Roma store

ide jöhet minden

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.07.05. 15:18


a zászlóról egy képet küldj légyszi a mailcímemre!
Grazie !
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2005.07.05. 14:14


Csau!
Hát én nemrég jöttem haza Szardíniáról és ott sikerült vennem Diadora AS Roma mezt!!!
Mindössze 40 Euro volt ezért nem igazán gondolkoztam és azonnal vettem is hozzá Diadora nadrágot ami szintén Roma cimerrel ellátott!!!
Valamint vettem Diadora AS Roma labdát ami már a vitrinben csücsül!!!!
Marha fasza volt!!!Sőt vettem zászlót ami beteríti majdnem az egész falamat!!!
A mez nekem L-es pedig 190 m magas és 75 kg vagyok de mintha rám öntötték volna!!!
Ja és Made in Bosnia!!!
FORZA AS ROMA!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.04.02. 20:32


Amiket vettem Diadora cuccokat, nadrág, mez, sportszár, mind olasz !!!!
A lasztim - Romában vettem, egy AS ROMA bóóóóóóóóóóótban, az sárga ( chinai ) :lol: :D
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.04.02. 20:22


kuglefang írta:Sziasztok! Szeretném kérni a segítségeteket, mert már nem tudom eldönteni, hogy mi is lenne a jó megoldás. Szóvel szeretnék venni egy bordó AsRoma mezt vagy simát, vagy Tottisat.
Interneten a lion sport-tól 20.000Ft-ért lehetne rendelni, de haveromék most voltak ott Pénteken és 14.000Ft körül lett volna a boltban. Fekete piacon olyan 8000Ft körül hallottam hogy vannak mezek és itthon Egerben egy foci szaküzlet boltban pedig 15000Ft ért hozott volna nekem a srác.
A kérdésem szerintetek ezek közül melyik lehet eredeti? Nagyon úgy néz ki hogy megveszik a fekete piacon és azt akarják nekem eladni dupla vagy tripla áron. Segítsetek már pls akik már vásároltak mezt, hogy honann lenne érdemes megvennem, mert nem akarok drágán gagyit venni, de ha csak azt lehet kapni akkor már inkább olcsón venném meg.


Milyent szeretnél? testre feszülőst?mindenképp nézd meg személyesen, ha teheted, mert csak úgy tudod igazán eldönteni. Ha nem jó, ne vedd meg inkább...
a cimke sokat elárul, ha meg átvertek, mehetsz a fogyasztóvédelemhez :P
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2005.03.17. 08:58


Arrol tudtok, hogy van egy romastore.it is a neten AS nelkul? En innen rendeltem egyszer, erdekes, mert romai es megis olcsobb a szallitas mint asromastore-rol. De nem ajanlom ezt se egy-egy cucc bevallalasahoz, mert DHL hozza es meg buzi vamot is tesznek ra, legalabbis tavaly meg igy volt, es a kb. 20k-s cuccra meg ratettek 13k vamot szegeny uberwk-nak.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8040
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2005.03.16. 22:21


Ja, amúgy sportszárat én nagyon szeretnék, feketét v bordót. Csak az tipikusan olyan, h csak nagy tételben lehet rendelni (10-11db) Más nem gondolkodott ezen?[/quote]

Hát az nekem jo lenne!!!Már gondolkozok rajta!!!De én Szlovákiábol vagyok!!Az baj mi!!!!?????????
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.03.16. 22:03


hI !
Egy kollégám most volt kinnt Rómában, a Via Appiai store-ban. Amit kinéztem mohair téli sálat - ami a neten kellemes bordó és mintha del Neri nyakában is lehetett volt látni - az élőben azt mondta rózsaszínbe hajló piros, tehát csúnyácska. Pedig a neten szép színe van.

A store weboldalon fenn van a szállítási kltsg, és ismét mondom, hogy 70 €.

Én leveleztem egy csajjal az asromastore - tól, leírtam a méreteimet, egy kivételével :P :oops: , és ő pl mezben, pólóban az xl-t javasolta . ( 189 cm magas vagyok, 85 kg )

a Diadorában vásárolt középhosszú ujjú testrefeszülő mezem XL-s , a hossza jó , kicsit még hosszú is, de legalább hónaljban nem vág be. Tehát tényleg jó. A nadrágom is XL, és az is jó .Ehhez lehet esetleg viszonyítani.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2005.03.15. 21:59


dc46 írta:
kuglefang írta:Én lényegében egy piros rövid újjú F. Totti mezt keresek.
Ez szerintetek az lenne? sajnos képet nem mellékeltek hozzá

Shirt - Home Totti 10
Bordeaux
€ 67.90
és a 1st kit csoportban van


Bordeaux miatt szinte biztos.Amúgy nekem is ez az eggyik de én a fehéret!Valamint a bemelegítő felső a vajszínű érdekel az b@szott jó!!!

Nekem is nagyon jo lenne egy fehér AS Roma mez!!!!Csak velem már kicsit gázosabb mert Szlovákiábol vagyoik!!!ugye???? :(
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.03.15. 20:08


Nos, Hölgyeim és Uraim !

amit a témához szerény személyem hozzá tud tenni ,az az alábbi :

first : www.asromastore.it minden, szó szerint MINDEN van, ( ha van raktáron :ROTFL: ) célszerű lehetne esetleg egy központi "gyűjtő", ahova mindenki leadná a rendelését, amennyiben van raktáron, és havi egy rendeléssel megoldani a beszerzést .( mondjuk rendelünk 35 terméket, a 70 € osszuk 35 felé, és minden termék ára megnő 2 € val! Vagy van 20 rendelőnk és mindenki - függetlenül a darabszámtól - fizet 3,50 € -t ) ez a két lehetőség van... De elkanyarodtam a témától :oops:

second: www.subsidesports.com de szerintem ez az oldal az előzőhöz képest elég "szegényes" , kínálatának sokrétűségét tekintve

Itthoni weboldalakon is lehet néha -néha kifogni valamit, de a minőség néha kifogásolható

Diadora boltról tudok : Zalaegerszegen , Tesco
Székesfehérváron a Plázában
választékuk szegényes , havonta rendelnek és 1-2 db ról beszélhetünk csak ( sportszár pl. nincs, sípcsontvédő van Diadora, kapuskesztyű van, mez fekete és fehér színben, short fehér ) mindből 1-2 db , ha elfogy, várni kell, lehet , hogy rendelnek, lehet hogy nem....
most pl fehérvári plázában volt thermos felső, kapucnival 19 990 ért, kék kabát , az újján a csapat színeivel, az árát nem tudom

a teljesség igénye nélkül én ennyit tudok, ha valami kimaradt , pótolni fogom

Forza Roma :ultra:
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Előző

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég