Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.14. 19:15


Ott a pont, tomm.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.07.14. 18:53


En biztos nem.
Dzeko ki, schick be, azt hadd szoljon!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.14. 18:16


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ne-2772633
nem is tudom örüljek vagy ne, ha elviszik
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.13. 12:13


:D :D :D
mi jön még...?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2020.07.13. 00:08


Közben...
Igazoltunk egy égimeszelő 18 éves csatárt a Primaveraba. Figyelem! Izraeli-román kettősállampolgár. Véleményeket az offtopic szekcióban kéretik megosztani... :D

https://romanews.eu/ufficiale-podgoreanu-e-un-nuovo-giocatore-della-roma-foto/
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2020.07.10. 22:50


Mi a helyzet Dzekoval?

"Meglátjuk holnap, de ne felejtsük el, hogy a legutóbbi két meccsen játszott, és sajnos nem sok idő volt a regenerálódásra. Nagyon keményen dolgozott, főleg a védekezésben a legutóbbi meccsen. Tegnap beszéltem vele, elég fáradt volt, még ma is beszélek vele, hogy kiderüljön javult-e a helyzet, és majd csak azt követően döntök."

Föl-alá sétálgattam ma én is a kertben, hát nem tudom képes leszek-e holnap megnézni a meccset..... oh hogy az a szőröstalpúqrvaistenb*ssza meg.... ez a munkája, ezért kap évente annyi pénzt amennyit én életemben nem keresek, ne b*ssza már meg....három hónapig a pöcsét vakargatta a luxuslakásában, most meg 5 meccs alatt kipurcant???? Fonseca, te meg takarodj, látszik h ki diktál a csapatnál, nem az edző, az tuti.... h az anámban lehet ilyen nyilatkozatokat tenni???
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.05. 05:37


Pallotta:
Paulo Fonseca’s future is not in doubt. He has my full support. Forza Roma https://t.co/CpYyfV4tKM

Google fordítás:
"Rohadtul nincs kedvem foglalkozni a klubbal. Vegye már meg vki!"
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2020.07.02. 20:13


Akkor jön a szerethető csapat. Nincsenek zsoldosok, csak klubhű harcosok. Én pedig felébredek, ilyen már nincs és nem is lesz.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.02. 16:40


A kényszer most jön. Nem lesz pénz Schickre, Pastore-ra és hasonló igazolasokra, ami nem baj. Baj ott lesz, hogy úgy kellene tartani a kupaszereplést jelentő helyet, hogy eladunk jókat és hozunk lehetőleg ingyen játékosokat. Ez teljesen más mint ami eddig volt.
pontosan! erőteljes spirálban vagyunk lefele. Következő évben az EL-t is bukjuk. Aztán csak csodaszezonnal lehet visszatérni a BL-be. Ilyen meg tudjuk hogy nem sűrűn van. Vagy Ata Lazio féle hosszútávó/okos építkezéssel. De nagyon alulról kezdve. Lesz honnan. :)

szerk: javítom magam. tavaléy mondtam az idei szezonra (vagy még a tavalyira?), hogy utolsó versenyfutásunk a BL-ért (azt hittem a MIlannal), és he elbukjuk, vége a BL-nek egy időre. Na, most elbuktuk. Most azt mondom, jövőre a még rajtunk rohadó öreg jókkal lesz egy utolsó versenyfutás az EL-ért (hacsak nem az idei már az :) ) , aztán ha azt is bukjuk...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2020.07.02. 15:51


Schick is visszatért... sérülten... :D :D végigtolta a szezont Lipcsében, bakker hol az anyámban sérült meg, a repülőtéren????? :D :D
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.07.02. 14:45


Monchi....banyek, mint a messiást vártam a palit, hogy mekkora ász meg minden, és amit rendezett itt... ha ez nem juveintermilanlaziobérenc, akkor semmi. ilyet valaki csak szándékosan csinál, amit ez művelt. haza is b*szott minket egy jóidőre...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2020.07.02. 13:21


De kényszer. 10 éve úgy indult a dolog, hogy évente 1-2 jó játékost eladunk, aztán Sabatini ügyesen vesz olcsón jót, nem is beszélve a haver money ball szoftveréről. Be is jött, sztenderd BL résztvevők lettünk. Aztán jött néhány rossz döntés (Sabatininak nem szabad sok pénzt adni), majd Monchi ámokfutása. A projekt alapja, hogy jó igazolásokkal a pénzügyi háttér stabilitása mellett minőségileg fejlődik a csapat. 3 éve visszafejlődik. Rossz igazolások, veszteség, nincs BL...
A kényszer most jön. Nem lesz pénz Schickre, Pastore-ra és hasonló igazolasokra, ami nem baj. Baj ott lesz, hogy úgy kellene tartani a kupaszereplést jelentő helyet, hogy eladunk jókat és hozunk lehetőleg ingyen játékosokat. Ez teljesen más mint ami eddig volt.
De ha jön egy DS aki 2 millióért hoz megint Marquinhost vagy Emersont, az is beleférhet még, de nem hiszem hogy lesznek 20 millás igazolások.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.02. 10:18


Olsen visszatért, de nem játszhat - szól a hír a főoldalon.
Ez azt jelentené, hogy aki visszatér kölcsönből az egyesületéhez, az már nem játszhat nyáron? Ez azért van, mert csak szeptemberben nyílik a piac?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.07.02. 10:00


és pont egy BL-elődöntő után volt olyan szintű csere-bere, ami már durva volt. Ész és koncepció nélküli, Nzonzik meg Pastorék hozatala, Nainggolan elengedése és tsai...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.07.02. 07:10


Dehogy kenyszer.
Lehet kenyszer 1-2 even keresztul, de mar 9 eve tart ez a "kenyszer" es minimum a bl-negyeddonto utan nem volt kotelezo adnunk-vennunk, megis megtettuk.
Ez pallotta pokitikaja es kesz, ilyen egyszeru.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2020.07.01. 21:31


Én sem feltétlenül értek egyet ezzel a játékospolitikával, de mindez kényszer. Én tuti jobban használnám a primaverat, tudjátok.
Egyszerűen túl sok volt a mellényúlás: Sabatini utolsó éveiben a nagy igazolások már félrementek, jött Monchi és Petrachi sem váltotta meg a világot. Hiába egy Under és Zaniolo, ha mellette Schick, Pastore és társai húzzák az ágat. Erre jött, hogy nincs BL, arra pedig a Covid. Ez elég is volt.

Undernél nem az a tényező, hogy nekünk ingyen van, hanem hogy valaki hajlandó pénzt adni érte. Ha Mikhitarianért adna valaki, akkor ő is mehetne.
A bérszerkezet sem egészséges, de Underert több pénzt kapnánk mint az említett 6-7 játékos 1 éves bére. Másrészt a padról eladni sokat kereső játékost nem könnyű. Szokjunk hozzá hogy lesznek akik itt ragadnak és jobb híján még játszanak is. Csak imádkozni lehet, hogy Pastore menjen USA-ba, de addig maradhat nálunk, amíg a szerződése szól...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.07.01. 16:07


ez nálam már nem "staying alive", hanem balf*szkodás, hozzánemértés. én vagyok ennyire fogalmatlan, vagy nem tudom, de ezt kb. a vak is látja, hogy semmi értelme. Mert ha csak most próbálnánk, de nem, ez megy ezer éve, ez az értelmetlen olcsójánoskodás. Eladással, anélkül, mindenképpen veszteséges a dolog, és azzal, hogy kiöregdett sztárnak gondolt játékosokat hoznak ide iszonyat magas fizetéssel -akik aztán jó eséllyel fel is sülnek -, az már bebizonyította, hogy nem az előrelépés záloga. Egy Luca Pellegrini simán végigrobotolta volna az idényt a bal szélen ebben az évben, és simán hozta volna azt a szintet, mint azok, akik ott próbálkoztak. Kolarov szabadrúgásait meg csak elvállalta volna valaki.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.07.01. 14:38


De ezért továbbra is Fonsecat tudom csak hibáztatni. Ünder simán 50m-s játékos, nyilván ha a kispadon tölt egy évet, akkor nem fog senki ekkora ajánlatot tenni érte. Zaniolonak középen kéne lennie, Ündernek a jobbon, Pelle meg beszállhat évente arra az 5 meccsre, amikor hajlandó valami teljesítményt nyújtani a pályán.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.01. 14:20


Értem én, de Ünderért sem kellett volna fizetni. Kevesebbet is keres, mint az örmény. Oké, Zaniolo sok teret nem hagy neki a jobb oldalon, de nem létezik olyan poszt, ahol használható lett volna? 22 éves, vitathatatlanul tehetséges. Zaniolo sem okvetlenül van bebetonozva arra a posztra. Mi meg eladjuk valami agyatlan csereügylettel, hogy még pénzünk se legyen belőle. Spinazzolánál is kizárólag a ffp-t lehetett értelmes indokként felhozni. Most még ez sincs.

Ha pedig bérköltségen akarunk spórolni akkor nosza: Pastore, Fazio, Mkhitaryan, Spinazzola, Jesus, Kalinic, Perotti. Van itt akkora holtsúly, hogy belegebedünk, de mi Ünder kib@szásával kezeljük a helyzetet. Agyrém.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2020.07.01. 14:00


Nézzétek, most nem piskóta veszteség van, úgyhogy aki a miénk és valaki értelmes pénzt kínál érte, az mehet. Itt az a kérdés, hogy hol húzzuk meg a határt. Zaniolo, Pellegrini vagy Riccardi védett-e vagy mindenki eladó.

Mikhitarian tulajdonképpen mindegy hogy kölcsönben vagy ingyen van itt, hiszen a bérét kell csak fizetni. Ez biztos, hogy szempont lesz érkezési oldalon: lehetőleg ingyen. Ha nem ingyen, akkor majd megindokoljuk, hogy azért kellett Luca Pellegrinit eladni, hogy egy fasza és profi Spinazzola érkezhessen. Vétel nincs véráldozat nélkül.

Under mostanában peremember, így pláne nem lenne meglepő a távozása. Dzeko, Kolarov és Smalling kivételével tulajdonképpen mindenki peremember. :D

Azt az utat választják, hogy inkább tapasztalt játékos bére, mint fiatal lutri. Staying alive. Hosszú távon viszont nulla értéke lesz így a csapatnak. A most fontosabb! Nincs építkezés, spórolás van és kupaszereplés kell.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.07.01. 13:44


Erre már keresztet vethetsz, Miki aláírt. Az egyetlen pozitívum, hogy ha jól olvasom akkor ingyen érkezett, mert szerződést bontott az arsenallal.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.07.01. 10:15


tízmilliószor Ünder, mint egyszer Mkhitaryan. Döbbenet. Pedig ez lesz. És nekem ne mondja senki, hogy itt ésszerű építkezés folyik, meg projekt van meg miaf*szom. Persze lehet, hogy van projekt, csak nem az építkezésről szól. Ahogy egyszer egy tapasztalt T-s fickó mondta, nincs elb*szott projekt, csak másra lesz jó. Na, ez építkezésnek indult, aztán most már másra lesz jó...:(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.01. 09:59


A világ hülyéi vagyunk, ha Ündert eladjuk a Napolinak, miközben Mkhitaryant meg véglegesítjük.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2020.06.30. 21:31


Nincs pénzünk, nagyon nincs. A béreket beszorítjuk, nem tudom hogy ebbe hogy férne el Cavani. Még akkor sem, ha Dzeko megy. A jövőben kevés pénzből kell majd gazdálkodnunk, hacsak...

Azt látom, hogy az idényben két csapat van, akik a bajnokságban pénzügyi lehetőségeikhez képest jobban állnak: az Atalanta és a Lazio.
Mit csinálnak jobban? Az alap hogy nagy homályokat nem igazolnak. Schick, Spinazzola stb lufik nem férnek bele.
Mindkét helyen alap a jó edző, aki több éve vezeti a csapatot és nem cserélik évente.
A Lazio nagyjából sztenderd, az Atalanta pedig az eladásai ellenére is egyre feljebb lép.

Nálunk fejetlenséget érzek. Van vagy 5 jobb bekkünk, de egynek sem biztos a helye. Normális ez? Van egy rakat szélsőnk, de ott is a legkevésbé rosszabb elv mentén történik a választás, kényszerposztként is divatos. Hatalmas a keret, kevés a kulcsjátékos.

A fiataloké a jövő - írják. Meg, hogy ingyen fogunk igazolgatni. Akkor most hogy is?
A tapasztalt játékos több pénzt kér, de nem feltétlenül jó. Lásd Pastore. Állítólag Fonseca szereti az egyből hadrendbe állítható játékosokat, de belőlük pénzt nem látunk.
A fiatalokkal kapcsolatos rizikót eddig kerültük (értsd saját nevelés), de ha valaki be is futna, hamar a húspiacon találná magát. Mert kell a pénz.

A tűzoltáson kívül nem számítok másra, pedig mire vagyunk még mindig óvatosak? Látjuk, hogy a biztos igazolás sem biztos, de legalább drága.
Amíg nem számítunk egy edzőre hosszú távon, amíg a saját nevelés csak pénzforrás újabb elcseszett igazolásokhoz, amíg nincs koncepció - addig nincs előrelépés sem.

Frattesi visszavásárlási záradékával nem élünk, marad a Sassuolonál. Sebaj, majd elviszi egy vetélytárs. Nincs pénzünk, csak eladásból lehet!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.06.30. 14:07

Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég