Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.24. 20:39


hááát, én ennél azért optimistább vagyok, most még továbbjutunk az EL-ben, de a legjobb 16 lesz a végállomás. Max szerencsével még a legjobb 8 meglehet, de azon túl már nem. A bajnokságban én sem vagyok már sokkal optimistább, talán annyi, hogy a mostani, 5. hely meglesz.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2020.02.24. 19:14


Csütörtökön kiesünk és nagyon nagy szerencsével meglesz a hatodik hely. Ez a valóság sajnos!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2020.02.24. 17:09


F.Totti írta:Tekintsünk el tőle, hogy jelenleg a legjobb formában lévő olasz csapat az Ata, mi meg...
Játszunk Nápolyban, Milánóban és fogadjuk az Intert és a Juvét. Tegyük fel hogy feltámadunk. 6 pont akkor is le fog menni így vagy úgy.
Az Atalanta meccsei:
Sassuolo (o)
Lecce (i)
Lazio (o)
Udinese (i)
Napoli (o)
Cagliari (i)
Sampdoria (o)
Juventus (i)
Brescia (o)
Hellas Verona (i)
Bologna (o)
Milan (i)
Parma (i)
Internazionale (o)

Buknak ők ebből négy és felet? Eddig összesen van 5 zakójuk. Mondjuk ja, tényleg kb annyi az esély rá, mint az EL győzelmünkre.


ne számolgass, nálam a 2 csapat közt 2 számjegyű lesz a különbség a bajnokság végén.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.02.24. 13:58


Nem vagyok rola meggyozodve, hogy az ata tovabbra is tudja majd tartani a tempot. Foleg, hogy tovabbjuthatnak a bl-ben. Ez konnyen visszauthet a bajnoksagban. Csak sajnos nem latom, hogy mi hogyan tudnank elni a lehetoseggel. Tegnap sem a formajavulas jelei mutatkoztak,csupan a nagyobb csapatok nem gyozhetik le folyamatosan, formatol fuggetlenul. Bizakodom, de erosen ketlem, hogy csutortokon tovabbjutunk es, hogy hetvegen pontokkal ternek haza a sracok.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.24. 11:51


kikaptak otthon a SPAL-tól is, hátha....bár az inkább volt szezonközbenmégbeleférő bunda... na mindegy, a remény hal meg utoljára :D bizakodásból meg már jók vagyunk :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.02.24. 11:39


Tekintsünk el tőle, hogy jelenleg a legjobb formában lévő olasz csapat az Ata, mi meg...
Játszunk Nápolyban, Milánóban és fogadjuk az Intert és a Juvét. Tegyük fel hogy feltámadunk. 6 pont akkor is le fog menni így vagy úgy.
Az Atalanta meccsei:
Sassuolo (o)
Lecce (i)
Lazio (o)
Udinese (i)
Napoli (o)
Cagliari (i)
Sampdoria (o)
Juventus (i)
Brescia (o)
Hellas Verona (i)
Bologna (o)
Milan (i)
Parma (i)
Internazionale (o)

Buknak ők ebből négy és felet? Eddig összesen van 5 zakójuk. Mondjuk ja, tényleg kb annyi az esély rá, mint az EL győzelmünkre.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.24. 11:22


ahh, El tuti nem lesz meg. Én inkább hiszek a 4. helyben, de komolyan. Jó, nem a Lazio kipukkadásában, mert az már akkorát nem fog pukkanni, max elkezd kicsit ereszteni.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.02.24. 11:14


Nyilván ez a cél. Csak épp a szezon már elment. Az EL maradt az egyetlen reális cél, de oda óriási változás kellene, nem sok apró lépés.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.24. 11:12


de ha talán sikerülne 2-3 meccs alatt felépíteni megint kicsit az önbizalmat, még a nehéz meccsek előtt, akkor hátha... Gent elleni továbbjutás, és a rottyon lévő Cagliari elleni győzelem pont jó is lenne erre.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.02.24. 10:52


Dzeko karriermeccset tolt :)
De tényleg. 9.9-es whoscored osztályzat és minden elérhető médium szerint MoM. Most azért inkább ne találjuk be.
9 lövés, 4 kapura, 2 blokkolt, 3 kulcspassz, 4 sikeres csel és 100%-ban megnyert fejbárbajok. Kb csak védése nem volt. Ék ennél többet nem igazán tehet. Ja, csak 70%-kal passzolt, de mint tudjuk utál passzolni :)

Fonseca szépen visszatért a kályhához. Cristante-Veretout DM pár, Pellegrini előttük. Smalling és Mancini a két középhátvéd. A Lecce ellen elég volt. 3 meccs óta a tűzoltás a cél. Bergamoban ezért játszottunk 4-1-4-1-et, a belgák ellen ezért bekkeltünk a második félidőben (Fazioval) és most is ezért húzta a tutit. A Sassuolo elleni 30 perces rémálom teljesen elvette az önbizalmát. Pedig vannak/voltak jó próbálkozásai, de azóta nulla kreativitás van a játéképítésünkben. Nem merünk pressing ellen röviden játszani, nem meri passzoltatni Cristatntét és Veretout, alig merünk letámadni. Eldobott egy csomó ígéretes dolgot. És ezt nyilván a csapat is érzi, nem véletlenül reppent el az önbizalom mindenkiél. Kivéve persze Dzekot és Kluivertet :)
Valószínűleg logikus lépés volt tőle és az edzők 90% ezt tette volna, de olyan ez mint amikor megcsúszol a kocsiddal a jégen és nyomsz (ABS nélkül) egy satuféket. Kb így vesztítette el a kontrollt. Most hogy már jól összezúztuk magunkat majd szép lassan elindulunk újra. Elindulunk de kikkel?
Láttam egy érdekes statisztikát, hogy a per90-es xA+xG mutatója Bruno Peresnek és Mkhitaryannak a legjobb az egész csapatból. Messze jobb, mint pl Pellegrinié. Statisztika mániás vagyok, de ezt még én sem hiszem el. Sőt, szerintem Bruno Peres, Spinazzola és Mkhitaryan teljes tévút. Cristante és Veretout együtt a pályán szintén az. Pellegrini nélkül pedig nincs játékunk. Tegnap Lorenzo rettentő gyenge volt, de még így is egyedül ő képes horizontálisan összefogni a csapatot. A második félidőben volt jobb oldalunk (Veretout-Ünder-Peres) és volt bal oldalunk (Cristante-Kolarov-Mkhitaryan), de nem volt átjárás a kettő között. Cristante-Veretout passz összesen 5 volt, Mkhitaryan mikor bement középre kétszer passzolt Ünder felé, a Kluivert-Ünder vonalon pedig egy nagy nulla volt a mozgás. Azaz ha oldalt váltottunk, akkor azt a védőinken keresztül tettük. Így kizárólag az ellenfél hibáiból, vagy egyéni akcióból tudsz védelmet bontani. A Lecce ellen ez még megy, de egy fél polccal feljebb már nem. A labdabirtoklásunk az első félidőben 63% volt, a másodikban 47%. A passzpontosságunk 88%-82%. Az xG előnyünk 1,5-1,25. És Pellegrini tényleg szar volt. Szóval tök mindegy milyen formában van Pellegrini, játszania kell. Ő az alapkövünk és remélem még marad évekig. Ha egy kis esze van az új tulajnak, akkor olyan fizut tolnak elé, ami elég egy 150 milkás kivásárlási elfogadásához. Smalling, Flo, Pellegrini, Diawara, Zaniolo maradjon, a többiek mehetnek ha jön értékelhető ajánlat értük. Peres, Mkhitaryan és Spinazzola ajánlat nélkül is. Akár a teljes stábbal együtt, akiknek lehetne időt adni, de ha Florenzi visszatéréséhez az kell, hogy eltűnjenek, akkor takarodás!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2020.02.24. 11:21-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2020.02.23. 21:40


Trigoria írta:Zsolti: most nem értelek. Megnézed az összefoglalót, szinte minden akcióban ott van Dzeko, és mindegyikben jól. Gólpasszok, (les)gól, mi kell még? :)
De tényleg, szerintem ma jó volt (már amennyire odanéztem a meccsre)
Kolarov is lőtt gólt.
Bár mindig ennyi góllövőnket kelljen kritizálni. :D


Még jó h ott van Trigo ,és nem az ötösön védekezik, miközben támadunk :D :D legalább hat eladott labdájánál b*sztam az ágyra qrva nagyot ma is, mert ekkora fogalmatlan xart mint ez a bosnyák, már rég láttam... ajtó-ablak les ziccerét is megint csak másodjára sikerült, mert az elsőt szokás szerint kapusba lőtte, ahh, hagyjuk is. ma voltak jó megmozdulásai, de kétszer annyi rossz is...
Egyébként megvertük lazán a napoli verő leccét, akkor ez most a felfelé vezető út kezdete?
(sztem nem, ma se voltunk jók, viszont ezt a leccét ma bárki a serie a-ból elverte volna, oltári gyengén játszottak)
ha ez utóbbi a mi érdemünk - és nem csak egy sima rossz nap eredménye - akkor lehet h mégis elindul felfelé a gárda!

Helyesbítek: az első félidőt családi szülinap miatt nem láttam, most összefoglalón néztem meg h valóban volt 3-4 király passza! ezt el kell ismerni!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.23. 21:30


én nem b*sztatok senkit, de engem Kolarov "idegsít" már egy ideje. Az idegesít erős szó, kicsit zavar, vagy mittudomén, olyan semmilyen a játéka. Nagyon semmilyen. Még a gólja ellenére is. És ma sem volt másképp.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.23. 21:19


A kalendáriumokbam csak a gól és a gólpassz van benne, úgyhogy befogtam a számat, Trigo.
A mai meccsen baromság lenne bárkin bármit is számonkérni.
Arra ott lesz a szezon. ☺
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.23. 21:16


szerintem meg az volt
a vonalat akkor és oda húzza be valaki, amikor és ahova akarja
de ezen nem veszünk össze, mert totál hidegen hagy amúgy :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.23. 21:01


elvileg vonalaztak, VAR-oztak, szóval nem volt Dzeko gólja les. És ja, nagy zsugákat adott a gólpasszán kívül is.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.02.23. 20:44


Fura, hogy ennyire rossz volt a Lecce. Csak azért mondom ezt, mert annyival nem voltunk jobbak (magunkhoz képest (a Leccénél jobbak voltunk)) . Sőt hátul életveszélyes volt a csapat. De legalább rúgtunk 4 gólt.
Végre volt egy kis öröm, volt pár gól, nem kellett izgulni nagyon. Szóval jó meccs volt. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.23. 20:40


Zsolti: most nem értelek. Megnézed az összefoglalót, szinte minden akcióban ott van Dzeko, és mindegyikben jól. Gólpasszok, (les)gól, mi kell még? :)
De tényleg, szerintem ma jó volt (már amennyire odanéztem a meccsre)
Kolarov is lőtt gólt.
Bár mindig ennyi góllövőnket kelljen kritizálni. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2020.02.23. 20:13


Természetesen lehetne ma is kritizálni, de a győzelmet nem kell megmagyarázni. Főleg a 4-0 nem!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.23. 19:29


Kolarov és Dzeko megmozdulásai továbbra is nyugtalanítóak. Bár Dzekót inkább ma nem bántjuk.
Akiknek húzóembernek kellene lenniük, nem tudnak húzóemberek lenni, na.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.02.23. 19:16


Azért a második félidőre megváltozott kicsit a játék képe. Gondolom altat csak a csapat. Csak nehogy bealudjanak...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.02.23. 18:42


ez most melyik csapat bordóban? :shock: :D
mennyire tipikus Roma. Egyik meccsen fos, másikon sima győzelem(nek néz ki)
vagy ennyire gyenge a Lecce? Fura na.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.02.23. 18:17


Szép gól.
Úristen, milyen körülményes volt a leccei srác. Atyaég.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2020.02.21. 20:29


Akkor úgy írom, hogy nálunk is gyengébbek voltak,pedig......
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2020.02.21. 18:32


A Juventus is azért szokott nyerni mert az ellenfele még gyengébb. De attól még a Juventus elég gyenge mint tudjuk.
De tényleg hány bajnokságot nyertek ilyen kínkeserves 1-0-val...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2020.02.21. 06:53


Borzalmas volt! Azért nem kaptunk ki,mert a Gent nagyon gyenge volt....
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég

cron