Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.03. 21:15


"Anyu mondta, varázsló az aki varázsolni tud"
(Aladdin 3)

tomm rezzenéstelen arccal trollkodik :D de beleköthetetlen

amúgy Totti írta DDR-ről, hogy :
"A Roma iránti abszolút, mindent maghaladó, szinte skizofréniás imádata..."
na igen, ilyen Capitanónk sosem lesz
de hogy Dzeko kapitányibb alkat Tottinál? Ez rossz vicc. Tottit tudod Zsolti, hogy én sem tartom igazán annak, de Dzekót meg semenynire.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.03. 21:04


Kapus az, akinek kapuskesztyu van a kezen. Kapitany meg az,akinek kapitanyi karszalag a karjan. Mindkettorol az edzo dont.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.03. 19:58


Jaja. Tottinál százszor inkább kapitányalkat.
De Rossihoz viszont köze nincs.
Valahol a kettő között.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.03. 19:16


na ne már. oka van annak, amiért Dzeko megkapta a csapatkapitányi karszalagot, és nem azért, mert harminciksz éves és a 9-es mezt hordja.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.01.03. 19:08


tomm írta:
fogkefe1 írta:Nekem meg az volt kellemetlen, hogy a kommentátor rámondta Dzekora, hogy capitano...


O a kapitany. Mit mondjon ra?

Nálam az a kapitány akire nem csak úgy rákerül a szalag, hanem vezér a csapatban és legalább 1-2 éve ő a kapitány. Ennyi erővel amikor Cristante hordta a szalagot ő is capitano volt? Persze a szó szoros értelmében igen capitano volt, viszont Capitano nem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.03. 18:53


jutnak eszembe jelzők és szavak, de ez nincs köztük
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.03. 18:10


fogkefe1 írta:Nekem meg az volt kellemetlen, hogy a kommentátor rámondta Dzekora, hogy capitano...


O a kapitany. Mit mondjon ra?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.03. 18:01


Én viszont imádom. Onnantól, hogy római, csak imádni lehet
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.01.03. 16:58


Inikoze :flagbig:

Valahogy Pellét továbbra se sikerül megkedvelnem. Egyszerűen idegesít hogy minden hülyeségért reklamál.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.01.03. 16:54


Nekem meg az volt kellemetlen, hogy a kommentátor rámondta Dzekora, hogy capitano...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.03. 16:39


tomm írta:Huuuu
Ez igen szep volt a capitanotol

Totti könyvében mondja, hogy fura, kényelmetlen érzés neki, hogy miután visszavonult, még mindig Capitanonak hívják amikor megszólítják szurkolók DDR jelenlétében, hiszen Daniele a Capitano most már. (ugye amikor DDR még játszott nálunk de Totti már nem)
és akkor kérdezem, mi is a könyvének a címe??? :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.03. 16:36


el kell ismerni, ez kegyetlenül nehéz megoldás volt Dzekótól
de mert a könnyűek nem mennek neki :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.03. 16:35


Huuuu
Ez igen szep volt a capitanotol
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.03. 16:12


Azért nincs senki, mert izgulunk a tv előtt
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.03. 15:57


Na gyerekek, nagyon érdekel minket ez a meccs,úgy látom. :wink:
Amúgy baromi szervezett ez a Samp.
Ilyen csapatokhoz tökéletesen passzol mister Ranieri.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.12.28. 08:01


Ez jó poén volt, Corso. Hogy van esélyünk benn maradni. :wink: :D
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2020.12.28. 01:34


Trigoria írta:én ráfognék mindent a járványra, a megborult bajnokságokra, erőviszonyokra, stb
de akkor az ránk nem hatott annyira? Mi lettünk a nyertesei? Na ne mááááár.... És itt megint elakadok. :)


Na pont ez a jó, szurkolói hangulat, ami elveszi sokak kedvét a beszélgetéstől/írástól.
A Roma most a 3. helyen megy át a jövő évre. Igen, vannak mögötte csapatok, akik kevesebb meccset játszottak. Igen, fura az egész. Van a sz@rrá utált Dzeko, meg a sok falábú. - tragédia csapat, de az edző biztos mindenre alkalmatlan.

Hahó! Hahó! Nincs vége a világnak, épül a csapat, és, ÉS!! Még van esélyünk bent maradni az A-ban!!!! Forza Roma! RomaRomaRoma!

nézzétek meg a Netfixen a Sunderland 'Til I Die - t. De ne a tabellákat!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.12.25. 14:21


én ráfognék mindent a járványra, a megborult bajnokságokra, erőviszonyokra, stb
de akkor az ránk nem hatott annyira? Mi lettünk a nyertesei? Na ne mááááár.... És itt megint elakadok. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.12.24. 21:15


Lassan Trigónak és a hozzá hasonlóan szavazóknak lesz igazuk.
Tényleg nehéz ezt a harmadik helyet kimagyarázni, basszus. Valahol megmagyarázhatatlan ez.
Az biztos, hogy mondjuk EDF-nél sorozatban voltak olyan hazai meccseink közép- és kiscsapatokkal, amelyek ellen konkrétan szenvedtünk. Ezeket manapság gond nélkül behúzzuk valóban.
Ember legyen a talpán, aki felvilágosult ebben a kérdésben...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2020.12.24. 18:55


Hasonlóan látom, mint Hunszi.
Ott vagyunk a dobogón (a juve előtt), ennél szebb karácsonyi ajándék nem kell. Remélhetőleg rendezzük a sorokat januárig, mert van némi zavar a levegőben.
Fonseca nem rossz, folyamatosan próbál javulni, változtatni. Régen a kis csapatok ellen nehezen ment, most néha igen simák ezek a meccsek. Nagyon befolyásolja a játékosok kedvét az ami a pályán történik, értem ez alatt, hogy amikor jól alakulnak a dolgok, megyünk, nem állunk le, de amikor nem, akkor könnyen összeomlunk mostanában. Kicsit nagyobb ellenállás esetén megzavarodunk.

A keretünkkel elégedett vagyok, ez részben még Petrachinak is köszönhető. Sikerült a fiatalítás hátul. Három tehetséges játékos is játszik ott, csak tartsuk meg őket. A középpálya ugyancsak rendben van. Elől lettünk öregek, hátul a kapus poszton még mindig nincs meg az emberünk, illetve jobb oldalról hiányzik Flo, akinek ez a jelenlegi felállás nagyon feküdne...

Jobban belegondolva még mindig Monchi selejtjeivel küszködünk, illetve 1-2 régebbi arc is itt van még, ennek a terhét nyögi még mindig a csapat. Az újabb igazolások viszont nem rosszak, leszámítva a kapust. Diawara és Carles Perez ára volt még kicsit magas, előbbitől én is többet vártam, nem tudom, vele mi történt. Viszont mindkettő fiatal még, még nem temetném őket.

Villar miatt meg érdemes meccset néznem. Nagyon szeretem az ilyen típusú játékosokat, akik ennyire technikásak, és azért cseleznek, hogy utána passzoljanak. Nekem ő a kedvencem a keretben jelenleg (természetesen Pellegrini mellett, aki elkötelezett romanista).

A jelenlegi kezdőből nekem Pedro tűnik a leggyöngébbnek, az utolsó meccseken nem tudom, mennyi helyzetet hagyott ki, de még Dzekotól is sok lenne. Ingyen volt, de azért kicsit összeszedhetné magát. Remélem Zaniolo teljesen fel tud épülni és visszanyerve a formáját hamar kiszorítja onnan.
Karsdorp kezd magára találni. Feltehetően sose lesz jó játékos, de legalább sokat mozog, ott van mindenhol. Erre a posztra vélhetően keresünk embert. Flo esetén biztosan meg volt az oka a távozásának, bármennyire is elszomorító. :(

Fonsecaval a legfőbb problémám a rotálás, cserék hiánya. Jó volt látni a fiatalokat az EL-meccseken -engem hidegen hagy a bolgárok elleni vereség, mert legalább játszottak perememberek is. Amikor biztosan vezetünk egy csapat ellen nem értem, miért nem jöhet be egy-két fiatal, illetve BP helyett is bármelyik ifi jobb lenne, Calafiori meg egyenesen kötelező. Illetve, amikor a második félidőben jön a szokásos hullámvölgy, miért nem nyúl bele a meccsbe.

Télen egy jobb hátvédet, egy kapust (Pau Lopez - Sirigu csere?) és egy Sárit lehet elképzelni érkezőnek.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.12.24. 18:04


snatch írta:nekem ennek a fiatal Villar gyereknek a focija tetszik.

Elképesztő a srác. Ragad a lábához a labda, szinte csak jó megoldásai vannak. Szerelni is tud, passzolni is.
Egyedül azt várom már tőle, hogy a kapu előtt is veszélyes legyen, tehát legyen 1-2 gólja és fontos gólpassza, kulcspasszai. Persze az már túl szép lenne, de így is brutál jó. Így folytatja lesz újra Seria A top3 középpályánk vagy EU top3, mint De Rossi, Nainggolan, Strootman idején.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2020.12.24. 06:32


Kevésbé voltam aktív ebben a szezonban, sajnos ez a meccs nézésre is igaz, összeségében én pozitívan értékelem eddig a szezont...bár tény, hogy jókora pofonokba beleszaladtunk, de mégis csak a 3. helyen tanyázunk. Ebben pedig benne nagy egy asztalnál elvesztett meccs és egy kétes bírói tevékenység is a Sassuolo ellen.

Engem az sem érdekel, ha minden riválistól 4-et kapunk, de a végén aztán csak behúzzuk a 4. helyet. Jócskán hullajtnak el a többiek is pontokat. Az év legnagyobb pozitívuma viszont az, hogy lehet nem lesz Juve bajnoki cím, ez pedig kivételesen boldoggá tesz (persze még messze a vége).
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.12.24. 00:58


ForzaRoma34 írta:Tomm, azért összességében elég gyenge a játékoskeret. nem mindenki kuka, de rettentő sokan. Karsdorp, a két Peres/Perez, JJ, Fazio, Mayoral, Pedro, Cristante, ez túl sok falábú egy keretbe.

Cristante nem használhatatlan, sőt. Csak nem középső védő, de azt us megoldja a kicsik ellen. Nagyon kell az ilyen játékos. A többiek valóban gyengék, de a csapat erejét leginkább a top13-14 játékos adja. Ott nem állunk rosszul.

Zaniolo, Pellegrini, Ibanez, Smalling, Veretout, Dzeko, Villar, Miki, Spinazzola, Cristante, Diawara, Mancini, Kumbulla, Mirante, Calafiori. Kb ennyi. Innentől tényleg kuka.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2020.12.23. 22:50


2 pozitívumot is mondanék a sok ekézés után:

1. 14 forduló után vezetjük a Serie A hazai tabelláját!
2. Nagyon sokszor jellemző volt ránk h a papíron kisebb csapatok ellen bukjuk a pontokat, most azért, ha időnként nyögve is, de nyeregetünk ellenük.
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2020.12.23. 22:38


Tomm, azért összességében elég gyenge a játékoskeret. nem mindenki kuka, de rettentő sokan. Karsdorp, a két Peres/Perez, JJ, Fazio, Mayoral, Pedro, Cristante, ez túl sok falábú egy keretbe.
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég

cron