Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2008.08.18. 21:23


Na hát pont ezért kérdeztem merre vagy, mert én is Füreden voltam pár napot ismét, és egy italra összefuthattunk volna... na mindegy... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2008.08.18. 16:27


Nahhh...megjöttem....!!! :wink:
Trigoria: Balatonfüreden voltam de Netkávézóra,mint ahogy az kiderült nem volt időm de belvallom nem is kerestem... :oops: :D
Utólag is nagyon köszönöm!!!!
Csak kár h ilyen rossz hírre kellett haza jönnöm....!!!
Azért Baptista megvan,bár azt már olvastam ott is,mert első dolgom volt minden nap h elfutottam Nemzetiért!!! :wink:
FORZA AS ROMA PER SEMPRE!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2008.08.17. 13:08


vitte a lendület, meg a hascsikarás...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2008.08.16. 17:00


...de a fejlettebbek olyan szert zabáltatnának amiről a szegényebbek mégcsak nem is álmodhatnak, a növekedési hormonnál is sokkalsokkalsokkal ütősebbet ;).
Másrészt szerintem Kolonicsot meg ne hozzuk fel ide példaként, mert nem tudhatjuk mi okozta a halálát...butaság idekeverni egyből. Az, hogy meghalt, nem jelenti automatikusan azt, hogy nyomatták volna szerrel. Nekem is halt meg rokonom 25 évesen a szívével, úgy, hogy sportos életet élt, de nem volt élsportoló, és korábban semmi baja nem volt a szívével.
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2008.08.16. 13:48


nem járnának előrébb, mert a szegényebb országokban az emberek bevállalnák, hogy mondjuk növekedési hormont zabálnak kétpofára és garantáltan meghalnak 30 évesen.
a fejlett országok annyival járnának előrébb, hogy 40 évesen halnak meg a sportolóik, de ez ma is így van, ugyebár kolonics...

természetesen ez nem azt jelenti, hogy éln ezt szeretném látni, csak egy lehetőség, és a mai nevetséges bohócparódiána legalább ennyire nem tetszik..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2008.08.15. 23:22


igazis, az akkor nem kell :D
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2008.08.15. 20:50


alapvetoen akkor lenne ez jo, ha a biztositva lenne, hogy mindenki ugyanazt a szert hasznalja, de akkor ugyanott vagyunk, mintha azt mondanank, hogy ne doppingoljanak :D. A legalizalassal az a gond, hogy akkor azok (mint ahogy most is) az orszagok kerulnenek jobb helyzetbe, akik a koxkeveres nagymesterei, mert hajlandoek erre dollarmilliokat aldozni, mig kis orszagok, lasd rantotthussa valt terkepu kishazank kurvan nem tudnak felvenni a versenyt, csak ilyen kokorszaki modszerekkel, minthogy analtartalyos vizelet :). Szoval nem lenne jobb a legalizalas sem, mert ugyanigy lennenek akik merfoldekkel a mezony elott jarnanak a sportpalyan es a kemcsovek kozott is...(egyenlok kozott az egyenlobbek :) )
Amugy meg honositsuk felpszet oszt kezcsok, meglesz a 8-9 aranyunk ;).

bocs ekezethiany miatt, hamarfelindulasbol elkovetett post voltam
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2008.08.15. 09:34


nade, ha legalizálnák a doppingot, akkor rögtön lemenne az áruk és máris meg lehetne fizetni...

az meg, hogy kell a dopping, nem azonosulás, hanem tény kérdése..
és ez nem szuprliberalista felfogásmód, csupán alkalmazkodás a már meglévő tényekhez, és az álszentség eldobása..

persze ez se, lenne ideális megoldás, de a mostani helyzet számomra még roszzabb..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2008.08.15. 09:23


tomm írta:kell a dopping

Ezzel nem tudok azonosulni...
tomm írta:szívem szerint legalizálnám az összes doppingot, és akkor megint tiszta lenne minden, mindenki egyenlő esélyekkel indulna...

Dehogy lennének egyenlő esélyek. Frászt! Most sincs. Ugye már abból indulunk ki, hogy mindenki doppingol. Akkor miért jobb az egyik úszó másfél-két testhosszal a másiknál? Ez már nem csupán a tehetségen múlik. Talán, mert nekik jobb minőségű doppingra telik? Igen! Mint most is, vannak országok, ahol több pénzt tudnak fordítani a doppingra és emiatt a sportolóik is jobbak. Lebukik ugye a tökutolsó tornászcsaj is, mert ugye ő is doppingolt, csak ő egy silányabb anyagot tolt.
A szuper, liberalista felfogásmód megint nem jó ide...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2008.08.15. 08:55


nekem eyébként semmi bajom a doppingal. kell a dopping, különben nem lerhet eredményt elérni és kész. nekem az álszentséggel van gondom, ill. azzal, hogy valaki szabadon doppingolhat (pl kína, amerika stb) valaki nem(pl mi).
szívem szerint legalizálnám az összes doppingot, és akkor megint tiszta lenne minden, mindenki egyenlő esélyekkel indulna...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2008.08.14. 23:13


Rudiking írta:
bigg írta:Jómagam midig 3-kor kelek, nyár van, megtehetem... :tv: de egy-egy érdekes bírói döntés után muszály elkapcsolnom, nem bírom, szétvet az ideg, egy-két percig a Hustler TV klasszikusait kell néznem, ettől lenyugszom, és kapcs vissza...

3-kor kelsz, és most még fent vagy? :o :shock: :) Azigen.


Tulajdonképpen ma le sem fekszem, csak ilyenkor másnap fél 3-ig alszom, és most az necces lesz, mert pont akkor kezdődik a kézis csajok meccse... :S
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2008.08.14. 22:37


Jómagam midig 3-kor kelek, nyár van, megtehetem... :tv: de egy-egy érdekes bírói döntés után muszály elkapcsolnom, nem bírom, szétvet az ideg, egy-két percig a Hustler TV klasszikusait kell néznem, ettől lenyugszom, és kapcs vissza...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2008.08.14. 22:03


F_Totti írta:
bigg írta:Nem tom elképzelni, pl. Cseh Laciról, hogy doppingolna, és akkor már Pheps sem okvetlenül muszáj doppinger legyen, szerintem csak rohadt sokat edzenek, bár lehet, hogy naív vagyok... :nemtom

Nem akarlak megbántani, de szerintem naiv vagy. :)


Nem bántassz meg, lehet, mindenesetre nehéz ilyeneket elképzelni, és szerintem azért nem minden sportágban van jelen a dopping, az atlétikában bizti, de pl, a labdasportokban minek?, max. hogy jobban birjad, de a doppingtól ügyesebb nem leszel, engem inkább a bírók dühítenek, már egy kézimeccset sem tok végignézni, pedig az még nézhető, a vizilabda már nem... :roll:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2008.08.14. 21:41


Nem tom elképzelni, pl. Cseh Laciról, hogy doppingolna, és akkor már Pheps sem okvetlenül muszáj doppinger legyen, szerintem csak rohadt sokat edzenek, bár lehet, hogy naív vagyok... :nemtom
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2008.08.14. 21:19


én is csak azért nézem a doppingiát (de föl nem kelek érte..) mert azért mégis csak szurkolok a magyar doppingozókmak..
+ a vizilabda, ott mindegy, hogy egy szaros montenegró vagy egy szaros magyarország nyer, kéziben már nem...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2008.08.13. 22:25


Rudiking írta:Én kész vagyok ettől az olimpiától!
Csak ma 3 "érdekes" bíráskodás volt velünk szemben: 1. Szegény birkózósrác.
2. Mincza Ildikó (Akinek egyébként nagy-nagy gratuláció a bronzéremhez! :ultra: )
3. kézilabdás csajok (Akiknek szintén grat a győzelemhez, és a csodálatos felálláshoz 5 gólos hátrányból! :ultra: )
És a mieink egyetlen zokszó nélkül, sportemberhez méltóan tűrték.
Az egész olimpia egy nagy szar, a doppingról, meg a bírókról szól, a sportértéke 0, már régen nem az, ami egykor volt...
Hajrá magyarok! :ultra: :tv:

Szóról szóra egyetértek! Ha nem lennék szabin tutira semmit nem néznék az egészból! Botrányos abíráskodásunk! Én tuti nem bírnám türtőztetni magam a helyülben, bár ők ezért sportemberek vagy mi...amikor Tóth Tímea visszafutásánál a német eljátszotta a nagyhalált, na attól voltam kész, legközelebb a helyében behúztam volna a németnek egy nagyot, ha már úgyis kiküldneke akkor legyen is oka....fujjj
Én olimpia előtt félig komolyna de inkább direkt pesszimistán 3 aranyat tippeltem, csak figyeljük meg mennyire lesz igazam....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2008.08.13. 17:51


Persze ez buta kérdés mert ez mégicsak egy As Roma szurkolói oldal, de van vki aki beszél olaszul... mert mindenképpen nyelvizsgáznom kellesz vmikor a diploma miatt és az az igazság hogy az angolt nagyon utálom.....így más nyelv után kell néznem ez a másik nyelv vagy olasz vagy francia lehetne azonban úgy hallottam ( és vmilyen szinten tapasztaltam 4 évi latin nyelv tanulásnak hála :) ) hogy a nyelvtani része piszok nehéz, ez valóban így van és nehezebb e mint a francia, tehát nehézségi szempontból melyikkel érdemesebb közeli ismeretségbe kerülni ?? ( mert más szempontból a válasz talán egyértelmű )
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2008.08.12. 16:00


sebaj, legalább kiderül megy e netes helyre:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2008.08.11. 23:39


Jó nyaralást neked! Csak szólok hogy mindenhol vannak ilyen netkávézók vagy hsaonlók, szóval nem kell lemaradnod a híerkből... Amúgy balcsin merre mész? ha nem titok... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2008.08.11. 20:53


Srácok,vasárnap jövök,megyek haverokkal Balcsira....!!!
Addig is remélem h meglesz Julio és remélem még valaki összejön...!!!
FORZA AS ROMA PER SEMPRE!!!
Mindenkinek aki még nem volt: Jó nyaralást!!!!
FORZA!!!
Üdv
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2008.08.10. 09:45


Cseh Laci a legnagyobb király! 8) 8)
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2008.08.09. 11:15


Nem'tom szokta e valaki nézni de én ma végignéztem a Japán bajnokság összefoglalóját, és igencsak meglepődtem rengetek szurkoló megy ki a mecsekre nagyon sok zászlót drapit aggatnak ki, éa a játék is meglepően színvonalas, nem beszélve erról hogy a Japán szövetség megszabta hogy max. 3 külföldi játékos lehet egy csapatban, csadálkozom hogy kevés a Japán játékos Európában......
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2008.08.06. 22:28


Én ezt értem, de vasárnap is este megy a gép.
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2008.08.06. 08:57


Kép

:lol: :lol: :lol:
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2008.08.05. 20:54


Na Mancini berúgta első gólját az Interben!
Bayern M. - Inter eddig 0-1
Figyeljétek meg mekkora ász lesz Manci az Interben! :-(
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég