Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.15. 20:45


izgalmas meccs várható: nálunk semmi tét
náluk még annyi se :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.14. 18:18


nálam a főfelelős maga a Serie A , amely sztártalan kb, árnyéka régi önmagának, így aki sztár akar lenni, nem itt akar játszani. A Roma pénztelensége a második, és a rossz koncepció a harmadik, a római közeg csak utána jön
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.14. 11:54


Alapvetően egyetértek.
Zaniolóban több van, mint Pellegriniben, ő zsenitípus. Viszont nekem a pályán történő kommunikációja visszataszító. Érte nem hullajtanék könnyeket, csak fizessék meg az árát.
Pellegrini pedig egy jó kis középpályás, Roma-szint, de nem vezéralkat, és nincs benne a klasszis lehetősége. Szerintem. Elé valóban fel kellene vázolni egy jövőképet, hogy maradjon, hajtson és teljesítsen.
De ha elmegy, nem egy De Rossit veszítünk el.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.07.14. 11:29


Egyreszt a visszahuzo romai kozeget sokan megenekeltek, olyabok is, mint capello vagy spall. Hiszek nekik.
Masreszt itt most nem a kozegrolvan szo, hanem kifejezetten a vezetesrol, akik olyan keretet hoztak ossze egy olyan edzoval, hogy.... hat most mit ragozzam? A vak is latja, hogy nudli. De nem am a finom grizes-lekvaros, hanem homokos-hajszalas nudli.... az ember csak kopkod jobbra-balra.
Tenyleg kar ezert a ket gyerekert...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.14. 07:03


Egy fokkal többet. Sokkal többet nem.
Azért nem kell mindent a valóban visszahúzó római környezetre fogni.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.07.14. 06:41


Kiktol tudott tanulni totti es kiktol tud tanulni pellegrini?
Mar egyatalan nem bannam ha elmenne. Minek maradjon? Itt nem lesz belole senki. Nem csak a kupak szamat tekintve,de jatekban sem fog olyan szintet elerbi, mint egy epkezlab csapatnal tenne. Mar-mar drukkolok hogy menjen, akkor is, ha fajni, bantani fog a tavozasa...
Zaniolo detto. Tobbet erdemelnek.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.13. 21:12


ezt jól írtad marco24, egyetértek

Totti éhes volt, ott volt benne az égő vágy, bizonyítani akart.
de azt azért tegyük hozzá, hogy akkor Totti tudta, hogy a világ legerősebb bajnokságában focizik, sztárok között, és bajnoki címre esélyesen! Pellegrini mit lát, mit érez? :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.13. 20:50


Oké, köszi. Akkor biztos úgy volt. :wink:
Viszont hogy a Candrella nevet hogy raktad össze, azt nem tudom. :wink: :)
Candela+Montella (de még akkor is ott van az "r") :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2020.07.13. 20:37


Érdemes a 2000-es évek környékéről Roma meccset nézni. Totti bizony hajtott, mint az állat. Különösen a VB címig. Pellegrinitől még egy olyan sprintet nem láttam, mint Tottitól tucatjával. Ifjú korában a Lazio, az Inter és Juve ellen is mint aki vért ivott. Később ez már kevésbé volt jelen, de azokban az években rángatták, ütötték-rúgták és mégis ment. Nem úgy mint a Ninja, de Pellegrininél sokkal-sokkal jobban. Totti éhes volt, ott volt benne az égő vágy, bizonyítani akart. Ezt a példát látta DDR, Florenzi, ezt volt a minta. Cafú, Tommasi, Candrella és ilyen kaliberú játékosok szakadtak meg a pályán. Totti és DDR számtalan pirosat szedtek össze a rangadókon, mert izzott bennük valami. Engem a lötyögő, nagyképű, öntelt hójagok zavarnak, különösen taknyos kölyök kivitelben. Leszarom, ha balfasz (lásd Bruno Peres), ha azt látom, hogy bosszantja és akar és küzd. Ezért baj Ninja, DDR, Strootman eltávolítása, mert a jelenlétükben nem merné senki sem megtenni azt, hogy nem hajt. Ugyanez volt a Milanban Gattuso, az Interben Zanetti, a Juvéban Chiellini (korábban Cannavaro), vagy a Bayernben Oli Kahn. Ilyen megkérdőjelezhetetlen akaratú és eltökéltségű játékosokból kell nekünk 2-3 ahhoz, hogy előrelépjünk.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.12. 16:47


