Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.08.08. 14:29


ForzaRoma24 írta:Huhh hát a Nyiregy elp*csázott rendesen minket, még nem láttam a meccset, most akarom megnézni a s1-en bár nem tom érdemes e egyáltalán...
Azt nem értem h 4 nappal ezelőtt a B csapat rúg 4-et a Nyiregyházának, aztán az A csapat 4 nap mulva simán kikap....

kipukkadt a lufi?! :shock: :twisted:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.08.08. 13:11


bigg írta:hiszen annak idején egy szinten voltak a Romával, ugye? 8)

sőt, annak idején sehol nem volt a Roma a Fradihoz, de még az Inter meg a Juve vagy a Milan sem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.08.08. 13:10


Huhh hát a Nyiregy elp*csázott rendesen minket, még nem láttam a meccset, most akarom megnézni a s1-en bár nem tom érdemes e egyáltalán...
Azt nem értem h 4 nappal ezelőtt a B csapat rúg 4-et a Nyiregyházának, aztán az A csapat 4 nap mulva simán kikap....
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.08. 10:58


Levy ASR írta:a fradikában csak leépülne. Ne kívánjátok ezt Neki :)

Ha lenne ott annyi pénz, akkor több jó játékos rúgná ott a bőrt, igazából egy jó utánpótlás program is megtenné, hogy olyan spílerek legyenek mint anno, hiszen annak idején egy szinten voltak a Romával, ugye? 8)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.08.08. 08:27


a fradikában csak leépülne. Ne kívánjátok ezt Neki :)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.08. 02:07


Curva Sud72 írta:Miért nem vettétek meg Albertot????... :wink:

Hát én a Fradiban szívesen látnám, Roma nevelés ide vagy oda és biztos vagyok benne, hogy szívesebben látná a legtöbb fórumozó az Albert stadionban, mintsem a Liverpoolban.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.08.07. 19:06


eléggé forró a gyep a nyírségben :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.08.07. 19:03


látom nem sokat szerepelt a fradiban. arca ismerős. és látom azon a meccsen mutatkozott be, amin ott voltam Vácott és a szemét bíró elcsalta a meccset, ugyanis a fradi szabadrúgáshoz jutott a vác kapuja előtt és jelezte, hogy nem kell megvárni a sípszót, Wukovics el is lőtte, Koszta csak pislogott, partjelző elindult középre, bíró is fütyült és középre mutatott, mindenki ünnepelt (kivéve a váciak), majd koszta meg nagy tomi vezetésével megrohanta a vác a sporit, aki kb másfél perc múlva visszavonta a gólt. Ja, a bírót úgy hívták, hogy Puhl Sándor...akkor még nem volt sztárbíró...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.08.07. 14:03


sportgézán megnéztem a Fradi Levszki elleni meccsének az összefoglalóját. Ahh...meglepő és mulatságos...:) Azok a frizurák, mezek, számítógépes kijelzések...
Erre a meccsre tisztán emlékszem, Lipcsei szenzációs volt, mint ahogy az egész sorozatban. A Bréma ellen is. De hogy ki az a Snejder banyek. Hát k*rván nem emlékszem. Remek igazolás lehetett, hogy fradistaként semmit nem mond a neve így elsőre, próbálom felidézgetni, de egyszerűen nem tudom hova kötni. Patkós már beugrott, meg ugye Szenes :). Ja és a remek Deszatnik, akitől még mez-aláírásom is van, és aki olyan remekül elk*rta a továbbjutás lehetőségét a Bréma ellen az 5-ösön...anyám...
Na mindegy, szép emlékek. Remélem a loki is vág nekik négyet simába, otthon, idegenben meg 1 gólos siker :D.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.08.07. 11:24


a Levszkit kapták.....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.07. 08:00


Curva Sud72 írta:Nem gond most már tudod :wink: .A 800 ezer eu Bl csoportkörben 1 győztes meccs.Nem semmi 220 000 000 ft kb ...A döntetlen 400ezer eu ..

Tényleg nem semmi!, ha bejutnak legalább lesz egy normális stadionjuk...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.08.07. 00:02


Curva Sud72 írta:
F_Totti írta:Nem tudom, nézte-e valaki a Zuhanyhíradót. Ott beszéltek erről, hogy kit kéne elkerülni lehetőleg. Az alábbiakat mondták summázva:
Nyilasi: csak a Zürichet ne
Mészöly: a Maccabi lenne jó
nso-s szerkesztő: a Levszki lenne a legjobb.
Majd holnap kiderül.

Néztem ..Én azt mondom főleg a Maccabit ne ...Ő ellenük nem lenne nagyon esély money money money ,..... :wink:De azért Olympiacost se többi ellen van sansz .


Most néztem meg a Maccabi keretét, igazából egy ismert játékosuk sincs a 22-es keretből 16 izraeli és csak 6 légiós, szal lehet h sok money van, de mégse Olympiacos szintűek. Igy első blikkre!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.06. 23:40


Curva Sud72 írta:Kicsit tévedésbe vagy...

Könnyen lehet.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.06. 23:18


Ilyenről volt szó, hogy ha bejutnak 800ezer eurot kapnak, eddig pedig 300ezret szedtek össze...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.08.06. 23:00


F_Totti írta:Be tudnak jutni, olyan nagyon nehéz ellenfelet nem fognak kapni.
Viszont azt azért hozzá kell tenni, hogy a Kalmar ellen nem kis mázlijuk volt. De hát egyszer lehet nekünk is...


Hmmm azért az Olympiacos csúnyán begyalulná a Debrecent, ha őket kapják. Zürich, Maccabi Haifa, Köbenhavn és Levszki Szófia meg egy súlycsoport a Lokival, azokon a meccseken 50% az esély, ha az Olympiacost kapják akkor max 20%
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.08.05. 22:40


Utálom még leírni is de mégis megteszem: Hajrá Loki, jussatok be a BL-be!!!!!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.08.05. 22:28


Szeritnem az eddgiekért még nem jár nekik gratula( a mai jétékért pld nagyon nem!). Nagy mákjuk volt a svédek ellen, és azzal is, h. a lengyelek hülyesége miatt nem velük, hanem az észtekkel kerültek szembe. Azért remélem, a következő körben tényleg rászolgálnak a gratulációra, és akkor...

Amúgy (tán a görögökön kívül) nagyjából vwrhető ellenfelük lesz a kövwtkező fordulóban, tehát olyan nagy bravúr még csak nem is kell a BL-be kerüléshez.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2009.08.05. 22:42-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.08.04. 23:02


ket írta:Nem tudom mi nem tetszik Wedgbury játékában, én kinn voltam a meccsen,és meg kell védjem, aláírom nem labdazsonglör-mint a kis Bence-, de eszméletlen, hogy mit futott a 92 perc alatt.Tudom, most jönnek a válaszok, hogy szép foci, meg nem csak a futás számít, meg ő se magyar, de higgyétek el nekem is jobban tetszik a technikás játék, de ilyen is kell 1 csapatba, nem tudom ki volt kinn, de az egész csapat annyit futott, hogy még nb1-es csapatot én nem láttam, ilyen agresszív letámadást produkálni az egész meccs alatt .Mint köztudott Csank mester csapatai mindig is jó erőnlétnek örvendnek- ilyen a ZTE is-, de még így is látszott a futás különbség, és az iram sem maradt alább még a legvégén sem.Visszatérve Bencére, én inkább szerintem ,majd Ahmeddel kell versenyezni a helyéért- ami nem lesz könnyü, + lesz még 1 Rósa is-de tényleg nagy harcra vannak késztetve minden posztra a játékosok.Az egész csapat jó benyomást keltett, de hát ez még csak az 1. meccs volt idén az nb1-ben, ebből nem lehet messzemenő konvekvenciát levonni.
Majd az idő mindent megmutat.


Félreértés ne essék imádom Wedgbury-t, meg a játékát is, ezért irtam, hogy egyelőre Bence nem fog bekerülni a Fradiba. Bár játékban jobb mint W, de annyit senki nem fut a magyar mezőnyben, mint Wedgbury. Tipikus angol játékos, aki nagy hasznára van a Fradinak. Dea véleményem attól marad: Bence jobb focista nála, csak hát tipikus magyar... :) két jó meccs után elszállt az agya, sajnos...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.04. 18:55


Curva Sud72 írta:
bigg írta:Az Albert stadiont is bezárják két meccsre, fasza... :evil:

Barátságos nemzetközire ......

Az úgy elmegy.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.04. 18:49


Az Albert stadiont is bezárják két meccsre, fasza... :evil:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.03. 19:36


Tényleg egy edzés van?, nem tudom elképzelni, elvileg fel akarunk zárkózni az élvonalhoz, erre a legalapvetőbb dologban nem követjük az élmezőnyt?, ez így furán hangzik... :shock:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.03. 13:07


snatch írta:Azt sem tudom, hogy előtte (mielőtt eligazolt ehhez a nagynevű csapathoz) hol gagyizott :D

Németh a Vasasban volt.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.08.03. 12:04


Levy ASR írta:Én úgy tudom, a ZTEnél elég régóta napi két edzés van...

akkor csak ez a csávó hagyta ki a délutáni edzéseket :). Azt sem tudom, hogy előtte (mielőtt eligazolt ehhez a nagynevű csapathoz) hol gagyizott :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.08.03. 09:24


Én úgy tudom, a ZTEnél elég régóta napi két edzés van...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.08.03. 08:35


ket írta:Mint köztudott Csank mester csapatai mindig is jó erőnlétnek örvendnek

ezen mindig jókat tudok derülni. A magyar focisták erőnléte egyszerűen fos. Napi egy "edzéssel" nem is lehet jobb. A jónevű Tomszkban kispadozó Németh Norbert írta a blogjában múltkor, hogy furcsa volt neki a délutáni edzés, mert ő világ életében délelőtt edzett...szánalmas...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég