Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2008.12.05. 17:14


Már megbocsáss, de mintha némi szereptévesztésben lennél.
Ezt kifejthetnéd..
No mindegy, részemről a dolog le van zárva, inkább ki se nyitom többé ezt a topicot, minek bosszantsam magam fölöslegesen
így legyen..
ez kb olyan volt tőled, mintha benéznék a Laziosokhoz, felhúznám magam a rómás gyalázásokon, és idióta elemzéseiken, és beböffenteném oda azt amit te ide...
amúgy nincsen harag, csak egész egyszerűen nem értettem/értettük a reakciód... ezzel az erővel ha bármely történelmi kérdésről bezsélgetnénk, mindegyikre rá lehetne a "színvonalas eszmecserét" húzni nem? ... eleve fura volt, hogy van akit ez a téma hidegen hagy, és ledöbbentem a hszeden calderonival együtt ahogy láttam...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2008.12.05. 15:50


Trigoria írta:fradista romanista:
Gratulálok az újfent rendkívül színvonalas "eszmecseréhez".
FORZA ROMA!

Sosem szidok itt senkit, de ezt k...a gyorsan fejezd be! Hogy finoman fogalmazzak: hangyafasznyi közöd nincs ahhoz hogy az OFF-topicban ki mit irogat. Még nekem sem, max moderálom!!!! Ezért lett ez a topic kitalálva, hogy ide lehessen bármit (BÁRMIT) írni. Ha nem tetszik, ne nézz ide! És ez mindenkire vonatkozik!
Mélységesen csalódnék benned, ha továbbra is úgy érezném hogy magas lóról bezsélsz, és nézel le itt egyeseket. Se alapod, se jogod nincs rá! Az AS Roma-n kívűl is van élet... :wink:




Már megbocsáss, de mintha némi szereptévesztésben lennél. No mindegy, részemről a dolog le van zárva, inkább ki se nyitom többé ezt a topicot, minek bosszantsam magam fölöslegesen
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2008.12.05. 12:28


Na Trigoria , zárjuk szépen sorainkat: forza Roma!

Ámen. Egy véleményen vagyunk. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2008.12.05. 12:17


jnzsblzs írta:a holokamuról pedig annyit hogy nézd meg a holokauszt című filmet és utána beszélgethetünk


De érdemes megnézni David Cole dokumentumfilmjét is, rengeteg könyvet elolvasni... nemrég jelent meg "Egy üres zsák nerm áll meg magában" címen egy újabb érdekes könyv... Egy svéd ember kutatásai, régi, korabeli cikkek, melyik újság, mikor írt először Holocaustról, akik rémtörténeteket írtak le, mint személyes élmények, majd hogy ismerték be, hogy "ezeket csak kitaláltuk, de akár így is történhettek volna..."... na nem folytatom. A baj, hogy kérdezni sem lehet. Mert egyből rajtad a bélyeg. Nem gondolhatod másképp, mert egyes országokban mész egyből börtönbe.

Sajnos azt sem tudjuk, hogy tegnap igazából mi történt, vagy öt éve... Nemhogy 50, 100, 500 éve... Mit fognak 300 év múlva írni a mai évekről? Tehetséges Fletó, október 23-án randalírozó csürhe nácik? Mi volt 1956? Ellenforradalom? Nagy Imre? Hős vagy szar ember, aki 24-én, 25-én még lövette a magyarokat? Maléter? És még 1000 kérdésem lenne, csak egy történelmi eseménnyel kapcsolatban... Szeptember 11.? Terrortámadás? Gonosz arabok? Jonh Kennedy? Az őrült Oswald? Mig mindig ezt kell hinni? Pedig más már megállapította, hogy több helyről érkezett golyó, ahol Oswald volt, nem is érkezhetett. Akkor miért? Kinek az érdekében? Mit is akart Kennedy? Csak nem azt akarta, hogy ne izraeli kézben legyen az amerikai pénz? De egy magányos őrült lelőtte... Tudjuk, a felvetés is ilyenkor szemét összeesküvéselmélet és automatikusan aljas náci vagyok...
Magyarország ma furcsán működik... Megerőszakolnak egy 14 éves lányt hatan, meggyalázzák, megölik, apja talál rá reggel. De ma Magyarországon meg kell magyarázni, amúgy emberi jogokért aggódó publicistáknak, műsorvezetőknek, hogy biztos a lány viselkedett kihívóan, miért megy utcán este, tulajdonképpen szinte megérdemelte a sorsát... Aki a bűnöst akarja rács mögé, abból gyorsan gyártanak rasszistát...

Csak egy apró kérdés... Aki ezt a szép verset írta, szavazhat Magyarországon? Kire fog vajon szavazni? Arra, aki építeni szeretné Magyarországot vagy arra, aki pusztítani? Mi lenne, ha mondjuk egy Jobbik szimpatizáns írna hasonló érzelemdús verset, csak a magyart kicserélni cigányra, zsidóra? New York Times is egészen biztosan hossazasan írna a magyarországi rasszizmusról. Mivel magyart köptek le Magyarországon, így ez a szabadság része. Sőt, művészeti kifejezés. Fel se tűnik senkinek. Szentkoronából svájcisapka, turolból dögkeselyű... Mindig ugyanonnan... Biztos jól van ez így. Mert ha nem tetszik, náci leszel...

Na Trigoria , zárjuk szépen sorainkat: forza Roma!
ZZ: "Talvolta i perdenti hanno insegnato più dei vincenti."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2008.12.05. 12:07


az hogy úgy gondolta az nem azért zavar mert rasszista vagy ilyesmi hanem azért mert alapjaiban hülyeség
tévedés hitler egyiket se akarta csak bűnbakot akart kreálni belőlük mert nagyon helyesen rájött arra hogy az embereknek (ebbe az esetbe a németeknek) látható és nem láthatatlan ellenségre van szükségük ahhoz hogy egységbe tömörüljenek erre pedig szüksége volt hogy lehessen hatalma mert volt egy világválság és azt ráfogta a zsidókra és akkor az emberek elkezdték azt gondolni hogy hú de jó fej a bajszos barátunk, válaszuk meg.
a holokamuról pedig annyit hogy nézd meg a holokauszt című filmet és utána beszélgethetünk

Van egy elképzelésed ami totálisan nem az enyém, így nem próbállak itt meggyőzni, mert felesleges. Nekem nem lesz tőle jobb ha te is úgy látnád ahogy én. Túl sokan vagytok még "vakok".... :wink:

fradista romanista:
Gratulálok az újfent rendkívül színvonalas "eszmecseréhez".
FORZA ROMA!

Sosem szidok itt senkit, de ezt k...a gyorsan fejezd be! Hogy finoman fogalmazzak: hangyafasznyi közöd nincs ahhoz hogy az OFF-topicban ki mit irogat. Még nekem sem, max moderálom!!!! Ezért lett ez a topic kitalálva, hogy ide lehessen bármit (BÁRMIT) írni. Ha nem tetszik, ne nézz ide! És ez mindenkire vonatkozik!
Mélységesen csalódnék benned, ha továbbra is úgy érezném hogy magas lóról bezsélsz, és nézel le itt egyeseket. Se alapod, se jogod nincs rá! Az AS Roma-n kívűl is van élet... :wink:

egyébként nem tom miért szídjátok (na jó azért sejtem)
nagyon-nagyon igaz dolgok IS vannak benne

sejted miért szidjuk??? csak sejted????? :shock: én is tudok igazat szólni az amcsikról pl úgy hogy azt kirakhatják az ablakba de úgy is hogy azonnal lelövetnek... itt nem csak az a lényeg hogy mit mond, hanem hogy hogyan és nem magának hanme a világnak!

Zsivány Trianon védők (ebben is van igazság de erről nem nyitok vitát.)
Máris vitát nyitottál, de rossz a vitastílusod...

calderoni: minden szavaddal egyetértek. És tudod mi a szép ebben? Hogy máskor meg tök máshogy látjuk a dolgokat, sőt vitatkoztunk is mi már. De valahogy ebben a kérdésben mégis egyazon szív dobog bennünk....

bigg: sokat kell még olvasnod a témában, ha amit írtál, kicsit bizonytalanul írtad. De ezzel nincsen gond. Nem mindenkit érdekel a téma...bár kéne...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2008.12.05. 03:03


Ebben van valami hogy hazátlan a zsidó nép, mert ugye amit a hazájuknak tartanak, azzal a Palesztinok is ugyan így vannak... van egy Palesztin haverom, volt osztály társam, a muterja magyar, de a fatarja ott született, szal ő mesélte, hogy állítólag a palesztinok előbb azon a földön éltek..., arról nem is beszélve, hogy a zsidók a római korban el lettek onnan kergetve, és csak a 2. világháború után özönlöttek újra oda, persze fegyverrel, szal ez igaz lehet!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2008.12.04. 19:32


én is mondtam hogy inkább az eleje fontos
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2008.12.04. 18:00


jnzsblzs írta:egyébként nem tom miért szídjátok (na jó azért sejtem)
nagyon-nagyon igaz dolgok IS vannak benne pl:
Panaszkodnak, nyavajognak,
Ők sehová sem tartoznak,
Mindenki az ellenségük,
Nincsen nekik kistestvérük.(ennek inkább az eleje a fontos

Pontosítanék. Panaszkodnak, nyavalyognak, de nem azért mert nem tartoznak sehova. Nagyon jól tudják, hova tartoznak. Azt is tudják, hogy kik tartoznak még közéjük és azok miért nem tartozhatnak hozzájuk területileg sem. Azért nyavalyognak, mert vannak olyan kisebbségek, amelyek nem tudnak hovatartozást illetően felmutatni semmit és képtelenek az asszimilálódásra kultúrájukból fakadó életvitelük miatt több évtizede,-százada. Csak élnek a nyakunkon, persze kettőn áll a vásár, lehetett volna tenni ellen a valamit, de sajnos mi magyarok ilyenek vagyunk. Nekünk minden mindegy. Tőlünk garázdálkodhat a szerb, a szlovák, a cigány akár itt nálunk is nem teszünk ellene semmit, nem is tudunk mert a zsidó egyből rasszizmust, fasizmust, neonácizmust kiált ezzel védvén a nemzetet gyengítő kisebbséget. Mert ugye egy testben és lélekben meggyalázott nemzeten könnyebb uralkodni, mint egy egységes identitás tudattal rendelkező népen. A rendőrség, a mindenkori hatalom csicskása meg természetesen nem mer/ akar tenni semmit.Mi nem verünk Szegeden szerbet, pedig a rengeteg pohártörés (mert ez ugye tradíció náluk) miatt a kocsmákban, szórakozóhelyeken lehetne, rájuk férne. A cigány is bánthat minket, de mi nem nyúlhatunk hozzájuk, mert ez már etnikai ügy és az ombudsman már hápog is, a zsidótól megkapta a lehetőséget rá.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2008.12.04. 17:42


fradista romanista írta:Gratulálok az újfent rendkívül színvonalas "eszmecseréhez".
FORZA ROMA!

Na ez az amire újfent rendkívüli módon nem vagyunk rászorulva.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2008.12.04. 17:39


egyébként nem tom miért szídjátok (na jó azért sejtem)
nagyon-nagyon igaz dolgok IS vannak benne pl:
Panaszkodnak, nyavajognak,
Ők sehová sem tartoznak,
Mindenki az ellenségük,
Nincsen nekik kistestvérük.(ennek inkább az eleje a fontos

Elveszett tekintélyüket féltik,(ez talán a legjellemzőbb mondat)

Zsivány Trianon védők (ebben is van igazság de erről nem nyitok vitát.)
de legviccesebb hogy ha már műveltnek akar tűnni akkor nem csinálja jól mert ez ugy nem jön ki ritmusra ahogy van:
Buták, mint az oroszok
S úgy végzik, mint karthágó’k.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2008.12.04. 17:32


Gratulálok az újfent rendkívül színvonalas "eszmecseréhez".
FORZA ROMA!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2008.12.04. 17:09


Trigoria írta:De bizony úgy gondolta! Amúgy Hitler nem kiirtatni, hanem dolgoztatni akarta őket - vagy a fene tudja. Ugyebár holokamu és ilyesmik....

az hogy úgy gondolta az nem azért zavar mert rasszista vagy ilyesmi hanem azért mert alapjaiban hülyeség
tévedés hitler egyiket se akarta csak bűnbakot akart kreálni belőlük mert nagyon helyesen rájött arra hogy az embereknek (ebbe az esetbe a németeknek) látható és nem láthatatlan ellenségre van szükségük ahhoz hogy egységbe tömörüljenek erre pedig szüksége volt hogy lehessen hatalma mert volt egy világválság és azt ráfogta a zsidókra és akkor az emberek elkezdték azt gondolni hogy hú de jó fej a bajszos barátunk, válaszuk meg.
a holokamuról pedig annyit hogy nézd meg a holokauszt című filmet és utána beszélgethetünk
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2008.12.04. 14:48


remélem nem gondoltad komolyan

De bizony úgy gondolta! Amúgy Hitler nem kiirtatni, hanem dolgoztatni akarta őket - vagy a fene tudja. Ugyebár holokamu és ilyesmik....

F72:
Nem szép tőled hogy betoszol ide egy ilyen verset, felb...od mindneki agyát, te meg eltűnsz! Mondjuk értem én, figyelsz a háttérből, mit gondolunk mi a témáról. :) Hát látható, hogy ugyanazt. A Romásoknak helyén az esze és a szive! :wink:
Tudom hogy ez off-topic, de mondjuk ez még ide se való, bár.....

nekem nincs bajom azokkal akiknek a vallásuk zsidó, nekem azokkal van bajom akinek a foglalkozásuk az.
ez egy zseniális duma! megjegyzem! :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2008.12.04. 07:31


Miért ne gondolhatná komolyan? A bajuszos barátunk sajnos félmunkát végzett. Baj lenne, ha nem lenne országokat a kilátástalanság szélére sodró világméretű spekuláción alapuló mesterséges válság, ez csak egy a sok jó cselekedetből. Nem hinném. Az ember gondolatait egyelőre nem tudják hatáskörük alá vonni (bár az Orwelli elmélet gyakorlati alkalmazásán már biztosan erőteljesen DOLGOZTATNAK valakit), a gondolatok elhangzása után már tudnak cselekedni, ehhez kell egy szépen megkomponált jogrendszer, amit már nálunk (is) elértek, ezzel biztosítván a védelmet maguk számára. Rafinált mindegyik, mint a cirkuszi ló. Sajnos volt szerencsém ismerni ebből a fajtából néhányat, az egyik még főnököm is volt. Fajtatisztát, cigányok között nevelkedettet, egyik sem különb a másiknál. Azt gondolta, hogy milyen eszes és jó kereskedő, és persze lépten- nyomon le akart venni pénzzel minden dolgozót, mondvacsinált indokokkal, náluk ez a kereskedés alapja, az átbaszás. Két magyar forintért akár képesek szexuális kapcsolatot létesíteni az apjuk feleségével, ez szerintem mindent elmond róluk. Mindemellett még hülyének is néznek, nem hiszik el, hogy neked is lehet eszed, te is lehetsz körmönfont, te is le tudod venni őt, csak nem kreálsz hozzá indokokat. Mondjuk a megfélemlítést és az agressziót nem bírják, a tettlegességet még nem kellett alkalmaznom.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2008.12.04. 05:36


nekem nincs bajom azokkal akiknek a vallásuk zsidó, nekem azokkal van bajom akinek a foglalkozásuk az.
Rudiking írta:Ha nincs Hitler, akkor már vége lenne a Földnek. Abban a helyzetben nem volt más megoldás. Sajnos úgy tűnik, csak késleltetni tudta a dolgokat.

remélem nem gondoltad komolyan
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2008.12.03. 19:43


Hajni írta:Ez a Regős Péter még itt él Magyarországon? Még ép és mozog keze-lába? Még nem huzták karóba? Ha ilyet olvasok egy hangyányit szimpatizálok Hitlerrel.

Hol élhet ez a hazátlan izraelita? Bárhol, hisz ahol ők megvetik a lábukat az az ő földjük. Alanyt vagy állítmányt tévesztett "barátunk" a hovatartozással kapcsolatban a meseszép versében. Ahhoz képest, hogy mennyien vannak elég kevesen tengetik életüket a szent földjükön. Inkább élősködnek a buta amerikaiakon, meg rajtunk, Trianon után nagyon nehéz dolguk van, persze kettőn áll a vásár. De a fajta jelleg az élősködést, az uralkodást és a hatalomvágyat diktálja, mert ugye ők a kiválasztottak a világ irányítására (persze ez egyáltalán nem fasisztoid, soviniszta vagy akár diktatórikus elmélet) és a kígyó feje lassan elér a farkáig (utalván a nem is létező irodalmukra), a jegyzőkönyvek meg természetesen kitalációk, semmi bizonyíték nincs rá, a világ ilyetén való alakulása csak merő véletlen. A törvényeket mi hozzuk, védjük magunkat, hol vallás vagyunk, hol népcsoport, mikor melyik érdekünk, hogy kívánja. Ja és vállalom, hogy antiszemita vagyok, valahogy egy normális fejlődésen keresztülment agy ezt diktálja.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2008.12.03. 18:35


asszem vhol külföldön él....ha jól emlékszem, ha nem akkor nem mondtam semmit....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2008.12.03. 17:33


Minek is olvastam el ezt a szart (bocs Trigo, de a versben cifrább dolgok is vannak...), legalább egy hétbe beletelik mire kitörlöm az emlékeimből...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2008.12.03. 17:16


érdekesnek érdekes, meglepőnek meglepő, felháborítónak felháborító.....de általános következtetést nem vonnék le belőle, a teljes "fajtájukra" ( de csúnya szó ) nézve.........renitensek, idióták, parasztok, hangulatkeltők mindenhol vannak....a másik ha vki elitéli az nem feltétlenül rasszista, antiszemita sőt.....a mondanivalója kivetnivaló nem az író származása.......a romát se a színe miatt nem szeretem felőlem akár kékek is lehetnének.....de inkább nem folytatom....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Imperatore Romano 2008.12.03. 17:43-kor.
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2008.12.03. 16:01


F72: napi kurucinfo olvasóként ezek már nem annyira, de még mindig felb...k az agyam.... :twisted:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2008.12.03. 15:31


Bár ez nem irodalmi vagy művészeti honlap, de offtopicba talán befér egy igazán érzelemmel teli, gyönyörű vers...
Ez a szabadság, ez a művészet!!! Akinek meg nem tetszik, az antiszemita, gyűlölködő és ki kell rekeszteni őt!


Írta Regős Péter, a Magyar Zsidók Világszövetségének szóvivője

Útálom a magyar népet

Hangosak a fasz magyarok,
Fajtiszták, mint az olaszok.
Buták, mint az oroszok
S úgy végzik, mint karthágó’k.

Lesózzák a földjeiket,
Felszámolják történelmüket,
Eltűnnek majd nemsokára,
Elmennek a bús picsába.

Úgy rühellem minnyájukat,
Mocskos, gyilkos falkáikat,
S mikor himnuszukat hallom,
Felfordul a teli gyomrom.

Panaszkodnak, nyavajognak,
Ők sehová sem tartoznak,
Mindenki az ellenségük,
Nincsen nekik kistestvérük.

Mindenki utálja őket,
Magyar férfiakat, s nőket.
Mindegyiküket megvetik,
De egyiküket sem szeretik.

Elveszett tekintélyüket féltik,
De mások a nyelvüket sem értik.
Nem tartoznak nyelvcsaládba,
Csak a tetves, bús picsába.

Európába keveredtek,
Emberekké nem vedlettek,
Ázsiai majmok még ők,
Zsivány Trianon védők.

Gyűlölik szomszédjaikat,
Megölnék mindannyiukat.
Irigyek a földjeikre,
Átok kísérje őket örökre.
ZZ: "Talvolta i perdenti hanno insegnato più dei vincenti."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2008.12.02. 21:32


Na, róla se kell már álmodozni! :wink:

Hivatalos közlemény: Huntelaar a Real Madrid játékosa
Kategória: Labdarúgás - Átigazolások

2008.12.02., Forrás: http://www.realmadrid.es
A Real Madrid C.F. hivatalos közleményben erősíti meg, hogy egyezségre jutott az Ajax Amszterdam csapatával Klaas-Jan Huntelaar ügyében. Ennek értelmében a gólerős támadó a kötelező orvosi vizsgálatokat követően 2013. június 30-ig ír alá új csapatához, bemutatására az elkövetkezendő napokban kerül sor a Santiago Bernabéu stadionban.

21:15 - A játékos vételára (a hivatalos, Ajax által is megerősített verzió szerint) 20 millió euró volt, ami 27 millióra emelkedik abban az esetben, ha a játékos teljesít egy elvárt szintet (gólok, játszott meccsek, stb.) a Real Madridban.

http://www.corrieredellosport.it/Mediac ... icletta%27
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2008.11.29. 16:51


Bocs Levy, de nem voltam biztos benne, mennyire mókázol.... :wink:

Menez változatos arcjátéka ezekszerint nem csak nekem tűnt fel.... :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2008.11.28. 21:49


ki is kritizálta Menezt és az ő arcait ? :wink:
Kép
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2008.11.28. 18:40


Igyexünk úgy viselkedni, mint egy nagy család, nagy romai család :)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég