Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.20. 22:56


dehogy akarlak meggyőzni, csak nem szabad elkiabálni a dolgokat :D
én bizakodó vagyok (próbálok az lenni)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.20. 22:54


Fujj, de rossz meccs volt. Ezek ugy elvernek minket, mint szodas a lovat.
Jo,meggyoztetek, hetvegen jon egy kenyelmes, szep szabasu zako...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.20. 22:43


tomm írta: mert otthon jatszunk a lecce ellen. Kulonben...

a Lecce sorozatban 3 győztes meccs (köztük egy napoli elleni idegenbeli 2:3) után érkezik az Olimpicóba, mi 3 sorozatos serie a zakó után várjuk őket...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.20. 22:41


ja, néztem a Gent formáját, és oké, hogy belga bajnokság, de sorozatos győzelmek. Örülnünk kell majd a kiszenvedett 1:0-nak.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.20. 22:28


Nehéz ennek a csapatnak tiszta szívből szurkolni. Le a kalappal újfent azok előtt, akiknek őszintén megy.
Mentálisan át kell vészelnem egy időszakot szerintem. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.20. 21:56


A Lecce elég jó formában van mostanság, tomm.
Úgyhogy várjunk azzal a zakóval. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.20. 21:53


Megint total otlettelen a jatek es olyan hibakat ejtenek, mintha vmi megye 2 -ot neznek.
Hetvegen csak azert nem lesz zako, mert otthon jatszunk a lecce ellen. Kulonben...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.20. 21:52


Állítólag nem rossz kis csapat most ez a Gent. Valóban. Milyen szép kis akciókat vezetnek ?!
Az Olimpicóban a félidei fütty 1-0-s vezetésnél is árulkodó...
Miért nincs egy jó félidőnk legalább hazai pályán mostanság ?
Szerintem baromi gyengék vagyunk megint, kellemetlen ez egy ilyen ellenféllel szemben.
Bár mivel lassan ők a mi szintünk (nem vicc), nem is olyan rossz ez az eredmény.
Bocsánat, hogy vezetésnél is negatív vagyok, de ez egy híg fos eddig.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2020.02.20. 21:51


Ugyanakkor olyan mintha emberhátrányban játszanánk. Elég bénák eddig, de valahogy a pálya minden szegletében túlerőben vannak. Megint nem látszik mit akarnánk játszani. Otthon...
Már rég nincs az a széttámadjuk az ellenfelet a saját területén játék. Védekezünk, aztán szenvedünk a labdával és próbáljuk elkerülni, hogy elvegyék azt tőlünk.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2020.02.20. 21:36


Perez gyerek ügyes. Nemcsak a gólja miatt.
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2020.02.20. 21:21


Goal! Goal! Goal!

Csak hogy az eredmény függvényében ne a cserepad szerepeljen itt.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2020.02.20. 21:05


Jo a cserelad: 2 kapus, 2 vedo, 5 csatar
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2020.02.17. 14:20


hoppáré, amit lentebb írtam saját kútfőből jött :)

de ezek szerint mások is így látják
https://romapress.net/2020/02/17/petrac ... roma-exit/
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2020.02.17. 14:02


pedig 100% hogy nyáron eladják cundert hogy az ffp helyén legyen, ha az sem elég, ott van még zaniolo, diawara és pellegrini.

igazából a történet majd ott lesz érdekes, ha a takeover megtörténik, hogy merre is tartunk? és mik is a célok?

amúgy olvastam 1 cikket, abban azt emelik ki, hogy fonseca támadó focit akar tolni, csak annyi a bibi, hogy olyan játékosokkal akarja elérni, akik nem képesek gólokat szerezni.

petrachiról meg annyit, kevesebb pénzből legalább akkor homályokat tol mint féreg moncsi, és abban se lennék biztos, hogy jövőre ő lesz a sportdiri, azért volt 1 hónapja, hogy a 3 pénznyelőből kiszálljon vmilyen formában(minimum kölcsön), oszt mégis itt vannak :arrow: pastore, jesus, kalinic
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.02.17. 11:17


Legyetek ti is optimisták, mint Fonsi! 6 pont nem ledolgozhatatlan, csak figyeljétek a Napolit, 14 meccs alatt simán meglesz nekik.

Számomra a nyár egyik hatalmas kérdése, hogy Petrachi tényleg lesz-e olyan idióta, hogy eladja Ündert. Nem mondom, hogy a politikai megnyilvánulásai után is még mindig a legnagyobb kedvenc a török, DE 22 évesen egy sérülés után a portugál nem hajlandó pályára engedni, mégis mit várnak? Meccsek nélkül nem lesz formában, úgy meg jó, ha 25-30m-t kapunk érte. Perez leigazolásának az ég világon semmi értelme nem volt, Ünder Flo és Antonucci is tudott volna azon a poszton játszani. Ellenben ott vannak a jelenlegi csatáraink, akikről inkább szót se említenék.

Nem mellesleg tavaly a 24. forduló után az 5. helyen állt a csapat, nézzük a különbségeket:
Lemaradás a 4. helytől: 3 pont vs 6 pont
Pontok száma: 41 pont (11w, 8d, 5l) vs 39 pont (11w, 6d, 7l)
Gólarány: 46:31 vs 43:32

Akkor jött egy Frosinone elleni győzelem és egy Lazio elleni bukta, majd a Porto elleni kiesés, aztán EDF repült, holott előtte 4 meccses győzelmi sorozata volt. Nem sírom vissza EDF-et, de nem látom a türelem okát Fonsecaval szemben. Friedkin remélem minél előbb átveszi végre az irányítást és kirúgja ezt a stábot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2020.02.17. 14:05-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.16. 14:43


Augustus C:
Telitalálat hsz.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.16. 12:22


Igen, cejas, ezekkel (is) egyet lehet érteni.
Ha elhoznánk az Atalantából Djimsitit, De Roont vagy Ilicicet, nálunk ugyanolyan semmilyenek lennének, mint Cristante vagy Mancini.
És várhatunk mi itt egy nyári kitakarításra, nyilván szó sem lehet ilyesmiről.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2020.02.16. 11:58


Teljesen természetes, hogy ha egy csapat rosszul szerepel, akkor a támogatói is elpártolnak. Máshol is olvastam, hogy megfáradtak egy kicsit a meccsek nézésével sok év/évtized során. Ugyanakkor ez Roma, nem a Real Madrid, nem fogunk minden évben a bajnoki elsőségért hajtani és nem lesz fujjolás, ha nem nyerjük meg a bajnokságot, BL-t és a kupát ugyanazon évben. De abszolút megértem, ha valaki mással tölti az idejét. Munka, család, hétköznapi hülyeségek: a hétvégi kikapcsolódás sokat számít. De mi van, ha ez még több stressz, idegeskedés, bosszankodás? Megértem.

Atalanta. Az elmúlt 2 évben elhoztunk kettőt a legjobb játékosaikból. Ott jók voltak, erre szereztek helyettük olyan játéksokat, akik még jobbak, nálunk pedig nem muzsikál Christante és Mancini azon a szinten, amit vártunk. Az Atalanta egy egymásra találás: edző - csapat - vezetőség - játékstílus. Bejött. Amíg adottak a szereplők, addig marad is ez a kohézió. Kétlem, hogy Gasperini ilyen sikeres lenne más csapattal (hacsak nem 2-3 év alatt, de csak az ilyen középcsapatoknál van erre idő, nálunk pl. nincs).

Nálunk pont az ellentéte igaz. Össze-vissza igazolások vannak, nem nézve azt, hogy kinek és hova. Ha valakiben látnak tehetséget és megszerezhető, azt elhozzák. Hogy nem illik a csapatba? Milyen edző csapatába? Lehet, hogy jövőre másik edző lesz. Nem értem miért nem lehet egy edző keze alá dolgozni és majd meglátjuk hol tudja használni játékot játszani. Ez biztos nem így megy például az Atalantánál. Sokszor megy a kapkodás is. 3 jobb bekk? Minek? Spinazzolát akkora lelkesedéssel és örömmel mutatta be Petrachi és fél év után már adtunk is volna túl rajta. Mi ez ha nem kapkodás? Ráadásul rossz aránnyal. Sabatininek is volt mellényúlása, de arányaiban a jó oldalra tolódott. Most pedig túl sok a mellényúlás. Van egy gigantikus méretű és felében használhatatlan keretünk tele lyukakkal. Ez probléma.

Fonseca nem tudom mennyire probléma, mert senkinek nem adtunk elég időt. EDF-et tavaly kitettük, de Ranierivel sem lépett előre a csapat. Hullámhegyek és hullámvölgyek. Én azt gondolom, hogy most nagyon szedett-vedett a keret: sokan vagyunk, nem tudják a játékosok a helyüket, hiányoznak vezéregyéniségek, hiányzik a kötődés, hiányzik a kiegyensúlyozott teljesítmény és van sajnos sok középszerű játékos. Én ebben látom a fő okot. Mindig tologatjuk a ballasztot magunk előtt, de nagytakarítást nem tudunk csinálni. Vannak játékosok, de ott nem jó, ott sem igazán, talán akkor... Tudatosabb és jobban az edző keze alá dolgozó mercato kellene.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.02.16. 11:40


Augustus C. egyetértek. Fáj nagyon, hogy ez lett a BL elődöntős csapatból és fáj az is, hogy Fonseca szerint a Perotti-Villar csere fogja megmenteni a csapatot, meg az is fáj, hogy Perez a Roma játékosa.
Villar csere max akkor működne, ha ő a következő Messi. Egy spanyol 2-ből jövő 21 éves csávó majd biztos megnyeri a meccset.
Ennél szerinrem a Perotti - Ünder, Perotti - Kolarov, Fazio - Kalinic, Pellegrini - Kalinic csere mind jobb lett volna.

Pellegrini amúgy nagyon szürke idén (2020). Ha megy a csapatnak megy neki, ha nem megy a csapatnak, nem megy neki se. Fordítva nem írom le, mert annyira nem jó.

Kluivert amúgy tetszett nekem, valaki írta, hogy szürke. Szerintem benne még mindig van kakaó. Nyáron sírni is fog szerintem, hogy adjuk el és ahova majd megy (tipp: Spanyolország) ott jó lesz. Látom rajta a fejlődést. Első évében 0 volt, de most már látszik rajta h nagyon technikás, jól cselez, piszok gyors és neki vannak a legjobb keresztlabdái. Simán vele rugatnám a szabadott, Pellegrini szerintem kaput nem talált még a szezonban.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2020.02.16. 11:05


Liverpool amerikai tulajdonosi kör kezében van...

17 évnyi meccsnézés után jutottam el én is oda , hogy kb októberben láttam újra Roma meccset!
Pár hónapja már hozzá se szóltam itt , mert ugye úgy elég nehéz ha nem nézem a játékot! De Titeket azért rendszeresen olvaslak , tájékozódás céljából is meg úgy megszokásból is!

És mivel 2 éve a labdarúgásról is leszoktam ( kivétel még a csapat meccsei voltak ) , mára már más sportokat nézek !

Szomorú de ez van! Utolsó szép emléknek a Barcelona elleni visszavágó maradt! Meg az előtte lévő számtalan régi ...

Ti pedig ne veszekedjetek itt , jó olvasni mindenkit a stílusával együtt :)
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.16. 09:22


Augustus, érthető és védhető a csalódottságod, de azért egy kicsit sok lett a negatív jelző a végére. :wink:
Schick a válogatottban és a Lipcsében is jól teljesít.
Volt nekünk DDR-Nainggolan-Pjanic-Strootman középpályás sorunk, mégsem tudtunk még a scudetto közelébe sem kerülni, nemhogy Bl-t nyerni. A legerősebb keretünk is mindig csak leste, hogy mit csinál a Juve és előtte az Inter. Volt itt Salah is, de a végére már annyi veszélyt jelentett a kapura, mint Kluivert.
Tény, hogy valami nem működik. Az edző nem túl szimpi, a csapat olykor kimondottan taszító, a vezetőség pedig patikamérlegen kezeli a klubot, hiszen amerikaiak.
Én ezért mondtam mindig, hogy ha nem olasz, akkor ázsiai, arab vagy orosz tulajunk legyen, de semmiféleképpen sem amerikai.
Sza.ság van, az tuti.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2020.02.16. 06:40


Na ez igen! Ez egy hozzászólás! Ami a legfájóbb,hogy sajnos igaz. Illetve nekem az még jobban fáj,hogy ez az általad TÖKÉLETESEN minősített jenki ,aki tönkretett mindent,még így is keres 100 millát,ha sikerül eladnia a klubbot.
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2020.02.16. 00:47


Zsolti írta:Amúgy az nem csak a vezetőség hibája, hogy gyakorlatilag alig ülnek az igazolásaink.

