Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.02.03. 21:46


Rudiking írta:Nem vízipipa volt, és valszeg nem egy eset, és nem az a baj, hogy előnye származhat belőle


http://www.hirmagazin.hu/article.php?articleid=10524

Szerintem ez vizipipa, bár én még nem vizipipáztam, szal... de nekem ez annak tűnik, meg mondjuk a cikkben is azt írják.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.02.03. 21:22


Egy vizipipázás miatt én sem tiltanék el senkit 4 évre, ebből az egy esetből aztán rengeteg előnyt szerezhetett, ez már az idióta szigor kategóriája lenne, ezért fölösleges egy sportoló életét tönkre tenni, tök mindegy hogy kiről van szó...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.02.03. 19:47


ForzaRoma24 írta:Nadal! Ha ez a pali nem doppingol akkor nem tom h kicsoda! Néhány éve még egy nyüsszett kis senki volt, most meg szélesebb a karja mint az uthengernek, hagyjuk már.


4 év alatt szerinted nem lehet felszedni izmokat dopping nélkül?, ezt komolyan gondolod?, emeltél már meg súlyzót valaha? :lol: Egyébként mintha 4 éve is ilyesmi lett volna Nadal..., de nem volt nyüsszett az biztos, rosszul emlékszel!
Ja és ezt a seggvakarást felejtsétek már el, elhiszem ha fáj, hogy Federert mindig megveri, de egyszerűen nem igaz, csak bevág a gatyesz, muszáj megigazítani :D a babona ceremónia része lehet, mint az, hogy a vizes flakonjait olyan precízen rendezgeti, egyébként tényleg leszokhatna már róla, mert minden ellendrukker csak ezzel tud jönni, meg hogy nem szimpi, heh... :roll:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.02.03. 19:18


Huhh pár napig el voltam havazva ugyh hsz-emben lesz néhány offos lehet :)

1. Big Ben és Szent Holmes, hétfő hajnaltól akár anyakönyvezni is lehetne titeket igy!!! Fantasztikus volt grazie, grazie! Hetedik SB győzelem, egy tökéletes csapat, szinte hibátlan defense és a rájátszásra magára találó offense. Polamalu, Ward, Roethlisberger, Parker és hát Holmes h csak a legnagyobb isteneket emlitsem, imádlak titeket!! Go Steelers!

2. ez a szerva hihetetlen, ott biztos h vmi a salakkal nagyon nem stimmelt, mer ahogy Trigo mondja, a fizika törvényeit alapvetően hazudtolja meg ez a dolog! :)

3. Igor Vori a kézilabda vb MVP-je! Na ez már azér viccnek is rossz. Az h a bajnoki trófeáról ugy kellett levimelni a Hrvatska feliratot mer már előre rá volt irva, és el volt magyarázva ezeknek amoslék biróknak h a Hrvatskának kell nyernie, az még csak hagyján, hazai pálya előnye mondhatni, csak hát nem számoltak a franciákkal ugye! Na de h ennek a senkiházi Vori-nak adni az mvp cimet, aki a birót is fejbe akarta vágni a lasztival, hát ez vicc! Adták volna akkor a Cupic-nak ha már mindenképp horvátnak kellett ezt is nyernie. Szemét banda!

4. Nadal! Ha ez a pali nem doppingol akkor nem tom h kicsoda! Néhány éve még egy nyüsszett kis senki volt, most meg szélesebb a karja mint az uthengernek, hagyjuk már. Marha jó játékos de számomra unszimpatikus volt, most is az és az is marad amig a pályán van. Elnézést de aki fél percenként a seg**t vakarja hát bocs azzal nálam minden szép poént amit elér feledtet. Nagyon lol! De mondom mégeccer: hihetetlen jó játékos, fantasztikus amit lábon kibir, de nekem unszimpi és kész! :)

5. Vki emlitette Dokic magyarellenes kirohanását, mi is volt ez pontosan, erről ki mit tud?

Nah nagyjábl ennyi, remélem jó nag vitát gerjesztek! :)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.02.03. 15:30


lényeg a lényeg, ilyen szervát max homokozóba lehet ütni, oda talán még én is szerválok olyat, ami beleragad.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.02.03. 14:50


Trigo!
Teniszeztem, sőt, teniszpálya gondnok is voltam!!! :wink:
És minden tiszteletem a tiéd, de lehet Roddick kicsit erősebbet szervál nálad... :D
Természetesen nem a saját szerváimat vettem alapul hanem a fizikát inkább, de mindegy, nem lényeg... elég infó volt az is hogy gondnok is voltál.... mik ki nem derülnek :D
Az a rohadék BigBen kétszer honnan szabadult ki! :shock: Harmadik és 15-nél...Ha ott megállítják vége mindennek!
És 35 mpvel a vége előtt Santonio Holmes 3 védő között csinálta meg a TD-t...
Nem csak ott, hanem az uccsó támadássorozatban vagy 2x de lehet 3x passzolt be három ember közé, és kapták el a passzát....

Én is utálom az USA-majmolást, de a sportágaik legalábbis érdekesek... Az amcsi focit nem is tudom miért szeretem. Ha videóról nézi az ember, és csak a tiszta játékidőt nézi a többit lepörgeti, akkor tök izgi...azt a rengeteg állást utálom benne de nagyon!
De a Póker a másik életem(A Róma után :D)

akkor már ketten vagyunk :wink:

Az istenbarma partjelzőt ha nézed, csak és kizárólag a labdát és a lábakat nézte!! Seemmi mást! Csak lefelé! Ezért nem is látta a rúgást. Persze ez nem menti fel, de én azért megértem, hogy nem vette észre. Előforul. A baj az hogyha utólag ezért nem meszelik el hónapokra azt az állatot!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.02.03. 07:52


Az az isten barma partjelző mi a tökömnek van akkor ott, ha nem is segít ennek az amúgy is szerencsétlen hulladék Rileynak?
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2009.02.03. 07:14


omg, ez durva, ilyet még nem is láttam.. :shock:
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.02.02. 23:17


Wazzé, én ugyan nem nézek angol bajnokikat, de mit lehet erre mondani?! :roll: :roll: :lol:
Spörsz, 2008 nyara, eladták
Pascal Chimbonda FC Sunderland 3.200.000 €
Robbie Keane FC Liverpool 24.000.000 €
meg asszem Defoet is, bár itt lehet hogy eltelt 1 év. :)
Jermain Defoe FC Portsmouth 9.300.000 €

2009,január, szal fél év múlva meg visszavették
Pascal Chimbonda FC Sunderland 3.200.000 €
Robbie Keane FC Liverpool 16.700.000 €
Jermain Defoe FC Portsmouth 16.400.000 €

hülye angolok, angol hülyék! :D :D

Ez még érdekesebb.
The Football Association has confirmed that no disciplinary action will be taken against Chelsea defender Jose Bosingwa for his challenge on Liverpool's Yossi Benayoun on Sunday.
http://sportgeza.hu/futball/2009/02/02/ ... _biroknak/
http://sportgeza.hu/futball/2009/02/02/ ... k_ekkorat/
http://index.hu/cikkepek/0902/sport/lol240.gif
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2009.02.02. 21:05


Jól tudod. egyébként ha másért nem is de azért érdemes lenne szétverniük a liverpoolt hogy ő játszón néhány percet mert erre így látok a legtöbb esélyt
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.02.02. 21:01


Jó lenne ha legalább pár percre becserélnék, mert végül is csak Raul és Igáíín van ott ha jól tudom, jól tudom?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2009.02.02. 20:19

AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.02.02. 18:35


snatch írta:Csak valahogy én idegenkedem az összes amerikából/ban majmolt sportágtól (amcsifoci, bézból, póker...).

Szívemből szóltál.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.02.02. 17:09


az tuti, hogy gagyi szinten valsz több a verekedés, mint a játék :D:D
de...profi szinten nem. Nekem a rögbi is igen játékos játéknak tűnik, mégha engem nem is annyira érdekel.
Csak valahogy én idegenkedem az összes amerikából/ban majmolt sportágtól (amcsifoci, bézból, póker...).
Nem értem pl, hogy ha ez annyira észjáték, akkor miért vannak beöltözve olyan nevetségesen. A műanyag pálya miatt?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.02.02. 16:57


kiskapusi írta:
snatch írta:ez meg milyen sport? az a rögbiutánzat? :mrgreen: :D :twisted:


Olyan játékosos földbefúródós, igazi vagy kamu, fake-es kis sportág.... :wink:
De mi az a rögbi??

ja ez az, ahol bohocnak öltözve rohangálnak emberek. ez tényleg egy fake sport.
És hogy mi a rögbi? hát nem tudod? pedig a fake is erről másolódott :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.02.02. 16:38


kiskapusi írta:A tegnapi SuperBowl minden idők meccse volt!Mikor megcsinálták a Safety-t, tudtam, h Warner meg fogja találni Fitzgeraldot, sejtettem, h lesz még 1 drive-ja a pitsburgnek.
Az a rohadék BigBen kétszer honnan szabadult ki! :shock: Harmadik és 15-nél...Ha ott megállítják vége mindennek!
És 35 mpvel a vége előtt Santonio Holmes 3 védő között csinálta meg a TD-t...
Alig bírtam elaludni... :evil:

ez meg milyen sport? az a rögbiutánzat? :mrgreen: :D :twisted:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.02.02. 14:49


s a dög melegben lazább is a salak, de pl símán belefúródhatott a labda egy olyan pontba, ahol mondjuk előtte kigödrösítette a manusz a lábával a talajt...Na ezt szépen elaszondtam!
Öcsipók te teniszettél valaha? :wink: Én évekig. Salakon is sokat. Ilyen egyszerűen nincsen. Otthon a kertben döngölt földön is játszottunk, és hát az ugyebár csak egy kert, de ott is lehetettlen ez. Ehhez képest egy teniszpályán pláne.... na mindegy, kár ezen agyalni...

Amúy a szívemet már összetörték a meccs előtt, mikor betolták a tavalyi döntőt...Azt a mákos Manninget, pfújjj!
Eltoszták a tökéletes szezonunkat! :evil:
Ne is mond, társam a szurkolásban! Iszonyúan dühös és csalódott voltam akkor...

És a tegnapi meccstől sem lett jobb kedvem. Csak 3 percet kellett volna kihúzni. Miért természetes, hogy a fél meccse lóf..t sem csináló steelers simán végigviszi a támadást TD-ig két perc alatt?! Na mindegy. A tavalyi jobban fájt, most csak sajnáltam a cardinalst...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.02.02. 14:15


Trigoria írta:mole: hirdetésbe utólag is berakható bármi, az nem jelent még semmit.

ok, kussolva játszódom tovább :S :D
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.02.02. 07:47


ez tuti, hogy fake.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.02.01. 23:40


Hajrá Arizona!

Papesz, nekem gyanús az a szerva. Ilyen fizikailag képtelenség. Egyetlen esetben lehet, ha ott azon a helyen épp laza a salak, sőt a föld is alatta. De ez valljuk be, nem valószínű. Nehezen hiszek ebben. Ha valaki élőben látta akkor ok...

mole: hirdetésbe utólag is berakható bármi, az nem jelent még semmit.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.02.01. 22:52


de ez nem fake, mint ahogy a hsz-ekben írják? :)
http://uk.youtube.com/watch?v=PvC33gSTSR4
itt egy hirdetésben van ugyanez
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.02.01. 22:10


kiskapusi írta:http://www.youtube.com/watch?v=yXL-gtksKY8
Roddick rajongók már biztos ismerik! :)


Eddig én sem láttam, nagyon nagy! :D
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.02.01. 19:41


teniszben már annak számít
egy frászt!
A másik kedvencem Roddick.Láttátok már azt a szerváját ami belefúródott a salakba???
nem, ha van linked megnézném! Amúgy Roddick is egyre inkább megtanul teniszezni, és nem csak a szervájából él már...
Federer 1 ideje nem tudja azt a játékát hozni, amivel pár éve szinte verhetetlen volt.
A tavalyi éve gyenge volt ez igaz. De az a játék amit most az első 4 szettben játszott, pont az volt amivel világelső volt sokáig. Csak éppen felnőtt mellé még egy klasszis. Jelenleg ők ketten klasszisokkal kiemelkednek a mezőnyből. KLASSZISOKKAL! És jelen pillanatban Nadal kicsit jobb, de legalábbis fejben jobb. Ezt láttuk ma is.

És azért csak igazunk lett, és a franciák megverték a horvátokat. :wink: Mondjuk három veresége volt a magyar válogatottnak. Csupa EB olimpia és VB győzetstől szívtunk csak...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2009.02.01. 18:15


Nadal tényleg nem semmi... Federer 1 ideje nem tudja azt a játékát hozni, amivel pár éve szinte verhetetlen volt.

Én is Hewitt-nak szurkolok amióta teniszt nézek, de sajnos az Ő ideje már lejárt :(
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.02.01. 18:00


Trigoria írta:
tda írta:Federer már nem 22(asszem Nadal annyi)!!! Ez a különbség!!!!

Roger Federer (Binningen, Svájc, 1981. augusztus 8.)
asszem őt sem lehet öregnek nevezni :wink:

teniszben már annak számít
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég

cron