Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.01.28. 07:30


ForzaRoma24 írta:Kiesett az én kicsi drágaságom, a negyedik három szettest már nem birta el, jött az orosz uthenger!!! :) Tiamo Jelena Dokic! :D

Jelena Dokic? csak nem az a jelena, amelyik szerb létére ausztrál színekben versenyez és pár éve nagyképűen beszólt valamelyik magyarnak?!?! ehh...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8071
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.01.28. 00:17


Hú, a pécsi csajok mit műveltek Velencében!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.01.27. 23:30


Az az unott Puljezevic azért megint megnyert nekünk egy meccset ugye????
A nyilatkozatával nem értek egyet sőt kifejezetten undoritónak tartom, de h ne tette volna oda magát ezen a vb-n???? Gondoljunk csak a francia meccs első tizenöt percére! Köszönöm! Az meg már nem az ő hibája h a franciák végül bedaráltak mint a szart minket.

Kiesett az én kicsi drágaságom, a negyedik három szettest már nem birta el, jött az orosz uthenger!!! :) Tiamo Jelena Dokic! :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.01.27. 14:59


Azt se értettem soha, mi az istennek kellett honosítani ezt a szerb parasztot? Nemhogy nevelnénk az utánpótlást...Játszon odaát, Eklemoviccsal egyetemben.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.01.27. 14:40


Engem felháborít Puki!!!!! :evil:
Ilyet mondani egy vb közepén, meg úgy amúgy akármikor is....nonszensz

Idejön Mo-ra, kiszorítja a magyar kapusokat a válogatottból (legalább egyet ugyebár), és ez a hála??? Mert még ha hosszú éve óta lenne a kapusunk...de így... Kérem szépen, ha nem tetszik reálisan látni a magyar kézilabdaválogatott esélyeit, akkor arról ugybeár nem a csapat és a vezetőség tehet... Mintha a fociválogatottunk épp kijutna a vb-re és ugye ezzel elégedettek is lennénk, de jönne valaki (nem magyar) és azt feszegetné, hogy miértnem éremért megyünk...

Én a horvát meccset pont nem láttam. Az elejét aztán megnéztem. Nem láttam különösebb gondot a srácok hozzáállásában. Sem akkor, sem az egész VB alatt. Sőt, volt olyna máskor amikor láttam, de most tényleg egységesek vagyunk.
Puki is védett jól és koncentráltan több meccsen is a VB-n.

Nekem is van olyan hogy nem érzema motviációt. Nemrég baráti focin, inkább félórával előbb befejeztem a játékot, mert az ellenfél olyna gyenge volt, hogy elment a kedvem.. Na de remélem érezhető a különbség. Inkább elmentem zuhanyozni, és helyet adtam a cserének, minthogy bentmaradtamn volna és szétalibizem az egészet. Drága Puki, ha elvesztetted a motivációt már a horvát meccs alatt, akokr tessék szépen lejönni a pályáról és helyet adni MAGYAR kapusnak! Ha meg a francia meccs után ment el, akkor tessék szépen padozni!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.01.26. 22:48


http://www.youtube.com/watch?v=gwJM6BnP ... emid=71073

As Roma Futsal.....

http://www.romafutsal.it/

a honlapon a tabella nagyon érdekes, hisz ha jól tudom jelenleg ez a másod osztály........
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti92 Dátum: 2009.01.26. 19:47


F_Totti írta:http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/puljezevicset-nem-motivalja-az-5-hely-visszavonul-a-valogatottol-218685.html
Ez érdekesss...


„Amikor szinte meg kellene halnunk a pályán a győzelemért, nem halunk meg. Utólag lehet magyarázni, hogy így kellene, illetve így kellett volna játszani, de az okoskodás mit sem ér, ha a kétszer harminc percben nem feszülünk meg. Sok mindent el tudok fogadni, de azt nem, ha valaki nem motivált a pályán..."

Kedves Puki!
Én a horvátok elleni meccsen csak és kizárólag, egyedül rajtad láttam a leszarom hozzáállást..hol van az a Puljezevics, aki minden egyes hárított lövés után leordítja az ellenfél fejét és egyedül fölrobbantja a csarnokot?? ezen a VB-n sehol.

Sajnálom, ha tényleg visszavonul a válogatottól, mert tényleg jó kapus, de ezen a versenyen nekem ő a legunszimpatikusabb játékos, pedig előtte imádtam..olyan unalmas arca van az összes meccsen, mintha egy uganadai negyedosztályú csapat ellen játszanánk..a horvátok elleni meccs is részben rajta ment el sztem, részben pedig Hajdun mert nem hozta le csak a 40. percbe.(Az meg már más kérdés, hogy ez a horvát csapat most tényleg k*rvajó..főleg Horvátországba...)
Totti92
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2007.03.06. 21:43
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2009.01.26. 17:06


Nálam Cibulkova a nyerő!!!Igaz,most kiesett....de nekem nagyon bejön... :lol: :D :wink:
FORZA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.01.26. 13:13


ÉN mindig Dementieva-nak szuurkolok (azért főleg a színes játéka miatt - meg mert nem tud szerválni)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.01.26. 12:58


Ivanovic a legszebb jelenleg valóban, de Hantuchova engem jobban lázba hoz azokkal a rucikkal... :wink:
Sarapova pattanásos és nagyfejű. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.01.25. 19:30


kiskapusi írta:Én még megemlíteném Harsányit,aki rohadt jól védekezett és nem mellékesen győztes gólt vert,nem is akármilyet!

Tegnap, ha nem hozza le a második félidő elején Harsányit ez a barom, akkor nem lett volna ekkora a vereség, sőt meg mernék kockáztatni egy döntetlent is. Rohadt jól védekezett a szélen, asszem nem is kaptunk róla gólt. Iváncsik mellett elkezdett játszati Hrvatin.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.01.25. 19:20


Trigoria írta:Jelena Dokic? Akkor már sokkal inkább a sohafelnemvennékmelltartótésállabimbim Hantuchova! :D De asszem én örökre Kurnikova rabja maradok... :wink:

Jelena Gyementyevát akarom!! Most! :D
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.01.25. 19:03


Istenem bárcsak a horvátokkal a végén találkoztunk volna, és egy ki-ki meccset játszottunk volna...Valszeg akkor is szívunk, de addig élt volna a remény...
Sebaj. a mai meccs nagyon nagy volt, csak az a két 0-5-ös rövidzárlat... :(

A franciák agyonverik Balicékat szerintem.
És tévedtem, mert megvertük a svédeket. Iszonyúan őrjöngtem! :D
Amúgy a realitás az 5-6. helyet úgy értettem, hogy ennyire lehetünk képseke jelenleg, és emelett tippeltem azt hogy kitől kapunk ki. De ez már lényegtelen.
Ja, és mondtam ugye hogy Eklemovic pótolható! Szép volt Csaszi!

Jelena Dokic? Akkor már sokkal inkább a sohafelnemvennékmelltartótésállabimbim Hantuchova! :D De asszem én örökre Kurnikova rabja maradok... :wink:

kiskapusi, kihagytad az egyik csapatodat!!!! AS Roma szurkolói csapat! Szégyeld magad! :evil:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2009.01.25. 18:38


szép volt fiúk....Úgy éreztem...!!! :D
FORZA AS ROMA!!
HAJRÁ MAGYAROK!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2009.01.25. 17:59


Fa-ze-kas!
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2009.01.25. 17:11


ForzaRoma24 írta:Huhh emberek szerelmes vagyok! Az illető lány neve: Jelena Dokic!!! :) de kár h 3 évig nem volt a női tenisz meghatározó alakja, de most visszatért és fantasztikus és csodálatos, és minden meccsét láttam az Aus Openen és szerelmes vagyok na!!! :) Szerintetek hozzám jönne feleségül??? :lol:

hát előttem bölcsebb és tapasztaltabb emberek már megmondták hogy három dolog kell a nőcsábításhoz:pénz, pénz, pénz. Vagy az a háborúhoz kell? :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jnzsblzs 2009.01.25. 17:11-kor.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti92 Dátum: 2009.01.25. 16:11


Rudiking írta:Ja és még annyit ideszúrnék, hogy ez a vb eddig sokkal inkább Fazekasé, mint Puljezevicsé. Nem értem miért kell őt ennyire erőltetni. Ti hogy látjátok ezt?


én már 7 éve kézilabdázok (3. éve nb1/b ifiben) és énis azt láttam már az 1. félidőben is hogy le kéne hozni...
Az még nem idegesített volna, ha rosszul véd, de látom rajta, hogy AKAR!!! De még ennyit se lehetett látni és ez már sztem nagy baj! :(
Totti92
 
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2007.03.06. 21:43
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.01.25. 12:55


Huhh emberek szerelmes vagyok! Az illető lány neve: Jelena Dokic!!! :) de kár h 3 évig nem volt a női tenisz meghatározó alakja, de most visszatért és fantasztikus és csodálatos, és minden meccsét láttam az Aus Openen és szerelmes vagyok na!!! :) Szerintetek hozzám jönne feleségül??? :lol:
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.01.25. 12:48


kiskapusi írta:Ja! :)
Nem értettem a kérdést, bocs!
Kecskemét, Örkény , Cegléd.
Eddig ebben a 3 csapatban védtem.


A kecskemét az nb2 ugye? Bocs h igy faggatózok csak emlékszem h vmikor emlitetted h kapuskodtál, azér kérdezem, szintiszta kiváncsiságból h meddig jutottál :)
Én anno játszhattam volna az SBTC-ben nb3ban de nem mentem személyes okok miatt: inkább a tanulást választottam.
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.01.25. 09:39


Addig nem is lejtett annyira. :)
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2009.01.25. 09:25


calderoni írta:100 szónak is egy a vége: szépen lejtett a hazai pálya.

dehát félidőben térfélcsere volt nem? :)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.01.25. 08:08


100 szónak is egy a vége: szépen lejtett a hazai pálya.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.01.24. 19:55


Csak megkérdeztem h hol focizol vagy fociztál! Ennyi és nem több amivel a kérdés kapcsolatos :)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.01.24. 19:50


Te kiskapusi? Holjátszol vagy játszottál te?
Ha korábban leirtad akkor bocs a kérdésért, de 20 oldalakat nem olvasok vissza ha nem muszáj :)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.01.24. 19:47


Rudiking írta:
F_Totti írta:Akkor végül eljutottunk a kompromisszumos megoldásra:
Lóvé kell és sok ember együtt!
(De előbbi a fontosabb! :D )

És kell még egy nagyon fontos tényező: a kőkemény munka. Nem elhanyagolható ez sem. Ezért nincs pl Izraelnek olimpiai bajnoka. (lehet, hogy van... most ne hozzatok fel nekem wikipédiás adatokat, de sok biztos nincs... :) )


Te Rudiking Izrael hogy került most ellentétes párhuzamba a kőkemény munkával? :lol:
Politikai felhangok lennének emőgőtt? Amugy egyetértek!!!! Maximálisan!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég