Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.08.02. 22:18


F_Totti írta:Azért én azt mondom, majd a végén meglátjuk a tabellát!
Nem estem hanyatt ettől a nagy Fraditól. Változatlanul tartom, hogy magyar fiatalokkal is lehetne így játszani, nem elárasztani az NB1-et olyan külföldiekkel, akik nem kellenek az angol ötödosztályban.
Amúgy 2-1-nél bőven egyenlíthetett volna a Zete, ráadásul a kapusuk nagy csíra volt.



Erről csak annyit, hogy Shaw helyett bejött ez az ultra tehetséges Pölöskey és kb a két gólján kívül mintha Baptistát láttam volna a pályán kicsiben.... borzalmas antitalentum! Amig Shaw a pályán volt Ferenczivel nagyon éltek. Azzal egyet értek h Wedgbury helyett Tóth Bence jobb alternatíva lehetne, csak Bence meg nagyon öncélű játékos sztem Davison mester ezért nem játszatja. Ahmed jó volt a második félidőre letisztult a játéka, bár ha az elsőben lezavarják egy szót se szólhat, meg még a lövéseknél jobban kell koncentrálnia, mer 5ből 1 talált kaput kb. Kulcsár volt a mezőny legjobbja, huhh az egerszegi jobbszélsőt egy párszor beültette ringlibe.... :D
Sztem jó lesz ez, persze még pár fordulót meg kell várni, mert ez a zete finoman szólva se tartozik a legjobb 5 magyar csapat közé. A második félidő elején volt egy jó 20 percük azonkívül nyista. Igazi értékmérő az UTE, Loki, Haladás, Honvéd, Videoton meccsek lesznek.
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.02. 21:02


Lehet nem lenne rossz gondolat egy perrel megajándékozni az MLSZ-t, Kisteleki úgyis azt mondja, hogy felveti őket a pénz, hát akkor már ne tartogassák... egyébként most mindenki örvendezik a feljutás miatt, de ha a Hertha meccs okán bezárják az Albert stadiont is, akkor lehet hogy eszébe jut valakinek, ez az amúgy is jogos gondolat...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.08.02. 20:51


nekem azt mondja meg valaki, miként lehet az, hogy azok, akik jogtalanul kizártak egy klubot az első osztályból, és ez már be is bizonyosodott, hogy jogtalan volt a kizárás, szóval, hogy ezeket az embereket senki nem vonja felelősségre... ez az ország következmények nélküli ország...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.08.02. 13:47


Ez a Fradi tegnap szerencsével nyert, közel sem volt akkora a különbség, mint amit az eredmény mutat.
Az, hogy ki hol szedi a levegőt, nem jelent semmit, nem befolyásolja, hogy utána milyen intenzitással tud és mennyit futni.

Nem azt mondom, hogy nem nyertek jogosan, de ez az eredmény lehetett volna 2-4 is, ha kicsit nagyobb szerencséje van a ZTE-nek...
Az fix, hogy 14000 üvöltő Fradista elég nagy nyomást tud gyakorolni pro és kontra, ezért ott senki nem mehet biztosra.

Van egy olyan megérzésem, hogy a ZTE előbb fog végezni a tabellán, mint a Fradi ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.08.02. 10:54


Levy ASR írta:
CrazyGery írta:És ma a ZTE-t is nagyon elverik :) :bncgreen: :bncgreen:

Azért erre nagyobb mennyiségű galócapaprikást ne fogyassz!!!! :twisted:
Csak a névből nem lehet megélni :P


Ennyit a névről!!!
FTC-ZTE 4:1!
A meccs meg olyan volt mintha a ZTE lett volna az újonc csapat, nem a fradi! Asszem semmit nem kiabálok el amikor leirom, hogy ez a Fradi lazán dobogó esélyes! Kb kétszer olyan jó az erőnléte mint bármely más Nb1-es csapatnak, látszott az egerszegieken is a 70ik perctől a fülükön szedték a levegőt...
Hajrá Fradi, Forza Roma!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.01. 23:00


___ASR___ írta:Ez nem a másodosztály, ugye? :)


Nem nagyon látszott... :) Annyiban igazad lehet, hogy itt majd nem lövi (bár ebben még nem vagyok biztos) hármasával a gólokat Ferenczi, de ha a többiek pótolják, mint ma, úgyis jó!
A meccsről annyit, hogy a játék még nem volt tökéletes, viszont ha ilyen lelkesek lesznek minden meccsen a fiúk, akkor nem lesz gond, szerintem a hazai meccsek meg lesznek.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.07.23. 07:51


Nállatok is húzódik ez a tulajdonos váltás ügy már elég régóta, remélem megoldódik, nem szeretem azt látni ha egy csapat vegetál....és a szurkolókkal abszolút együtt tudok érezni...sajnos van akinek ez jut..másnak bajnoki cím ünneplése vagy kupagyőzelem....ez a mostani 7-0 is csak azt bizonyítja hogy :
a, a Ligakupa értelmetlen
b, a Vasas a B ill. az utánpótlás csapatával játszott

A Loki sikerének viszont örülök....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.07.22. 13:31


olyan ez mint a megváltás...hetek/hónapok óta vártunk valamire, ekkora bizonytalanságot már rég láttam, senki se tudta mi lesz, lesz e egyáltalán csapatunk a szezon kezdetére....most talán rendeződött a helyzet, és nem lesz probléma a szezon során, innentől annyi a dolgunk hogy megmutassuk nem véletlenül kaptuk a liszenszet, a stadion rekonstrukció is folytatódik és ez további bizakvásra ad okot, hisz ha van rá pénz akkor nem lehet gond...a szezon eleje biztos csúnya lesz, késésben vagyunk és még csak most fog kialakulni a keretünk, de szerintem a szezon végére jobb lehet a helyzet, és azt se felejtsük el hogy a klub most lesz száz éves.....és ez sok pluszt ad a szurkolóknak...meg akarja mindenki mutatni mit jelent a miskolciaknak a csapatuk....

Aczél ? ő szerintem jó edző, sokan kritizálták mert nem ért el nagy eredményeket, és az ő nyakába varnák a REAC és a Siófok kiesését is, de azokról nem ő tehetett, remek meccseket futott a Balaton partiakkal is....remélhetőleg kap elég időt ahhoz hogy bebizonyítsa mit is tud...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.07.22. 13:31


F_Totti írta:Én azt kívánom, hogy az Újpest verje meg őket! A drapis idióták meg nem érdekelnek.


Sok újpesti kéne kimenjen, hogy tele legyen a stadion és a szurkerek befújják a labdát a román kapuba... de szép is lenne!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.07.22. 13:12


jut eszembe van Vasas drukker itt a fórumon ( csak mert ma DVTK-Vasas a Ligakupában :) )
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.07.22. 11:27


a pobléma viszont az hogy lehet el sem jönnek akik a drapi értelmi szerzői és kirakői voltak....és ha el is jönnek akkor sem ismeri fel őket senki hisz, ki ismerné fel őket, én attól félek hogy hatalmas balhé lesz....és abból minden lesz csak ország imázs nem.....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2009.07.22. 11:18


Én se vagyok erőszak párti....félre ne értsd....de ha kell akkor helyre kell rakni a kis gyökereket...főleg a drapisokat...
Persze h mindenhol van hülye,buta,paraszt állat...csak az a baj h valahol több...!
FORZA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.07.22. 10:21


olvasgatom a fórumokat, a várható mérkőzéssel kapcs.ban és azért vannak érdekes dolgok...ezt egy fradista másolta be, a románok fórumáról lett lefodítva :

"Azok a szurkolók, akik Magyarország nagy térképét viselik nem tapossák a román értékeket, egyszerűen csak büszkék arra, ami nekik nemzeti érték. Tudom, kényes kérdés, hogy az országok határosak, és történelmi viszály van velük. De nincs nemzetiesség, hiszen sok magyar lakik köztünk. Elítélni őket ezért nem lehet, mint ahogy minket sem ítélnek el az ukránok és a bolgárok, amikor Nagyrománia pólóban járkálunk. Hiszen nekünk ez a nemzeti érték. Komolyan.
A történelmi Magyarország térképe nem bántó, és sokan szeretnék, ha visszakapnák a földjüket. Sokan szeretnék, és skandálják, Erdély Magyarországé. Ez nekik fontos, nem szabad elítélni őket, már csak a római korig visszanyúló történelem miatt. De most jogilag a miénk. És ezért mennek az ellenségeskedések. "

Vannak köztük értelmesek baszod, így hogy olvasgatok.

Amúgy kb minden 2. komment, hogy a magyar nők a legszebbek, és csajozni akarnak, ha már idejönnek. pfff...

Volt pár komment arról, hogy Budapest fantasztikus, arról, sok megy, hogy még nem jutottak tovább, sokan elítélik a drapit.

Sok magyar is irogat oda, de ők is steaua-sok.

2 olyan írás volt, amikor minket szídtak a fórumban, de egyből jött is a válasz rá, hogy: "ügyes gyerek vagy" Menjél kapálni" stb... Az egyiket ki is tiltották, aki 3 sorban kurvaanyázott.



Ezért mondom mindig hogy általánosítani a legnagyobb butaság, mindenhol vannak hülyék....ezer példát lehetne hozni rá magyar viszonylatban is....sohasem voltam erőszak párti nem is leszek, és úgy néz ki máshol sem díjazzák a buta kinyilatkoztatásokat....néha az ember pozitívan csalódik...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.07.22. 08:59


azon kívül jó lenne ha nem...akkor lesüllyednénk az ő szintjükre és bebizonyítanánk hogy mi sem vagyunk különbek attól a pár agytröszttől aki kitalálta majd kirakta a drapit.....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2009.07.22. 08:52


MI lesz itt holnap...remélem adunk nekik...a pályán is meg ha kell akkor azon kivül is...
FORZA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.07.22. 08:08


nem tudom ki olvasta a cikket és ki nem, ide másolom be, mert mégiscsak magyar foci vonatkozásu : http://www.nemzetisport.hu/uefakupa/az- ... 47525.html
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.07.21. 20:33


mostanában követem, hogy játszik-e...
csatárposzton tehetségekből talán sosemlátott bőség van végre
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.07.20. 22:36


http://www.nemzetisport.hu/nemetfoci/el ... 47354.html

Erről a Futács Márkóról hallott már valaki?, én nem, fura hogy nem írtak róla még sehol, pedig nem akár hol játszik...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.07.16. 22:13


Egyik ellenfél sem volt erős, én is azt hittem hogy a Kalmar jobb lesz, de egy Magyar középszintet játszott..., a Steaua is max. egy Debrecen szintet ütött meg, ezt az Újpestet ők is megverték volna..., pedig a lilák hátsó négyese egész jól hangzott, még az előzetes alapján, az egy európai színvonalat kellett volna megüssön, erre meg... pedig most még szurkoltam is nekik a szőröstalpú Becali miatt! :evil:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.07.16. 21:18


olybá tűnik hogy a Hali és az Újpest is kiesett az európai-ligából, bár még van visszavágó és a labda gömbölyü, de én azt gondolom, hogy innen nagyon nehéz lesz, a Debrecen eredményének viszont örülök, bár megmondom őszintén meglepett a dolog nem számítottam rá hogy nyernek.


( ui.: ja és ez az ezredik azaz az 1000. hozzászólásom ;) )
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.07.10. 15:41


Curva Sud72 írta:Nem akarok vitatkozni de ..Ha ismered a foci világát főleg a magyar foci helyzetét nincs előre lebecsült csapat szerintem ..Ezért volt nekik nehéz azt sem tudták kik ezek készülni is nehezebb így a lényeg a továbbjutás. :wink:


Jaja, az Elfsborgot viszont már ismerik, akkor eszerint már könnyebb dolga lesz a Halinak a köv. fordulóban? :) Sőt, ők tutti nem hallottak még a Haliról, szóval nekik ettől meg nehezebb lesz, szóval a Halinál a dupla előny! :)

Na de viccet félretéve, tényleg grat a Halinak, mert ők végül is egy Magyar középcsapat, és mint tudjuk ez nem túl nagy rang europában, sőt...
Jut eszembe Kenővel mi a szitu?, mert ha még ő se lesz, gól nélkül nehéz továbbjutni... bár a közvélemény elvárásait nélküle is lehet teljesíteni, vagyis a minél kisebb zakó...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.07.10. 08:55


Az Elfsborg ellen a fél nb1 együtt sem lenne elég. byebye Hali :(
sajnálom, de itt véget fog érni a Haladás EL menetelése
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.07.09. 23:16


Most nézem h az Elfsborg az ellenfél, na gyerünk Hali verjétek ki őket!!!!

Csak a Fradi!! :)

Hajrá Magyar Foci!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.07.09. 22:31


F_Totti írta:"Nincs oly erő,
mely legyőzhetné a csapatunk,
milliónyi szív dobogja ritmusát:
Haladás, Haladás!"

Na csak továbbmentünk hála égnek! :D


A világért se akarok beléd kötni és gratulálok a Haladásnak, de azér remélem erre az eredményre nem vagy büszke! Eléggé ismerem a foci világát, és még a legkimondhatatlanabb nevű csapatokról is szoktam tudni h merre hány méter, de ezt a Pavlodart vagy mit még az életemben soha nem hallottam azt se tom melyik országból szalajtották őket, szal meg van a továbbjutás, aztán itt nagyjából véget is ér a pozitivumok sora!
Várjuk a sorsolást, meg a jobb játékot a Halitól, mer ettől csak jobb jöhet, ellenfélben és remélem játékban is! :)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.07.06. 19:12


:D majd meg szakadtam a röhögéstől...:

„Rutinos idegenlégióssal erősödhetünk.” =A mozambiki srác, már két éve lábtengózik a debreceni menekülttáborban.

„Igaz a hír, egy valódi világsztárt is tesztelünk.” =Egy afrikai srác Drogba mezben jelent meg a játékostoborzón.

El van viccelve, de mindenki tudja, hogy nagy vonalakban igaz sajnos...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég