Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.02.13. 18:09


Szerintetek ez nem váll volt?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11730
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.02.12. 17:51


én úgy izgulok, félek, hogy nem birok este aludni a holnapi meccs miatt, hát ez a roma fanatizmus :!: :wink:

:bncgreen: :bncgreen: :bncgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.10. 17:54


az egy dolog hogy a klub hypeolja, és kihasználja a benne rejlő marketingértéket. Nagyon jól is teszi. A nézőszámra is hatással volt nagyon. És hát valszeg nélküle se lenne meg a top4, így ha vele sem, sebaj, legalább bevételt hoz. Mármint tulajoldalról nézve. Tehát csak így nézve, megy majd neki a következő év is. Irgalmatlan nagy káoszt kell teremtenie, hogy elküldjék. Mondjuk halad afelé. :D

off
van, de annak semmi köze Mouhoz, a dizájn tetszett :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.02.10. 17:42


Globálisan értettem (pl JM collection a store-ban - és tudom hogy neked is van ilyened :)), de az imádat valószinűleg tényleg nem jó szó, maradjunk akkor a megengedőbbnél.
Én azt sem értem, pláne EdF-el szembeállítva.
Az évenkénti edzőváltást én sem szeretem, a szezon közbenit még kevésbé. Szerintem amúgy megkapja a 2ik évet, ha én lennék Friedkin lehet tőlem is megkapná, de csak egy mezei szurkoló vagyok, nem szeretem, eredmény sincs, optimizmus sincs, inkább menjen.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 973
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.10. 16:08


ezt az arrogáns portugált meg úgy isteníti mindenki
Ki? De tényleg, ki? Vagy a rómaiakra gondolsz? Mert itt a fórumon szerintem senki kb. Max megengedőbbek vagyunk vele szemben a marketingértéke miatt egy kicsit, de ennyi.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.02.10. 15:58


Mourinho imádat nálam nagyon nincs. Akkor sem volt, amikor jött. Logikus lépés volt, de ettől még nem szerettem. Annyira viszont nem is utálom, hogy minimum másfél-két szezonnyi türelmet ne adjak neki. Mert azt viszont gyűlölöm, amikor vki szezononként edzőt vált. Ne legyünk már Palermo.
A fizuja pedig tényleg nem erős döntési szempont.
A szaldo egyelőre elég negatív. Bírom, hogy próbálkozik, felrázta az egész klubot, vannak jó nyilatkozatai, de eredmény az nulla. Az irányt sem látni. Darboe és Villar félrerakása fáj a legjobban. De még el tudom képzelni, hogy egyszer csak jó pályára állunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9985
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.02.10. 15:17


mcsabi írta:Hagyjuk már Zaniolo ekézését. Hosszú sérülés után visszatér, kitalálnak neki egy új szerepkört, folyamat faragják és a bíróktól se kap semmi támogatást, az olasz sajtóban meg állandóan támadják... Te nem lennél frusztrált, ha így elvennék a gólod, miközben csak abban a fordulóban született pár hasonló érvényesnek ítélt találat, aztán kiállítanának olyanért, amit bármelyik más nagycsapat játékosa megengedhet magának minden következmény nélkül és utána a sajtóban üzengetnek, hogy meg kéne téged nevelni?

Nem Zaniolo ekézés akart ez lenni, hanem inkább Mourinho. A frusztráltat sem úgy értetettem, hogy egy konkrét meccsen (a hétvégit pont nem is láttam) hanem úgy általában. És leginkább azért frusztrált mert nem megy neki a játék, meg a csapatnak sem, nem elégedett, sem magával sem mással, nincs meg benne az a laza természetesség, ami korábban volt, görcsös lett a nagy akarás miatt. És ennek számtalan oka van, a sérülés, edző, bírók, ő maga (fejben mintha nem lenne rendben), de ettől még frusztrált, és úgy látom ezzel te sem vitatkozol. Viszont ebből az állapotból leginkább egy jó edző tudná kirángatni.

mcsabi írta:Ja, rúgjuk ki Mou-t, fizessük ki a végkielégítését, ami jelentősen megcsappantaná az átigazolási keretet, hozzunk egy másik edzőt, aki annyira lázba hozza a szurkolókat, hogy az átlag nézőszám (ami ebben a szezonban nálunk a legmagasabb) nem esik vissza és várjuk a csodát, hogy bejuttatja a csapatot a top4-be. Esetleg meg is tudsz nevezni egy olyan embert, aki erre képes és vállalná is viszonylag szerényebb összegért?

Mert ha nem küldjük el Mourinho-t, akkor nem kell kifizetni a bérét? Erről az a régi hülye vicc jut eszembe, amikor a teknős mondja, hogy de jó, hogy ilyen lassan megyek, mert rossz irányba megyek. Persze nem tökéletes analógia, de a lényeg azért benne van. Nem gondolom, hogy teljesen rossz irányba megyünk, de az előre irányt se látom egyelőre. Ez az elküldjük/nem küldjük az edzőt mindig egy nehéz kérdés, szerencsére nem nekem kell meghoznom, ahogy az utódlás sem az én feladatom (nem tudom milyen ügynöki kapcsolatokat sejtesz nálam a háttérben, de sajnos nincs semmi, igy fogalmam sincs ki mennyiért vállaná). Vezetői szemmel amúgy talán jobb kitartani a döntés mellett, és hagyni Mou-t dolgozni, a második éve többniyre amúgy is erősebb szokott lenni, de ettől még szurkolói szemmel és már küldeném messze Rómából. Van az pont, amikor le kell nyelni a rossz döntés költégét, és inkább váltani, de az a pont majd max júniusban lesz, ha lesz persze.
Egyébként meg Mourinho végkielégítése egy értelmű költsége a kirúgásnak, de a maradásának is lehetnek hasonló vonzatai, Villar-t meg Mayoral-t már elüldözte, Veretout épp felkészül.
Amúgy sem értem ezt a nagy Mourinho imádatot, ilyenkor már mindenki a világ végére üldözte volna EdF-et, pedig ő az előző szezonban csodát tett, és kötődése is van a klubhoz, ezt az arrogáns portugált meg úgy isteníti mindenki, pedig semmivel sem jobb a játékunk, mint akkor volt. Na, mindegy, elfogult vagyok Mourinho-val, pedig adtam neki esélyt, de nálam már rég megbukott.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 973
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.09. 22:10


még jó hogy te úúúgy izgultál feree, erre bealszol? :D :D :D Kezded a meccs előtti mondatokkal hiteledet veszteni :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.02.09. 22:07


hát egy szerencsétek, hogy elaludtam a tegnapi meccset, azér hajnal 3-kor felébredtem, telon megnéztem az eredményt, és aludtam tovább.
a genovánál szintén szerencsétek volt, pestről vezettem haza, szal ne csodálkozzatok hogy csendben vagyok, amit nem látok, azt nem ekézem. :wink:

de amúgy csak pozitívan, még 2 serleget nyerhetünk idén! forza!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.02.09. 16:27


Sajnos nem láttam, pedig rohadtul érdekelt volna, hogy egy erősebb csapat ellen mire megyünk. A játékunk azért a Milan meccs óta elég sokat változott.
Én látok benne fantáziát, de jó lenne végre azt érezni, hogy kezdünk megérkezni. Egyelőre csak a keresgélés megy, pedig a szezon kétharmada már mögöttünk.
Mindenesetre a jelen eléggé elkeserítő. Meggyőződésem, hogy ez a keret ennél sokkal jobb. Van eg yjónak tűnő kapusunk és 3 nemzetközileg is komoly szintet hozó játékosunk. Erre bőven lehetne építeni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9985
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.02.09. 13:20


ericcartmen írta:Zaniolo egy frusztrált kisfiúnak tűnik, enm 60 milliós játékosnak (mondjuk legalább tuti, hogy idén nyáron nem viszi el senki).

Hagyjuk már Zaniolo ekézését. Hosszú sérülés után visszatér, kitalálnak neki egy új szerepkört, folyamat faragják és a bíróktól se kap semmi támogatást, az olasz sajtóban meg állandóan támadják... Te nem lennél frusztrált, ha így elvennék a gólod, miközben csak abban a fordulóban született pár hasonló érvényesnek ítélt találat, aztán kiállítanának olyanért, amit bármelyik más nagycsapat játékosa megengedhet magának minden következmény nélkül és utána a sajtóban üzengetnek, hogy meg kéne téged nevelni?
ericcartmen írta:A keret nem jó, de ennyire nem rossz, Mourinho már rég megbukott, nyárig már csak a haláltusa van hátra. Vagyis remélem, hogy ennyi, nyáron megy.

Ja, rúgjuk ki Mou-t, fizessük ki a végkielégítését, ami jelentősen megcsappantaná az átigazolási keretet, hozzunk egy másik edzőt, aki annyira lázba hozza a szurkolókat, hogy az átlag nézőszám (ami ebben a szezonban nálunk a legmagasabb) nem esik vissza és várjuk a csodát, hogy bejuttatja a csapatot a top4-be. Esetleg meg is tudsz nevezni egy olyan embert, aki erre képes és vállalná is viszonylag szerényebb összegért?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6578
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.02.09. 11:19


Az eredmenyt leszamitva nekem tetszett a tegnapi meccs.
Kis szerncsevel mashogy is alakulhatott volna
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10400
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.02.09. 10:41


Nem a tegnapi meccsel van baj, hanem a szezonnal, a koncepcióval, illetve annak hiányával, az esetleges játékkal, a leépített önbizalmakkal. Egyedül Pellegrini volt aki tudott saját magához képest felülteljesíteni a szezon elején, a többiek max hozzák magukat, vagy még azt se. Zaniolo egy frusztrált kisfiúnak tűnik, enm 60 milliós játékosnak (mondjuk legalább tuti, hogy idén nyáron nem viszi el senki).
A keret nem jó, de ennyire nem rossz, Mourinho már rég megbukott, nyárig már csak a haláltusa van hátra. Vagyis remélem, hogy ennyi, nyáron megy.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 973
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2022.02.09. 08:00


Tegnap a jobb játékosokból álló ,erősebb csapat nyert,megérdemelten. Ennyi!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2022.02.08. 23:41


Ahogy Ford mondana: melto befejezese a napnak.
Siralmas performance mar megint.
Vina es Kardsdorp szencaciosan jatsza a gyenge focista szerepet. Vina ezenkivul irtozatosan ugyesen rejtozkodik is, talan ha 2x mutatta a kamera. Van egy fasza angolunk, aki mar 2x is megmutatta h nem jatszik o rosszul a bal oldalon, de sajnos o nem uru valogatott. Smalling tanari meccsek utan ma hozza a bizonytalant, de azt hatarozottan. Veretout onbizalma Mounal keresendo, mert bizony elvette a franciatol.
De legalabb melle es fole tudunk mar rugni. Jo nagyokat , erobol...regen megye 3ban ezekre a rugasokra vagy azt mondtak, hogy " stadion-csúcs", vagy hogy ekkorat rugj anyadba is.
Aki kicsit jobban ert s taktikahoz mint en, magyarazza el nekem, h ilyenkor milyen taktikaval, feladatokkal mennek ki a palyara a sracok, mire keszulnek nap mint nap? Nem gondolnam, h az a feladat h jatszatok ahogy tudtok...vagy tenyleg ennyire satnya a keret?
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.08. 23:01


kiscsapat vagyunk, mert amikor jön egy nagycsapat, rendre elver minket
ráadásul még csak nem is stabil kiscsapat, mert a játékunk néha serie B, néha meg csodaszép egy egy ritka félidőre
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2022.02.08. 22:58


Kezdem unni, hogy minden meccsen ugyanaz van.
Kilátástalan 5 védős játék, hibák hátul, ötlettelen támadójáték, arra várunk, hogy villanjon valaki elől, presszingelésnek induló valami 30-as átlagéletkorú középpályával, Abraham a combjához kap a félidőnkénti egy értelmes megmozdulása után, Patricio olyan helyre rúgja ki a labdát, amelynek 10 méteres körzetében nincs csapattárs, Zaniolo méltatlankodik, Mourinho ideges majd lemondó, Mancini pedig buta tekintettel néz amíg a pályán van, bombagólt kapunk mert valamelyik védőnk a seggébe dugja a kezét, ahelyett, hogy kilépne a labdásra, és még sorolhatnám.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.02.08. 22:37


Azért legalább a tévében visszajátszhatnák, hogy történt-e szabálytalanság a középpályán a gól előtt. Mert minimum gyanús volt.
De lényegtelen amúgy.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11730
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.08. 22:32


az ok hogy les volt, de Zaniolo abból a helyzetből tökéletesen emelt kapura vazze. Az igen :shock:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.08. 22:17


hazajövök, látom, csak a szokásos.
Ki kapott sárgát? Mancini és Zaniolo :))
Ki vert gólt? Dzeko :)))
Ki vezet? nem mi :))

CaptRizzo: egyetértek, de a káromkodásokat ki szoktuk pontozni vagy ilyesmi :wink: (b.sz, f.szszopó, g.ci, stb:)))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.02.08. 21:25


Jaj zaniolo
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10400
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2022.02.08. 21:13


Lassan tobb golt rugott ellenunk mint nekunk..
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2022.02.08. 21:12


Ibanezt továbbra is kilátástalanul rossz játékosnak tartom. 2-3 kapitális technikai, helyezkedési hiba meccsenként.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.02.08. 21:07


Hát ezt beverte. :(
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2022.02.08. 18:32


Trigoria írta:tegnap írta Barcás haver:

Jo h beszeltuk
Atleticos kilep baloldalon, de lesrol. Tovabbengedik csinal egy cselt, majd alves lefaltolja. Sip.
Most jelez a partjelzo, h les volt
Szabcsi kifele
Igen am de alves faltja piroslapos (tenyleg az)
Meg is kapja a pirosat


En meg mindig ezen lovagolok es basz fel kegyetlenul, h ha alves eltori az atleticos bokajat es egy evre off, vagy ne adj isten soha nem terhet vissza a palyara ( lattunk mar ilyet ) akkor mit mond az a fasszopo lengetomester, h bocs azert nem intettem rogton lest, mert nem hittem h felbetori az embert ???? Hogy a kurva anyjaba engedi meg maganak ezt??? Jelezzen baszki, aztan a nagy sipmester majd eldonti h megallitja a jatekot vagy sem...nagyon felbasz az ilyen.. buzi egy szabalyfelfogas....
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Zsolti valamint 9 vendég