Kizárólag a vezetőség hibája - ha egy sportigazgató báb vezetőségi tagnak számít. Már pedig nyilván az. :) Pl. egy Alisson-Florenzi-Marquinhos-Rüdiger-Kolarov; De Rossi-Pjanic-Nainggolan; Salah-Dzeko-El Shaarawy felállással BL esélyesek is lehetnénk, oszt nem a Wolsberger ellen szenvednénk az EL-ben. A Chelsea most vette meg Ziyechet 40-ért, mi meg 3 éve 42-ért a Juve orvosiján már megbukott beteg, antifutballista, labdában felbukó, 50/2-es középcsatárt, az azóta már kölcsön is adott Shicket, miután nem tudtuk lealkudni 37.5-ről 35-re a ma már 150-et érő Mahrezt, meg Nzonzit hoztuk 30-ért, akit a Galata is fél év után elküldött a picsába valami francia kiscsapathoz stb. stb. "Jöjjenek fiatalok, ez a nulladik év" mondja Petra, de ha pl. Villar beválik, úgyis eladja az értékéért, ha meg szar, úgyis rajtunk ragad. Smalling formája is azért ingadozott az átigazolási szezon alatt, mert a 13 milliós viccolcsó ajánlatra nekiálltunk alkudozni, h 11+1.5 bónuszok, ő meg bizonytalan, ennél jobbat hova csináljon, nem is érti ő se ezt a bohózatot... Hihetetlen... Ilyen gyenge kerete utoljára amúgy Zemannak volt mint most Fonsecának. Lehet Monchizni, de most télen is a spanyol másodosztály csapatába se kellőek közül (!) szemezgettünk, majd igazoltunk (úgy, hogy ez egy BL elődöntős csapat volt 14 hónapja, tegyük zárójelbe). Mégis, ki gondolta azt Petrachin és Fonsecán kívül a Világon, hogy a szezon legfontosabb meccsén, az Atalanta ellen majd Villar és Carles Pérez csereként beállva, hátrányból 3-at verve (ennyi kellett volna ugyanis a 2-1-es állásnál a jobb egymás elleni eredményhez a 2-4-hez, mert az elsőt 2-0-ra nyerték az Olimpicoban, és az Atalanta gólkülönbsége 20-al jobb mint a miénk, vagyis ha verjük a Juvét és az Intert ők meg kikapnak ellenük az is kevés) dönti el ezt a meccset a javunkra?! Hogy a kurva életbe nem látja ezt senki??? Bocsánat.

Én amúgy 22 évnyi szurkolás után fogadtam meg ezen meccs után végleg, hogy innentől nem nézek AS Roma meccset... Azt figyeltem meg, hogy a csapat sikertelensége kihat az életre, és tulajdonképpen mentálisan mérgezi meg az embert a csapat. Ilyen minden 2 évente 1-7-ező, sok ACL horrorsérültes, stadiont megépíteni 10 év alatt is képtelen, kupát sosem nyerő, abszolút sikertelen, lúzer, ígérgetős, magyarázkodós, össze-vissza hazudozós, önmagát direkt gyengítő, világklasszist sohasem igazoló, a saját anyját is eladós, a csapathoz kötődő Rómaiakat szándékosan eltávolító, becstelen, szerethetetlen, lelketlen, elképzelés nélküli csapatot nem lehet támogatni.
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2020.02.15. 23:26


Lassu mint en ket sorrel a kezemben...
Most kulminalodott a banalitasa
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.15. 23:00


Amúgy az nem csak a vezetőség hibája, hogy gyakorlatilag alig ülnek az igazolásaink.
És itt most nem Villarra, Ibanezre és Pérezre gondolok.
Ünderből nem lett nagy zsugás, Kluivert kimondottan súlytalan és haszontalan. Mancini hoz egy átlagot, Cristante semmi extra, Veretout semmi extra.
Kalinic meg az örmény nyilván vezetőségi baki, de mindenki nem. Nincs szerencsénk, ezekre futja.
Majd ha egyszer Florenzi elkezd beszélni tíz év múlva, talán többet megtudunk.
Most még nagyon homályos minden.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég