Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2009.02.09. 18:26


Imperatore Romano írta:érdekes dolgokat találni, hamár újra előjött a téma bár az az igazság hogy sohasem múlt vagy "ment" el és nem is fog amíg nem lesz megoldva


http://www.youtube.com/watch?v=tzUj5Kdd ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=TmtITd0e ... re=related

én tudom a "legjobban"(idézőjelesen) mi van itt, születésemtől fogva miskolci és egyben avasi vagyok....ezidáig ( lekopogom ) egyetlen egy atrocitás történt a családba amit cigány követett el egy családtagom családtag sérelmére.....azt hiszem ez nagy szó...és nagy szerencse....

A Vajda tényleg yool látja a helyzetet, respect.

Salgótarjániként én is ismerem a cigányokat, túlságosan is... Szerencsére még nem kötöttek belém, bár a balhét inkább messziről kerülöm. Náluk a tanulás az cink, az számít menőnek akinek minél több szaktanárija van, vagy ki tudja készíteni a tanárt idegileg... A városban nem ajánlom senkinek, hogy péntek/szombat esténként 1edül járkáljon, olyankor vannak elemükben...

Miskolcra visszatérve, eddig gondolkoztam rajta, hogy oda megyek egyetemre, de miután meghallottam, hogy ahol az egyetemisták albérletei vannak cigányok "özönlötték el", és hogy milyen állapotok uralkodnak ott, elment a kedvem :S Beszéltem 1 ottani egyetemistával, ő azt mondta, hogy a 2. nap támadták meg, és akarták kirabolni, miután odaérkezett..
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2009.02.09. 18:05


azért ez valahogy komolyabb téma, ebben azért már nem kellene szvsz. ilyen álláspontot foglalnod.
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.02.09. 17:54


Rudiking írta:Az már csak szőrözés, hogy megöljük, vagy kettétörjük a gerincét, mert mindkettő eléggé példát statuál.


Az nem jó ha kettétörik a gerincét, onnantól az állam fizethet neki, akkor is ha bebörtönzik, költségkímélő megoldás kéne, biztos nincs fantáziám, de azt csak egyet tudok...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2009.02.09. 17:49


ne haragudj, inkább élne Cozma.. :roll:
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2009.02.09. 17:46


remélem a szerbek kicsinálják a tetü cigókat. mondjuk vicces, hogy kedves déli szomszédainktól várjuk a megváltást.
de ha az lenne a végeredmény, hogy 100 cigány, halott, akkor az egész jól festene.... és ne is került magyar áldozatba, csak egy románéba....
erre mondják, hogy elfogadható veszteség..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2009.02.09. 16:14


calderoni írta:
jnzsblzs írta:na uraim(és esetleg hölgyeim)mindenki rosszul látja a helyzetet mert mindenki azt akarja hogy öljük meg az Összes romát de ez rasszizmus amit soha senki nem engedhet meg magának (kultur környezetben) mert miért kéne megölni az összes cigányt?

Na ez az a demagóg, kultúr környezetbe ágyazott liberális fas*ság, amitől hányok!! Regisztrálhattál volna gusztos péter néven is. Az erőszak nem old meg semmit...Nem a fa**t nem! Dehogynem. Ez old meg mindent. Szerinted mi a véreres ceruzám old meg itt valamit? Integráció a magyar társadalomba? Oktatás? Munka? Ezek? Ne legyen szegregált oktatás...ha nem lenne, akkor mi lenne? Az az együgyű cigány fattyú a putriból azért olyan sötét, mert külön foglalkoznak vele? A cigány világ életében vándorló nép volt, aki nem volt hozzászokva a kötöttségekhez, ez a génjeikben van. Hogy várhatnánk el tőlük, hogy beilleszkedjenek bármelyik társadalomba, amely szabályozza, kordában tartja őket? Csak azért maradtak itt, mert találtak egy olyan civilizált közösséget, aki eltartja őket.

http://kuruc.info/r/35/34939/
Az egyik feltételezett elkövetőt elfogták, mondanom sem kell, hogy nem a balfasz magyar rendőrök, hanem az OSZTRÁKOK! Ott helyben le kellett volna lőni.

én mondtam valaha is azt hogy az erő szak nem old meg semmit? nem
én azt mondtam hogy a rasszizmus nem old meg semmit és ezt fentartom mert nem a cigányokat kell megölni úgy cakumpak mert minek pl:rengeteg kitűnő zenész is van közöttük hanem azt a jó kúrva rendőrséget kéne felturbózni de sürgősen. hogy elkapják az elkövetőket
F72Quadraro írta:Kedves jnzsblzs...
Én sem gondolom, hogy meg kell ölni az összes cigányt... Ellenben úgy gondolom, hogy elképesztően gyorsan meg kell szüntetni a "pozitív diszkriminációt", vissza kell állítani a halálbüntetést, fel kell gyorsítani a bírósági eljárásokat (most akit 4-5 év börtönre ítélnek sokszor egy napot sem ül börtönbe, mert addigra lesz vége az egész eljárásnak...), szigorítani kell a törvényeket, szavazni kell a Jobbik népszavazási kérdéseiről... Nem mellesleg felelősségre kell vonni de iszonyatosan gyorsan a feszültséget szándékosan keltő Gusztos Pétert, Mohácsi Viktóriát, a cigány vezetőket, valamint az összes parlamenti pártot, akik még két hete is tagadták, tagadják a cigánybűnözés létezését (és azt akarják eltávolítani állásából, aki ennek létét létező statisztikával igazolja), így nyilván megldásokat sem kerestek és keresnek soha, a szavakon kívül...
Gusztos Petya... hasonló véget neked is...

nem értek veled feltétlenül egyet mert pl:vissza kell állítani a halálbüntetést. nem kell minek? amikor ilyet csinálnak akkor el kell őket fogni kettétörni a gerincüket azt jó'van mert ha az összes késelővel ezt tennék akkor nem lenne több belőlük mint 3 az is törött gerinccel de ahoz el kéne őket kapni de nem csak a késelőket hanem minden bűnözőt mert hiába szigorítjuk a törvényeket addig úgysem veszik őket komolyan amíg tudják úgysem kapják el őket.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.02.09. 15:40


Trigoria írta:a baj az, hogy a cigányok fiatalon, véznán, egyedül is bátrak....hisz kés van a zsebükben...

Neem barátom. Egyedül nem látsz cigányt! Mindig legalább ketten vannak. Mindig figyelnek a túlerőre, egy az egyben már nem bátrak se késsel, se anélkül, csak falkában.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.02.09. 15:32


meg nincsenek egyedül...

Amúgy most próbáltam keresni külföldi híroldalakon, de bbc,cnn egy szót nem említ az esetről, bezzeg minden más szarról igen. A reutersen levő cikkben meg kurván nincs megemlítve, hogy melyik nemzetiséghez tartoztak az elkövetők. (tökjó, hogy magyar szerző)
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.02.09. 15:24


a baj az, hogy a cigányok fiatalon, véznán, egyedül is bátrak....hisz kés van a zsebükben...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2009.02.09. 15:00

Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.02.09. 10:44


már vártam, hogy felbukkansz F72... :wink:
Ahogy a Vajda mondta, most arra büszke a cigányanya, hogy a fia börtönben volt. Kíváncsi lennék arra is büszke lenne-e, hogy hány gyermekét végezték már ki a halálbüntetés viszaállítása után...

Amúgy gondoljunk bele. Megy a telefon a rendőrségnek, hogy 30 kancigány lépett be a szórakozóhelyre. Képzeljük magunkat a rendőrök helyébe. Oda kommandóval kéne menni. Pár rendőrt agyonvernek. Inkább úgy tesznek, mintha ez nem lenne indok még. Amikor meg már késő, akkor amúgy sem tudnak már mit tenni. Én kezdem azt hinni, hogy ment is telefon nekik - akár több is. SOSEM fogjuk hallani azokat a telefonhívásokat....
A biztonságiak? Meg magyar férfiak bent? Ki az a totálhülye, aki nekimenne 30 fegyveresnek (mert tuti hogy van náluk, ez nyílván előre láthatü)?

Amúgy kifejezetten nagyon érdekelne, hogy az osztrák rendőrök hog a rákba kapták el azt a kettőt...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2009.02.09. 09:29


jnzsblzs írta:na uraim(és esetleg hölgyeim)mindenki rosszul látja a helyzetet mert mindenki azt akarja hogy öljük meg az Összes romát de ez rasszizmus amit soha senki nem engedhet meg magának (kultur környezetben) mert miért kéne megölni az összes cigányt? mert ember ölnek igen ölnek embert de ezért ne a az összes szerencsétlen cigányt öljük meg


Kedves jnzsblzs...
Én sem gondolom, hogy meg kell ölni az összes cigányt... Ellenben úgy gondolom, hogy elképesztően gyorsan meg kell szüntetni a "pozitív diszkriminációt", vissza kell állítani a halálbüntetést, fel kell gyorsítani a bírósági eljárásokat (most akit 4-5 év börtönre ítélnek sokszor egy napot sem ül börtönbe, mert addigra lesz vége az egész eljárásnak...), szigorítani kell a törvényeket, szavazni kell a Jobbik népszavazási kérdéseiről... Nem mellesleg felelősségre kell vonni de iszonyatosan gyorsan a feszültséget szándékosan keltő Gusztos Pétert, Mohácsi Viktóriát, a cigány vezetőket, valamint az összes parlamenti pártot, akik még két hete is tagadták, tagadják a cigánybűnözés létezését (és azt akarják eltávolítani állásából, aki ennek létét létező statisztikával igazolja), így nyilván megldásokat sem kerestek és keresnek soha, a szavakon kívül...
Gusztos Petya... hasonló véget neked is...
ZZ: "Talvolta i perdenti hanno insegnato più dei vincenti."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.02.09. 08:04


mole írta: de azért az szerintem már csak feltűnt ott valakinek hogyha 30 ilyen jóarc beállít, annak jó vége nem lehet... esetleg egy telefont a rendőrségre megereszthettek volna

ezt mondogattam én is bent melóhelyen, mire a kollégám megkérdezte, hogy hol élek :(. Rendszeres bulizós a srác és mondja, hogy ezeket a szórakozóhelyeket kerüli a rendőrség, és ennek van oka. Jól megfizetik őket ezért...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8097
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.02.09. 07:50


jnzsblzs írta:na uraim(és esetleg hölgyeim)mindenki rosszul látja a helyzetet mert mindenki azt akarja hogy öljük meg az Összes romát de ez rasszizmus amit soha senki nem engedhet meg magának (kultur környezetben) mert miért kéne megölni az összes cigányt?

Na ez az a demagóg, kultúr környezetbe ágyazott liberális fas*ság, amitől hányok!! Regisztrálhattál volna gusztos péter néven is. Az erőszak nem old meg semmit...Nem a fa**t nem! Dehogynem. Ez old meg mindent. Szerinted mi a véreres ceruzám old meg itt valamit? Integráció a magyar társadalomba? Oktatás? Munka? Ezek? Ne legyen szegregált oktatás...ha nem lenne, akkor mi lenne? Az az együgyű cigány fattyú a putriból azért olyan sötét, mert külön foglalkoznak vele? A cigány világ életében vándorló nép volt, aki nem volt hozzászokva a kötöttségekhez, ez a génjeikben van. Hogy várhatnánk el tőlük, hogy beilleszkedjenek bármelyik társadalomba, amely szabályozza, kordában tartja őket? Csak azért maradtak itt, mert találtak egy olyan civilizált közösséget, aki eltartja őket.

http://kuruc.info/r/35/34939/
Az egyik feltételezett elkövetőt elfogták, mondanom sem kell, hogy nem a balfasz magyar rendőrök, hanem az OSZTRÁKOK! Ott helyben le kellett volna lőni.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2009.02.09. 07:13

Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.02.09. 02:17


Hogy a bánatban lehet, hogy amikor ezek bevonultak arra a helyre, akkor ott nem volt biztonsági személyzet, aki mondjuk megkérdezte volna őket, hogy ugyanmár fegyver, kés, ilyesmi nincs-e náluk, neadjisten motozással engedték volna be őket, mint amit általában minden _normális_ emberen megejtenek... de jó, tegyük fel, hogy bementek, de azért az szerintem már csak feltűnt ott valakinek hogyha 30 ilyen jóarc beállít, annak jó vége nem lehet... esetleg egy telefont a rendőrségre megereszthettek volna, hisz ahogy itt olvastam korábban, egy szemtanú is ugyanezt írta, hogy ez nyilvánvaló volt, hogy ebből balhé lesz, ez miért nem tűnt fel a biztonsággal megbízott embereknek ott? Vagy a rendőrök nem mentek volna ki, mondván, hogy 30 nagydarab cigó nem indok?
A nyomozással, viszhanggal kapcsolatosan egyetértek -azthiszem Trigoria írta- hogy ez ugyanúgy le fog csengeni, mint a rengeteg hasonló, csak mondjuk nem halállal végződött ügy. El lesz tussolva, finomítva, mert ugye sok jogvédő szervezet van, meg kisebbségi jogok, meg satöbbi. Szomorú, hogy saját országunkban félni kell esténként az utcán, szórakozóhelyeken egy - elvileg - kisebbségtől. (Hangerőben és követelőzésben viszont már most többségben vannak.)
És abban is egyetértek, hogy általánosítani hiba, de itt sajnos nem az van, hogy egy kicsiny csoport bűnös cselekedete van kivetítve egy egész osztályra, hanem sajnos egy óriási csoport áll szemben az ilyen kevés számú és normálisan gondolkodó romával, mint pl. a Vajda - nagybetűvel, mert tényleg becsülendő. Szerintem még aki pozitív véleménnyel is van a cigányokról, még ő is több olyan romát tudna összeszámolni akikkel a életében találkozott, akik mondjuk úgy, a negatív csoportba tartoznak, mint azokat, akikkel jó a kapcsolata. Nyilván a "jókkal" van csak kapcsolatban az ember, hiszen a "rosszakat" kerüli (mert hangosak, mert pofátlanok, mert kOcsOgOk, mert stb...). Az általánosítást tehát megfordítanám, szerintem nagyobb hiba általánosítani egy-egy pozitív példa után, hogy a cigányokkal minden ok... mert ez szerintem a valóság sokkal durvább elferdítése. Mindemellett minden tiszteletem a normálisoké, mert nem lehet könnyű kiszakadni ezekből az életkörülményekből és életfelfogásból.
Én azt látom megoldásnak, vagyis ez nem megoldás, hanem reakció, hogy össze kell tartani, ha valakit atrocitás ér, közösen segíteni kell rajta, nem fejelfordítva kivonni magunkat. Egyelőre még mi vagyunk többségben és a mi országunkról van szó...
...na ez most kicsúszott
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.02.08. 23:20


Még jó hogy a szerb és a horvát srác talán nem fogja félreazonosítani őket...

Amúgy ez a vajda jó ember. Láttam már tőle ezeket a videókat. Ha így folytatja nem fog sokáig élni...szvsz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.02.08. 23:13


érdekes dolgokat találni, hamár újra előjött a téma bár az az igazság hogy sohasem múlt vagy "ment" el és nem is fog amíg nem lesz megoldva


http://www.youtube.com/watch?v=tzUj5Kdd ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=TmtITd0e ... re=related

én tudom a "legjobban"(idézőjelesen) mi van itt, születésemtől fogva miskolci és egyben avasi vagyok....ezidáig ( lekopogom ) egyetlen egy atrocitás történt a családba amit cigány követett el egy családtagom családtag sérelmére.....azt hiszem ez nagy szó...és nagy szerencse....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Imperatore Romano 2009.02.08. 23:20-kor.
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.02.08. 23:08


Elmondom mi lesz. Semmi. Pár hét múlva lecseng a dolog. Nem fogják megtalálni azt a két f...szopót, akit végre valahár kőrözni kezdtek...
Mindenki hőzöng az országban (nagyon helyesn), de mit tehetnénk? Amíg a mocsok főmédiumok semmit nem közölnek, amíg a kurucinfo a legfőbb hely ahol a valóságot olvashatod ilyen témákban, amíg a kormány pont ezt az oldalt akarja állandóan ellehetetleníteni, amíg a rendőrség keze meg van kötve, addig mit tehet az átlagember?

Látva azt a siófoki erőfitogtatásos felvonulásukat...melyik rendőr merne odamenni??? A rendőrség szerintem egy óra elteltével azonnal tisztában volt az elkövetők személyazonosságával. De nem tudnak mit tenni. Olvasva az enyingiek hszeit, oda kommandóval kell menni minimum. De kirángatni onnan két vagy pár emert? áhhhhh... Vigyék el mind! Egy ilyen siófoki felvonuláson körbevenni őket kommmandóval, amikor túlhaladtak a sétálóutcán (a civileket óvva), és cakk-pakk mind bevinni. Bent lehet őket tartani? nem. De ha reggelre egész véletlenül leomlana az épület azon szárnya, vagy véletlenül az egyiknél lévő kézigránát felrobbana...hmmm...nem sokan (senki) sírnának kishazánkban. Simán meg lehetne tenni. Nem vagyok gyilkos típus, elítélem az erőszakot, de régóta mondom, a cigányokkal csak így lehet bánni. Kipaterolnám őket afrika közepébe. Kíváncsi lennék rá kin élősködnének ott...
Visszaélnek azzal, hogy magyar ember nem hord magánál kést. Ők hordanak. Ha mi is hordanánk, akkor pisztolyra váltanak. Én vagy két éve gondolkodok azon hogy veszek valami kis nem engedélyköteles piszolyt, de minidg azt mondom, amíg nem történik velem semmi ilyesmi, addig inkább nem. De csak egyszer fog.... Hülye akkor sem leszek, lebuktatni nem akarom magam. És ha azon múlik, felásom a kertünk hátulját, és eltemetek bárkit...

És még valami. A bnőm füredi. 22 éves. És azontúl hogy fél is, azon túl őt nagyon mélyen érinti ez az egész. Aláírása is van Cozmától...meg az egész csapattól. Szörnyű, de én már nem kezdem ezeket a történéseket megszokni, nem nem belenyugszom, csak elfogadtam már hogy ezek történnek, és egyre több fog. De ő még fiatal, és sajnálom. Hova fejlődik az országunk, elképesztő....

És jönnek a íhrek a tvben, hogy amerikában ez meg ez az őrült mészárolt az iskolákban. Ki a f...t érdekel????? Ez a hír a médiában. De a mi haánk híreiből semmi komoly. Erről az esetről is csak ködösítés (ahogy lentebb is írtam). SOHA semmit nem mondanak már ki. Soha nem akarok résztvenni háborúban, de erre az országra ráférne egy. Ahogy kiskapusi cimbi is írja, kitakarítani innen a cigányokat, és a kormányt is utánaküldeni, Fletóstul, Orbánostúl. És mai, fiatalabb, ebben a valóságban felnövő, nem rózsadombi embereket odaültetni.

És kíváncsi lennék egy olyna szavazásra a Naplóban vagy miben, hogy: Ön ha egy gomnyomással megtehetné, hogy kiírtja az összes cigányt Mo-on, megtenné? Nagggyon kíváncsi lennék az eredményre.. Egy Igen már lenne tőlem....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.02.08. 21:51


Elegem van a cigányokból, azt hiszem az elmult sok év bebizonyitotta h integrálni nem lehet őket a magyar társadalomba, ugyh itt az ideje h eltakarodjanak a RETKES K**VA ANYJUKBA!!!!!!!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.02.08. 21:28


demagóg szövegnek fog hatni, de a rendőrség nem sokat tehet meg van kötve a keze.....azért mondom mert van jó pár rendőr ismerős...ne higyjétek hogy nekik ez jó és tetszik....biztos van ott is aki leszarja mint minden munkahelyen van lógós....az igazság az hogy ha valamit tennének akkor jönne az omudsman a helsinki bizottság a jogvédők és az lenne velük mint itt a kapitánnyal ( Miskolcon ) le lennének rásszistázva és elvágnák őket egy életre...valamiből pedig élni kell sajnos szar ügy, szar meló, de mint írtam ez ma Magyarország......
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2009.02.08. 21:19


na uraim(és esetleg hölgyeim)mindenki rosszul látja a helyzetet mert mindenki azt akarja hogy öljük meg az Összes romát de ez rasszizmus amit soha senki nem engedhet meg magának (kultur környezetben) mert miért kéne megölni az összes cigányt? mert ember ölnek igen ölnek embert de ezért ne a az összes szerencsétlen cigányt öljük meg(ami kb hatszázezer embert jelent)hanem azt a jó kurva rendőrséget kéne helyrehozni hogy meg lehessen találni az ilyenek elkövetőit és az összeset cigányt magyart üzbéget és a többit és őket de csak őket lelőni (bár én a szovjet tipusu gulág láger híve vagyok mert ott dolgoznak tehát termelik a gdp-t ráadásul még enni sem kell nekik túl sokat adni azaz keveset fogyasztanak ami pont kapóra jön most hogy pénzügyi válság van
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.02.08. 19:16


http://kuruc.info/r/35/34894/
de tényleg ez kell. És durva de adok ennek a lehetőségnek 60-65%-ot. Mivel az apja tuti idejön Sesumnak, meg néhány barátja tuti. És ha még néhányan átszivárgonak kész is a csapat. És gondolom ilyen profiknak nem kerül fél napjukba kideríteni hol keressék a tetvedékeket. És miért ne mennének oda elbezsélgetni velük? A cigyán senkitől sem fél, csak az apjától (borsodi vajda mondta), hát a szerbek még attól sem :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.02.08. 18:57


Én személy szerint biztos vagyok, hogy a jövő héten lesz cigány halálos áldozat, ha nem is az elkövetők, de éppen annyira vétlen személy, mint Cozma volt. A radikális szárny ezt már nem fogja bírni, villannak a bakancsot és a viperák. Az utcán elkaptak egy szaros vétlen cigányt és kivégzik, ott hagyják, a nép meg jöttébén- mentében belerúg egyet vagy leköpi. Szép is lenne. A magyar állami rendőrség minden egyes tagja örök életére részesüljön híg fosásban.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.02.08. 18:52


Na ennyit erről. Ahogy mondtam előre, egyik hiradóban sem említették meg nemhogy a cigány szót, de se a kisebbséget, se a származásút se semmit.
Különben is, emlékszik még valaki a megerőszakolt és megölt kislányra? Tudunk valami új fejleményről? Egy frászt.
És ez is el lesz tusolva.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég