Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.01.24. 19:40


kiskapusi írta:Persze-persze!A lóvé a legfontosabb, kétségtelen!
De pl Máltán lehet, h lényegtelen mennyi pénzt ölnek bele bármelyik sportba, mert kicsi a merítési lehetőség!
Ezzel csak ennyit akartam.
Na nem vitatkozok tovább...Úgysem jutunk közös nevezőre! :D


Amugy egyetértünk mi, ha jól megnézed: mi azt mondjuk pénz kell és emberanyag, te azt mondod emberanyag és pénz. Más a sorrend de ugyanarról beszélünk :) Na de melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás??? :lol:
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.01.24. 19:18


kiskapusi írta:
F_Totti írta:
kiskapusi írta:Azért azokat a demográfiai jellemzőket se felejtsük el, h Argentínában, és Magyarországon mennyi gyerekből lehet választani!!

Ezt az érvet mindig minden sportnál fel szokták hozni, de nem értek vele egyet.
10 millió emberből ugyanúgy ki lehet választani 20-30 jót, mint 1 milliárdból akár.
Minden azon múlik, hogy megvannak-e egy sportág esetében a szükséges feltételek, vagy nem.


Sztem nem lényegtelen, h mekkora a válogatási lehetőség!
50 millió emberből hamarabb találnak 20db 2 méter feletti emberkét, és ha abból a 20ból csak 3 jó játékossá válik akkor már előnyben vannak!
Másik példa: Indiában él 1milliárd ember.Elkezdtek műfüves pályákat építeni, és fociakadémiákat hoznak létre.
Rengeteg gyereket bevonnak a programmba.Én állítom, h 10 év múlva a világ elitjében lesznek!
1 milliárdból könnyebb szelektálni, mint 10 millióból!
Ennyi kell a sikerhez ( sztem) : Qrva sok lóvé, infrastruktúra, embertömegek!


Te kiskapusi és az indiai kézilabda az hol tart jelenleg?? Vagy a kinai? Vagy az amerikai?? :wink:
Van igazság abban amit mondasz, de ha vmivel nem foglalkoznak, nincs kiépülve az infrastruktúrája amiről itt beszélnek a többiek, akkor hiába él 1 milliárd ember egy országban... sztem!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.01.24. 15:43


Szerintem megverjük dél-koreát, és a másik két meccsünket elveszítjük, a horvátokét pl nagyon.
Szvsz is az 5-6. hely a realitás most.

és ha már felhoztuk a magyar foci jelenlegi helyzetét, hagy idézzem Ferenczi Pistát, aki csak alátámasztja az általam is mondottakat:
– A színvonalról beszéltünk: milyen a magyar NB II?
– Jóval gyengébb, mint néhány évvel ezelőtt. Ezt azért merem állítani, mert az egész magyar labdarúgásra érvényes ez. Szembetűnő a visszaesés: olykor nosztalgiázom, s arról mesélek a fiataloknak, hogy nagyjából tíz évvel ezelőtt Győrben 28 ezren szurkoltak a Fradi elleni bajnokin. Akkor az ETO futballistája voltam, életre szóló élmény volt a zsúfolt lelátók előtt szerepelni. Sajnos évről évre romlik a színvonal, és csökken a nézőszám.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.01.24. 01:39


Rudiking írta:De a lényeg, ahova ki akarok lyukadni. Nekünk bizony csakis a franciákhoz, horvátokhoz, dánokhoz, spanyolokhoz, oroszokhoz, stb. lehet magunkat hasonlítani. És ezek közül mi a középmezőny alja vagyunk. Nem azokhoz az országokhoz kell magunkat hasonlítani, ahol kézilabda egy évtizede létezik.


Tulajdonképpen most minden erős kézi nemzetet felsoroltál, de ezek után mi jövünk és ha ezek közül valamelyiket megverjük, már ott vagyunk a négy között, vagy nyerünk valamit, szerintem jól van ez így!
Az argentínokhoz meg senki sem mérte a Magyar kézit, ha visszaolvasol, egyedül te. :D
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.01.23. 23:21


Én azt mondom, hogy van midng egy lista férfiaknál és nőknél kéziben ahol minden korosztályos válogatott eredméynét is belerakják...nemrég volt felrakva valahova talán nso-n nem tudom. Nos igen szépen álltunk rajta. Nőknél volt nem olyna rég hogy a világ legerősebb vagy második legerősebb bajnokságának tartották a mienket. Sőt talán a dán után most is az.
A férfiak jópár éve a béka segge alatt voltak, mostanábn jövünk vissza...
És ha már azt nézzük, nézzük meg a románokat. Óriási kézilabdanemzet főleg a férfiaknál, nemrég olvashattuk az nso-n hogy jópár vbt megnyertek hajdanán, most meg sehol sincsenek...

Engem az érdekel, hogy a magyar válogatott(amely nem mellesleg szintén egyértelműen gyengébb lenne a honosított játékosok nélkül), hogyan szerepel.
Ezzel vitatkoznék... Perez nagyon ász volt ez igaz, de ő nincs most itt. Puki nagyon jó, de Fazekas sem rosszabb nála, de vele erősebbek vagyunk ez tény... Eklemovics. Nálam semmi extra, bár egyre meggyőzőbb, de nem hiszem hogy ne tudnánk pótolni...Kész ennyi. 2 ember. Nőknél egy se.
És akkor nem bezsélek inkább Karbaticról, a "színfranciáról"! (Karabatic, Ibrahimovic....prüszkölök! :D )

De a lényeg: a kézilabdánkat lehet MÉRNI az európai színvonalhoz. A focinkat nagyon nem. A focink amióta élek, még ennyire f.stalicska szinten nem állt. Mármint a bajnokság, meg az egész hazai fociélet. A válogatott jelenleg mérhető!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.01.23. 19:41


Rudiking írta:
Trigoria írta:és bárcsak ott tartanánk fociban ahol kézilabdában....

Így van. De nem kell annyira kézilabdánkat sem ajnározni. Gondoljunk csak bele. Ez a generáció, aki most ott van a vb-n, kb a 80-as évek végén, 90-es évek elején elkezdett kézizni. Hány olyan ország van, ahol akkor volt kézilabda, és mi jobbak vagyunk náluk. :?: Na hát ez az. Engem az nem tölt el büszkeséggel, hogy megverünk egy olyan Argentínát, ahol 10 éve azt sem tudták mi az a kézilabda... Örülni kell a sikereknek, de nem szabad azt a téves konklúziót levonni, hogy a hazai kézilabdában jobb munka folyt volna, mint mondjuk fociban.


Pedig biza össze sem lehet hasonlítani a focinkkal a kézit, a Veszprém és a Szeged elit szintű klasszis csapat, rendszeres BL résztvevő, mindig játszik náluk két három világklasszis (a nőknél ugyan ez a helyzet), ezt azért a focinkról nehezen mondhatjuk el, vagyis nem mondhatjuk el, közel sem, így a pontos.
Válogatott szinten sem vagyunk rosszak, nézzük meg a spanyolokat, tovább sem jutottak, pedig a bajnokságuk mennyire erős, és válogatott szinten semmi... vagy az Oroszok, milyen múltjuk van és ők is kiestek.
Szóval azért a kézi meg a foci hazánkban egy más kategória, sajnos.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.01.23. 16:21


csak nem értem haza a meccs végére, tehát sima volt ...nem is baj :wink:
és bárcsak ott tartanánk fociban ahol kézilabdában....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.01.23. 14:34


Trigoria írta:most kezdődött? talán hazaérek a federer siker előtt....

apa kezdődött! apa kezdődött!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8070
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.01.23. 13:46


most kezdődött? talán hazaérek a federer siker előtt....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.01.23. 11:50


Kezdődik a nap csucspontja:
Federer-Safin!
Két zseniális teniszező, nem tudom eldönteni kinek szurkoljak ugyh csak hátradőlök és élvezem a play-t.
Mondjuk holnap szigorlatozom de hát ezt nem kell tudni senkinek :) :)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.01.23. 11:35


Nézek régóta kézilabdát, igaz mindig magyar csapatokkal, tehát max ellenfélként látom leginkább a többieket. De én még életemben nem láttam ennyire jó csapatot mint ez a francia!!! Ezek akkor nem lesznek világbajnokok, ha mocskosul rossz napot fognak ki a horvátok ellen kb...
Minimális esélyünk nem volt ellenük. Az elején lehetett látni, hogy nem bírjuk ezt a védelmet fenntartani a végéig, de legfőképpen hogy támadásban leszünk gyengébbek náluk. De azért szépen helytálltunk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.01.21. 13:30


Nem értek egyet.
Tegyük fel, hogy nem szerzi meg. Mondjuk bedobják... Majd támadhatunk több mint fél percig a győzelemért.

Ez sose legyen már érv! Ne szerezznk labdát mert így jobb??? Ne viccelj már! Utólag lehet, hoy jobban is kijöHETTÜNK volna belőle, de ez nonszensz szvsz.

de az hogy egy világbajnokságon 20 mp-cel a vége előtt, 1 gólos előnynél valaki a betörést választja, mikor még a bírók keze sincs fent (és gyakorlatilag végigtámadhattuk volna a meccset), az sokkal elfogadhatatlanabb.
Ha a betörés tuti összejön (márpedig neki tuti összejött), akkor se törjön be???? Legalább 85% hogy bedobja!! Ez nem elég? De játszunk el a gondolattal ahogy te az előbb. Tegyük fel hogy nem tör be. A végéig nem húzhattuk volna, a bírók elvették volna mondjuk 5-6 msp-el a vége előtt, hacsak el nem adjuk addig... Dobnak egy gólt a tótok, és nem marad időnk semmire. Ellenben, ha bedobja 85%-ban akkor vége, ha nem, akkor a tótok után még esetleg mi is jöhettünk vola, ahogyjöttünk is, de az már nem volt elég semmire sajna. Szóval ez így nagyon mi lett volna ha játék. Én azt mondom akármikor egy meccsen, ha tuti betörést lehet végrehajtani, tegyük meg, mert az esetek döntő többségében megnyerjük vele a meccset egy ilyen szituban. De mondok még valamit, nem emlékszem a mozgására, de ha az időt akarjuk húzni, akkor is el kell indulni befelé néha, faultot kierőszakolva - tehát Iváncsik elindult, max meglepődve vette észre hogy végig tud menni. Ez is egy lehetőség...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.01.19. 21:57


a kis Iváncsik szerezte meg a labdát a végén, ami után kihagyta az atomzicert...én nem szidom

Hajdúról meg annyit, h ő csak egy báb.Nem akarták, h Matics legyen a szöv. kap., ezért odatették ezt a balf*szt.De kézilabdás berkekben nyílt titok, h Matics a főnök...
Jó kis szaftos belsőinfók :wink:
Azt mondja: nem mert cserékkel belenyúlni a meccsbe, olyna hőfokú volt....és a többi milyen lesz???
Na mindegy, semmi gond. Még mindig veretlenek maradtunk... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.01.19. 20:29


Én is elaludtam, ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ezért nem nyertek... :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2009.01.19. 19:25


kiskapusi írta:A mocskos szlovákok!!!Úgy őrjöngtek, mintha megnyerték volna a vb-t....

Sajnos volt miért..Félidő előtt 6-tal mentünk..Magyar mentalitás.
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.01.19. 19:13


altaky írta:áhh, érzésem szerint eléggé elb...tuk a meccset..szar szlovákok. :aaa: :evil: :twisted:

az nem kifejezés...
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2009.01.19. 18:59


áhh, érzésem szerint eléggé elb...tuk a meccset..szar szlovákok. :aaa: :evil: :twisted:
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.01.19. 15:03


arra! meg a repkedéseidre a kapu előtt! :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.01.19. 12:38


Néztem én is. 17 meccse veretlenül....hmmm..vagy már 18? Mondták mondták tegnap a riporterek is, hogy elfáradtak a románok és feljöhetünk, de nem akartam hinni benne, aztán mégis... az a 6-0-ás sorozat...atyaég... ejj de utálom a kézilabdát, de nem bírom nem nézni :D ordítottam én is! :D
Nagy Laciról: Zseniális!!! DE....de tegnapig kellett várnom arra hogy igazán nagyot játsszon a válogatottban. Évek óta minidg mondják, és látjuk, hogy a válogatottban NEM MER, vagy nem megy neki stb (legalábbis én mindig ezt láttam)... de tegnap....ÓRIÁSI VOLT..végre. Mostatól így kell játszania mindig! :wink:

kiskapusi: kéziztél? akkor ezért olyan vacak a mozgásod fociban :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.01.15. 13:46


Nekem meg a gyúró, mer nem sok hiányzott h szerelmet valljon Cassanonak a meccs végén :) :lol:
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2009.01.14. 16:43


feree80 írta:Látom mindenkinek meg van a maga heppje, van aki Donit, van aki Mexit és van aki Rosellát nem csipázza! :lol:
Az én kedvenc célpontom mostanság Pista és Perrotta. :wink: :lol:

akkor nekem mostantól loria lesz az mert ő mindig lehet szidni ha jáccik azért ha nem jáccik azért
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.01.13. 11:18


Köszi F.Totti!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.01.12. 20:23


Látom mindenkinek meg van a maga heppje, van aki Donit, van aki Mexit és van aki Rosellát nem csipázza! :lol:
Az én kedvenc célpontom mostanság Pista és Perrotta. :wink: :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.01.11. 16:52


Rudiking írta:Mindenestre megállapíthatom, hogy nézői szemszögből sokkal jobb lenne a boksz, ha addig menne, amíg valaki össze nem esik.

én pont ezért nem nézem és nem szeretem :). nekem ez túl brutális :D. Én maximum az amatőr bokszot nézem, ahol fejvédő meg minden. Tegnap sem néztem egyik meccset sem, persze ettől függetlenül szorítok nekik.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8070
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.01.11. 12:41


Az uccsó két menetig én sem Karcsinak adtam a meccset, de utána bizonytalan lettem, DE mivel egy regnáló címvédőt nagyon meg kell verni ahhoz hogy elvegyék az övét, én még mindig inkább a másiknak adtam volna a győzelemet, vagy egál, amivel szintén nincs trónfosztás...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég