Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.05.04. 22:07


ForzaRoma24 írta:Gerának már Angliában befellegzett, itt még császár lehetne, Szűcs Lali, Gyepi, ez minjárt 3 jó játékos!
De egy szerintem is tény: ebbe a mostani Fradiba kell még egy kis kraft, hogy bajnoki címre esélyes legyen!
Hajrá Fradi!


Igen ez tény... és szerintem is az lesz hogy magyarokat hoznak, elsősorban az angol másodosztályból, ha jól tom már erre a szezonra is ezt akarták, csak amíg a csapat második ligás volt, gondolom nem volt valami csábító.
Egyedül Ferenczi jött, aki nagyon sokat is számított, rúgott egy rakás gólt, meccsenként 3-at már el is vártak tőle egy idő után. :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.05.04. 21:47


CrazyGery írta:snatch, egyet kell veled értenem, ez a csapat nem elég az első osztályra, sőt, egy pár ember meg sem érdemli a Fradi mezét...
Reméljük, hogy jónéhányan összeszedik magukat, erősítések jönnek, és igen, kellenek taktikai elemek is, bár, az olyan csapatok ellen nem lehet mit kezdeni akik 10 emberrel védekeznek a meccs elejétől a végéig.


Elmondhatom van pár ismerősöm a B középből és nekik is az a véleményük h a mai Fradi kevés az NB1-hez! Legalábbis a bajnoki címhez mindenképp! Egy középcsapatnak bőven elég a mostani keret is, de hát a Fradinál ugye egyértelmű h nem az lesz a cél! Erősíteni kell, mégpedig olyan jó magyar focistákkal akik innen származtak el. Gerának már Angliában befellegzett, itt még császár lehetne, Szűcs Lali, Gyepi, ez minjárt 3 jó játékos!
De egy szerintem is tény: ebbe a mostani Fradiba kell még egy kis kraft, hogy bajnoki címre esélyes legyen!
Hajrá Fradi!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.05.04. 20:48


.....szerintem is helyén kell kezelni a dolgokat, szép hogy a fradi feljut, de azt is nézzük honnan és kik voltak az ellenfelek, mennyi a különbség köztük és többi másodosztályú csapat között, mert az lehet hogy sz*r és nagyon gyenge az NBI., de a második vonal sem panaszkodhat....amíg minden évben 4 olyan csapat van aki elvállalná az indulást az első osztályba ha feljut, addig kár arról álmodozni hogy a fradi a pécs a pápa vagy akármelyik másodvonalas, jól teljesítő csapat alázná a Magyar NBI.-et....mondom ezt annak ellenére hogy csak a fradi "magaslik" ki a másodosztályból.....a másik hogy miskolciként nem verdesem a fejem a falba örömömbe hogy ennyi légiós ( szerb, román stb.. ) van a csapatomban és max kettőt, hámat ha megtartanék...de fradi szurkolóként nem igazán tudnék rajongani egy ilyen csapatért, és nem magyarokat fognak hozni az fix.....persze ez már nem ide tartozik.......bocsánat a vargabetüért....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.05.04. 19:20


Ja. A Fradi lesz a magyar Inter.... :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.05.04. 18:49


Max. egy középcsapat lehetne a jelenlegi kerettel, de ezzel az edzővel az se biztos... de mindegy is mert a következő idénynek jobb csapattal vágunk neki! Visszahozunk külföldről pár jobb spílert és már meg is van a bajnokesélyes csapat!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.05.04. 18:31


nem, szerintem sem esélyes ez a fradi az nb1-ben, max a kiesésre.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.05.04. 06:39


kellemes szülinapi ajándék volt a Bőcstől.

Amúgy, amennyiben ez a fradi marad az első osztályra is, akkor komoly gondok lesznek a bentmaradással. Én ebben a csapatban egy árva k*rva taktikai elemet nem látok, ami meglepő és nem kiszámítható lenne, ráadásul középszerű játéksokkal. Ez a Zsivoczky gyerek is... Helyében önként lementem volna az első 20 perc után, még csere sem kellett volna helyette. És ezek a szarháziak gondolják azt, hogy ők követelőzhetnek egy 110 éves klubbal szemben...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.05.03. 22:54


Na végre följutottunk - matematicamente is.
Cashteleki meg azt akarja, hogy ennek örömére Fradi-Újpest-tel, kettős rangadóval kezdődjön a következő bajnokság. L.f.s.!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.05.03. 14:09


F_Totti írta:Kockacukor volt Nálad? 8) :twisted:
(Bocs a fradistáktól, nem hagyhattam ki! :) )

az irigység szól belőled :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.05.03. 11:34


mole írta:
snatch írta:vazze, élőben láttam :D. essesemmiez :)

aztak...:)
wtf? :)

mondom kimegyek kicsit lipcseipetizni :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2009.05.02. 23:17


snatch írta:vazze, élőben láttam :D. essesemmiez :)

aztak...:)
wtf? :)
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.05.02. 16:29


vazze, élőben láttam :D. essesemmiez :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.04.30. 17:59


....nem vagyok az a típus aki balhézik....és valszeg nem is leszek ;) sok értelmét sohasem láttam és nem is fogom, nekem bőven megfelel amit törvényes keretek között a stadionon belül tehetek ellenük...azaz a szurkolás része, amennyire tőlem kitellik.....azt viszont gondoltam hogy volt vmi, mert nagyon siettek a Tiszai felé a rendőrök....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.04.29. 18:47


az én nagy szívfájdalmam a vendégtábor létszáma....a rangadóhoz mérten szánalmas volt ( ez a megfelelő szó rá ) kb 50-en ha eljöttek, ez még Mo.-n is kevés............
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.04.29. 10:54


Imperatore Romano írta:koreo :
remélem nem baj, hogy ezeket beraktam ide ;)

sztem ezek ide valók.

grat hozzá, szép ezt látni kis hazánkban
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.04.29. 09:37


koreo :
http://video.boon.hu/video/41214/dvtk-- ... gorogtuzek


Kép
Kép
Kép



remélem nem baj, hogy ezeket beraktam ide ;)
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.04.27. 17:56


reméltem hogy valamelyik miskolci pajtásom ír ide....hiszen holnap rangadó van ;)....amit vétek kihagyni......
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.03.15. 17:13


Én aztán nem sértődök meg nem bántódok meg az élcelődőkön, jövőre az a SZUPER Fradi végigveri az nb1-et is és akkor elhallgatnak. Valóban nem nagy kunszt, h nyernek, számomra sem nagy kunszt hanem miminális elvárás a visszajutás, a nagy dolog az h szinte állandóan jó nagy gólkülönbséggel teszik ezt. Ez még akkoris nagy dolog ha egyébként tény, h gyengébb képességű ellenfelekkel játszanak. Ugyh a nagy fradi csak hagy legyen büszke a teljesitményére amig minden meccsen megrugják a maguk 4-5 gólocskáját. De no para Diósgyőr: marad még a zsákban nektek is pár találat jövő évre!! :wink:
Mielőtt minden diósgyőr drukker nekem esik: csak viccelődök!!! :wink:
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.03.15. 17:06


sztem egyáltalán nem bántó...majdhogynem szuperlatívuszokban beszéltek szeretett csapatotokról ami érthető...azonban most pont az produkálják ami minimálisan elvárható tőlük.....azt hogy szuper, csak idézőjelesen használhatom, mert nem igaz, vagy lehet igaz is éppenséggel, de akkor ez attól függ kinek mi a szuper jelentése....

remélem megválaszoltam az " jelet és nem okoz lelki problémát senkinek sem ;)
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.03.15. 16:33


Vagy ne tedd hozzá hogy szuper, de idézőjelet semmiképp ne használj, bántó!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.03.15. 11:09


abszolut nem mosolyogni való a Bőcs teljesítménye ők kb 140 % -ot teljesítettek eddig....az lett volna a meglepő ha a "szuper" fradi képtelen lett volna megelőzni őket....no az tényleg megmosolyogni való lett volna....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.03.15. 10:33


Ujabb nagy gólarányú győzelem, hmm hát már lassan nem lesz hírértéke ezeknek, megszokássá válik, mint az h reggel a vécén kezdem a napot!! :lol:

FTC-Bőcs 4-1 Ugye urak ez az a Bőcs ami sokáig a bajnokságot vezette??? :lol: :lol: :lol:
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.03.15. 07:53


Bár olyan lenne a foci, minőségileg és hangulatilag hogy divat lenne meccsre járni....
Amikor én meccsre kezdtem járni, még teltházas 70ezres kettős rangadók volak a stadionban rendszeresen, ahol 10 nézőből 8 fradi-drukker volt. Most meg nagy szám, ha 10ezren kimennek egy meccsre....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.03.15. 00:30


pedro83 írta:
kiskapusi írta:Ja, és Fradi-Bőcs!? Sztem az összes NB 1es meccsen nem voltak annyian, mint az Üllői úton!


Mert mi idegenben játszunk. Kiment ma a sok divat...:)


Nem divat ez, mindig is a legnépszerűbb klub volt, csak a hagyományt folytatják az emberek... :wink: de azért az se festene szép képet a Magyar fociról, ha az emberek csak divatból mentek volna ki, manapság már egy másodosztályú csapat a divat? :) Remélem ettől már csak feljebb van az nb1-nek, a Fradi miatt most valahogy bizakodom, jövőre feljutnak éééés... sőt, ha a Pécs is feljut, akkor végre mehetek meccsre. :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.03.14. 22:05


ja idegenben, sajnos én nem merek elmenni, féltem hogy széttépnek azok a "vadállatok" :lol: azaz az MTK hooligans....
( pedig gondolkoztunk rajta hogy leutazunk pestre....de mé' pont az MTK jegybevételein segítsünk....plusz túl nagy sokk lett volna az a + 3 szurkoló az MTK játékosoknak, félő hogy eltereli a figyelmüket a játékról és így ha holnap nyerünk lenne majd kifogásuk... )
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég

cron