de ha látja a 2020as évet, biztos hogy felmerült már benne hogy " tényleg akarom én ezt?" a gondolat.

szintén más tészta, maga a 2020as év, kívülről is fájdalmas ezt nézni, látni, de ha belegondolok a játékosok helyzetébe, az még pokolibb, elindul a szezon, úgy tűnik, vezető, edző, játékosok 1 irányba, 1 célért küzdenek, a bl helyért, letolsz egy pofásnak mondható fél szezont(értsd sérülésekkel tele hozol meccseket, közben tolsz jó pár homály meccset is, erre írtuk hogy fonsecának tanítják a calciot) és jön a 2020-as év, 3-4 rossz meccs, mikor a játékosok talpa alól kicsúszik a talaj, az edző kezéből kicsúszik az irányítás, és tudod, hogy bármennyire is szeretnél változtatni, tenni ellene, nem tudsz, mert nincs meg a keretben a kellő minőség, nincs mihez nyúlni(ha megkérdeznék, hogy mondja 1 sztárt a romából, akkor csak dzekot tudnám mondani, senki mást, hiába van kiöregedőben), ami megváltoztassa a szezon és a meccsek menetét, mert ez van most.
hiányzók zaniolo és diawara, hát nekem per pill jobban hiányzik diawara, látva 2 uccsó meccs kpályás kiállításait, és látva azt, hogy mennyire hiányoznak a szűrői kvalitásai.

de hogy vmi pozitívat is mondjak, 7.helynél rosszabbak nem leszünk. :wink:
szezon hátralevő részét meg vhogy majd ellébecoljuk.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2020.02.08. 06:08


Mindig a fejétől bűzlik a hal! A következő tulaj se lesz különb. Pár év alatt ő is kiszed majd 100-150 millát és koccol.
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Mecső Dátum: 2020.02.08. 05:26


A fórum minősége, lassan a mutatott játékkal vetekszik.
Avatar
Mecső
 
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.01.27. 14:40
Tartózkodási hely: Csorna

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.08. 00:43


Mcsabi, abszolut egyetertek veled, csak szep lassan, tenyleg nagyon lassan elegem lett es flo elpasszolasa (santon meg peres? Ez komoly?) Volt az utolso csepp es borult ki nalam a bili...

F.Totti írta:Mindig mindenért a tulajdonos a felelős. Vagy Isten. Egyszerű ez.


Nem ennyire fekete-feher a dolog, nem minden egyes mozzanatert, de lenyegeben igen. Az a felelos, akinek van rahatasa. A takaritot vagy engem is meg lehet nevezni a helyzetert felelosnek, a problema ezzel az, hogy semmifele rahatasom nincs arra, kik a jatekosok, ki a sportigazgato es ki az edzo. Es emiatt semmifele megoldast nem tudok adni. A takarito se. Pallotta vette fol es rugta ki a sportigazgatokat es az edzoket.
Ahogy orban vagy gyurcsany sem felelos a maga idejeben minden piszlicsare ugyert, meg minden elsibolt forintert, azert megiscsak oket tartjuk felelosnek a nekunk nem tetszo aktualis ugyekert.

De kivancsi vagyok, hogy szerinted kia felelos vegso soron alisson, nainggolan, strootman, pellegrini, florenzi eladasaert, petrarchi es fonseca kinevezeseert stb
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.02.08. 00:22


Lehet nyertünk Sensiékkel kupát, de a végére már annyira gázos volt a szitu, hogy szerintem ott kb. Totti és DDR is ment volna, ha nem jön egy mentőövként az amcsi ajánlat. De persze ez csak feltételezés, sosem tudjuk meg mi lett volna ha...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.02.08. 00:21


Mindig mindenért a tulajdonos a felelős. Vagy Isten. Egyszerű ez.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.08. 00:03


mcsabi írta:Nem vagyok egy Pallotta fan, de az elvitathatatlan, hogy a Roma a bajnoki cím óta az ő regnálása alatt lett újra tényező. Ha az amcsik nem emelik ki a csapatot a sz***ból, akkor ki tudja hol lennénk. Egy óriási hibája volt, Monchi kinevezése.


Monchi mikir idejott, mindenki, de tenyleg mindenki azt gindolta, megfogtuk az Isten labat. Nem biztos, higy csak kacsa volt, hogy top klubok is palyaztak ra.
A bajnoki cim ota nyertunk azert kupakat sensiekkel, pallottaval semmit.
De azert van igazsag abban amit mondasz, csak akkor is az van, hogy nincs szeretheto jatekosunk, mert mire megszeretnenk vkit, eladjuk. Akkor is, ha nem kene es nem is akar menni. A romai szuletesu sajat neveles eladasa meg az apa- vagy inkabb csecsemogyilkos megfeleloje a fociban.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég