Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2020.02.15. 21:09


Dzeko miatt (is) írom!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2020.02.15. 21:07


Nyerni fogunk!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2020.02.15. 02:11


Sziasztok!

Én kérem, hogy a helyzetértékelés fantasztikuma után: mostantól nincs negatív világ, de van szurkolás, Forza Roma!

mert itt csak negatív emberek vannak
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.11. 15:37


Pontosan. Ot hibaztatom. L
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.02.11. 15:03


Akkor csak megerősítem, hogy ez azóta se változott. Amúgy a napokban pont Petruzzi is nyilatkozott Dzekoról, hogy a bosnyák nem való csk-nak, miután nincsenek meg azok a kvalitásai, amik egy vezérnek szükségesek lennének. Továbbá beszélt arról is, hogy mennyire örül volna Ibra szerződtetésének, majd áradozott róla egy sort. Szóval Petruzzit üdvözölhetjük az AntiDzeko klubban.

tomm írta:A sajat terfelunk kozepen hogy kaphatja meg az ellenfel tamadoja a labdat ugy, hogy vagy 15m-re nincs tole senki es szabadon galoppozhat a kapunk fele. Egy meccsen tobbszor is. Aztan a kovetkezo meccsen megint tobbszor.

Erről kérdezd Fonsit
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.11. 14:56


Nem az xg kgb cia mutattokkal van itt a problema, hanem, hogy olyan a vedekezesunk, mint egy ovodai lanycsapatnak. A sajat terfelunk kozepen hogy kaphatja meg az ellenfel tamadoja a labdat ugy, hogy vagy 15m-re nincs tole senki es szabadon galoppozhat a kapunk fele. Egy meccsen tobbszor is. Aztan a kovetkezo meccsen megint tobbszor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.11. 14:31


mcsabi, ez nem meglepetés, már sokkal korábban F.Totti is mutatott egy ilyen statisztikát. Ezzel mindenki tisztában van. Mi ezzel együtt szeretjük, vagy éppen emiatt nem. Az én megítélésemen semmit nem fog változtatni az ikszgé mutatója, ahogy annak sem, aki a "viselkedése" miatt rühelli.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.02.11. 11:58


Understaton megnéztem a Serie A-ban kinél hogy áll ez az xG stat, a mi Edin fiunknak a 3. legmagasabb és ki nem találjátok, hogy az egész bajnokságban kinél a legmagasabb a differencia a rúgott gólok és az xG között. Bizony, aki Dzekora tippelt, az jól válaszolt. Pastore éppen kiszorult a top10-ből ebben a tekintetben, de őt nem is ezért akarjuk végre csapaton kívül látni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.02.11. 10:24


Ez csak egy kiragadott statisztika, a meccs egészéről nyilván nem mond semmit. Akkor is lehet jobb xG-d ha 80%-ban az ellenfélnél van a labda.
Csak azért osztottam meg, mert ez érdekes módon eléggé ellentmond a látottaknak. De biztos vagyok benne, hogy Fonseca nem erre fog támyaszkodni, hanem a látottakra..
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.11. 09:55


jaja, még a Torino és talán a Juve ellen is el lehet adni, hogy a játékkal nem volt gond, de a Sassuolo ellen totál csőd volt minden tekintetben. Az csak apró szépségtapasz, hogy a második félidő már nem annyira, de az a Sassuolon is múlott, aki akkor már simán lerendezte a meccset. A Bologna meg minden percben és a játék minden elemében jobb volt.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.11. 09:12


Hát a Bologna és a Sass ellen akármit mutathatnak ezek a statisztikák, de biztosan nem voltunk jobbak. Fura ez. Érezhetően aláztak minket. Persze tudom, hogy a számok nem hazudnak, de Fonseca nehogy azzal áltassa magát ezek alapján, hogy a támadásépítés rendben van.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.02.10. 22:46


xG statisztika az utolsó pár meccsünkről

#ASRoma last 6 matches in #xG terms

#RomaTorino 2.26-2.02
#RomaJuve 2.84-1.38
#GenoaRoma 1.12-1.85
#RomaLazio 2.04-0.74
#SassuoloRoma 2.31-2.49
#RomaBologna 1.83-1.15

xG difference +4.5
Actual goal difference -4
Expected points 11.36
Actual Points 4

Ezek szerint a támadásépités rendben van, a befejezéssel meg a védekezéssel vannak bajok. Szóval sok újdonság igazából nincs benne, max annyi hogy eszerint többnyire jobbak voltunk mint az ellen.

Amúgy Fonseca tuti variál valamit a szombati meccsre, de hogy mit és mennyire fog működni, az majd szombaton kiderül.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2020.02.10. 05:05


nálam kétféle kimenetele lehet a meccsnek, vagy játszunk 1 olyan szerencsétlen meccset mint a lazio ellen, vagy egy laza ötöst hint az atalanta.

amúgy mancinit várom a kpályára, és a változatosság kedvéért őt fogja kiállítani a spori.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.02.09. 16:17


Akkor jöjjön vissza mindenki, kicsit megkövezzük Zsoltit és folytatódhat a csevegés normális keretek közt.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.09. 14:11


Tomm, azt Trigo nekem és snatchnek címezte. Viccesen. Egy mákszemnyi személyeskedés sem volt benne.
Amúgy jó teszt volt ez az egész. Most már egy kicsit érthető, hogy bizonyos népcsoportok miért ugranak a nem polkorrekt beszédekre.
Ha mi ilyeneken vitázunk, akkor nekik sokkal nehezebb benyelni a kritikát.
És így van, snatch. Köszönjük. Most már le vannak fektetve a követelmények, tartsuk be őket.
(Tomm, itt védelek, bas.ki, te meg a tényeket visszanézve beírod, hogy valamit én robbantottam ki. CSSSSS!!!) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.09. 10:53


Felek tole, azon nincs sok beszelni valo:
Ugy elvernek minket, mint szodas a lovat...
On di ador hend, a nagy/nehez meccseken meglepoen jol teljesitunk.
Szoval teljes lutrinak tunik.
En arra szavaztam, hogy nagyon elkapnak minket
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.09. 10:28


Most, hogy mindenki megmagyarázta a saját igazát, és azt is, hogy itt már nincs normális moderátorkodás, szépen kérek mindenkit, hogy mellőzzük croni és tsai Serie A-ra gyakorolt hatásainak elemzését. Ismerjük az álláspontokat, le lehet zárni a témát.

Lehet a Romára, és a soron következő meccsre összpontosítani.
Köszönöm
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.09. 08:43


De vicces,mert most visszaolvastam.

Zsolti,az egesz pont a te hsz-eddel kezdodott. Es ha valamit le kene tiltani az trigo reakcioja, mikor azt mondta: balf.szok vagytok. Ami egyreszt szemelyeskedes masreszt egyedul csak te irtal akkor, szoval a tobbes szam sehigy sem allta meg a helyet. Es en rohadtul nem trollkodtam, ertelmesen, tobbsoros hozzaszolasokat nyomtam. Legalabbis egy ideig, de utana sem csak a trollkodasbol allt a mondanuvalom. Csak most ram lett locsolve ez az egesz baromsag. Nekem mindaddig nem is.ment fel a pumpa, amig itt, az as roma forumon nem kellett azt latni, hogy merda roma.
Teesenek csak visszaolvasni!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.09. 08:29


Soha nem mondtam, hogy croni nem tesz jot a bajnoksagnak. A jo jatekosoktol (es edzoktol) lesz jo a bajnoksag. A romanak mar nem. Legalabbis direktrbn biztosan nem. Mielott idejott volna, erkeztek hozzank jo jatekosok. Miota itt van, alig. Pedig allitolag pont forditva kene lennie. Ebbol latszik, hogy nem az ellenfelnel jatszo jatekosok, hanem az aktualis csapat penzugyi helyzete, edzoje es sportigazgatoja szamit. A legszebb pelda a psg.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.09. 07:46


Trigo, azon agyalok itt, hogy mit tehet ilyenkor egy moderátor. Mert ugye csúnya kifejezések személyekhez szólva nincsenek. Mert nincsenek.
Be kellene tiltani a trollkodást? A gúnyolódást? Hogy?
Minden ebből a Serie A-nak és a Romának jót tesz Cé Roni dologból indult. Nem lehet, hogy amennyire nektek felment a pumpa tomm "értetlenségén", úgyannyira őt is baromira idegesítette, hogy sokan jónak tartjátok ezt? És ő így adta ki a frusztráltságát.
Nem megoldás az, ha nem olvassátok el a hsz-eit. Valóban túltolta a biciklit, én is túltoltam ezzel a hülye Lazio-bajnok dumával. Csak én tudok "bocsánatkérő" és magyarázó hsz-eket írni, ő meg még a magyarázat közben is trollkodik kettőt. Ez van.
De amúgy ezek után ő is fog változni egy kicsit. Szerintem.
A Serie A-nak lehet jót tett Cé Roni érkezése, de a fórumnak nem.
Úgyhogy húzzon el a pi.sába. :)
(És vigye Dzekót is.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.09. 01:16


Cejas - mondjuk most azért is van sok komment, mert nagy meglepetésemre összebalhéztak páran. 7 éves itt létem alatt ilyen még nem volt és meglepett, mert azt hittem ez arról szól ez a fórum, hogy legtöbben nem is ismerjük egymást mégis barátok vagyunk. :D
Mi is azt hittük. :) És amióta a fórum létezik, azóta nem volt ilyen (vagy idejében eltüntettem , elfojtottam :wink: :D ). De nincs már igazi kontroll a hszek felett, ezért (is) történhetett meg.

Itt az ideje lehiggadni. Pár nap múlva majd jövök kulturált(abb)an trollkodni.

Csatlakozom, én is offolom magam egy kicsit. Nem óhajtom tomm hszeit még látni sem, nemhogy olvasni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.02.08. 23:06


Egyetértek Zsoltival, legyen bajnok a Lazio... a serie c-ben minél hamarabb, minél többször. Az nagyon nem hiányzik, hogy Rómában a bugyikékek táncikáljanak és ünnepeljék a scudettot a colosseumnál. Még a gondolattól is kiráz a hideg.

Ami az Atalanta elleni meccset illeti, hétvégén Florenzi eltiltás miatt nem lesz, így kipihenten várja majd azt az összecsapást. Remélhetőleg legalább egy x-re jók lesznek Bergamoban és a visszavágón továbbjutást várok. Amunt!
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.02.08. 22:51


Cejas - mondjuk most azért is van sok komment, mert nagy meglepetésemre összebalhéztak páran. 7 éves itt létem alatt ilyen még nem volt és meglepett, mert azt hittem ez arról szól ez a fórum, hogy legtöbben nem is ismerjük egymást mégis barátok vagyunk. :D

Atalantát pedig verjük 2 góllal. Már kijárna nekik nagyon. Valahogy mindig úgy játszanak ellenünk, mintha a Real lennének. Szerintem nem lesz taktika szerkezet váltás, csak annyi lesz h nyerni akarunk majd. :D Fonseca úgy feltüzeli a srácokat hogy sima meccs lesz ide, 2-0 vagy 3-1.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2020.02.08. 20:09


Én mint AS Roma szurkoló elhatárolódom Zsolti kettes pontjától!

Több hozzászólás két nap alatt, mint amikor bajnokok lettünk. Akkor még nem volt fórum bocs. Vagy volt?

Kolarovnak igaza van. Le kell hajtani a fejet, nyomni a pedált és nem drámázni. Ami volt volt. Ennek ellenére Snatch kiírhatna egy szavazást az Atalanta meccsre. Igazán kíváncsi vagyok mit csinál Fonseca. Mert megy a ködösítés, hogy mentális probléma, de aztán látszik hogy taktikai is és minden együtt.
A szavazás mondjuk: vajon milyen eredmény születik az Atalanta ellen:
a) Fonseca taktikát vált, a játékosok hajtanak, sima kétgólos győzelem.
b) Fonseca taktikát vált és meglepi az Atalantát egy sündisznó védekezéssel - az eredmény egy döntetlen, ami jelen helyzetben és ellenféllel szemben nem rossz
c) Az Atalanta spórol, így csak 1-2 góllal győz simán
d) Az Atalanta nem spórol, mert nem szokása - nagy zakó és 2 hét ritiró sajtócsönddel erősítve

Jajj. A hozzászólások mennyiségéről még eszembe jutott. Tényleg lehet, hogy pszichiológia: ha nyerünk a SPAL ellen 3-1-re, akkor van két hozzászólás. Ha van egy ilyen csoda minisorozat, akkor pezseg a fórum. Vajon a Juventus fóruma hogy néz ki? Fél év alatt 50 hozzászólás? "Ezt is megnyertük." "Fenébe, idén a kupát is hozhattuk volna, suta egy banda, Sarri monnyon le." El nem tudom képzelni.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.02.08. 18:55


Itt az ideje lehiggadni. Pár nap múlva majd jövök kulturált(abb)an trollkodni.

SPQR, mcsabi, fogkefe, feree, stb. respekt. Folytassátok.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 39 vendég

cron