Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.16. 13:40


Hatalmas gólokat rúgott, és az a csel sem volt semmi... a válogatottban is villanthatna pár ilyet!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.08.16. 06:54


Hogy játszana a Fradi? Nincs irányítójuk! Lipcseit jegeli a padon, pedig ő az egyetlen ember a csapatban, akinek van esze ahhoz, hogy egy csapatot mozgasson. Mi volt a tegnapi játék? Wedgbury szalad a jobb szélen, elhagyja a félpályát, aztán előre vágja. Ennyi. Akárcsak tavaly Cicinho. Ugyanezt a sz*rt játszotta tavaly a Roma is, ötlet nélkül előre, aztán ívelgessünk. Wedgbury sz*r, a fekák sz*rok, Davison dilettáns.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2009.08.16. 06:46


ForzaRoma24 írta:Ezt a Wedgburyt zavarnám vissza a Stonehange-hez kőfaragónak, kb annak alkalmas de a labdarúgás nevű sporthoz semmi köze nincsen. És vihetné magával a jamaikai csokikirály kigyúrt testű de egyébként a focihoz vajmi keveset konyító Morrisont is....Tóth Bencét és Lipcseit a csapatba kedves Davison, mer ez egy nagy rakás lókaki, nem futball.... :(


Az a szomorú, hogy nem játszik a Fradi. Ezt az edzőt mindenképpen el kéne zavarni (esetleg megtartani erőnléti edzőnek....)
Azért legalábbb Lisztes játékáénak lehetett örülni.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.08.15. 22:28


Két hét alatt sokat változott a véleményem igaz? Huhh ma este rettenetesen feldühitett az egész csapat de különösen Wedgbury. Esküszöm h nem volt jó megmozdulása!!!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.08.15. 21:33


Ezt a Wedgburyt zavarnám vissza a Stonehange-hez kőfaragónak, kb annak alkalmas de a labdarúgás nevű sporthoz semmi köze nincsen. És vihetné magával a jamaikai csokikirály kigyúrt testű de egyébként a focihoz vajmi keveset konyító Morrisont is....Tóth Bencét és Lipcseit a csapatba kedves Davison, mer ez egy nagy rakás lókaki, nem futball.... :(
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.08.15. 15:46


blint63 írta:Van egy olyan érzésem, hogy örökzöld született a DunaTV kommentátorától:

"A Debrecen ha helyzeteinek csak a felét berúgja az öt gól. Ha mindet akkor 7."


Jujjj! Na egy másik topikban pont erről beszéltem h ma Magyarországon vannak olyan kommentátorok, h ihaj :) Knézy Jenő közvetített?? Nem láttam a meccset azért kérdezem, de Jenő pedig még a jobbik kategóriába tartozik.
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2009.08.14. 19:40


Van egy olyan érzésem, hogy örökzöld született a DunaTV kommentátorától:

"A Debrecen ha helyzeteinek csak a felét berúgja az öt gól. Ha mindet akkor 7."
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.08.13. 12:40


igen a cikk kicsit elkésett ha egy-két évvel ezelőtt publikálják azt mondom teljesen ok....manapság kicsit érdekesnek hat...hisz van pár dolog aminek lehet örülni...a válogatott jó szereplése, a Loki jó szereplése....vannak kisebb-nagyobb sikerek...bár van pár dolog ami a cikkben van, és ma is megálja a helyét...pl a stadionkérdés, vagy a szurkolói létszám...bár az érdekes ugye a zártkapus meccsekre gondolva....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.13. 12:28


Imperatore Romano írta:http://hvg.hu/sport/2009_08_11_tiz_dolog_ami_hianyzik_magyar_focibol.aspx


Manapság optimista vagyok és szerintem sokan, most teljesen fölösleges ilyen cikk... bár a pozitívumokat is említik, de hát jócskán van benne hangulatkeltés, negatív irányban persze...
Szerintem az MTK-ra senki sem kíváncsi és nem is lesz, az utánpótlás nevelésre helyezik a hangsúlyt, a fiatalok eladásából élnek, az itthon maradtakkal pedig szép eredményeket érnek el, jól van ez így...
A Debrecennek lesz új stadionja, ha bejutnak a BL-be, a Diósgyőrről azt hallani, hogy tervezik az új stadiont, máshol szerintem nincs gond, egyedül a Vasasnál szar a helyzet...
Akadémiák is épülnek, szal én látok fejlődést, bár lehet túl optimista vagyok, de csak nem.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.08.13. 11:50

Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.08.12. 11:18


na srácok, lehet jelentkezni, kinek a csapata nem kapott (újra) zártkapust ?
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.08.10. 22:31


A feka srác se rosszabb mint Feczesin.... lol
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.10. 21:49


Imperatore Romano írta:...ha ő elmegy..akkor külföld lesz a cél nem egy budapesti, vagy más vidéki csapat.....én még tudok hinni embereknek, és a szavuknak....

Ja, csak a nagy kivásárlási ár miatt megy majd külföldre.

A loki meg elég komolyan veszi a BL-t, én szurkolok nekik... Bognár nagy erősítés, de Feczesin nem tom miért kell nekik, nem jobb mint a jelenlegi támadóik, már a két magyar, a feka csókát még nem láttam.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.08.10. 21:35


..én még gyermeki ártatlansággal gondolkozom, és szemlélem a világot :D
ha minden mögött meglátnám a valójában ott lévő mocskos, anyagi jellegű és egyéb ronda dolgokat akkor már rég felkötöttem volna magam, vagy minimum nagyobb rohadék lennék mint amilyen most vagyok :D ..ezeket félresöpröm a gondolataim közül, csak feleslegesen felb*sznám vele magamat, jobb a békesség, jobb szeretek hinni abban amit leírtam, én is tudom hogy nem így van...dehát...
szóval nem beszélni ilyenekről !!! :twisted:
;)
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.08.10. 20:57


én bármit elhiszek, csak az a gáz hogy miért dobbantana országon belül most amikor itt maradt mikor szarban volt a csapat és simán léphetett volna, plusz asszem most váltott ügynököt, vmi szerb pali a menedzsere aki asszem még a fél NB1-nek....és még a lúzer fc-t is el tudja adni külföldre...én kivárok bármit, de ezek a tények....leléphetett volna mint bárki más....több ember is mehetett volna pl. a szparihoz is, tudom, mert ismerek személyesen pár játékost..és mondtak ezt azt....benne van annyi gerinc sztem hogy nem csak a száját jártatja, hanem komolyan is gondolja a dolgot....egy csapatnál sem kapná azt meg amit itt, és ezzel minden játékosunk tisztában van...mindeki tudja mi az hogy Diósgyőri szurkolótábor...és ha itt maradt akkor amikor már neki sem volt pénze a fizetés elmaradás miatt...és neki is kölcsön kellett krénie hogy legyen miből élnie..miért köpné szemen a szurkolókat és tenné az ellentétjét annak amit mondott....megérdemelné hogy nagy csapatban játszon...de remélem neki más az értékrendje mint holmi Foxi-maxinak meg japán idegenlégiósoknak...akik nem érezték mit is jelentenek azoknak akik a lelátón foglalnak helyet...bár vannak érdekes helyzetek..volt itt már Sallói, meg Baranyai és Dlusztus...már mi halandó drukkerek sem tudjuk kinek miért is kellett elmennie...de ő még mindig maradt...még akkor is amikor azt sem lehetett tudni hogy holnap lesz e egyáltalán edzés...láttam már karón varjút mondhatná bárki...igaz is....de valahogy még mindig mi énekeltük Vasárnap azt hogy : Köteles Laci !!.....és nekem jelenleg ez számít...aztán lehet történik valami, egy vagy két hét múlva...de erre nem látok túl nagy esélyt...most jól áll a szénánk..és továbbra is azt mondom ha ő elmegy..akkor külföld lesz a cél nem egy budapesti, vagy más vidéki csapat.....én még tudok hinni embereknek, és a szavuknak....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.10. 17:13


Imperatore Romano írta:..mázli hogy Laci nem hajlandó más magyar csapatba elmenni....

Mondjuk erről még nem hallottam, de ha akarna sem tudnánk annyit pengetni érte... szóval sanszosabb egy külföldi klub, a tudása miatt is... persze lehetne próbálkozni, vele meg lenne oldva a kapus poszt 10 évre legalább, és ha akar valamit a Fradi nemzetközileg... "végy egy jó kapust" ugye...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.08.10. 16:57


..mázli hogy Laci nem hajlandó más magyar csapatba elmenni....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.10. 16:56


Curva Sud72 írta:
bigg írta:
Curva Sud72 írta:Hát kapus már van szerencsére .. :wink:

Volt róla szó, hogy jönne a Fradiba, de gondolom horribilis összeget kértek érte...

Én Végh Zoliról beszélek .. :wink:

Jaaa, én kötelesre gondoltam hirtelen... :oops: egyébként köteles se rossz kapus!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.10. 16:17


Curva Sud72 írta:Hát kapus már van szerencsére .. :wink:

Volt róla szó, hogy jönne a Fradiba, de gondolom horribilis összeget kértek érte...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2009.08.10. 16:02


F_Totti írta:...nekünk meg a Loki, Vidi, Fradi, Újpest, ETO jön most...

Szép sorozat! :shock:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.08.10. 12:11


Ilyen a foci hallod, egyszer fent egyszer lent. Én se gondoltam volna h a ZTE elleni iskolajáték után megégünk a Sparitól, de hát evvan... :)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.08.09. 21:41


F_Totti írta:Nekem sem a KTE, sem az ETO nem tetszett.
Tokodynak a Pinyő biztos leosztott egy sallert. :D
Majd ma a Nagyhali befűzi az oktatófilmet! :D


Befűzték ők befűzték, csak forditva forgott!!! XD
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.08.09. 20:47


elég jól indult a film, csak bekapta a szalagot a gép...ettől tartottam :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.08.09. 13:43


F_Totti írta:Majd ma a Nagyhali befűzi az oktatófilmet! :D

ahh, csak nehogy bekapja a gép a szalagot ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.08.08. 19:58


néztem a meccset, a gólokat, a japán srácot aki kettőt rúgott, azt ahogy egy szerb fiút szinte kivédte a fradisták szemét....arra gondoltam de jó ezeknek a nyírségieknek, majd rájöttem hogy valahonnan ismerős az a két srác, és akkor arra gondoltam hogy.....Baranyai szüljél sünt te gyökér :twisted:
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég