Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2008.09.12. 13:53


Uhhhh :)
jó nyaralást!
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2008.09.11. 21:21


mindenképpen freerollokkal kezd szerintem!
de előtte olvass el egy pókerkönyvet, vagy a onlinepokerhu.com-on a pókersulit Selindektől, annál jobb nincsen.... addig ne is játssz valódi pénzben!
utána fizess be a partyra mondjuk max 50 dolcsit és kezd a legkisebb szinten a játékot, és ha hónapok múlva +-ban vagy mehetsz feljebb.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2008.09.11. 17:52


Regisztrált vok a PartyPoker.net-en, na most azt tudom h ez ingyenes, de ha nyersz nem lehet vhogy mégis hozzájutni a pénzhez??? Merh elég tisztességes zsetonmennyiséget halmoztam fel tennap egy két órás játékkal, de gondolom ha no limiten játszom akkor nem lehet... vki tud ebben segiteni, h h lehet élesben játszani?
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2008.09.11. 17:06


Kép

kö***g svédek...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2008.09.10. 23:10


feree feree, ezekszerint nem kell a fejed már.... :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2008.09.10. 21:43


Srácok! Köszönöm a belém vetett bizalmatokat(és mit tagadjam, tényleg jólesik, sőt még Levy hsze mosolyt is csalt az arcomra) és tény, mostanában egy kicsit lighosabban állok szabadidő tekintetében, de bármennyire is csábító az ajánlatotok, sajna vissza kell utasítanom, ugyanis nálam is beköszöntenek azok a rideg és csúnya idők, amikor nem csak a nethiánnyal, hanem a szabadidő hiánnyal is meg kell küzdenem,vagyis el leszek havazva, de mégegyszer köszönöm, max annyit mondatok(de nem ígérem) hogy a későbbiekbe is megpróbálok egy-két általam fontosabbnak hitt infót megosztani a nagyközönséggel, vagyis Veletek, többet nem tehetek, be kell érnetek egyenlőre ennyivel. :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2008.09.10. 19:48


Feree!
Ez egy visszautasíthatatlan ajánlat, mert vagy az aláírásod kerül a papírra, vagy a fejed :)

De komolyra fordítva:
Egyébként az a helyzet, gondolom én, hogy van annyi időd nap közben, hogy ráérsz böngészni sok weboldalon, míg sajnos nekünk egyre kevesebb...
É konkrétan nem gondolom, hogy feleslegesen csinálod, sőt, színesebb lett az oldal általad! Mi egy kicsit beleuntunk az évek alatt az XY jön-majd mégse-demégis-vagydenem-ésmégislehet-csakhaeztvagyazteladjuk- vagyingyen - de a faxom... hírbe, és a sok kacsába és semmire nem való pletykákba, újságírói kitalációkba, főleg uborkaszezonban.
De Te ne add fel, szerintem mindenki szívesen olvassa, csak hát nem mindíg olyan a téma, ami megrengeti a földet, mint pl, hogy Taddei iz bek :)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2008.09.10. 18:34


Feree,
nyugodtan toljad csak a cikkeket, semmi baj nincs velük. Sztem szívesen is olvassál mások is. Engem sem zavar, sőt, örülök neki. Szóval csak így tovább. Az meg hogy nem mindig szólnak hozzá, lehet azért van, mert éppen nincsenek gépnél, vagy aki gépnál van éppen nem akar hozzászólni. De ez téged ne tartson vissza.

off
Amúgy, ha már ennyi időd és energiád van, akár szerkeszthetnéd a híreket is :D és akkor nekem több időm maradna másra (mármint nem a csajozásra, hanem az oldal más részeire :D)
on
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2008.09.10. 14:00


nem értettelek félre, én voltam inkább félreérthető. De a lényeget vetted. A híreid jók, és kellenek, mert gyorsabb vagy másoknál... De mindegyikre nem lehet és nem is kell regálni. Ha kommunikációt akarsz idnítani, akkor inkább tegyél fel kérdést, mert akkor mindenki tudja hogy választ is vársz... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2008.09.10. 11:55


Félreértesz, Snatch munkáját tisztelem és becsülöm, és az általam betolt hírekkel meg nem az a célom hogy magamat fényezzem, vagy hogy egy köszönömnél többre számítok, csupán az, hogy valamiféle társalgást, kommunikációt próbálnák meg elindítani a csapattal kapcsolatban, de mint látom nem túl nagy sikerrel, és igen, én szeretek beszélgetni(írva) a hírekről, viszont mások nem igazán, és ez az én búm és bánatom, szal beleuntam a saját hszeim olvasásába. Különben a Dk se a régi már, legalább is szerintem… :) de majd megszokom. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2008.09.10. 10:03


feree80:
Most mi a pék f... bajod van? :D
Ez az oldal nem az index Roma topicja! De ezt tudod te is!
Miért kéne minden híredhez/hírhez hosszászólni? Sokan vannak akik a híreket olvassák csak, és tojnak mások véleményére, hiszen pl megvan a sajátjuk. Baj ez a többieknek? Nem! Különben is a legnagyobb tudású és elméjű embereknek nincs szükségük megvitatásra, mert ők tudják mit kell kihámozni egy hírből, és azt vagy megosztják másokkal vagy nem... :wink: Te szeretsz bezsélgetni a hírekből, mások kevésbé. Ez van. Megint csak azt kell mondanom nem vagyunk egyformák. Ha szeretsz vitázni akkor arra ott van Sign barátunk az indexen pl. :D
Szóval köszönjük ha híreket osztasz meg velünk! De ne azért tedd hogy valami jót kapj érte egy köszönömön kívűl! Gondolod snatchék ellenszolgáltatásért üzemeltetik ezt az oldalt? Egy fenét. Önzetlenül. Tudják hogy ezzel jót tesznek sok Mo-i Roma drukkernek és ennyi. Te is jót teszel ha megosztasz velünk híreket...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2008.09.09. 23:12


Közbe azon filózok, hogy van e értelme, hogy gyűjtöm, másolom, ollózom, fordítom ide a híreket, hát arra jutottam, hogy nem igazán, szal általába beírom amit találok, van aki bejelentkezik, mások nem, úgy olvassák el hszeimet v másét, oszt ennyi,és ez mért jó nekem? :D ( hozzáteszem azt azé nehez megérteni, ahhoz mért jelentkezik be valaki, hogy csak olvas, de hozzá nem szól :D :D ) féreértést elkerülvén, nem akarok megbántani senkit, de ezentúl jóval kevesebbszer fogok hozzászólni a dolgokhoz.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2008.09.07. 16:48


Salgótarjáni révén volt szerencsém kimenni a helyben rendezett 2 kosármeccsre, Magyarország-Finnország & Magyarország-Bulgária. A másodikon láttam Szanicsot is :D Szanics, meccs hogy tetszett? Van szerinted esély arra, hogy több nagy téttel bíró nemzetközi meccset is tarjánban rendezzenek?
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2008.09.05. 17:31


Köszönöm szépen srácok !!

más..

épp ma adta a Eurosport 2 azt a formulás versenysorozatot amiben a mi autónk is érdekelt, érdekes érzés volt a Romának szurkolni egy autóversenyen :) izgalmas volt...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2008.09.04. 18:00


van egy ilyen olvasata is a chromenak :

http://lacafej.freeblog.hu/archives/200 ... e_a_geped/

elgondolkodtató, a video is :)
persze én is felraktam, de ... nemtom :)
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2008.09.04. 15:55


Curva Sud72 írta:http://fulokercs.gportal.hu/gindex.php?logout=1

Szavazni!!!! :lol:


az a plussz vicc, hogy ultra curva sud vagy mi van a nevükben, de a laziora néznek fel...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2008.09.02. 20:49


Rudiking írta:Jól látom, hogy ezt nem viccnek írtad? :o :o

nemtom h latad e már van der sarét de ha lattad akkor tod hogy ez csak vicc lehet
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2008.09.02. 08:25


Ezt olvassátok el! :lol:
0:13 - Calderón: "Emberi okokból adtuk el Robinhót. Ez volt a legjobb megoldás a klub és a játékos számára is. Az a tény, hogy a Manchester City ajánlatát elfogadta, azt mutatja, hogy nem szakmai okok miatt távozott. A Real Madridnak nincs szüksége pénzre, egyszerűen humánus okok miatt adtuk el."
ez nagyon LOL :lol:
Szerintem nem a pénz miatt távozott, bár hírek szerint többet fog keresni mint a Madridnál, de el tudom képzelni hogy milyen légkör lehetett körülötte ha már egy angol középcsapat is megteszi neki.
Két lehetősége van szerintem, beválik, szokja az angol légkört, és ugródeszka lesz számára a City, és elviszi a Cselzi, bár ha idén 40 millát sokalték érte, akkor jövőre nem sokalják, hmmm :D azé megnéztem volna Scolari v a ruszki arcát mikor szembesültek a hírrel. :D
vagy a másik, leszerepel, megég a Citynél, pár évre elássa magát a Citynél, akkor meg a világ összes csapat is kevés lesz hogy 30,40 v még több millát adjon érte, brazil mivoltából erre nagyobb sanszot látok.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2008.09.02. 07:15


Sztem neki már mindegy volt, hogy hova, csak elmehessen a Madridtól...
Onnan meg majd simán megveheti a cselszi, max egy kicsit drágább lesz :)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2008.09.01. 23:15


feree80 írta:Wazzé, ha ez igaz, lefordulok a székről :shock: :shock: :shock:
http://www.madridista.hu/eumadridista/h ... as&id=5687
jelentem, lefordultam :D :D uis hivatalos. :wink: :D


:) Fura választás, az hogy a BL-t elfelejtheti Robinho amíg ott van, az tutti...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2008.09.01. 22:28


Wazzé, ha ez igaz, lefordulok a székről :shock: :shock: :shock:
http://www.madridista.hu/eumadridista/h ... as&id=5687
jelentem, lefordultam :D :D uis hivatalos. :wink: :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2008.09.01. 12:19


szerintem kene csinalni menez topicot
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2008.08.31. 18:42


ennel meg vad der sare is jobb
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2008.08.30. 18:26


ok !
Sajnálom azért. Én nem bukok semmit, mert 1-1t tippeltem :D.
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2008.08.30. 18:13


mar egy hete is probaltam regizni de akkor is ez volt a gond...
vegulis annyira nem baj mert a jelen allas szerint csak 1pontot vesztek
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég