Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2009.02.22. 16:58


hű, tegnap pont néztem, hmmm.. kispest- valami (talán pont a vasas?) meccset és közben asszem az inter meccs ment. iszonyat volt. kapcsolgattam és szörnyülködtem, hogy micsoda ócska játékot játszanjak. azon röhögtem, hogy a pálya olyan volt(meg maga a játék is), mintha vmi libalegelőre mentek volna ki a parasztok (nem vulgáris értelemben) labdát rúgni fröccsözés közben..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.02.22. 16:36


az :) valamilyen szinten örülök is neki inkább ti legytek a bajnokok mint pl. az Újpest :wink:

( snatch ha én is láttam volna azt a focit ami régebben ment lehet én is így lennék vele, de én még fiatal vagyok a korosztályomnak ez jutott :) )
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.02.22. 16:34


Imperatore Romano írta:Remélem leszünk vagy vagyunk egy páran akik még nem ábrándultak ki a mai magyar focivalóságból....

ahh, sajnos én 13 éve kiábrándultam...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.02.22. 16:19


Üdv mindeki, a T. vezetőségnek hála ( lévén azt mondták miért is ne ) megnyitom eme topikot, ami mint a nevéből is látszik a magyar labdarúgással kíván foglalkozni, remélem látogatva is lesz és nem csak "porosodni" fog itt. Bizonyára ( ill. remélhetőleg ) van olyan elvetemült rajtam kívül aki valamelyest nyomon követi a magyar focit, ne adj Isten meccsekre is jár illetőleg szurkol is valamelyik "acélosabb" csapatnak, én miskolciként a Diósgyőrnek drukkolok ami számomra egyértelmű, hisz eléggé lokál patrióta vagyok szeretem ( és "tisztelem" ) a gyökereimet, és ugyebár egy-egy csapat nem csak egy várost hanem talán egy egész régiót is képvisel ( főleg ha a régión belül azaz egyetlen nagyobb, ( esetleg egyetlen ) első osztályú csapat )
Remélem leszünk vagy vagyunk egy páran akik még nem ábrándultak ki a mai magyar focivalóságból....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Előző

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég

cron