Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2008.02.27. 13:35


calderoni: Igazad van a példám csapnivaló volt! :wink:
Én is focizom, szóval én is tudom miről bezsélek, és ha velem történik ez, nem hibáztatnám az ellent később. Lehet hogy direkt szabálytalanságra ment, de egy meccsen többtucat ilyne van. Amíg a szabályok és a bírók ennek elejét nem vezsik igazán, addig nincs miről bezsélni. Eltiltás és kész. Engem az örökös eltiltásnak még csak a gondolata is b..tt fel!
Az már sokkal idegesítőbb, ami a hétvégén történt, hogy egy gyerek ámokfutott törlesztésgyanánt a pályán, én épp csere voltam a palánk mögött, és kiáltottam a bírónak hogy állítsa ki a g..be! Játék megállt a törlesztés miatt és egy gyerek félpályáról teli erőből arconrúgott az arra guruló labdával. Ő maga lepődött meg a legjobban hogy el is talált, de mivel ez gyakorlatilag játékon kívűl történt azonnal ugrottam be, és ha Öcsém és a többiek nem fognak le azonnal, fejjel szállltam volna bele a gyerekbe (aki lehetett vagy 35 éves kb :D ) Spori tett valamit utána? Szankcionálta a srácot? Egy fenét. Duma: Nem látta ki volt az! Érted???? Mondom neki de hát rohantam felé...! na mindegy:)
Majd a végén jött kezet fogni és elnézést kérni mondván tényleg csúnya volt. Az már más kérdés hogy az ilyet én nem tudom honorálni, és leszartm mondván gondolkoztál volna akkor amikor rúgtad!
Amit Taylor művelt nálam nagyon is benne van a fociban manapság. Magam is szabálytalankodok sokszor, igaz így nem (de bármiylen kicsi után is lehet úgy esni hogy valkinek eltörjön valamilye), ráadásul kispályájn és nem nagyon...Az előbbi arconrúgás viszont nálam kiveri a biztosítékot!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2008.02.27. 11:05


Szerintem törölték a videót a YouTube-ról a tartalma miatt, azért nem elérhető a link!
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2008.02.26. 22:40


Nem egy olyan durva felvétel hogy problémát kellene okoznia a megtekintésének ( pár képpel ellentétben ) . Nem csúnyább mint Cissé-jé vagy Tottié. Sajnos manapság a játékban benne van, akármennyire csúnya volt tényleg szinte hozzá tartozik, nem maga a lábtörés hanem egy komolyabb sérülés lehetősége. Azt hogy szándékos volt e csak két ember tudhatja, én valószínűnek tartom hogy esetleg csak egy kis csomagot akart " küldeni " Eduardónak persze az nonszensz lenne hogy azzal a szándékkal csússzon oda hogy lábat tör olyan játékos nincs. Abban sem vagyok biztos hogy egyáltalán sérülést akart okozni, így sikerült mást tényleg nem lehet rá mondani, szerncsétlenül játszottak össze a dolgok, biztos vagyok benne hogy 10 ilyen becsúszásnál 9 szer nem törik semmi ( természetesen a piros vitathatatlan ) de azt kell mondanom a sajtó felfújta a dolgot, ha az Üzbég másodosztályban történik nem is hallunk róla, és ehhez nincs köze sem a bajnokság szinvonalához sem a lesérült játékos személyéhez. A törés az törés, érdekes lenne megnézni pár adatot arról hogy egy évben hány játékos szenved ilyen sérülést, szerintem nem egy vagy kettő..............
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2008.02.26. 21:03


Ne viccelődjjünk már. Mintha bármelyikünk is a munkája során nem hibázott volna soha. És akkor azt a szakmát abba kéne hagynunk emiatt? Nagy szart!

nem mindegy, hogy az a hiba hajszálrepedéshez vezet a plafonon, vagy egy fél méteres résez, amin átintegetek a kedves szomszédnak. nem mindegy, hogy a cég bukik a döntésem miatt 30.000.- ft-ot, vagy csődbe megy...

mondom ezt mindannak tudatában, hogy nem láttam az esetet, mert a sérüléseim miatt nem merem megnézni..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2008.02.26. 19:17


Nézd Trigo én is fociztam nem kevés ideig,de szerintem nincs az az ember természetes gyorsaságából fakadó lendület,amit ne tudna kontrollálni.Nyújtott lábbal,amikor már a labda fél méterrel arrébb van,lazít a kinyújtott lábán és az ütközésnél térdhajlatban becsukódik,mint a legyező.Elesik a gyerek,ütközés van,de kiállítás és törés nincs.Ráadásul nem is ment akkora rössel,hogy ne tudta volna ezt elkerülni.Egyébként meg tisztán látszik,hogy nem labdára ment,mert a labda nem arra mozgott,mozoghatott.Az általad fölvetett hibázás meg nem egy szerencsés összehasonlítási alap.Nem tudom mit munkálkodsz,de nem hinném,hogy azzal 8 napon túl gyógyuló súlyos testi sértés okozhatsz egy hibát okán.Hacsak nem vagy darukezelő,vagy kamionos.Én speciel, ha hibázok,akkor nem eszik meg a hibámat,de nem nem vágom bele 30 centis kést senkibe,pedig sokszor kedvem lenne :D
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2008.02.26. 14:28


bár a videó nem jött be nekem, de ha eduardo sérülése, akkor álljunk már meg egy kicsit calderoni! (itt tőlem káromkodhatsz óvatosan/csillagosan, ez offtopic :wink: ) Taylor nem csúszott, egyszerűen odalépett rossz ütemben. Azon lehet vitatkozni hogy direkt lábra ment-e (szerintem nem feltétlen), de őszintén, hány ilyen taktikai fault van a mai fociban??? Kismillió??? Ezért még az eltiltás a max, de semmi nem történt csak edunak már talajt fogott és kitámasztott a lába, és ezért tört minden. Szabálytalan? Igen. Kiállítás? Naná. Eltiltás? pár meccs (de csak a törés és a közvélemény miatt, amúgy szó nem lett volna sokmecsről). Örökös eltiltás? Nevetséges... Egy rossz mozdulat miatt???!!! Ne viccelődjjünk már. Mintha bármelyikünk is a munkája során nem hibázott volna soha. És akkor azt a szakmát abba kéne hagynunk emiatt? Nagy szart! Taylor menjen füvetnyírni mert egyszer rossz ütemben lépett és pechesen egy letapadt lábra? Hagyjuk már... Maga Edu is azt mondta, hogy ez benne van nap mint nap....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2008.02.26. 14:11


Hát én leszartam volna, ha egy életre eltiltanak a futballtól, de akkor is szájbavertem volna ez az angol parasztot.Nem is értem a srác csapattársait, 1 emberként kellett volna elkapniuk és össze-vissza rúgdosniuk ezt a gyökeret,aztán jöhetett volna uefa meg a fifa.Remélem valami angol vadparaszt Arsenal drukker elkapja ezt a primitív ösztönlényt és átküldi a másvilágra.A Birmingham honlapján azt írják,hogy 3 meccses eltiltásnak néz elébe a gyerek, beb**zna,ha csak ennyire mérnék meg.A k*rva anyját az ilyennek!(adtam munkát a moderátor barátainknak,de az ilyen dolgok mindig fölb***ák az agyam,bocs)
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2008.02.26. 13:43


Azt a mindenit, nem volt semmi :shock: :
Csak erős idegzetüeknek!!!

http://www.youtube.com/watch?v=_ysbSgBNvcY

Szerencsétlen! :(
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2008.02.23. 21:34


http://www.youtube.com/watch?v=uwCFNjtTpVE

ez brutáloff de nagyon teccik
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2008.02.22. 18:53


F_Totti írta:Meg sem jegyeztem szurkálódásképpen, hogy szerdán a Hali 2:0-ra megverte a Fradit. :)
Félretéve a szurkapiszkát, a legjobbat az tenné az nb1-nek, ha ez a két csapat jutna fel.


Szerdán nem volt kedved, inkább ma szurkálódsz? :D :twisted:
Egyébként egyetértek (már a feljutás dologban).
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2008.02.19. 14:34


pruzzo írta:
bigg írta:Jól mondod :) , az a vízből kijövős jelenete, klasszikus, olyan mint Jessica Alba go-go tánca a Sin City-ben! :shock:


De azt vágod, hogy egy korábbi James Bond film Ursula Anderses jelenetét ültették át.


Igen, de azt már nem igen tudom felidézni, régen volt, még Sean Connery Dr. No (1962) idelyében, (faterom is csak 4 éves volt :) ), egyébként azzal a jelenettel terjedt el a bikini divat, ha jobban belegondolok az volt az igazi klasszikus!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2008.02.19. 09:05


Boldog születésnapot Fantomi! És neked is Curva Sud72! Remélem mind a kettőtöket valami széppel lep majd meg a csapat! ;-)
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2008.02.18. 18:38


F_Totti írta:
James Bond írta:hát hogy a tegnapi meccs után legyen egy kis örömöm is, bezony, bezony, benne vagyok a tv-ben, jobban mondva a tv2-ben, hát én rögtön elalélok, tv elé gyerekek!!! :tv: :lol: :lol: :lol:


Hát bocs, én inkább a drága Halle kisasszonyra fókuszáltam. :D


Jól mondod :) , az a vízből kijövős jelenete, klasszikus, olyan mint Jessica Alba go-go tánca a Sin City-ben! :shock:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2008.02.18. 16:58


Hát az én is remélem!!! :wink: Boldog szülinapot neked!
FORZA AS ROMA!!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2008.02.16. 23:38


F_Totti írta:Azért antifradisták (antipestiek) is vannak itt. Legalábbis egy tutira.
fradistának lenni nem egyenlő a pestinek lennivel ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2008.02.16. 16:22


Na erről tarthatnánk egy szavazást, mindig is érdekelt, hogy hány Romanista, Fradista, meg persze az egyébb más beállítottság...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2008.02.16. 16:03


Milyen sok a Romanista Fradista :D
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2008.02.13. 18:34


pruzzo írta:
fradista romanista írta:Hát az tényleg nem könnyű, mert nem csak rajtunk múlik (4 pont a különbségÍ), és félek, hogy a kiscsapatok direkt le fognak feküdni a Kecskemétnek, hogy még 1 évig lent tartsák a Fradit (mert ugyebár nekik az csak jó). De az bizton remélhető, hogy 3-5 éven belül végre újra az 1. sz. , és az egyetlen nemzetközileg is jegyzett magyar csapat leszünk, ahogy annak lennie is kell.


Ha a bírókon múlik, akkor meg simán behozzátok. Azt azért ne felejtsd el, hogy a rendszerváltás után 15 évig hasonló bírói megitélés alá esett a Fradi, mint Olaszországban a Juve, vagy mostanában az Inter. Félre ne érts, örülök hogy egy tőkeerős befektetőjé lett a Ferencvárosnak, de várjunk még egy kicsit, ha McCabe kitapasztalja az itteni viszonyokat, hamar elmenekülhet. Aztán még ott a fanatikusok lelke, Várszegit simán elzavarták merő antiszemitizmusból, ha McCabe hoz egy-két nekik nem tetsző döntést ellene is fölkelhetnek.


Hát én ezt a bírói hátszelet nagyon nem éreztem. Maximum annyi történhetett, hogy míg a komenizmusban abszolút megvoltak a rendszer kedvenc csapatai (biz. egyéb fővárosi csapatok...) , és a bírók azokat favorizálták (általában a fradival szemben), ez a rendszerváltássakl megszűnt.
Amúgy persze abban ém is csak reménykedni tudok, hogy a szurkolói közhangulat nem válik befektető-ellenessé, és a célok megvalósulnak.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2008.02.13. 15:51


Kuva írta:EREDMÉNYES A 6. PÁYÁZA VÉGRE ÚJ TÖRTÉNET KEZDŐDHET A FRADINÁL


Ez a lényeg, nagyon vártam már, végre lehet csapatunk európában, de régen volt már ilyen!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2008.02.13. 14:09


pruzzo írta:
Kuva írta:IGENIGENIGENIGEN!!!!!!!!!!!!!!!
EREDMÉNYES A 6. PÁYÁZA VÉGRE ÚJ TÖRTÉNET KEZDŐDHET A FRADINÁL


előbb föl kell jutni!

Hát az tényleg nem könnyű, mert nem csak rajtunk múlik (4 pont a különbségÍ), és félek, hogy a kiscsapatok direkt le fognak feküdni a Kecskemétnek, hogy még 1 évig lent tartsák a Fradit (mert ugyebár nekik az csak jó). De az bizton remélhető, hogy 3-5 éven belül végre újra az 1. sz. , és az egyetlen nemzetközileg is jegyzett magyar csapat leszünk, ahogy annak lennie is kell.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2008.02.13. 11:36


Jahhh...bocsika Mole...arról én lemaradtam!!! :wink:
FORZA AS ROMA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Kuva Dátum: 2008.02.13. 11:25


IGENIGENIGENIGEN!!!!!!!!!!!!!!!
EREDMÉNYES A 6. PÁYÁZA VÉGRE ÚJ TÖRTÉNET KEZDŐDHET A FRADINÁL
Passa il tempo cambia la gente
di battaglie ne ho fatte tante
a noi tutti c'hanno invidiato
a noi tutti c'hanno applaudito........
la la la la la la la Roma
no no no non sara mai sola
Avatar
Kuva
 
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2005.09.18. 19:06
Tartózkodási hely: Tiszaújváros

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2008.02.11. 17:56


FANATIC-AS ROMA! írta:Talán arra való ez a Topic....h offonljunk benne!!!!Nem? :wink:
FORZA!!!

igen, de eredetileg a hozzászólas a hirekhez topicban volt ez a két hsz, és átszórtam ide ;).
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2008.02.11. 16:47


pruzzo írta:
bigg írta:A Sport club, román bajnokit közvetít élőben, na ezt vajon milyen megfontolásból teszi, gondolom sokan kíváncsiak erre a meccsre :shock: :roll:


Ez baromi nagy off, mindjárt jön Trigo és rendet tesz. Egyébként ha tudni akarod, futsal bajnokit közvetítenek azért, mert a magyar válogatott gyakorlatilag megegyezik a román bajnokságban szereplő Székelyudvarhellyel, még az edző is ugyanaz.


Biza ez az off topic :wink: , biztos nem nézted meg a topic címét amikor beléptél :) .

Egyébként nem tudtam, hogy futsal meccs, így érthetőbb!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2008.02.11. 15:46


Talán arra való ez a Topic....h offonljunk benne!!!!Nem? :wink:
FORZA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég