Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2020.09.09. 19:34


Sziasztok!
nem sokat láttam a meccsből, tudna valaki egy kis összefoglalót adni a játékosokról, a kevésbé ismertekről? A Pellegrini-Miki páros ilyen jól dolgoztak együtt?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.09.09. 18:18


remélem Dzeko látta ezt a fejest (én pont odanéztem)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2020.09.09. 18:01


BerlingosGabesz írta:Az egy szem csatárunk még padon sincs. Under, Mkhitaryan, Pellegrini támadosor. Vicc. ( Mind3 gólt lőtt :)

A 4. találat kifejezetten tetszetős volt. Azért kíváncsi leszek, hogy Fonseca számítani fog e a kis törökre, főleg így, hogy Zaniolo tavaszig nem lesz. Azt lehet tudni, hogy Kluivert-el mi a helyzet? Olvastam, hogy Raiola javasolta neki a frissen feljutó Benevento-t, de annyira nem volt lelkes Justin. Mondjuk megértem, nem mindegy, hogy Benevento, vagy Barcelona. :D
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2020.09.09. 17:38


Az egy szem csatárunk még padon sincs. Under, Mkhitaryan, Pellegrini támadosor. Vicc. ( Mind3 gólt lőtt :)
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2020.09.09. 17:30


Rojadirectan is vannak linkek
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2020.09.09. 17:27


Nm. Karsdorp,Under 2 gyors gól.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.09.09. 17:26


köszi!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2020.09.09. 17:20


Trigoria írta:nem adja semmi?

https://www.youtube.com/watch?v=w6iLBSVQBg8
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.09.09. 17:15


nem adja semmi?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.08.07. 08:55


Kb mintha a fénymásolópapír beszerzésről akarna személyesen dönteni.
MIlyen vicces, hogy ahogy ezt olvastam, mellettem kollégák pontosan erről beszéltek :D

Abban egyetértünk, hogy a kölcsönszerződések Pallottának ebben az eladási szakaszban érdektelen dolgok. De Florenzi az Florenzi. Ezt mintha nem akarnád megérteni, vagy nem akarnál különbséget tenni egy n+1-dik senki és egy született római között. Elképzelhető persze, hogy már Pallotta sem tett különbséget. De én ezt nem hiszem. Ha viszont nem tett, akkor az utolsó szeg a fejébe nálam útravalóul.
De ja, csak találgatunk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.08.07. 08:51


Florenzi mint fénymásoló papír. :lol:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.08.07. 08:26


Trigo, egy normális elnöknél valóban járt volna a Florenzi kérdés. Pallotta már csak névleg az szerintem. El akarja adni a klubot. Mással nem igen foglalkozik. Az eladásra pedig nincs kihatással a kölcsön. Nem ismerem az életét, de nem nehéz kitalálni, hogy ezer dolga van, ami ennél fontosabb. Mi a tökömért foglalkozna ilyesmivel? Bostonból ez egy operatív semmiség egy n+1-dik cégnél. Kb mintha a fénymásolópapír beszerzésről akarna személyesen dönteni.
Persze csak tipp, ahogy a tiéd is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.08.07. 06:44


Fonseca a nyilatkozatában vagy 8-szor elmondta, hogy jobb (volt) a Sevilla. Hogy konkrétan jobb csapat. Azért ilyeneket nem nagyon szoktak mondani az edzők. Persze ez az igazság, csak fura.
Valóban tartalékosak voltunk, és a Sevilla minden támadó játkosa kábé brazil labdazsonglőrnek tűnt. (Ahogy F.Totti írta, egy az egyeztek folyamatosan.)
Furcsa ez, hogy Monchi igazolásai mennyivel jobban ülnek a megszokott környezetében, mint Rómában.
No sebaj, most egy hónapig reménykedünk, hátha lesznek változások.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.08.06. 23:41


ezzel egyet is értek
azzal a kiegészítéssel, hogy ha fordítva lett volna, akkor valszeg most azzal érvelnénk, hogy nem volt tétmeccsünk hetek óta :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2020.08.06. 23:29


Az utolsó 8 meccsből 7 győzelem, 1 döntetlen (ahol Spina ajándékozott egy tizit egy agyonvert Internek). Ez olyan statisztika, amit bármikor elfogadok.
A mai meccsben nem volt ennél sokkal több. Amikor a július 19-én befejezte a Sevilla (aznap játszottunk az Interrel), akkor elkezdhettek készülni ránk. Azóta nekünk volt Fiorentina, Torino, SPAL, Juventus.
Smallingot elveszítettük, Pellegrininek eltörött az orra... Veretout hiányzott, Pau meg szokásos lepke. Az első góljukat én kifogom, az akkora baki volt és már a sokadik. Láthatóan nem szereti Lopez, hogy bevonják a játékba és full bizonytalan hónapok óta.
Nem tudom őszintén az edző nyakába varrni, mert ezen keretek között ez nem egyenlő feltételek melletti párharc volt.

Ám ha új edző, akkor nekem csak 1 név jut eszembe: Allegri.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.08.06. 23:13


na legalább Dzeko jól megmondta
"Közünk nem volt a meccshez, az első pillanattól az utolsóig."-

"Soha nem kellett még ezzel szembesülnünk, hogy nem tudtunk hátulról építkezni, és ehelyett ívelgetni kellett felém, így viszont szinte lehetetlenség volt eljutni a kapuig."
azért rövid a memóriája szerintem. MIntha még sosem ívelgették volna fel rá :))


F.Totti:
Ez honnan? Max nem vétózta meg. Kizárt hogy a jóváhagyása kellene egy kölcsönhöz. Florenzi nem Totti.