Nem hiszem, hogy Totti bármikor megdöglött volna a pályán, de igazán fiatalon nem láttam játszani. :)
Pellegrinit csak a római múltja tartja itt a szurkolók lelkében, nem a teljesítménye. Szerintem ezt is jól látjátok.
Zaniolo meg baromi nagyképű. Hű, de nagyon. Látszik az egója, amikor pályára lép. Ha ő egy másik csapatban tenné ugyanezt, hánynék tőle. Így csak szimplán nem szimpi.
Mehet a Juventusba.
Számomra ők a legszimpatikusabbak: Pau, Mirante, Diawara, Veretout, Smalling, Perotti.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.12. 16:07


Na, ezzel kb mind egyetértek.
Az a nagy különbség, hogy régen több volt az olasz a csapatban, volt kit szeretni benne. A mai játékosokkal nincs semmi bajom (Dzekót kivéve), tucatemberek, de NEM OLASZOK.
Persze kaphatnak időt, de egyrészt tudjuk, hogy aki jó azt eladjuk, másrészt -hogy újra ezt a lemezt tegyem fel - NEM OLASZOK. Nekem ez fontos.
De az első érv meg még fontosabb a többségnek. Mire megszeretsz valakit, már el is adták.
Kizárt, hogy Pellegrini és Zaniolo egy év múlva még mindketten itt legyenek. És jah, Pelle nem akkora spíler egyelőre sajnos, mint várnánk.

Pallottás gondolatod igaz. A bajom /bajunk vele - ahogy te is írod, hogy sosem értetted - a csapat szívének és az ősrómásoknak az eladása. Na meg a címer, amit én sosem fogok lenyelni neki.


Több mint 20 éve drukkolok én is a csapatnak
ja ezt nem ízért írtam, hogy 15 éve fórumozok. :) Csak azért, hogy nem voltunk ám itt mindig negatívak :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2020.07.12. 14:50


Több mint 20 éve drukkolok én is a csapatnak. Akkor is, amikor Contival a kiesés ellen küzdöttünk. Nem vagyok elégedett Pallotta teljesítményével, de nem tudok igazán mélyen haragduni rá, mert neki volt egy kristálytiszta koncepciója, amiben már 3-4 éve a saját stadionunkban játszanunk. Erre elvert eddig kábé 70 millió eurót és közben a városvezetés szivatja. USA-ban már fogta volna a franchise-t és átviszi egy másik városba. Egy ördögi körben van, mert jelen keretek között nem lehet normálisan üzemeltetni a klubbot és jött egy FFP is időközben. Ráadásul többször pechünk is van, mint amikor a Liverpool hátvédje kézzel kivédi a gólt a BL elődöntőben. Ott is brutál peches volt a csapat és nem ez volt az egyetlen ilyen eset. Persze ordas hibák is vannak. DDR-t rosszul (szörnyen) kezelték. Totti-t nem lehetett jól kezelni, az más tészta volt, ott Francesco önképével vannak gondok.

Nekem Pellegrini-vel van bajom, mert nem látom hogy megszakadna. Lötyög. Totti az ő korában megdöglött a pályán és nagyobb zseni volt. Ugyanez a helyzet kicsit Zanioloval, félek, hogy el fog szaladni vele a ló. A többi játékossal nekem nincs bajom.
Veretout hajt mint az állat. B. Peres béna, de látom rajta, hogy igyekszik és próbálkozik és zavarja, hogy szar. Mikhytarian jól játszik és igyeszik. Tűz van benne. Ibanez óriási igazolás lehet, azt látom, hogy ő is igyekszik, ahogy Smalling is. A másik Peres szintén igyekszik. Nem látom a beleszarom hozzáállást. Diawara az, aki még ijedt kismókus néha a pályán. De még a kapusaink is hozzák magukat és nincs öltözői rinya, hogy mindkettő játszik.

Strootman és Ninja már majdnem DDR kategória nálam. Az ő eladásukat sosem értettem, talán mert a csapat szívét nem adod el. Viszont ők sem az első 6 hónap alatt lettek római legendák. Sok az új... adjuk meg nekik az esélyt, hogy egy napon úgy gondoljunk vissza rájuk, mint Aldairra.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2020.07.12. 12:33


Középpályán lenne egy Strootman pl Diawara helyett, egy Ninja aki ha kell megdöglik a pályán, El Sharawy Miki helyett(bár vele kifejezet bajom nincs) Flo/Luca Pellegrini akármelyik szélsőnk helyett Kolarovot kivéve.Most igy hirtelen ami eszembe jut, lehet velük is szarok lennénk de legalább ők számomra sokkal inkább jelentik Rómát mint a mostaniak.
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2020.07.12. 12:22


Ha van is szerethető a csapatban az sokáig nem lesz mert becseréljük pénzre....
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.12. 12:14


Jól értem?
jól érted
a felsoroltak mind igazak, de a végén nem értem a Lazio fórumos mondatot. Az hogy jön ide?
Amúgy engem sosem az zavar, ha valaki béna. Engem a viselkedés zavar, a kommunikáció, az idiótán kitűzött célok, a vezetőségi hibák, a megváltoztatott címer, a kiölt Roma-vér, az eltűnt Roma-tűz, stb

És igen, én kijelentem, hogy azért drukkolok még a Romának, mert az ember nem váltogatja a csapatait, mint az alsógatyáját. De ebben a pillanatban ebben a csapatban az égegyadtavilágon semmi szerethető nincsen. NULLA.

De nyugi, majd ha snatch hoz egy olyan szabályt, hogy csak pozitívat lehet írni a Romáról itt, akkor öröm lesz és bódottá. És kihalt fórum. :)

azért halkan megjegyezem, hogy jelen vagyok/vagyunk a fórumon egy páran már 15 éve! Ebbe belefér egy két év negatívkodás is szerintem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.12. 10:54


Egy dolog biztos az általad felsoroltak közül, marco: a BLM felirat a mezen.
Na az tényleg okádék. A rasszizmus eddigi legnagyobb megnyilvánulása a sportban. Ott kell belerúgni, ahol érjük.
A többi csak a szurkolói fintorgás/képzelgés/rossz hangulat eredménye.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2020.07.12. 10:35


Jól értem?

Ennek a csapatnak nem lehet szurkolni. A vezetőség szar. Fonseca szar. A játékosok szarok. Annyira nem lehet szurkolni ennek a csapatnak, hogy már nézni sem érdemes a meccseket. Igazából csoda, hogy nem esünk ki, a Serie C-be rögtön.
Nincs elég római. (Pedig milyen jó lenne egy példás magaviseletű Antonucci most…)
Gáz, hogy Black Lives Matter felirat van a mezen. Meg úgy általában ronda is a mez.
Kalinic szar, de Dzeko még szarabb. Bruno Peres szar. Meg a másik Peres is. Mhikytarian is szar. A játékosok nem hajtanak…
Kihagytam valamit?

Most már csak azt nem tudom, hogy ez az AS Roma vagy az SS Lazio foruma?
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.12. 07:06


Elfáradt már ez a Dzeko-Roma kapcsolat. Most is bejött (minek amúgy?), és már nem mentek úgy a passzok, mint Kalinic esetében. A horvát összjátékban, a társak játékba hozásában sokkal jobb.
Ha egy koncepciózus, sikeréhes csapat lennénk mostanában, akkor azt mondanám, hogy húzzon már el nyáron a bosnyák.
Így viszont maradhat nyugodtan. Levezető csapat lettünk.
Dzeko úgy kell a Romának, mint Szalai a válogatottnak.
Nekem mindkettő rejtély.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.11. 22:11


és ezzel egyedül vagy itt így, vagy kb másodmagaddal
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.07.11. 21:58


nem, láttam minden megmozdulását. és imádom a palit, szorítok neki.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.11. 21:50


hát ha átaludtad sn az elmúlt éveket és a helyzeteit akkor jogos a felvetésed
de akkor JÓ REGGELT! :)

ha viszont nem, akkor érthetetlen a felvetésed
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.07.11. 21:10


jahh, eltalálhatta volna jobban. De ezért elhúznia a f*szba.... :(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.11. 20:51


mi a baj???? üres kapura kapufát rúgni nem baj???
mert nehogy azt hidd hogy ha ez 0-0, akkor berúgja
ezt most is ugyanúgy be kellett volna rúgni!!
Ezt MINDEN focistának be kell rúgnia! Én 10/10 berúgom. Nem viccelek. De mondjuk nekem egyik skillem, hogy simán tudok derékszöget rúgni. Nem mindenkinek megy az ugyanolyan jól azt elismerem, de Dzeko az AS Roma csatára könyörgöm!

Peches kapufa...... ne nevettess :D :D :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.07.11. 20:44


Trigoria írta:Dzeko b.zdmeg
húzz már innen a f.szomba

?!?!?!?!?!?!?
mi a baj vele? de most komolyan? peches kapufái voltak.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.11. 20:24


Dzeko b.zdmeg
húzz már innen a f.szomba
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég

cron