Ne már cimbora, Totti és DDR távozása UTÁN még Pallotta is tudta, hogy Florenzi és Pellegrini maradt egyedül igazi rómainak. Olyan nincs, hogy Flo elküldésének hatását ne mérje fel egy elnök.
és de, Flo ebben az esetben egy kis Totti kb. Nem hiszem el, hogy ne kérték volna az áldását a kölcsönadásra. Lakásomat raknám rá. Nincs olyan ember Rómába aki ezt meg merné lépni az elnök jóváhagyása nélkül.
Nem vétózta meg = jóváhagyás. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.08.06. 22:39


Visszatérve a nyilatkozatára, legalább értem miért nem játszott Ünder és Kluivert. Az utolsó mérkőzéseket nélkülük nyerte, így nem lett volna helyénvaló ezen változtatni. Igazolni se kell "nyáron".
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.08.06. 22:09


Fonseca kb annyira ismerte a Sevilla játékát, mint Fülöp Laci. És ezzel nem ezt a megélhetési kommentátort akartam dicsérni. Felálltunk ezzel a túltöltéses védekezéssel egy kiemelkedően egyegyező csapat ellen. A 10.perc után látszott Lopetegui mit szeretne. De mi nem váltunk. Minden keresztlabda és minden labdavesztés után nagy területen kellett ember fogni a szélen. Ha nem tudott kiérni a középső védő, akkor folyamatosan egy-egyeztek ellenünk. Csak 2 gólt kaptunk belőle. Van olyan 10-15 olasz edző, akivel kapott gól nélkül hozzuk le ezt a meccset. De nekünk ez a portugál kell...

Zaniolo, Pellegrini es Mancini is totál kész idegileg. Pont az olasz mag. Vajon miért?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.08.06. 22:02


Trigoria írta:Flo elengedése Pallotta jóváhagyása nélkül nem történhetett meg.

Ez honnan? Max nem vétózta meg. Kizárt hogy a jóváhagyása kellene egy kölcsönhöz. Florenzi nem Totti.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.08.06. 21:55


Változtatna bármilyen döntésen amit hozott, így utólag?

"Nem. A csapat lényegében az összes utolsó meccsét megnyerte, ezzel a rendszerrel jól is játszottunk, ezért nem volt ok a változtatásra. Nem lett volna helyénvaló."

Pont ez az egyik fő gond ezzel a manussal. Valami egyszer működik, akkor ahhoz ragaszkodik és képtelen felülvizsgálni a dolgot. Csak az a baj, hogy ami működik x ellen, az nem biztos, hogy y ellen is ugyanolyan jó.

Biztos elemezték a Sevilla játékát, de ehhez nem alkalmazkodtak. És ami nagyobb hiba, hogy a félidőben se próbált meg változtatni semmin. Kiküldte ugyanúgy a csapatot, mintha minden a legnagyobb rendben lett volna korábban. Ez Ukrajnában lehet elég, de Roma szinthez kevés.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.08.06. 21:37


Szerintem is top10 csatár Cavani, de ha a Lazio el tudja hozni David Silvát akkor nehogymár mi ne tudjuk Cavanit amikor azt olvasom h nincs nagyon kérője. Ma például azz olvastam, hogy a Benficával tárgyal az ügynöke. :D
senki sem akar akkora fizetést adni neki, mint amit kér gondolom
a Lazio meg BL-ben indul, Tudjuk hogy ez akkora különbség, hogy leírni is lehetetlen kb :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.08.06. 21:11


De akkor miért jött Perez, ha itt volt Ünder és Fonseca használni akarta? Nekem ez a történet sántít, hogy nem engedték a törököt betenni...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.08.06. 21:06


Szerintem Ibanez is jó lehet, nincs ezzel baj, ha pár milliós játékosokat hozunk, csak szerintem Smallinggal Ibanez helyett ez a meccs 0-0. Ibanez és Villar még nagyon harmatos, velük a kezdőben egy 5. hely is szép.

Nem hiszem h Fonseca vak és szerinte Perez jobb mint Ünder. Ezt csak akkor tudom elhinni ha ő kérte Perezt és nem Petrachi találta, ergo folyamatosan favorizálta, hogy bizonyítsa igazát mennyire jó, de szerintem ebben csak annyi van, hogy Perezt kötelezően meg kell vennünk Ünderért pedig a Napoli bejelentkezett a holtszezon alatt és a jövő csapatát építettük.

Szerintem is top10 csatár Cavani, de ha a Lazio el tudja hozni David Silvát akkor nehogymár mi ne tudjuk Cavanit amikor azt olvasom h nincs nagyon kérője. Ma például azz olvastam, hogy a Benficával tárgyal az ügynöke. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.08.06. 20:59


Ünder ebben a szezonban kettő darab meccset játszott végig. Ha meg a csapat kapitányának fél év alatt nem talál helyet, akkor nincs is miről beszélni
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.08.06. 20:57


A bajnokságot parádésan fejeztük be.
Azok után ti komolyan el tudjátok képzelni, hogy nem Fonsecával kezdjük az idényt ???
Sajnos tuti, hogy vele.
Szerintem Kluivertben nincs több, de Ünderben igen. Utóbbit nagyon sajnálom. Illetve Villar labdakihozatalai továbbra is élményszámba mennek.
Ezen a nyáron nem lesz tisztogatás, az tuti. Semmilyen szinten. Ahhoz jobban képben kellene lennie az új tulajnak.
Bárcsak egy évvel előrébb lennénk már. Új edzővel, frissebb kerettel.
Jöhet a nulladik év a projektben.
Harmadszor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 35 vendég